Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1980 technik elektronik 3TRa Jadwiga Winiarek

  1. J. Bałaziński
  2. W. Bąk
  3. J. Bogacki
  4. S. Boroń
  5. K. Boruń
  6. M. Brzezińska
  7. S. Cierpiała
  8. F. Długopolski
  9. T. Ferenc
  10. R. Gaura
  11. Z. Gut
  12. K. Guzik
  13. B. Hryczyńska
  14. Z. Januszczak
  15. J. Knapik
  16. A. Kolek
  17. Z. Komar
  18. H. Król
  19. S. Kuśmierski
  20. S. Łazarczyk
  21. E. Migacz
  22. J. Mikołajczyk
  23. W. Pasierb
  24. H. Pieczonka
  25. A. Prucnal
  26. A. Pyclik
  27. B. Siarkiewicz
  28. A. Stafii
  29. S. Strzępek
  30. T. Szatkowski
  31. A. Szostek
  32. S. Wójcik
  33. A. Zwiercan

1980 technik elektronik 3TRb Wacław Ratajski

  1. P. Bizunowicz
  2. J. Bychawski
  3. R. Fulko
  4. J. Gabiga
  5. D. Grabuś
  6. W. Janik
  7. M. Kazanecki
  8. A. Kunecka
  9. A. Kutyba
  10. K. Łatak
  11. L. Magnowski
  12. E. Misiorek
  13. K. Mizielińska
  14. T. Piskorz
  15. K. Pitek
  16. A. Polito
  17. S. Sado
  18. R. Sadowski
  19. M. Strzebońska
  20. A. Strzelecki
  21. A. Szafarska
  22. Z. Szafarski
  23. K. Szumiec
  24. S. Ślusarczyk
  25. H. Urbańska
  26. W. Walden
  27. M. Wilusz
  28. B. Włodarczyk
  29. M. Zbroja
  30. W. Zych

1980 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3W Zdzisław Migdał

  1. Z. Bagiński
  2. A. Balawender
  3. J. Baran
  4. S. Baran
  5. J. Bartosik
  6. I. Bednarczyk
  7. M. Bogacz
  8. M. Borsuk
  9. B. Cebula
  10. Z. Chojnacki
  11. R. Cichoń
  12. T. Czech
  13. M. Gainiak
  14. K. Górecki
  15. J. Haduch
  16. S. Kalamus
  17. W. Klimek
  18. R. Kotarba
  19. S. Kotula
  20. K. Kowalik
  21. J. Kowalski
  22. A. Kozyro
  23. A. Leśniak
  24. J. Listopad
  25. R. Madejski
  26. A. Marcinek
  27. J. Obrok
  28. J. Pająk
  29. J. Pajdak
  30. G. Pokrzepa
  31. M. Popiołek
  32. J. Pyrgies
  33. H. Szewczyk
  34. M. Szypulska
  35. A. Ślusarczyk
  36. J. Walter
  37. R. Wawrzyńczyk
  38. K. Węgrzynowicz
  39. M. Wierzbicki
  40. R. Wilczyński
  41. W. Wronka
  42. M. Wróblewska
  43. M. Zając
  44. K. Zasadzki

1980 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Z Michał Szabrow

  1. U. Banach
  2. M. Bębenek
  3. E. Bielak
  4. A. Bulińska
  5. Z. Cholewa
  6. K. Chytrzyński
  7. Z. Ciężadło
  8. B. Cygan
  9. S. Doniec
  10. J. Dudek
  11. W. Dunal
  12. M. Gabryś
  13. S. Gaczoł
  14. T. Jasiołek
  15. Z. Jędrysiak
  16. A. Kaczmarczyk
  17. K. Kalita
  18. M. Kądzielawa
  19. A. Kołodziejczyk
  20. H. Kowalczyk
  21. U. Kowalik
  22. E. Kwiecień
  23. K. Łopacińska
  24. Z. Opyd
  25. M. Pacura
  26. K. Perek
  27. K. Przebinda
  28. M. Sendor
  29. A. Skoplak
  30. W. Sobota
  31. M. Sraga
  32. R. Staśko
  33. E. Synowiec
  34. M. Żylska

