Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1979 technik radiotechniki i telewizji / technik telekomunikacji 5R/K Adam Jachnicki

  1. T. Bialik
  2. J. Brzozowski
  3. A. Bulicz
  4. M. Buniowski
  5. S. Buturyn
  6. M. Bytomski
  7. Z. Chowaniak
  8. P. Chowaniec
  9. R. Ciepliński
  10. F. Dębiec
  11. S. Gęgotek
  12. B. Głąb
  13. M. Gondek
  14. J. Januszek
  15. B. Jasłowski
  16. W. Kapusta
  17. J. Kordas
  18. J. Kordecki
  19. W. Kowalski
  20. M. Krupa
  21. J. Kumor
  22. K. Lechowicz
  23. M. Maciejowski
  24. W. Mazur
  25. W. Mizera
  26. M. Motoła
  27. J. Mylak
  28. J. Pilch
  29. Z. Piotrowski
  30. A. Rak
  31. W. Rokicki
  32. Z. Ryszka
  33. A. Sitko
  34. E. Steckiewicz
  35. M. Surdy-Musiał
  36. T. Szcześnaik
  37. J. Szewczyk
  38. M. Walczyk
  39. K. Wantuch
  40. M. Warchala
  41. Z. Warchala
  42. J. Wesołowski
  43. W. Wilkosz
  44. W. Wojciechowski

1978 technik elektronik 2SA Jacek Chwała

  1. L. Augustyn
  2. Z. Bochnia
  3. S. Brdej
  4. W. Cewicki
  5. M. Curyło
  6. L. Cyganiewicz
  7. J. Czyż
  8. W. Dudek
  9. R. Dźwigaj
  10. J. Gąszorek
  11. J. Giza
  12. A. Gonek
  13. K. Górniak
  14. A. Grotowski
  15. M. Grzęda
  16. E. Hartabus
  17. T. Hodurski
  18. W. Iwaniak
  19. S. Januszkiewicz
  20. A. Jóźwik
  21. L. Jura
  22. M. Kaczmarski
  23. K. Kapa
  24. J. Kaptur
  25. M. Kardynał
  26. A. Klamka
  27. J. Klimala
  28. A. Kmieć
  29. A. Kobylarz
  30. A. Koczanowski
  31. K. Koperny
  32. J. Kowalczyk
  33. M. Kowalczyk
  34. A. Kozak
  35. B. Koziarczyk
  36. M. Kozłowska
  37. T. Kramarski
  38. E. Król
  39. M. Krupa
  40. C. Krzysztofiak
  41. G. Kurczak
  42. C. Kurowski
  43. A. Kusiński
  44. M. Łypik
  45. W. Madetko
  46. K. Mania
  47. J. Matuszewski
  48. K. Ożegalski
  49. Z. Słowacki

1978 technik elektronik 2SB Grażyna Gruber

  1. W. Kapułka
  2. W. Maciuszek
  3. W. Malec
  4. M. Mazur
  5. J. Migdał
  6. J. Milanowski
  7. W. Nawrocki
  8. M. Niewiericz
  9. J. Nikodemowicz
  10. A. Niziński
  11. A. Nowak
  12. W. Nowakowski
  13. J. Obyrtacz
  14. M. Oleksiak
  15. J. Ostrowski
  16. W. Paluch
  17. N. Papadatos
  18. P. Paulewicz
  19. K. Pena
  20. U. Piasecka
  21. A. Piezrzniak
  22. P. Piotrowski
  23. M. Piwowarczyk
  24. T. Popek
  25. D. Ptak
  26. M. Reczek
  27. J. Rusek
  28. B. Rutka
  29. A. Sarosiek
  30. J. Serafin
  31. J. Sołtysik
  32. E. Sośnicka
  33. K. Szczurek
  34. E. Targosz
  35. P. Ulanik
  36. B. Wajdzik
  37. E. Waśko
  38. K. Waśło
  39. B. Wąsowicz
  40. A. Wojas
  41. L. Wołosewicz
  42. J. Wożniak
  43. A. Wszołek
  44. R. Zumer
  45. J. Zwardoń
  46. Z. Żmigrodzka

1978 technik elektryk 3EA Karol Grzybowski

  1. K. Bujak
  2. A. Cebula
  3. Z. Chorabik
  4. I. Ciempka
  5. J. Czyżycki
  6. S. Dudek
  7. A. Dyrba
  8. B. Fryc
  9. A. Fudała
  10. W. Kaczmarek
  11. M. Kapa
  12. G. Kowal
  13. S. Kuc
  14. J. Kwiatkowski
  15. R. Lasoń
  16. L. Lekki
  17. K. Lusztyn
  18. Z. Markuś
  19. K. Mętel
  20. I. Miodek
  21. Z. Myszkowski
  22. A. Napart
  23. S. Nowak
  24. S. Pietruszka
  25. L. Rola
  26. K. Styrkosz
  27. C. Topór
  28. M. Walnik
  29. I. Wasilewski
  30. M. Wojtoń
  31. J. Wożniak

