Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1978 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3ZA Andrzej Samborski

  1. J. Batko
  2. I. Burda
  3. A. Chorzępa
  4. J. Erhardt
  5. L. Filipowska
  6. L. Gawęda
  7. W. Górnisiewicz
  8. H. Gzik
  9. M. Jackowska
  10. K. Kaczmarczyk
  11. D. Korzeniak
  12. B. Kostrz
  13. T. Kotecki
  14. D. Kowalska
  15. M. Krasna
  16. D. Krupa
  17. J. Łada
  18. K. Misterka
  19. J. Motyczko
  20. T. Murzyn
  21. A. Orzechowska
  22. K. Ożóg
  23. K. Pacura
  24. E. Pałka
  25. A. Pasieka
  26. M. Pawlik
  27. J. Pazdor
  28. A. Pniaczek
  29. J. Rogóż
  30. E. Sarota
  31. E. Siwek
  32. H. Szydło
  33. B. Szymaszek
  34. K. Trybuś
  35. R. Tuleja
  36. I. Turczyk
  37. L. Wichrowska
  38. H. Witas

1978 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3ZB Władysław Janiec

  1. Z. Bożek
  2. M. Chrząszcz
  3. M. Ciepała
  4. J. Cygan
  5. A. Czarniak
  6. W. Czyżowski
  7. M. Deptuch
  8. M. Duda
  9. J. Gąssowski
  10. T. Grosiak
  11. A. Hankiewicz
  12. S. Hetman
  13. Z. Janków
  14. J. Klimek
  15. Z. Kmak
  16. W. Kołodziej
  17. J. Korpal
  18. J. Kotarba
  19. J. Kozdra
  20. M. Król
  21. L. Krzesak
  22. K. Kuder
  23. A. Kukla
  24. S. Kukla
  25. A. Nowak
  26. W. Pittner
  27. B. Spisak
  28. M. Węglarz
  29. M. Zabagło

1978 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3ZC Antoni Stankiewicz

  1. K. Czyruch
  2. P. Ćwikła
  3. R. Głogowski
  4. J. Grodny
  5. K. Kociołek
  6. J. Łysienko
  7. S. Macheta
  8. A. Maciejowski
  9. J. Marzec
  10. W. Musiał
  11. W. Nowakowski
  12. B. Orliński
  13. R. Orliński
  14. S. Ornat
  15. Z. Pachacz
  16. W. Polak
  17. M. Ptasiński
  18. W. Ptaszkiewicz
  19. P. Radwański
  20. B. Rozkuszka
  21. R. Ryba
  22. W. Słota
  23. J. Sobek
  24. A. Spólnik
  25. A. Stach
  26. A. Starczewski
  27. P. Stasica
  28. K. Stobaluk
  29. K. Sury
  30. M. Trembecki
  31. K. Wichrowski

1978 eksploatacja pocztowo 4L Józef Gębala

  1. I. Adamik
  2. K. Augustyn
  3. M. Bień
  4. A. Burowska
  5. H. Chmiel
  6. A. Czerpak
  7. A. Gruszka
  8. B. Jakubiec
  9. H. Kafel
  10. J. Kwiatkowska
  11. M. Lewan
  12. D. Łącka
  13. D. Makuch
  14. H. Mądzyk
  15. S. Mielnicki
  16. B. Nowak
  17. W. Olak
  18. L. Paluch
  19. Z. Pardiak
  20. K. Pieczonka
  21. A. Sołtys
  22. K. Sowa
  23. A. Szafarczyk
  24. K. Szlachta
  25. M. Trojanowska
  26. E. Wasło
  27. E. Włodarczyk

1978 monter urządzeń elektronicznych 4LA Barbara Stelmach

  1. K. Awdykowicz
  2. W. Bąk
  3. J. Bieliszczak
  4. Z. Biros
  5. E. Bober
  6. E. Brożek
  7. A. Bróg
  8. G. Cabała
  9. E. Ciepichał
  10. W. Cikała
  11. B. Czajka
  12. G. Dębski
  13. S. Dzidek
  14. M. Dzourdzia
  15. K. Fidali
  16. B. Florczyk
  17. D. Grzesiak
  18. G. Horabik
  19. B. Jałocha
  20. E. Kabat
  21. E. Kałuża
  22. G. Kasprzyk
  23. W. Kłeczek
  24. A. Kozak
  25. J. Krawczyk
  26. J. Krawczyk
  27. A. Kruk
  28. L. Lorens
  29. W. Łakomy
  30. M. Mirek
  31. R. Niedopad
  32. J. Nowak
  33. A. Nowakowski
  34. J. Prusak
  35. J. Rymarz
  36. M. Skalski
  37. G. Synowiec

