Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

2013 technik informatyk 4Ib Halina Flis-Paciorek

  1. Karol  Bisztyga
  2. Adrian  Broda
  3. Piotr  Burys
  4. Daniel  Dadak
  5. Daniel  Durlatka
  6. Wojciech  Gajda
  7. Mateusz  Galos
  8. Agnieszka  Guzik
  9. Marek  Izdebski
  10. Michał  Jazowski
  11. Paweł  Kastelik
  12. Krzysztof  Kołek
  13. Michał  Kościelniak
  14. Łukasz  Kurek
  15. Sebastian  Łuksa
  16. Paweł  Malina
  17. Szczepan  Mrowiec
  18. Anna Oleś
  19. Wojciech  Paciorek
  20. Axel  Panek
  21. Hubert  Pięta
  22. Rafał  Płonka
  23. Krzysztof  Przeniosło
  24. Tomasz  Rempichel
  25. Pavlo  Samarets
  26. Mateusz  Szewczyk
  27. Sławomir  Szopiński
  28. Dariusz  Ściborski
  29. Kamil  Wacławik
  30. Krzysztof  Wacławik
  31. Wojciech  Wadowski
  32. Łukasz  Wojtaszek
  33. Maksymilian  Wróblewski

2013 technik informatyk 4Ic Mariola Kwiecińska-Stegienko

  1. Grzegorz  Bobek
  2. Michał  Buczek
  3. Kamil  Chochół
  4. Karol  Cienkosz
  5. Wojciech  Cieplak
  6. Jakub  Dąbrowa
  7. Marcin  Dymanus
  8. Przemysław  Dziedzic
  9. Piotr  Fic
  10. Damian  Gamoń
  11. Artur  Grabowski
  12. Karol  Grabowski
  13. Jakub  Janecki
  14. Łukasz  Kępa
  15. Piotr  Kondratjew
  16. Ireneusz Kozioł
  17. Szymon  Krankowski
  18. Rafał  Machowski
  19. Konrad  Mazurkiewicz
  20. Rafał  Najder
  21. Grzegorz  Pandyra
  22. Maciej  Pitak
  23. Tomasz  Polowiec
  24. Mateusz  Pulchny
  25. Dawid  Rashid
  26. Tomasz  Stępień
  27. Andrzej  Szlęk
  28. Michał  Szymborski
  29. Seweryn  Ślęczka
  30. Dawid  Taborski
  31. Zbigniew  Ucieklak
  32. Łukasz  Windak
  33. Mateusz  Wosik
  34. Damian  Zachwieja

2013 technik telekomunikacji 4K Tomasz Popiołek

  1. Mariusz  Brożek
  2. Robert Czak
  3. Bartłomiej  Gazda
  4. Paweł Grabowski
  5. Kamil Kowalski
  6. Jakub  Łękawski
  7. Albert  Myszka
  8. Michał  Natkaniec
  9. Maciej  Niewiarowski
  10. Przemysław  Peterman
  11. Mateusz  Radwański
  12. Kamil  Rzepisko
  13. Wojciech Soból
  14. Maciej  Urbaniec
  15. Krzysztof  Wątor
  16. Sebastian  Żołnierczyk

2013 technik teleinformatyk 4Ti Sylwia Kania

  1. Jarosław  Baran
  2. Marek  Brykalski
  3. Dominik  Ciupek
  4. Mariusz  Dziedziniewicz
  5. Łukasz  Gaździk
  6. Michał  Gędłek
  7. Mateusz  Gościej
  8. Piotr  Jesionka
  9. Łukasz  Kocoń
  10. Łukasz  Krasny
  11. Michał  Kurdziel
  12. Bartosz  Kwiatkowski
  13. Michał  Łuckiewicz
  14. Krzysztof  Matlak
  15. Aleksander  Milanović
  16. Jakub  Mirek
  17. Przemysław  Pogoda
  18. Eryk  Rojek
  19. Mateusz  Skocz
  20. Krzysztof  Sokołowski
  21. Kacper  Waszkiewicz
  22. Arkadiusz  Wąchal
  23. Jakub  Wiej
  24. Dawid  Wojtczyk
  25. Marcin  Woźniak

2012 liceum profilowane 3LZ Joanna Jarochowicz

  1. Gabriela Balon
  2. Mateusz Baran
  3. Wojciech Bassara
  4. Natalia Chmielarczyk
  5. Izabela Czapeczka
  6. Michał Habel
  7. Angelika Jach
  8. Damian Kitliński
  9. Zuzanna Łękawska
  10. Michał Michalec
  11. Mateusz Morek
  12. Michał Moskal
  13. Sylwia Mucha
  14. Michał Niedziółka
  15. Magdalena Niewiadomska
  16. Norbert Pachel
  17. Łukasz Rożnawski
  18. Milena Rusak
  19. Dominika Rymarczyk
  20. Mateusz Siedlarczyk
  21. Klaudia Stanek
  22. Ryszard Suder
  23. Stanisław Szwagrzyk
  24. Łukasz Śmigielski
  25. Łukasz Wandas
  26. Jakub Wojnowski
  27. Michał Zabdyr

