Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1979 technik radiotechniki i telewizji 3TR Wacław Ratajski

  1. A. Baran
  2. J. Bieliszczuk
  3. J. Bieńkowski
  4. Z. Biros
  5. K. Chlebek
  6. I. Chmura
  7. B. Delkowska
  8. K. Fidali
  9. B. Florczyk
  10. M. Gacek
  11. J. Górski
  12. J. Grecki
  13. H. Klimek
  14. W. Kłeczek
  15. M. Knaga
  16. S. Korabek
  17. J. Krawczyk
  18. S. Kuliś
  19. T. Kurman
  20. M. Łatak
  21. M. Malik
  22. W. Marzec
  23. L. Matys
  24. S. Mądry
  25. J. Moń
  26. M. Orliński
  27. W. Osikowski
  28. L. Saturn
  29. T. Seremak
  30. A. Smoter
  31. Z. Solecki
  32. R. Suder
  33. M. Surówka
  34. W. Surówka
  35. J. Suwara
  36. G. Synowiec
  37. W. Szczęśniak
  38. H. Szuman
  39. M. Świadek
  40. J. Świetlak
  41. H. Trynka
  42. A. Wajda
  43. W. Wójcik
  44. J. Wójtowicz
  45. S. Zadora
  46. A. Zmarlicki

1979 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3W Maria Wierzchowska

  1. M. Dąbrowski
  2. K. Dobosz
  3. T. Franaszek
  4. M. Gadocha
  5. D. Gubala
  6. A. Gumuła
  7. K. Gwóżdż
  8. J. Hyży
  9. M. Jakiełek
  10. E. Krzesiwo
  11. K. Leszczyński
  12. M. Łukasik
  13. D. Maślanka
  14. B. Matoga
  15. M. Mędrek
  16. E. Michorczyk
  17. Z. Morawski
  18. B. Myrna
  19. B. Myśliwiec
  20. M. Stopa
  21. J. Szczyrbak
  22. W. Urban
  23. E. Wijasińska
  24. S. Wilkowska
  25. M. Woźniak
  26. T. Woźniak
  27. A. Zdybał

1979 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Z Władysław Janiec

  1. T. Ambrozik
  2. M. Antczak
  3. J. Berkowski
  4. J. Bębenek
  5. J. Biedzki
  6. Z. Bielatowicz
  7. B. Biernat
  8. K. Biliński
  9. J. Brotoń
  10. L. Bugajski
  11. A. Bukowski
  12. W. Cholewa
  13. R. Czaja
  14. Z. Derkacz
  15. J. Domagała
  16. Z. Drzewiecki
  17. T. Francuz
  18. A. Frosik
  19. Ł. Głąb
  20. J. Goraj
  21. M. Hagemejer
  22. Z. Jałocha
  23. M. Janusz
  24. Z. Kaczmarczyk
  25. Z. Kardaś
  26. A. Kasina
  27. W. Klimek
  28. B. Kotaś
  29. A. Koziar
  30. M. Kozub
  31. J. Krupnik
  32. Z. Krystian
  33. M. Kuś
  34. M. Lachowski
  35. M. Prostak
  36. B. Tylek
  37. M. Zasada

1979 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Za Andrzej Gaczorek

  1. M. Bagińska
  2. J. Bęben
  3. K. Ciężarek
  4. M. Czyżewski
  5. J. Fraś
  6. M. Jagocha
  7. J. Jamka
  8. M. Jania
  9. Z. Jędrzejowska
  10. M. Kapusta
  11. D. Kiszka
  12. I. Klocek
  13. J. Kotarba
  14. M. Kowalczyk
  15. A. Krawczyk
  16. E. Kuć
  17. J. Kudas
  18. J. Lalik
  19. E. Lorens
  20. S. Macheta
  21. J. Machowski
  22. Z. Maciejowski
  23. B. Malinowska
  24. M. Maślanka
  25. K. Miczka
  26. B. Mrożek
  27. M. Nawrot
  28. M. Noga
  29. B. Nowak
  30. A. Orzechowska
  31. B. Pączek
  32. W. Rogozik
  33. D. Utracka
  34. B. Wyka
  35. M. Żabińska

1979 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Zb Antoni Stankiewicz

  1. Z. Adamiak
  2. M. Ciepała
  3. B. Gibek
  4. W. Górnisiewicz
  5. J. Grzesik
  6. A. Kasprowicz
  7. R. Krzysztoń
  8. J. Marzec
  9. Cz. Myca
  10. P. Ohly
  11. J. Oleksiewicz
  12. W. Pabian
  13. J. Pachel
  14. R. Para
  15. M. Pawłowski
  16. K. Pazdalski
  17. S. Piwowarczyk
  18. J. Podstawny
  19. A. Pstrąg
  20. Z. Rusinowski
  21. L. Rutkowski
  22. W. Ryndak
  23. K. Saracen
  24. K. Semerjak
  25. M. Skalny
  26. J. Sowula
  27. J. Suder
  28. M. Szpak
  29. A. Szuba
  30. B. Szydłowski
  31. P. Twardosz
  32. M. Warzecha
  33. J. Wicher
  34. W. Wojak
  35. J. Zapiór
  36. M. Zelek
  37. T. Zwoliński

