Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1977 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3ZC Władysław Janiec

  1. M. Bogdał
  2. T. Bozoń
  3. P. Drożdż
  4. A. Dubik
  5. J. Hołuń
  6. W. Kaszuba
  7. A. Kozdełka
  8. A. Kromz
  9. J. Kruk
  10. A. Kurpan
  11. J. Łysienko
  12. B. Matonis
  13. E. Mazur
  14. F. Niedopad
  15. G. Opoczka
  16. J. Pater
  17. B. Piekara
  18. A. Pietryka
  19. Z. Pipień
  20. J. Potęga
  21. R. Rosa
  22. R. Sadowski
  23. Z. Słomka
  24. F. Stach
  25. M. Stawecki
  26. Z. Strugała
  27. J. Szczurek
  28. S. Szpórnóg
  29. Z. Turchan
  30. Z. Węglarz
  31. R. Węgrzyn
  32. M. Wyparek
  33. W. Zych
  34. Z. Zygmunt

1977 eksploatacja pocztowo 4L Jan Kolarczyk

  1. Cz. Bogusz
  2. M. Dec
  3. H. Gał
  4. E. Gałek
  5. S. Gaucarz
  6. W. Haberko
  7. Z. Harbut
  8. B. Janik
  9. B. Jasiewicz
  10. J. Jurkowski
  11. K. Kasprzyk
  12. W. Kłak
  13. M. Konieczny
  14. T. Kopczyk
  15. I. Kowalczyk
  16. S. Kozyra
  17. S. Łączny
  18. M. Matracka
  19. W. Matyasik
  20. G. Mazur
  21. H. Mądzyk
  22. S. Mikłas
  23. F. Mrzygłód
  24. S. Myśliwiec
  25. A. Obarska
  26. M. Piegrza
  27. H. Rywak
  28. M. Spiechowicz
  29. J. Stoch
  30. M. Szarek
  31. D. Wielkosz
  32. E. Wójcik

1977 monter urządzeń elektronicznych 4LA Ludmiła Sadowska

  1. M. Balicki
  2. A. Biernat
  3. B. Delkowska
  4. L. Dudek
  5. B. Grzywacz
  6. S. Kantor
  7. G. Kargul
  8. K. Korzeniak
  9. J. Kowalczyk
  10. L. Krawczyk
  11. A. Kucharski
  12. K. Kwiatek
  13. A. Leśniak
  14. L. Libera
  15. Z. Liburski
  16. E. Marzec
  17. W. Mglej
  18. J. Michalczyk
  19. G. Pachel
  20. A. Pawlus
  21. Z. Pobiegło
  22. R. Rogalski
  23. K. Sieńko
  24. M. Surdziel
  25. B. Tabor
  26. J. Walczyk
  27. J. Warysz
  28. J. Wójcik
  29. J. Zawadzki
  30. M. Ziach
  31. S. Zięba

1977 monter urządzeń elektronicznych 4LB Władysław Lach

  1. R. Bajdo
  2. S. Biel
  3. M. Bochenek
  4. J. Chałupczak
  5. M. Daton
  6. K. Daun
  7. M. Dawiec
  8. M. Debowski
  9. Z. Domanik
  10. L. Dziebowski
  11. M. Dziedzic
  12. P. Fitowski
  13. J. Gałczyński
  14. R. Greczek
  15. S. Grzesiak
  16. S. Guzik
  17. P. Hynek
  18. B. Janas
  19. K. Jasiński
  20. J. Jezdorski
  21. W. Joniec
  22. B. Kmieciak
  23. J. Kużnik
  24. U. Malinowska
  25. E. Markowska
  26. D. Oleksy
  27. A. Osłoński
  28. K. Stachurski
  29. Z. Turek
  30. A. Wajda
  31. A. Wróbel

1977 technik elektronik 5A Zygmunt Moskała

  1. R. Adamczyk
  2. K. Adamowski
  3. J. Aloszko
  4. M. Banasik
  5. J. Bednarz
  6. J. Biegan
  7. R. Bobak
  8. S. Bogusz
  9. H. Boryka
  10. A. Czekaj
  11. M. Drozdzowski
  12. W. Feherpataky
  13. J. Góralczyk
  14. K. Hubicki
  15. A. Jakubowicz
  16. W. Kaczor
  17. S. Klimczyk
  18. Z. Kokosiński
  19. J. Krzysztofek
  20. S. Kubiński
  21. A. Kudasiewicz
  22. J. Lasak
  23. L. Marcela
  24. W. Mucha
  25. K. Nowak
  26. J. Orkisz
  27. R. Pałka
  28. K. Parys
  29. S. Sanocki
  30. W. Sierant
  31. J. Stanisz
  32. J. Szewczyk
  33. R. Szostak
  34. A. Turchan
  35. J. Uruszczak
  36. R. Żerulik

