Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1979 technik telekomunikacji 1S

  1. A. Cicha
  2. R. Frodyma
  3. J. Jankowski
  4. K. Jaracz
  5. K. Jóźwiak
  6. B. Kawski
  7. J. Kumon
  8. T. Niechwiej
  9. Z. Nocek
  10. J. Popiołek
  11. J. Radwan
  12. S. Sobór
  13. W. Solarz
  14. R. Zieliński

1979 technik elektronik 2S Zygmunt Moskała

  1. M. Baryła
  2. W. Basta
  3. S. Biel
  4. J. Borowicz
  5. J. Bukowiec
  6. A. Chytroś
  7. R. Czechowski
  8. M. Dorociak
  9. B. Dowolski
  10. R. Dreczek
  11. R. Dzierżak
  12. A. Fijak
  13. E. Fornalik
  14. S. Golik
  15. J. Grzebyk
  16. J. Haber
  17. W. Habina
  18. J. Hajduk
  19. J. Hawliczek
  20. E. Hefko
  21. B. Hełpa
  22. B. Hepfel
  23. S. Januszkiewicz
  24. W. Jaracz
  25. H. Jurek
  26. B. Kałuża
  27. P. Kaszuba
  28. Z. Kizoń
  29. L. Kochmański
  30. Z. Kołodziej
  31. K. Kordos
  32. K. Kraj
  33. A. Kras
  34. W. Krupa
  35. P. Kula
  36. R. Kurpiel
  37. J. Kuźnik
  38. E. Kwarciak
  39. J. Łukasik
  40. W. Wajda
  41. J. Walentynowicz

1979 technik elektronik 2Sa Wiesław Widła

  1. M. Chudoba
  2. J. Kmiecik
  3. R. Maćków
  4. M. Maj
  5. A. Maliszczak
  6. E. Marzec
  7. L. Mierzwa
  8. A. Mras
  9. P. Nakoneczny
  10. M. Nazgowicz
  11. J. Nowak
  12. J. Nowicki
  13. Z. Ociepka
  14. A. Palac
  15. A. Palenik
  16. W. Paluch
  17. W. Panek
  18. T. Pater
  19. J. Paulewicz
  20. J. Różański
  21. Z. Rybarski
  22. B. Samek
  23. J. Siemek
  24. M. Skoczek
  25. Z. Sobecki
  26. A. Sosin
  27. E. Stachowicz
  28. J. Stępień
  29. A. Szczygieł
  30. E. Szlembarski
  31. A. Ślusarczyk
  32. A. Tokarski
  33. K. Ustupski
  34. Z. Wajda
  35. K. Wiatr
  36. J. Wilusz
  37. J. Winowska
  38. W. Wyrostek
  39. A. Zachwieja
  40. A. Zając
  41. M. Ziembla

1979 technik elektryk 3Ea Kazimierz Kapturkiewicz

  1. M. Bachula
  2. E. Balachowski
  3. M. Biela
  4. M. Ćwik
  5. B. Jakimow
  6. G. Jasica
  7. B. Jaworska
  8. M. Kalek
  9. S. Kaławaj
  10. J. Król
  11. M. Niebylski
  12. M. Niemiec
  13. J. Opolski
  14. A. Piotrowicz
  15. J. Piszczek
  16. A. Pławecki
  17. E. Podkanowicz
  18. T. Podkanowicz
  19. J. Pychowski
  20. P. Rajca
  21. S. Semik
  22. M. Stachowicz
  23. H. Śliwa
  24. Z. Święszek
  25. J. Warzecha
  26. J. Wawrzosek
  27. W. Wątor
  28. B. Wleciał
  29. W. Woźniak
  30. M. Ziaja
  31. Z. Żółta

1979 technik elektryk 3Eb Karol Grzybowski

  1. M. Bednarowicz
  2. A. Bień
  3. M. Bień
  4. B. Bobek
  5. J. Brzegowy
  6. A. Burda
  7. W. Ciastek
  8. A. Dera
  9. M. Drong
  10. Z. Duliński
  11. E. Fetela
  12. F. Jamioł
  13. T. Jurkowski
  14. M. Kaczmarczyk
  15. R. Kozioł
  16. R. Kuzio
  17. R. Majka
  18. S. Majtyka
  19. M. Makówka
  20. S. Mazur
  21. R. Mech
  22. P. Michałowicz
  23. Z. Nazarewicz
  24. A. Orlik
  25. G. Pasternak
  26. R. Pohorecki
  27. E. Pyzioł
  28. R. Rajczyk
  29. M. Sarnecki
  30. A. Smuga
  31. W. Snoch
  32. J. Sobala
  33. R. Szewczyk
  34. M. Terlecki
  35. Z. Troć
  36. W. Ulman
  37. M. Walczak
  38. T. Żurek

