Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1977 technik elektronik 2SN Tadeusz Skrzyniowski

  1. W. Badura
  2. R. Baster
  3. A. Biela
  4. D. Biernat
  5. K. Brynza
  6. G. Czarnecki
  7. S. Dobosz
  8. R. Dudzik
  9. M. Flisak
  10. H. Grys-Dziedzic
  11. J. Grzyboś
  12. S. Grzywna
  13. Z. Kasowski
  14. S. Korbiel
  15. M. Kośmider
  16. A. Kułaga
  17. M. Kuzik
  18. P. Lasocki
  19. M. Lubański
  20. R. Lubaszka
  21. A. Magiera
  22. J. Majnusz
  23. L. Mazur
  24. K. Nogala
  25. W. Nowakowski
  26. B. Okrzesik
  27. Z. Piśkiewicz
  28. K. Plauza
  29. T. Płoskonka
  30. S. Płynna
  31. W. Pokora
  32. R. Rębilas
  33. R. Starzec
  34. K. Suwała
  35. A. Wachaczyk
  36. A. Wałkowski
  37. M. Warzyca
  38. J. Wasik
  39. K. Wejdman
  40. W. Wojas
  41. M. Zakrzewski
  42. A. Zawołek
  43. J. Żegasz

1977 technik elektronik 2SR Wiesław Widła

  1. M. Babiarz
  2. J. Brasil
  3. C. Cenras
  4. A. Cywa
  5. T. Dolecki
  6. Z. Dylowicz
  7. A. Iwaniec
  8. J. Jarocki
  9. Z. Jaroszyński
  10. S. Jurczak
  11. J. Kasza
  12. P. Kilanowicz
  13. J. Kimbar
  14. M. Kolasiński
  15. S. Krajewski
  16. B. Kubocha
  17. J. Kulig
  18. R. Kwiecień
  19. J. Kyrez
  20. K. Lenard
  21. J. Liszkiewicz
  22. B. Łoś
  23. S. Łukasik
  24. A. Łukaszczyk
  25. K. Madej
  26. A. Majer
  27. A. Mikuła
  28. K. Nowak
  29. A. Ochab
  30. Z. Oterski
  31. G. Peczar
  32. J. Piekarz
  33. W. Płaskonka
  34. M. Raciborski
  35. H. Rybka
  36. K. Siewiorek
  37. W. Skrzypek
  38. W. Szura
  39. M. Tarabuła
  40. M. Traczyński
  41. L. Wolińska

1977 technik elektryk 3EA Karol Grzybowski

  1. A. Białek
  2. Z. Chudecki
  3. M. Dziki
  4. M. Gryszkiewicz
  5. E. Jaworska
  6. E. Korzeniak
  7. J. Krupiński
  8. R. Kunert
  9. A. Kurek
  10. A. Lipka
  11. M. Łapczyńska
  12. M. Mikrut
  13. E. Neupaner
  14. S. Oleksa
  15. T. Oprzędek
  16. W. Pagacz
  17. J. Pauszczyk
  18. Z. Pawlik
  19. M. Pietrzyk
  20. J. Sekuła
  21. A. Staniszewska
  22. A. Szczygieł
  23. A. Szymadia
  24. J. Szymsaj
  25. Z. Śledziona
  26. F. Wołek
  27. J. Żerda

1977 technik elektryk 3EB Helena Hess

  1. M. Auller
  2. Z. Ayrek
  3. L. Bielak
  4. F. Bigaj
  5. A. Cenda
  6. K. Chmiel
  7. J. Ciepał
  8. K. Cieślik
  9. W. Dygutowicz
  10. P. Gregoran
  11. Z. Grobelski
  12. H. Grochal
  13. M. Hola
  14. J. Jabłoński
  15. J. Jezioro
  16. Z. Jurek
  17. W. Kaczor
  18. S. Kajmak
  19. L. Kalemba
  20. L. Kiryłow
  21. T. Kwieciński
  22. R. Lech
  23. S. Łężczan
  24. S. Mazurek
  25. B. Michołapek
  26. J. Olszewski
  27. A. Pałczyński
  28. J. Para
  29. R. Poznański
  30. B. Pułczyński
  31. J. Radzikowski
  32. M. Romek
  33. O. Sakiewicz
  34. M. Samiec
  35. J. Smolski
  36. Z. Szczudłowski
  37. A. Śliwa
  38. S. Świerkosz
  39. J. Wilk

1977 technik elektronik 3PA Zygmunt Legutko

  1. K. Adamczyk
  2. S. Bobek
  3. J. Chwałek
  4. K. Cierniak
  5. B. Dziedzic
  6. K. Filo
  7. H. Garnczarczyk
  8. J. Gądek
  9. L. Jędrajczyk
  10. S. Kowal
  11. W. Kozień
  12. S. Krupa
  13. R. Krzykawska
  14. M. Lechowicz
  15. S. Leniartek
  16. R. Machlowski
  17. A. Matrias
  18. J. Niedopad
  19. T. Opyrchał
  20. J. Padlej
  21. B. Pazurkiewicz
  22. J. Pisarczyk
  23. J. Sendor
  24. J. Sikora
  25. J. Skóra
  26. W. Sroka
  27. W. Stamich
  28. S. Tokarz
  29. A. Urbanik