1978 monter urządzeń elektronicznych 4LB Maria Kubik

  1. B. Czech
  2. E. Gurbiel
  3. A. Kozak
  4. A. Krzyszkowska
  5. K. Lackowska
  6. J. Łukasik
  7. L. Małys
  8. A. Moćko
  9. D. Okarmus
  10. W. Osikowski
  11. M. Osmański
  12. T. Palonek
  13. J. Pęczak
  14. S. Piątek
  15. E. Pisarczyk
  16. J. Polarczyk
  17. T. Popiół
  18. A. Puchala
  19. P. Pyziak
  20. B. Regieć
  21. W. Skowronek
  22. M. Stańko
  23. A. Stopka
  24. S. Suder
  25. W. Synaś
  26. H. Szuman
  27. R. Ślusarz
  28. I. Śmietana
  29. A. Tarnowski
  30. S. Turek
  31. E. Urban
  32. L. Urbanik
  33. M. Urbanik
  34. A. Walewska
  35. T. Wągroda
  36. B. Węgrzyn
  37. J. Wierba
  38. D. Więcek
  39. B. Włodek
  40. J. Wójtomierz

1978 technik elektronik 5A Maria Nodzyńska

  1. A. Basiak
  2. A. Bednarz
  3. H. Cholewa
  4. R. Ciechowicz
  5. H. Ciepiela
  6. J. Cywicki
  7. L. Furgał
  8. A. Galas
  9. J. Gaździński
  10. A. Gładysek
  11. G. Grandys
  12. L. Grela
  13. G. Grocholska
  14. J. Grochot
  15. J. Gurbiel
  16. K. Hryńczuk
  17. T. Janik
  18. J. Kamisiński
  19. M. Klamka
  20. A. Kopytko
  21. E. Kubarek
  22. A. Liszka
  23. K. Moskała
  24. S. Pajka
  25. L. Piątek
  26. S. Piekarczyk
  27. G. Pławecka
  28. Agata Radwan
  29. Aleksandra Radwan
  30. B. Radzik
  31. Z. Ryba
  32. P. Stal
  33. K. Studzińska
  34. A. Szot
  35. W. Turakiewicz
  36. T. Wolnicki
  37. M. Zawartka

1978 technik elektronik 5B Mieczysław Chęciński

  1. E. Biel
  2. A. Dragosz
  3. Cz. Dziedzic
  4. I. Flak
  5. A. Groch
  6. L. Grochal
  7. R. Kaczmarski
  8. W. Karatnik
  9. R. Kisielewski
  10. S. Koral
  11. H. Korczyński
  12. K. Kowalik
  13. E. Leś
  14. M. Lis
  15. S. Mazur
  16. T. Minster
  17. K. Mrozowski
  18. J. Najder
  19. G. Norys
  20. J. Osmański
  21. I. Prostacki
  22. R. Ptak
  23. B. Rojek
  24. B. Rudek
  25. A. Skoczylas
  26. Z. Skrzypiec
  27. S. Słowiak
  28. T. Strzeboński
  29. J. Sulikowski
  30. M. Ślusarczyk
  31. W. Wietrzykowski
  32. T. Wolf
  33. J. Wydrych

1978 technik elektronik 5C Maria Wierzchowska

  1. I. Baran
  2. B. Bednarczyk
  3. K. Brauer
  4. W. Bujakowski
  5. A. Czaja
  6. J. Czupryna
  7. W. Duda
  8. J. Figiel
  9. M. Frejek
  10. J. Grodzki
  11. B. Kapusta
  12. A. Karpierz
  13. K. Kobyłecka
  14. J. Kulas
  15. M. Langer
  16. M. Lisowski
  17. M. Malczyk
  18. K. Musiał
  19. K. Odroniec
  20. R. Pawełek
  21. D. Puchała
  22. Z. Rymarczyk
  23. K. Sajnog
  24. D. Siernia
  25. J. Sobolewska
  26. M. Sroka
  27. K. Starak
  28. J. Surówka
  29. K. Sznajder
  30. A. Trojański
  31. C. Tyrańska
  32. C. Uniewicz
  33. K. Wesołowski
  34. W. Woch
  35. A. Wrześniowski
  36. Z. Zubrzak

1978 technik elektronik 5D Ludwik Musiał

  1. Jarosław Andruchowycz
  2. Krzysztof Baliga
  3. Janusz Batko
  4. Władysław Bąk
  5. Wiesław Domarecki
  6. Jan Góra
  7. Andrzej Job
  8. Bronisław Kamyczek
  9. Zdzisław Korus
  10. Grzegorz Kozdęba
  11. Marek Lange
  12. Marek Malarz
  13. Jan Malczyk
  14. Andrzej Marszałek
  15. Krzysztof Matoga
  16. Jan Motyka
  17. Tadeusz Nowak
  18. Marek Ożóg
  19. Andrzej Panna
  20. Witold Pasek
  21. Marek Piszczek
  22. Tadeusz Pyciński
  23. Mirosław Siemek
  24. Zbigniew Sławik
  25. Piotr Towarnicki
  26. Marian Wajda
  27. Zdzisław Waksmundzki
  28. Marek Wójtowicz
  29. Grzegorz Wrona
  30. Andrzej Wygaś
  31. Krzysztof Zachara
  32. Marek Zieliński
  33. Marek Zuski
  34. Kazimierz Żwirecki
Strony: 83
[←cofnij]
[54]
[55]
[56]
[57]
[58]
[dalej→]