1979 monter urządzeń elektronicznych 4La Wiesław Wróbel

  1. M. Dubis
  2. M. Gurgul
  3. T. Kamiński
  4. M. Kazanecki
  5. W. Kurzawa
  6. W. Nikiel
  7. M. Olas
  8. A. Pietrzykowski
  9. A. Piętka
  10. K. Pitek
  11. W. Pizło
  12. J. Płaszewski
  13. J. Pyzik
  14. J. Rejdak
  15. P. Rogozik
  16. K. Rusnak
  17. S. Sado
  18. A. Sobczak
  19. R. Stich
  20. U. Stożek
  21. D. Stryczek
  22. M. Sułek
  23. J. Szoniec
  24. W. Tarabuła
  25. W. Wąs
  26. B. Wilewski
  27. M. Wójcik

1979 monter urządzeń elektronicznych 4Lb Zdzisław Targosz

  1. J. Baran
  2. J. Bychawski
  3. K. Cielecki
  4. R. Czepiżak
  5. A. Dziewit
  6. J. Flak
  7. J. Gabiga
  8. P. Górecki
  9. I. Grysiński
  10. W. Hagno
  11. B. Jagła
  12. S. Janda
  13. A. Janiec
  14. W. Kaźmierczak
  15. M. Koperny
  16. A. Kotaba
  17. W. Kraszewski
  18. A. Krzyszkowski
  19. M. Lepiarz
  20. P. Machał
  21. M. Melaniuk
  22. T. Miętka
  23. Z. Miga
  24. K. Mizielińska
  25. D. Mularczyk
  26. M. Nęcka
  27. B. Pabisek
  28. M. Paździor
  29. B. Pieprzyca
  30. E. Siuda
  31. L. Wilk

1979 technik elektronik 5A Renata Jurecka

  1. G. Bałda
  2. A. Bigaj
  3. K. Borsa
  4. R. Dziewoński
  5. D. Grelak
  6. P. Holski
  7. M. Ignacyk
  8. A. Jaworski
  9. S. Kaczmarski
  10. L. Kantor
  11. A. Kiełbowicz
  12. M. Klewiec
  13. M. Kotarba
  14. A. Kuziel
  15. B. Leszko
  16. M. Listwan
  17. T. Matuszkiewicz
  18. T. Mazur
  19. M. Nawalany
  20. Z. Norek
  21. A. Nowak
  22. T. Pawełek
  23. T. Pieńkowski
  24. A. Poskart
  25. J. Rozwadowski
  26. S. Sikorski
  27. M. Stępniewski
  28. K. Systo
  29. R. Szczypior
  30. J. Szrom
  31. K. Ślęczek
  32. J. Trębacz
  33. K. Wincencik
  34. A. Witek
  35. L. Wróbel
  36. J. Zając
  37. M. Żak

1979 technik elektronik 5B Danuta Słowik

  1. D. Cerek
  2. T. Ceremuga
  3. J. Chachurski
  4. S. Cieślik
  5. A. Fitrzyk
  6. M. Grela
  7. Z. Grudzień
  8. B. Grzybowski
  9. S. Grzywacz
  10. F. Homa
  11. A. Jarzyna
  12. L. Kania
  13. J. Kozioł
  14. B. Liput
  15. K. Madej
  16. J. Malinowski
  17. Z. Olchawa
  18. W. Oliwa
  19. S. Paczyński
  20. J. Pietrzak
  21. K. Podborska
  22. M. Taboła
  23. J. Tatomir
  24. B. Trojan
  25. A. Tusznicki
  26. A. Tutak
  27. H. Tutko
  28. J. Żuchowicz

1979 technik elektronik 5C Adam Zaręba

  1. I. Bierca
  2. M. Bucki
  3. A. Cholewa
  4. A. Drabina
  5. K. Gondek
  6. M. Hajduk
  7. S. Jurkowski
  8. K. Kaczmarski
  9. W. Karandyszowska
  10. R. Kowalski
  11. C. Krzyworzeka
  12. M. Laska
  13. S. Lech
  14. L. Matysek
  15. I. Mirek
  16. R. Mlostek
  17. A. Mosna
  18. H. Motak
  19. M. Noga
  20. B. Olchawa
  21. A. Olchawski
  22. K. Oleksy
  23. M. Pabis
  24. S. Paszek
  25. P. Pęcak
  26. H. Pichór
  27. Z. Piszczek
  28. K. Putko
  29. A. Rysak
  30. A. Sikora
  31. T. Skiba
  32. M. Smaś
  33. E. Sroka
  34. K. Stańdo
  35. M. Szklarczyk
  36. G. Święch
  37. E. Tabisz
  38. M. Tekieli
  39. Z. Twardzik
Strony: 83
[←cofnij]
[52]
[53]
[54]
[55]
[56]
[dalej→]