Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1981 technik telekomunikacji 3TK Kazimierz Kapturkiewicz

  1. D. Bagiński
  2. J. Batko
  3. F. Bryndza
  4. I. Burda
  5. K. Cichorz
  6. K. Czerwonka
  7. J. Dusik
  8. A. Dusza
  9. L. Gawęda
  10. I. Hońdo
  11. E. Jasińska
  12. S. Jędrusiak
  13. R. Kapelan
  14. W. Koperski
  15. Z. Kozek
  16. G. Król
  17. J. Latała
  18. A. Lechowicz
  19. A. Łopata
  20. M. Łosowski
  21. I. Marcinkowska
  22. W. Mazur
  23. M. Ostrożny
  24. K. Ożóg
  25. S. Pacyna
  26. A. Pasieka
  27. J. Pazdor
  28. S. Paź
  29. A. Pniaczek
  30. J. Rogóż
  31. E. Rojowska
  32. M. Strumiński
  33. B. Szymaszek
  34. J. Tomasiewicz
  35. J. Trzeciak
  36. W. Wójciak
  37. B. Zach

1981 technik elektronik 3TRa Wacław Ratajski

  1. J. Bator
  2. J. Cieplak
  3. M. Ciomborowska
  4. A. Daszykowski
  5. M. Duda
  6. J. Dymek
  7. F. Filip
  8. T. Franusiak
  9. R. Gąsior
  10. J. Giermek
  11. K. Głownia
  12. R. Górnisiewicz
  13. A. Indyk
  14. J. Jędo
  15. L. Karcz
  16. J. Korus
  17. R. Krowiak
  18. A. Kwinta
  19. A. Michałek
  20. J. Moniak
  21. A. Musz
  22. M. Nowak
  23. J. Nowak
  24. J. Orzechowski
  25. Z. Rozpondek
  26. A. Rybarczyk
  27. R. Rząsa
  28. E. Sadowski
  29. A. Starczewski
  30. J. Streb
  31. Z. Strzępek
  32. B. Wąsacz
  33. A. Zubek
  34. S. Żelasko

1981 technik elektronik 3TRb Alicja Skalny

  1. A. Bocheński
  2. J. Czarnik
  3. L. Dubis
  4. K. Dudzińska
  5. Zdz. Ferdek
  6. K. Goliński
  7. Z. Górski
  8. W. Henzel
  9. M. Jurga
  10. G. Kanownik
  11. W. Karwata
  12. A. Keppert
  13. J. Kirsch
  14. A. Knapik
  15. L. Kowalski
  16. R. Krzaczyński
  17. H. Kurleto
  18. B. Kuza
  19. W. Ligas
  20. M. Luzar
  21. R. Paczos
  22. B. Płonka
  23. A. Rafałowski
  24. G. Schmidt
  25. A. Siwek
  26. T. Słowik
  27. Z. Staszko
  28. S. Szpórnóg
  29. E. Wąs

1981 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3W Jan Kolarczyk

  1. M. Antosz
  2. M. Baranoska
  3. K. Biegiel
  4. B. Bierzało
  5. M. Figuca
  6. M. Jamka
  7. R. Knap
  8. M. Koprowicz
  9. Z. Kućmierczyk
  10. W. Kurowski
  11. J. Łach
  12. S. Maj
  13. A. Mak
  14. R. Marek
  15. R. Michalczyk
  16. T. Mudyna
  17. A. Nowak
  18. T. Nowak
  19. J. Raczyński
  20. K. Rams
  21. J. Raźny
  22. P. Sarka
  23. J. Szarek
  24. M. Szczepanik
  25. A. Śliwa
  26. K. Wojtas
  27. B. Wójcik

1981 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3ZA Maria Sośnicka

  1. M. Adamus
  2. P. Babiarz
  3. Z. Bagiński
  4. A. Baran
  5. B. Bilski
  6. W. Bolek
  7. A. Bonemberg
  8. D. Gorycka
  9. R. Gubernat
  10. E. Haras
  11. B. Jarzyna
  12. S. Koterla
  13. M. Kowalska
  14. R. Kozieł
  15. J. Kozik
  16. K. Krzywda
  17. W. Łach
  18. M. Niziołek
  19. B. Pawlik
  20. A. Piwowarczyk
  21. K. Przygodzki
  22. A. Sadkiewicz
  23. D. Tabasz
  24. Z. Walczak
  25. B. Wszołek
  26. M. Zapalska
  27. G. Zawadzińska