1977 technik elektronik 5B Jan Dobesz

  1. P. Basista
  2. J. Biały
  3. M. Chojecka
  4. W. Dominik
  5. E. Gaweł
  6. C. Giza
  7. W. Klamka
  8. J. Kozak
  9. W. Kuś
  10. Z. Kuta
  11. H. Leśniak
  12. B. Makówka
  13. M. Michalec
  14. A. Motyka
  15. E. Pałetko
  16. M. Pałka
  17. E. Pawlak
  18. M. Rutka
  19. B. Starzec
  20. A. Stopa
  21. M. Strózik
  22. W. Tokarzewski
  23. J. Turek
  24. A. Tychanowicz
  25. M. Węgrzyn
  26. B. Wicher
  27. A. Wierzbicki
  28. K. Wygoda
  29. B. Wyrwa
  30. K. Zembrzuski
  31. L. Żak
  32. W. Żmuda

1977 technik elektronik 5C Jolanta Barkan

  1. Z. Bielak
  2. J. Chojecki
  3. M. Czub
  4. M. Gadzina
  5. B. Gamrat
  6. W. Gamrat
  7. H. Gasiński
  8. J. Główczak
  9. K. Hejmo
  10. D. Iwińska
  11. I. Kopeć
  12. W. Kopeć
  13. S. Lebiest
  14. M. Lesiak
  15. A. Łudzik
  16. W. Marzec
  17. J. Miś
  18. A. Możdżeń
  19. A. Niezgodzki
  20. E. Pater
  21. Cz. Pluta
  22. A. Poznański
  23. J. Raźny
  24. E. Ryglowska
  25. R. Sajdak
  26. M. Senkowski
  27. L. Sepielak
  28. R. Sowa
  29. T. Tokarska
  30. B. Twardowski
  31. T. Wiśniewska
  32. P. Wołek
  33. Z. Wszołek
  34. K. Zacharz
  35. K. Żądło

1977 technik radiotechniki i telewizji / technik telekomunikacji 5R/K Józef Czekaj

  1. J. Bodziony
  2. K. Brzózka
  3. K. Buczek
  4. E. Buk
  5. J. Cirkat
  6. W. Czarnedzi
  7. Z. Ćwikliński
  8. A. Dziaduś
  9. J. Flis
  10. R. Głowacki
  11. B. Gruszczyński
  12. J. Hajdus
  13. G. Herej
  14. J. Jakubowski
  15. K. Jaskot
  16. J. Kędziora
  17. A. Klus
  18. K. Kondradzi
  19. A. Kopalski
  20. R. Kuterniak
  21. M. Lemańska
  22. A. Mędrecka
  23. A. Mroczek
  24. S. Mucka
  25. J. Nachyna
  26. A. Olejarczyk
  27. T. Paszkowski
  28. R. Pletnia
  29. E. Rączka
  30. G. Rudy
  31. W. Scheffler
  32. M. Sobas
  33. S. Sobolewski
  34. K. Twardowski
  35. T. Tworkowski
  36. Z. Tytko
  37. A. Waś
  38. F. Weiner
  39. L. Winiarski
  40. W. Wiśniewski
  41. A. Wleciał
  42. Z. Zachert
  43. J. Zagrodzki

1976 technik elektronik 2SN Zdzisław Targosz

  1. J. Banach
  2. W. Czarnecki
  3. B. Dudek
  4. K. Dyl
  5. M. Góra
  6. J. Grabowski
  7. W. Gwożdziewicz
  8. R. Kabza
  9. A. Knapik
  10. K. Kotulski
  11. Cz. Kwiatkowski
  12. H. Luty
  13. W. Łojan
  14. J. Łukasiewicz
  15. S. Mełzger
  16. J. Neupauer
  17. R. Olesiński
  18. W. Pawłał
  19. I. Przybyłko
  20. L. Rębiś
  21. A. Siwek
  22. S. Staszak
  23. J. Stępień
  24. A. Szpetkowski
  25. J. Tisończyk
  26. Zb. Trylman
  27. H. Ulman
  28. A. Urbańczyk
  29. Zdz. Wątor
  30. S. Wierzchowski
  31. W. Wimmer
  32. M. Winowski
  33. P. Włodarczyk
  34. Zb. Wojniak
  35. G. Wójcicki

1976 technik radiotechnik 2SR Wiesław Widła

  1. R. Bąk
  2. T. Biela
  3. M. Błaut
  4. D. Bobek
  5. K. Bojda
  6. E. Buglewicz
  7. K. Czerwiński
  8. W. Damse
  9. J. Dutkiewicz
  10. S. Fit
  11. A. Gaudnik
  12. L. Gawin
  13. J. Gonciarczyk
  14. P. Górak
  15. T. Gruchała
  16. T. Heilig
  17. A. Janowski
  18. J. Kęska
  19. W. Klocek
  20. A. Kluszczyński
  21. W. Korbut
  22. J. Książek
  23. S. Kulawiak
  24. L. Latacz
  25. S. Leszczyński
  26. W. Makoś
  27. P. Martyka
  28. J. Mikunda
  29. E. Oprych
  30. K. Piechocki
  31. A. Piekaj
  32. J. Pieszczyński
  33. M. Piotrowski
  34. Zb. Pociecha
  35. J. Radziwołek
  36. M. Simon
  37. R. Stanisławski
  38. O. Tarka
  39. M. Trębacz
  40. B. Wilk
  41. J. Wilk
  42. A. Zborek
  43. Janusz Żabiński
Strony: 83
[←cofnij]
[56]
[57]
[58]
[59]
[60]
[dalej→]