Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1976 eksploatacja pocztowo 3P Eugeniusz Rutkowski

  1. M. Bert
  2. J. Bisek
  3. M. Blitek
  4. J. Boduch
  5. W. Buczek
  6. R. Ciężarek
  7. I. Domagała
  8. M. Florek
  9. M. Głowinia
  10. T. Gruszka
  11. J. Harzowski
  12. W. Kaczmarczyk
  13. M. Kołodziejski
  14. S. Kuberski
  15. K. Kurek
  16. Z. Łudzik
  17. T. Morda
  18. J. Noga
  19. K. Olchawski
  20. L. Piekarski
  21. T. Piszczek
  22. M. Polak
  23. M. Rączka
  24. S. Sarwa
  25. J. Siedlecki
  26. K. Stachura
  27. K. Synowski
  28. E. Trąbka
  29. J. Turek
  30. M. Wilk
  31. M. Wodara
  32. T. Wolnicki
  33. E. Wyroba
  34. K. Zięba

1976 technik telekomunikacji 3TK Helena Hess

  1. E. Babiuch
  2. Z. Broda
  3. K. Cenkała
  4. J. Hajduk
  5. F. Jeż
  6. St. Lewandowski
  7. K. Majcher
  8. T. Nęcka
  9. P. Picur
  10. M. Salwiński
  11. M. Sokołowski
  12. M. Spisak
  13. M. Stach

1976 radiotechnik 3TR Wacław Ratajski

  1. Z. Adamczyk
  2. W. Bakuła
  3. T. Biedroń
  4. A. Błąkała
  5. K. Bogucki
  6. B. Bulara
  7. W. Cichy
  8. S. Dultz
  9. J. Duraj
  10. J. Dysiek
  11. S. Hardyl
  12. J. Hyb
  13. E. Jaroch
  14. L. Kalandyk
  15. M. Koczur
  16. J. Kowalik
  17. T. Lubieniecki
  18. R. Łopatowski
  19. S. Małysa
  20. W. Nowak
  21. Cz. Panna
  22. Cz. Pulchny
  23. J. Ragan
  24. J. Rut
  25. M. Rutkowska
  26. A. Sarna
  27. M. Sokół
  28. K. Walczy
  29. B. Wcisło
  30. R. Wojtyś
  31. F. Woźny
  32. M. Zawada
  33. M. Żurek

1976 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Za Wanda Skubieda

  1. Z. Batko
  2. A. Bocheński
  3. J. Burnos
  4. W. Cholewa
  5. W. Donica
  6. A. Dul
  7. G. Fąfrowicz
  8. K. Gąbarczyk
  9. Z. Glanowski
  10. D. Goleń
  11. A. Gołda
  12. J. Grzesiak
  13. I. Gwiżdż
  14. S. Jastrząb
  15. E. Kasprzyk
  16. . Kolarczyk
  17. M. Kotarba
  18. W. Kozik
  19. A. Kremer
  20. E. Kurtyka
  21. A. Ligus
  22. A. Lupa
  23. R. Mars
  24. K. Mazurek
  25. J. Mruk
  26. C. Ogar
  27. W. Pacura
  28. K. Pałka
  29. J. Pniaczek
  30. K. Pyzik
  31. E. Rerak
  32. W. Ryszawy
  33. M. Sarwa
  34. E. Sawicka
  35. A. Sawiński
  36. D. Siwek
  37. M. Sukiennik
  38. W. Ślęzak
  39. S. Zając

1976 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Zb Władysława Pietruska

  1. A. Bazgier
  2. S. Białkowski
  3. R. Bożenko
  4. P. Brożek
  5. J. Cieślak
  6. M. Cisak
  7. J. Ciślak
  8. J. Gałat
  9. M. Grzywa
  10. W. Iwiński
  11. S. Kaczor
  12. K. Kapusta
  13. M. Kierdaj
  14. B. Korpal
  15. K. Korpan
  16. L. Koźbiał
  17. W. Krawczyk
  18. H. Krzyżanowska
  19. N. Kukulski
  20. M. Kunert
  21. W. Lasiewicz
  22. S. Mitka
  23. C. Nenko
  24. S. Pazdur
  25. E. Piech
  26. W. Pogoda
  27. A. Rączka
  28. U. Rozwadowska
  29. M. Ruzamski
  30. L. Sajdak
  31. K. Schwenk
  32. R. Seweryn
  33. S. Skawski
  34. B. Synowska
  35. R. Śmiłek
  36. M. Urbański
  37. L. Zawisza