1981 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3ZB Maria Goździewska

  1. A. Dąbrowiecki
  2. L. Machowski
  3. J. Marcinkowski
  4. M. Mądrzyk
  5. J. Molenda
  6. J. Morawski
  7. J. Nędza
  8. A. Ochniak
  9. A. Opoczka
  10. M. Parczewski
  11. A. Pietrzak
  12. J. Pirecki
  13. Z. Pokrywa
  14. J. Ptaszewski
  15. Z. Radecki
  16. J. Rak
  17. J. Smaciarz
  18. J. Sroka
  19. K. Stachowicz
  20. M. Stańdo
  21. A. Szałwiński
  22. R. Turchan
  23. T. Wieczorek
  24. M. Wilk
  25. P. Wordliczek
  26. Z. Wyżga
  27. L. Żurek

1981 monter aparatury radiowej i telewizyjnej 3ZC Mieczysław Chęciński

  1. T. Bogucki
  2. J. Chojnacki
  3. B. Chwała
  4. R. Ciepiela
  5. W. Czesak
  6. P. Dzwierzyński
  7. O. Fȍrchtegott
  8. W. Gierasiński
  9. T. Kieć
  10. M. Kleszcz
  11. M. Klich
  12. A. Kłyś
  13. M. Kulisz
  14. M. Madej
  15. A. Marchlewicz
  16. J. Obrok
  17. L. Olszewski
  18. L. Olszewski
  19. J. Ozga
  20. W. Pawlikowski
  21. M. Ptachno
  22. A. Rajtar
  23. W. Skowron
  24. Z. Słodyczka
  25. M. Sołek
  26. K. Sroka
  27. K. Święcicki
  28. J. Wałczyk
  29. A. Wącławski

1981 monter urządzeń elektronicznych 4L Ludmiła Sadowska

  1. J. Adamczyk
  2. J. Baczyński
  3. A. Bryła
  4. R. Chyży
  5. D. Cieszkowski
  6. W. Cyganik
  7. R. Drewnowski
  8. J. Duda
  9. K. Dudek
  10. R. Duliński
  11. Z. Dziura
  12. M. Feliksik
  13. M. Gancarczyk
  14. P. Gniewek
  15. K. Hożewska
  16. J. Kopytek
  17. K. Kromka
  18. A. Krotoszyński
  19. J. Kumala
  20. K. Łakomy
  21. J. Miśtal
  22. K. Nowak
  23. K. Orzechowski
  24. J. Paluch
  25. M. Pers
  26. J. Ruciński
  27. M. Rybka
  28. J. Sęk
  29. P. Skubieda
  30. W. Stefańczyk
  31. J. Szastak
  32. H. Święch
  33. B. Talarek
  34. L. Wąsik
  35. M. Woziniak

1981 technik elektronik 5A Grażyna Gruber

  1. M. Abram
  2. R. Borówka
  3. J. Bujak
  4. J. Bukowiec
  5. Z. Bury
  6. R. Cielesta
  7. M. Derdaś
  8. E. Dykiel
  9. A. Dyląg
  10. Z. Gleń
  11. J. Gołuszka
  12. J. Korus
  13. Z. Kot
  14. L. Krzyworzeka
  15. W. Kwinta
  16. J. Maciaś
  17. T. Marek
  18. W. Mizera
  19. A. Osuszek
  20. E. Pabian
  21. P. Pęcak
  22. K. Podgórski
  23. W. Pyzik
  24. A. Rakoczy
  25. L. Standera
  26. A. Wiśniewski
  27. M. Wojtas
  28. A. Wójcik

1981 technik elektronik 5B Teresa Wodzińska

  1. J. Adryan
  2. Z. Brożek
  3. A. Bułat
  4. D. Dziedzic
  5. J. Grysakowski
  6. M. Jutrznia
  7. J. Kapuściński
  8. A. Kijak
  9. Z. Korowski
  10. H. Kubeczko
  11. E. Kudasiewicz
  12. H. Kwiatkowska
  13. B. Kwiecień
  14. A. Lisowski
  15. C. Marszalik
  16. E. Wróblewska
  17. M. Zając
  18. A. Żółty
Strony: 83
[←cofnij]
[48]
[49]
[50]
[51]
[52]
[dalej→]