1979 technik elektronik 3P Wanda Łozińska

  1. A. Banaś
  2. R. Bawół
  3. A. Bazgier
  4. S. Białkowski
  5. P. Brożek
  6. M. Chlebda
  7. J. Chmielińska
  8. W. Cholewa
  9. M. Chwałek
  10. J. Cieślak
  11. J. Ciślak
  12. M. Czopek
  13. R. Dobrzański
  14. W. Drzewowski
  15. M. Duda
  16. K. Dudka
  17. Z. Glanowski
  18. M. Grzywa
  19. K. Hujdus
  20. W. Iwiński
  21. W. Jewulski
  22. A. Klich
  23. B. Kołacz
  24. B. Korpal
  25. L. Koźbiał
  26. B. Kukulski
  27. J. Kula
  28. E. Kurtyka
  29. B. Lamat
  30. A. Ligas
  31. K. Longa
  32. W. Lusiewicz
  33. K. Mazurek
  34. D. Mstowski
  35. J. Siek

1979 technik elektronik 3Pa Grażyna Gruber

  1. A. Mistak
  2. S. Mitka
  3. J. Mruk
  4. K. Pałka
  5. A. Pastuszko
  6. S. Pazdur
  7. S. Piątek
  8. H. Pławecki
  9. W. Pogoda
  10. M. Pomikło
  11. E. Rerak
  12. M. Ruzanski
  13. J. Ryś
  14. L. Sajdak
  15. M. Sukiennik
  16. J. Szczałba
  17. H. Szymanek
  18. W. Ślązak
  19. K. Tram
  20. J. Tylek
  21. A. Ulman
  22. M. Urbański
  23. B. Warmuz
  24. K. Wilk
  25. W. Witek
  26. A. Włodarczyk
  27. M. Wołek
  28. J. Woźniak
  29. S. Zając
  30. A. Zieliński
  31. S. Zieliński
  32. Z. Ziętak

1979 monter aparatury radiowej i telewizyjnej 3R Teresa Badocha

  1. R. Cebula
  2. W. Cichoń
  3. W. Durda
  4. A. Guziński
  5. A. Jamrożowicz
  6. Z. Jeziorek
  7. P. Kaczmarski
  8. M. Kamiński
  9. R. Kisielewicz
  10. J. Klita
  11. A. Kozdraś
  12. W. Kozdręba
  13. J. Kuciel
  14. J. Lemek
  15. W. Łuczkoś
  16. Z. Maciejewski
  17. J. Matusik
  18. Z. Michalski
  19. W. Musiał
  20. J. Nowaczek
  21. K. Pieczonka
  22. J. Polonek
  23. P. Salawa
  24. B. Szewczyk
  25. W. Szumański
  26. W. Szumilas
  27. L. Tuchowski
  28. R. Tyrała
  29. T. Wędzicha
  30. M. Wroński
  31. B. Ziarkowski
  32. J. Żak
  33. T. Żądło

1979 technik elektronik 3S Józef Czekaj

  1. H. Adamczyk
  2. M. Bychawski
  3. E. Chyrc
  4. Z. Dąbrowski
  5. M. Fiszer
  6. L. Gromow
  7. A. Hryczak
  8. S. Kamiński
  9. W. Kowalski
  10. D. Lasak
  11. J. Makowski
  12. R. Markiewicz
  13. Z. Musiał
  14. T. Piątkowska
  15. E. Piekarz
  16. E. Pokwap
  17. R. Rachtan
  18. A. Raźny
  19. S. Rzepa
  20. T. Skorek
  21. M. Stręciwilk
  22. J. Szwed
  23. M. Tomczyk
  24. T. Walat
  25. E. Wierzbicka
  26. E. Wołek
  27. A. Żak

1979 technik telekomunikacji 3TK Helena Hess

  1. I. Chmiel
  2. M. Ciepał
  3. M. Cieplik
  4. M. Cisak
  5. B. Czajka
  6. D. Goleń
  7. K. Gombarczyk
  8. A. Grabowska
  9. D. Groblicka
  10. R. Grzyb
  11. Z. Janas
  12. E. Kabat
  13. E. Kasprzyk
  14. K. Kolarczyk
  15. T. Korfel
  16. K. Korpan
  17. M. Kumert
  18. Z. Mosur
  19. C. Ogar
  20. A. Ołownia
  21. B. Pater
  22. M. Pietroń
  23. J. Pniaczek
  24. J. Rogala
  25. S. Ryś
  26. J. Schnell
  27. D. Siwek
  28. R. Smitka
  29. U. Urbańska
  30. J. Witek
  31. J. Witos
Strony: 83
[←cofnij]
[51]
[52]
[53]
[54]
[55]
[dalej→]