1980 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Za Jan Kolarczyk

  1. B. Bielski
  2. K. Brózda
  3. M. Bytnar
  4. K. Chałupczak
  5. K. Haase
  6. R. Kuciel
  7. A. Kwak
  8. K. Lelek
  9. Z. Magryta
  10. Z. Majerczyk
  11. J. Majka
  12. A. Molicki
  13. W. Muzyk
  14. A. Ochmański
  15. M. Pietrzyk
  16. M. Płachta
  17. A. Podczerwiński
  18. J. Popławski
  19. K. Sarapata
  20. M. Siemek
  21. T. Sroka
  22. A. Stańko
  23. M. Świątek
  24. W. Wojcenko
  25. T. Żądło
  26. M. Żołdak
  27. M. Żółkoś

1980 monter urządzeń elektronicznych 4L Władysław Lach

  1. P. Bartkowicz
  2. J. Bednarczyk
  3. M. Bogacz
  4. W. Boroń
  5. W. Brożek
  6. Z. Burdzińska
  7. R. Combrzyński
  8. P. Cygankiewicz
  9. M. Danek
  10. J. Dobrowolski
  11. B. Dziadkowiec
  12. J. Figiel
  13. P. Gacek
  14. R. Gacek
  15. M. Głuszek
  16. B. Jania
  17. G. Józefczyk
  18. A. Judasz
  19. E. Kliś
  20. G. Kopystyńska
  21. K. Łapka
  22. K. Mrozicka
  23. T. Podborska
  24. J. Raczyński
  25. B. Szalikowska
  26. E. Świętek
  27. M. Tratkiewicz

1980 monter urządzeń elektronicznych 4La Lucyna Leśniak

  1. M. Czosnek
  2. M. Gasiński
  3. A. Karpiński
  4. G. Karpuć
  5. M. Kowaliński
  6. W. Krawacki
  7. A. Kurdziel
  8. K. Kurlit
  9. J. Łapczyński
  10. P. Maludy
  11. M. Mitka
  12. K. Obrał
  13. A. Piaśnik
  14. B. Plaszczak
  15. J. Schwertner
  16. T. Smyrak
  17. R. Stelmach
  18. B. Tomczyk
  19. K. Turakiewicz
  20. G. Wolak
  21. J. Zborowski
  22. J. Ziajka

1980 technik elektronik 5A Antoni Borgosz

  1. M. Bembenek
  2. M. Bobek
  3. J. Dobruk
  4. J. Galicki
  5. K. Gigoń
  6. R. Głuszek
  7. B. Gniady
  8. B. Grzesiak
  9. W. Kazimierski
  10. K. Korepta
  11. T. Lasoń
  12. W. Madejski
  13. J. Malarz
  14. M. Młynarczyk
  15. A. Moryc
  16. K. Pałasz
  17. J. Pryk
  18. A. Rudowski
  19. J. Siepak
  20. B. Skura
  21. R. Sokorski
  22. M. Strzępek
  23. A. Syc
  24. A. Szczepka
  25. F. Szeląg
  26. K. Trzaska
  27. M. Wiater
  28. K. Widyna
  29. M. Woźniczka
  30. J. Żmuda

1980 technik elektronik 5B Teresa Wodzińska

  1. A. Chudzik
  2. W. Ciołczyk
  3. M. Doktór
  4. R. Dudek
  5. D. Filipowski
  6. I. Garus
  7. T. Kania
  8. I. Kowal
  9. M. Kular
  10. R. Ludwikowski
  11. W. Macioł
  12. A. Marszałek
  13. L. Nazimek
  14. M. Oleksy
  15. D. Oliwa
  16. M. Paszcza
  17. M. Piękosz
  18. B. Potoniec
  19. M. Prostak
  20. J. Schabiński
  21. L. Szczurek
  22. H. Tondos
  23. W. Włodarski
  24. P. Zuski
  25. L. Żydzik

1980 technik elektronik 5C Tadeusz Gawlikowski

  1. A. Adamczyk
  2. E. Apostoł
  3. J. Bujas
  4. E. Famielec
  5. M. Flanek
  6. H. Kaczmarczyk
  7. S. Kaleta
  8. B. Karaś
  9. K. Kliś
  10. B. Kostrzewa
  11. M. Kościelniak
  12. B. Kot
  13. W. Kowalczyk
  14. Z. Kucała
  15. Z. Kukla
  16. W. Marzec
  17. P. Niewiadomski
  18. J. Nosalski
  19. Z. Pająk
  20. A. Piekarczyk
  21. M. Pietkiewicz
  22. A. Pietrzyk
  23. J. Popielarczyk
  24. J. Razowski
  25. J. Talaga
  26. A. Trybulski
Strony: 83
[←cofnij]
[50]
[51]
[52]
[53]
[54]
[dalej→]