2012 technik elektronik 4Ea Anna Szkudlarek

  1. Beata Blak
  2. Dariusz Bobak
  3. Adrian Bobek
  4. Adrian Boro
  5. Szczepan Czapeczka
  6. Kinga Foryś
  7. Paweł Gasek
  8. Adrian Jazowski
  9. Paweł Jedwabny
  10. Adrian Kaczmarczyk
  11. Mateusz Knapik
  12. Grzegorz Kozdęba
  13. Adam Krawczyk
  14. Krzysztof Mazur
  15. Daniel Nowak
  16. Mateusz Parwa
  17. Janusz Piwowarczyk
  18. Dawid Rapacz
  19. Szymon Sadzik
  20. Filip Skałka
  21. Mateusz Suder
  22. Damian Szczypczyk
  23. Michał Widor
  24. Sebastian Zbieżek
  25. Piotr Ziajka

2012 technik elektronik 4Eb Piotr Faron

  1. Kamil Adamczyk
  2. Krzysztof Falba
  3. Adrian Garlej
  4. Łukasz Górka
  5. Przemysław Górski
  6. Paweł Hrabia
  7. Michał Karcz
  8. Piotr Kłeczek
  9. Przemysław Konik
  10. Dominik Krok
  11. Łukasz Krzoska
  12. Paweł Maj
  13. Jakub Matuszczyk
  14. Piotr Nowak
  15. Grzegorz Pietrzyk
  16. Mikołaj Piszczek
  17. Paweł Płonka
  18. Przemysław Przeworowski
  19. Jacek Samborek
  20. Zbigniew Słobodziński
  21. Tomasz Sysło
  22. Bartłomiej Walus
  23. Michał Wiecheć
  24. Dominik Woderski
  25. Adam Żak

2012 technik elektronik 4Ec Ewa Bonior

  1. Paweł Bartkowski
  2. Szczepan Budek
  3. Mariusz Filipczyk
  4. Maciej Gęślak
  5. Wojciech Jabcoń
  6. Tomasz Jaśkowiec
  7. Patryk Kalinowski
  8. Marcin Kiełkowicz
  9. Krzysztof Kłyś
  10. Kamil Król
  11. Marcin Krzystanek
  12. Damian Lusina
  13. Tomasz Łąka
  14. Adrian Łukasik
  15. Andrzej Maliszewski
  16. Bartłomiej Molik
  17. Norbert Najder
  18. Mateusz Okoń
  19. Wojciech Popczyk
  20. Paweł Prochwicz
  21. Jarosław Radzik
  22. Szymon Sarga
  23. Dominik Sobesto
  24. Krzysztof Stefaniak
  25. Wojciech Szafrański

2012 technik elektronik 4Ed Tadeusz Januszek

  1. Adrian Bober
  2. Mateusz Czapeczka
  3. Jakub Domino
  4. Damian Flinta
  5. Marcin Garycki
  6. Grzegorz Grzybowski
  7. Rafał Hanasz
  8. Grzegorz Kowalczyk
  9. Paweł Kukuła
  10. Dariusz Luberda
  11. Grzegorz Łach
  12. Mariusz Nawieśniak
  13. Radosław Pająk
  14. Maciej Pióro
  15. Damian Romek
  16. Tomasz Rybski
  17. Damian Serafin
  18. Mieczysław Stępień
  19. Mateusz Szałas
  20. Paweł Wąsik
  21. Mateusz Wroński
  22. Adam Zając
  23. Paweł Zaręba

2012 technik informatyk 4Ia Barbara Fiut

  1. Mateusz Antos
  2. Łukasz Barwa
  3. Filip Bogunia
  4. Artur Czepiec
  5. Dominik Drat
  6. Dawid Dziuba
  7. Krzysztof Głuch
  8. Maciej Grzywaczewski
  9. Marcin Jezierski
  10. Szymon Kalczyński
  11. Damian Kaleta
  12. Marcin Kotarba
  13. Piotr Kotula
  14. Aneta Kurowska
  15. Tomasz Macałka
  16. Michał Maciołek
  17. Artur Majcher
  18. Michał Mazurek
  19. Małgorzata Motyczko
  20. Hubert Olszowski
  21. Jacek Pater
  22. Dawid Pawlik
  23. Piotr Rajtar
  24. Piotr Rokita
  25. Piotr Siekierski
  26. Hubert Słojewski
  27. Tomasz Tyrała
  28. Rafał Wąsik
  29. Paweł Węgrzyniak
  30. Łukasz Wyrwik
Strony: 83
[←cofnij]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[dalej→]