Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1981 technik elektronik 5C Krzysztof Gembarski

  1. Cz. Bańdo
  2. A. Bruzda
  3. K. Burłat
  4. K. Czarnecki
  5. M. Dziekan
  6. B. Dzięgiel
  7. G. Głowiński
  8. T. Gola
  9. J. Gryszka
  10. A. Jachimczak
  11. T. Kasztelan
  12. R. Kozendra
  13. M. Makuła
  14. G. Ociepka
  15. Z. Podpora
  16. G. Pysz
  17. A. Solarz
  18. Z. Sotwin
  19. K. Suski
  20. Z. Szopa
  21. A. Szutowski
  22. Z. Twardosz
  23. K. Zaremba
  24. J. Zięba
  25. Z. Ziółek
  26. A. Żupnik

1980 technik elektronik 2S Wiesław Widła

  1. A. Augustyński
  2. T. Białecki
  3. A. Bielak
  4. A. Bogal
  5. P. Borkowski
  6. A. Borzych
  7. K. Bugaj
  8. R. Burek
  9. J. Chorysz
  10. K. Cygan
  11. J. Cyran
  12. H. Czech
  13. W. Dąbrowa
  14. L. Delekta
  15. M. Fijałkowski
  16. A. Filipek
  17. G. Gacek
  18. R. Gamoliszewski
  19. J. Gładysz
  20. Z. Golonka
  21. M. Joniec
  22. J. Jurzec
  23. K. Kauer
  24. Z. Kielar
  25. H. Klęsk
  26. R. Koper
  27. A. Korus
  28. W. Kozik
  29. P. Krasoń
  30. J. Książek
  31. J. Latacz
  32. W. Liszczyk
  33. J. Maj
  34. P. Nosek
  35. B. Policht
  36. P. Zawiślak
  37. S. Żurek

1980 technik elektronik 2Sa Grażyna Gruber

  1. B. Ciupek
  2. A. Malinowski
  3. J. Marcinkowski
  4. J. Mirek
  5. A. Oczkowski
  6. M. Omelański
  7. W. Pączek
  8. A. Piksa
  9. K. Poręba
  10. K. Press
  11. P. Radkon
  12. W. Rusiecki
  13. J. Siepracka
  14. W. Siwecki
  15. P. Słaboń
  16. Z. Stefański
  17. A. Stolarczyk
  18. M. Strączek
  19. A. Strzelichowski
  20. J. Suchwarek
  21. Z. Szczerbowski
  22. K. Szczutek
  23. B. Szeląg
  24. B. Szlembarski
  25. E. Szulc
  26. Z. Szwesta
  27. D. Ściupider
  28. K. Trojański
  29. A. Tylko
  30. J. Wajda
  31. A. Walkiewicz
  32. T. Wardas
  33. J. Wojtaś
  34. F. Woroń
  35. J. Wożniak
  36. W. Wszołek
  37. L. Zakulski
  38. A. Zbozień
  39. A. Zelech
  40. R. Ziobro
  41. B. Żurek

1980 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej 3E Zygmunt Moskała

  1. K. Brzózka
  2. A. Czarniak
  3. L. Feluś
  4. A. Kocańda
  5. K. Kowalski
  6. K. Kułaga
  7. M. Kuźnicki
  8. W. Liro
  9. J. Magdziak
  10. A. Majewska
  11. R. Mikołajski
  12. E. Nenko
  13. J. Nichorowski
  14. Z. Nowak
  15. Z. Ozga
  16. M. Ozga
  17. W. Pabian
  18. A. Pachel
  19. R. Paduch
  20. Z. Pasiak
  21. S. Piątek
  22. J. Picyk
  23. P. Piwowar
  24. A. Prędecki
  25. W. Prochal
  26. K. Ratoń
  27. R. Rojowski
  28. S. Rzepecki
  29. E. Sabuda
  30. M. Sadłoń
  31. J. Sikora
  32. A. Stępski
  33. B. Stobiecki
  34. Z. Tokarz
  35. K. Twardosz
  36. A. Ziętara
  37. J. Ziółkowska
  38. G. Zwolińska
  39. T. Żelazny

1980 technik elektryk 3Ea Karol Grzybowski

  1. L. Bartuś
  2. A. Bednarz
  3. S. Będkowski
  4. P. Chęciński
  5. W. Chryczyk
  6. G. Gastoł
  7. K. Herod
  8. J. Janik
  9. J. Jaskółka
  10. S. Karkula
  11. W. Kolasa
  12. Z. Kołodziej
  13. M. Koprowski
  14. S. Kronka
  15. J. Kurtyka
  16. K. Łukasik
  17. G. Pałka
  18. T. Sarlej
  19. J. Sinzinger
  20. M. Szczęsny
  21. B. Szczur
  22. S. Szendera
  23. J. Szopa
  24. P. Tarczoń
  25. Z. Uchacz
  26. K. Wożniak
  27. R. Zachara