1976 monter urządzeń elektronicznych 4Le Jan Kolarczyk

  1. M. Bartkiewicz
  2. J. Barucha
  3. W. Bergiel
  4. A. Bil
  5. M. Brózda
  6. H. Gałuszka
  7. J. Gibas
  8. W. Gutowicz
  9. W. Kamionka
  10. J. Kowalczyk
  11. B. Lewiński
  12. K. Majewski
  13. W. Malinowski
  14. K. Mucha
  15. M. Noga
  16. R. Pasternak
  17. B. Pietraszek
  18. M. Rydzewski
  19. J. Sermet
  20. M. Sklepek
  21. Z. Sobota
  22. M. Szczyrbak
  23. L. Szewczyk
  24. K. Sznajder
  25. C. Ślimak
  26. A. Wiśniewski
  27. J. Woźniak
  28. A. Wójcik

1976 4TOK Kazimierz Kapturkiewicz

  1. G. Chromy
  2. T. Chuchla
  3. W. Cyrulik
  4. F. Czerwiński
  5. M. Dauder
  6. J. Jadach
  7. R. Klich
  8. B. Kogut
  9. M. Kowalczyk
  10. W. Kozieł
  11. K. Kret
  12. J. Lipchardt
  13. M. Maciałek
  14. W. Miłek
  15. W. Mnich
  16. J. Płaneta
  17. S. Ryś
  18. J. Szebesberger
  19. P. Tekliński
  20. M. Turaj
  21. J. Wiktor
  22. S. Wojtas
  23. S. Żaczek
  24. W. Żylski

1976 technik elektronik 5A Zygmunt Moskała

  1. J. Bartoszek
  2. T. Czepowicz
  3. P. Dubiniec
  4. L. Duliński
  5. J. Grymek
  6. A. Guśtak
  7. J. Jedynak
  8. R. Kaczor
  9. J. Kawulak
  10. B. Kołba
  11. R. Kostuch
  12. M. Kozub
  13. R. Kuś
  14. M. Madura
  15. J. Marosz
  16. J. Medoń
  17. P. Metzger
  18. K. Nawrot
  19. K. Nowak
  20. K. Pawluczuk
  21. J. Poznański
  22. Z. Rudolf
  23. T. Spyra
  24. A. Sroka
  25. J. Sroka
  26. K. Suder
  27. D. Surówka
  28. B. Szymoniak
  29. J. Ślęczkowski
  30. J. Wolak
  31. M. Woźny
  32. J. Zawartka
  33. Z. Żywczak

1976 technik elektronik 5B Janusz Roszczynialski

  1. A. Bacz
  2. A. Baran
  3. R. Biesiada
  4. M. Caputa
  5. J. Chęciński
  6. L. Chodacka
  7. J. Czajka
  8. M. Firszt
  9. K. Fitowski
  10. W. Gałązkiewicz
  11. T. Gibała
  12. W. Grabski
  13. A. Jagła
  14. K. Jelonek
  15. K. Kłeczek
  16. A. Kucharski
  17. K. Kureleusz
  18. A. Łazarski
  19. I. Madej
  20. S. Marek
  21. M. Markiewicz
  22. R. Mróz
  23. J. Nabożny
  24. J. Nurkowski
  25. A. Płaza
  26. A. Polański
  27. M. Pyrć
  28. W. Pyzik
  29. K. Rojek
  30. S. Rudnik
  31. Z. Stefański
  32. E. Szymczak
  33. M. Ścibor
  34. B. Trębacz
  35. K. Wrona
  36. T. Zielińska
  37. J. Żądło

1976 technik elektronik 5C Zygmunt Legutko

  1. R. Barcik
  2. F. Bębenek
  3. I. Biela
  4. P. Bocheński
  5. A. Burda
  6. S. Cenda
  7. J. Domagała
  8. R. Domagała
  9. J. Dziubek
  10. T. Gadziński
  11. E. Górka
  12. K. Gryziak
  13. A. Haase
  14. W. Jełowicki
  15. P. Kamieniarczyk
  16. R. Kącki
  17. K. Kolczyk
  18. T. Michel
  19. J. Miłowski
  20. W. Nanowski
  21. K. Nęcka
  22. K. Niedźwiedzki
  23. M. Ochał
  24. W. Pasternak
  25. J. Polak
  26. B. Przepióra
  27. M. Przybysz
  28. J. Sarliński
  29. J. Surówka
  30. R. Szczęsnowicz
  31. J. Węgrzyn
  32. L. Wojtkiewicz
Strony: 83
[←cofnij]
[57]
[58]
[59]
[60]
[61]
[dalej→]