1977 technik elektronik 3PB Grażyna Gruber

  1. W. Adamska
  2. G. Barcińska-Grochowska
  3. J. Błaszczyk
  4. J. Chmiel
  5. D. Cygan
  6. J. Cyganek
  7. A. Frysiak
  8. K. Harzewski
  9. Z. Jarczyk
  10. M. Kasprzyk
  11. A. Krupa
  12. W. Kurzawa
  13. K. Kuźma
  14. L. Maciejczyk
  15. M. Masłowica
  16. W. Matysiak
  17. I. Olech
  18. L. Pajor
  19. M. Pasula
  20. M. Prokop
  21. J. Rożkowicz
  22. J. Sosin
  23. Z. Sosin
  24. A. Szeląg
  25. S. Szklarczyk
  26. M. Walter
  27. A. Wasikowska
  28. J. Wiecheć
  29. B. Witanowski
  30. A. Wygoda
  31. J. Zieliński
  32. A. Zydroń

1977 technik radiotechniki i telewizji / technik telekomunikacji 3TKR Michał Szabrow

  1. R. Bator
  2. M. Cierniak
  3. Z. Donarska
  4. J. Gęgotek
  5. D. Groblicka
  6. M. Jezierska
  7. R. Karkosz
  8. M. Kolasa
  9. T. Korfel
  10. Cz. Kowalczyk
  11. W. Leda
  12. A. Lubaszka
  13. B. Łabaj
  14. Z. Marczak
  15. K. Pająk
  16. T. Plichta
  17. J. Sobczyk
  18. A. Suder
  19. M. Swoboda
  20. Z. Tomasik
  21. J. Walas
  22. Z. Zając

1977 technik radiotechniki i telewizji 3TR Antoni Stankiewicz

  1. W. Bielaszka
  2. K. Bogucki
  3. L. Bojczuk
  4. S. Cabaj
  5. A. Chmiel
  6. W. Czerwiński
  7. L. Dawczyńska
  8. T. De
  9. S. Diawał
  10. Z. Falba
  11. J. Filipek
  12. J. Geras
  13. Z. Gościńska
  14. T. Hrycewicz
  15. A. Jaskółka
  16. M. Kałwa
  17. S. Kędzierski
  18. R. Kowalik
  19. E. Krajewski
  20. A. Kucharski
  21. W. Kuglarz
  22. H. Lipka
  23. A. Łachut
  24. W. Mitręga
  25. E. Morys
  26. M. Nieckarz
  27. J. Niedzielak
  28. M. Niemiec
  29. Z. Nowak
  30. J. Pałacki
  31. J. Pasternak
  32. K. Pitala
  33. W. Ryl
  34. S. Smulczyński
  35. R. Sobiecki
  36. A. Solak
  37. Cz. Sowa
  38. Z. Szczygieł
  39. K. Świdziński
  40. E. Tupta
  41. K. Waligórska
  42. J. Waligórski
  43. W. Wieczorek
  44. F. Więcek
  45. J. Więcek
  46. J. Wrona
  47. S. Wrzoszczyk
  48. R. Żydek

1977 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3ZA Antoni Stankiewicz

  1. Z. Baran
  2. S. Bełciak
  3. B. Bieda
  4. H. Bochenek
  5. T. Bochenek
  6. S. Bolsęga
  7. M. Brus
  8. J. Bularz
  9. R. Celer
  10. J. Cieśliński
  11. J. Cyganik
  12. Z. Czaja
  13. Z. Czuma
  14. T. Ćwierz
  15. L. Dusik
  16. M. Frasik
  17. C. Gaber
  18. J. Gajda
  19. M. Gaweł
  20. K. Góra
  21. J. Gryzło
  22. M. Hanusiak
  23. J. Janiczak
  24. B. Janik
  25. A. Jankowski
  26. S. Jaśkowski
  27. J. Jeleńczyk
  28. M. Karolczak
  29. B. Karpierz
  30. W. Karpierz
  31. E. Kozień
  32. E. Machał
  33. I. Nędzka
  34. K. Pawlik
  35. A. Woźniak
  36. H. Zachwieja

1977 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3ZB Władysława Pietruska

  1. G. Dębska
  2. L. Dupońka
  3. A. Jędzejczyk
  4. G. Kawecka
  5. C. Kosałka
  6. T. Kotecki
  7. D. Kowalska
  8. C. Kozioł
  9. B. Krysa
  10. Z. Kubicz
  11. F. Kubiński
  12. T. Kudełko
  13. J. Kulka
  14. K. Loch
  15. L. Łach
  16. J. Łysienko
  17. R. Migas
  18. A. Misaczek
  19. S. Morawski
  20. W. Musiał
  21. K. Niegowski
  22. Z. Nowotarski
  23. S. Pałka
  24. B. Pankiewicz
  25. J. Pasieka
  26. J. Piekło
  27. E. Podedwórna
  28. B. Przepióra
  29. B. Przepolski
  30. B. Przybyszewska
  31. B. Stolarz
  32. S. Szpórnóg
  33. M. Świerczyńska
  34. Z. Turchan
  35. A. Wąchal
  36. D. Wcisło
  37. P. Wójcik
Strony: 83
[←cofnij]
[55]
[56]
[57]
[58]
[59]
[dalej→]