1980 technik elektryk 3Eb Józefa Maćkowska

  1. Z. Adamczyk
  2. Z. Apostoł
  3. S. Borkowski
  4. Z. Dudzik
  5. B. Jachym
  6. Z. Janczak
  7. J. Jankowski
  8. A. Janus
  9. K. Jarguz
  10. S. Joźwik
  11. K. Kolendo
  12. J. Kowalik
  13. W. Kruk
  14. M. Kulas
  15. W. Kulit
  16. B. Kwolek
  17. A. Lembas
  18. Z. Luberda
  19. K. Machowski
  20. Z. Mendrek
  21. B. Milewska
  22. R. Mróz
  23. T. Piekarski
  24. J. Rajca
  25. A. Setlak
  26. R. Skuratowicz
  27. B. Stelmach
  28. B. Targosz
  29. M. Wojtas
  30. T. Wójcik
  31. S. Wójtowicz
  32. J. Wyczesany

1980 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej 3M Wanda Skubieda

  1. Z. Ambicki
  2. L. Badura
  3. D. Batko
  4. M. Biernat
  5. A. Bogacki
  6. M. Budek
  7. K. Cebula
  8. J. Chmiel
  9. A. Cieślik
  10. W. Czarny
  11. H. Durda
  12. W. Fik
  13. B. Gazda
  14. J. Głowacki
  15. J. Góralczyk
  16. W. Grabowski
  17. M. Grys
  18. R. Hebda
  19. Z. Hełmecki
  20. E. Jakubczyk
  21. W. Jamka
  22. M. Jasiński
  23. M. Korpan
  24. B. Lipka
  25. D. Lisowska
  26. Z. Łudzik
  27. J. Marszalik
  28. A. Michno
  29. J. Nowak
  30. R. Szczecina
  31. J. Szynal
  32. B. Śliwa
  33. A. Tomczyk
  34. K. Tomczyk
  35. J. Waroł
  36. M. Wiącek
  37. A. Wiklik
  38. J. Zadura
  39. R. Ziarkowski

1980 technik elektronik 3Pa Jerzy Hadryś

  1. A. Kozaczka
  2. A. Kremer
  3. K. Majcherczyk
  4. S. Mazur
  5. R. Migacz
  6. A. Misaczek
  7. W. Musiał
  8. A. Noworyta
  9. S. Pałka
  10. B. Pankiewicz
  11. J. Pasieka
  12. B. Piekara
  13. T. Pierzchała
  14. A. Pietruszka
  15. M. Pilch
  16. Z. Pipień
  17. E. Podedwórna
  18. B. Przepióra
  19. B. Przepolski
  20. B. Przybyszewska
  21. W. Pyszyński
  22. K. Pyżak
  23. J. Reszka
  24. R. Rosa
  25. W. Ryszawy
  26. A. Sawiński
  27. L. Sikorska
  28. U. Sobesto
  29. F. Stach
  30. M. Stanecki
  31. B. Stolarz
  32. M. Szeląg
  33. A. Szumigalski
  34. A. Wąchal
  35. D. Wcisło
  36. Z. Węglarz
  37. K. Wojdyło

1980 technik elektronik 3Pb Tadeusz Skrzyniowski

  1. J. Adamkiewicz
  2. J. Błażejczyk
  3. H. Dziedzic
  4. K. Jasicki
  5. B. Klimek
  6. A. Kołodziejczyk
  7. W. Kozik
  8. W. Krajnik
  9. T. Kupka
  10. T. Kwiecińska
  11. H. Leś
  12. M. Machno
  13. M. Malarczyk
  14. J. Mikuś
  15. A. Oliwa
  16. M. Ostrogórska
  17. S. Połeć
  18. E. Pyjas
  19. W. Rybka
  20. R. Sikora
  21. G. Siwek
  22. E. Sokołowska
  23. J. Stańczyk
  24. S. Stus
  25. M. Ślusarczyk
  26. Z. Tolewski
  27. L. Twardowski
  28. P. Wójcik
  29. R. Wszołek
  30. A. Zemła

1980 technik telekomunikacji 3TK Bronisław Sobas

  1. Z. Baran
  2. K. Bieniek
  3. M. Brus
  4. A. Dziubański
  5. J. Filipek
  6. M. Fiszer
  7. W. Galos
  8. K. Gębiś
  9. C. Goraj
  10. G. Hebda
  11. M. Jarosz
  12. J. Kałucki
  13. K. Kania
  14. M. Kapa
  15. J. Kasprzyk
  16. K. Katarzyńska
  17. A. Katarzyński
  18. K. Korzeniewska
  19. E. Kozień
  20. J. Krzemień
  21. W. Mańka
  22. A. Miśkiewicz
  23. A. Monet
  24. M. Nabożna
  25. T. Niechwiej
  26. A. Nowosiad
  27. D. Pająk
  28. W. Panna
  29. T. Piątkowska
  30. K. Piwowarczyk
  31. A. Polak
  32. J. Popiołek
  33. S. Sadek
  34. L. Sikorski
  35. T. Skorek
  36. J. Soja
  37. M. Strzałka
  38. R. Strzeboński
  39. Z. Szczekutowicz
  40. L. Tekiela
  41. E. Trębacz
  42. K. Waśko
  43. J. Witkowska
  44. K. Wojciechowski
  45. R. Zieliński
  46. D. Zygo
Strony: 83
[←cofnij]
[49]
[50]
[51]
[52]
[53]
[dalej→]