1978 technik elektryk 3EB Józefa Maćkowska

  1. K. Baran
  2. T. Czyżewski
  3. M. Ćwiękała
  4. A. Fugas
  5. R. Gajewski
  6. A. Grzegorczyk
  7. J. Halik
  8. M. Kasztelan
  9. W. Kieć
  10. T. Klaja
  11. J. Kowalski
  12. M. Krasny
  13. D. Krężałek
  14. J. Kwiecień
  15. F. Leszowski
  16. J. Mastela
  17. A. Migacz
  18. M. Mrozicki
  19. J. Niezgoda
  20. C. Paprota
  21. J. Piwowarczyk
  22. K. Salamończyk
  23. K. Sember
  24. K. Smolnik
  25. J. Szytko
  26. M. Trojan
  27. J. Wasik
  28. M. Wiatrak
  29. J. Ziółkowski

1978 monter aparatury radiowej i telewizyjnej 3R Jerzy Hadryś

  1. Z. Arendarczyk
  2. L. Bawół
  3. J. Broda
  4. K. Brzeziński
  5. K. Ciesielski
  6. A. Dulewicz
  7. J. Dziura
  8. M. Franczyk
  9. M. Gajda
  10. A. Gałek
  11. K. Głownia
  12. M. Gorzkowski
  13. Z. Górski
  14. M. Jackiewicz
  15. K. Klonowski
  16. T. Konias
  17. K. Koperek
  18. L. Kowalski
  19. K. Krupski
  20. T. Kudas
  21. M. Kukla
  22. A. Lipa
  23. J. Ludwirz
  24. K. Madej
  25. J. Marek
  26. Z. Mikuś
  27. A. Misiak
  28. J. Oczkoś
  29. P. Ożóg
  30. A. Rafakowski
  31. M. Roman
  32. A. Romański
  33. E. Sarna
  34. M. Sidzina
  35. P. Smereczniak
  36. Z. Staszko
  37. A. Sułkowski
  38. K. Wcisko

1978 technik elektronik 3S Bohdan Gardecki

  1. S. Buczek
  2. J. Czarnik
  3. J. Denker
  4. A. Furgalski
  5. L. Juszczak
  6. W. Kijowski
  7. H. Król
  8. A. Krzywonos
  9. A. Kutyba
  10. R. Kuzaj
  11. T. Lasoń
  12. W. Lech
  13. A. Natkaniec
  14. K. Szumiec
  15. G. Wojewódka

1978 technik telekomunikacji 3TK Bronisław Sobas

  1. M. Cieślik
  2. S. Fleischer
  3. T. Galiak
  4. R. Goryl
  5. L. Hałat
  6. W. Kostrz
  7. M. Kotlińska
  8. M. Lodziński
  9. B. Majka
  10. A. Marta
  11. E. Michura
  12. M. Obłudek
  13. M. Owsłaników
  14. W. Rysuar
  15. J. Serwin
  16. A. Sinica
  17. A. Stasik
  18. J. Suseł
  19. H. Szczepaniak
  20. B. Śliwa
  21. J. Tietze
  22. K. Wawrzynek
  23. U. Wędzicka
  24. J. Wilk
  25. K. Wojciechowska
  26. A. Wojtaszek
  27. E. Żak

1978 technik radiotechniki i telewizji 3TR Alicja Skalny

  1. R. Bobowski
  2. A. Buczek
  3. L. Cała
  4. M. Cholna
  5. J. Daniel
  6. A. Gucwa
  7. R. Jeziorek
  8. T. Kaczmarski
  9. C. Kośka
  10. L. Królikowski
  11. J. Litwa
  12. T. Mauterys
  13. E. Moskal
  14. A. Olszynka
  15. K. Pochopień
  16. W. Preneta
  17. T. Ptak
  18. W. Rabiej
  19. J. Sinica
  20. J. Sypka
  21. M. Thiel
  22. F. Tutaj
  23. E. Walec
  24. J. Wrona

1978 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3W

  1. A. Aleksandrowicz
  2. K. Aulak
  3. D. Bagiński
  4. W. Bieniarz
  5. S. Cichoń
  6. T. Dziewoński
  7. M. Góral
  8. K. Gruca
  9. J. Imiołek
  10. B. Kalapeta
  11. M. Klasa
  12. K. Kruszyna
  13. M. Kupiec
  14. W. Legutko
  15. A. Łężniak
  16. S. Pacuła
  17. K. Pikor
  18. J. Polak
  19. K. Raputa
  20. M. Srebrnicki
  21. S. Szczęśniak
  22. R. Tekiela
  23. K. Zgud
Strony: 83
[←cofnij]
[53]
[54]
[55]
[56]
[57]
[dalej→]