Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1981 technik elektronik 2Sb Zygmunt Parzelka

  1. W. Bombiński
  2. J. Ciężarek
  3. M. Dudzik
  4. J. Gajowiec
  5. J. Indyk
  6. B. Jędrzejek
  7. S. Kęsicki
  8. J. Kielar
  9. J. Klimek
  10. R. Kłos
  11. J. Kocój
  12. Z. Kos
  13. K. Kościelniak
  14. T. Kościelniak
  15. J. Kotniewicz
  16. B. Margosiak
  17. Z. Michciński
  18. J. Migacz
  19. S. Migas
  20. J. Miśkowicz
  21. J. Mleczko
  22. E. Ostrowska
  23. J. Pajdak
  24. M. Pierzyński
  25. F. Pilch
  26. S. Prymula
  27. S. Przybyłowicz
  28. A. Radwan
  29. R. Rokita
  30. W. Snopek
  31. K. Suchanek
  32. B. Suski
  33. A. Szczepański
  34. K. Szczurek
  35. J. Trzaska
  36. M. Wójcik
  37. Z. Zimon
  38. W. Żabiński

1981 monter aparatury radiowej i telewizyjnej 3E Michał Szabrow

  1. T. Bąba
  2. A. Bobosiewicz
  3. M. Bruzda
  4. R. Dryndos
  5. R. Glica
  6. K. Grelowski
  7. A. Gruszecki
  8. R. Hebracki
  9. B. Hełmecka
  10. W. Jurek
  11. M. Kaczmarczyk
  12. M. Klaczak
  13. K. Kowal
  14. W. Kuder
  15. M. Kużma
  16. J. Lekki
  17. K. Lewiński
  18. R. Miśkiewicz
  19. J. Moniowski
  20. M. Niewitała
  21. R. Pilawski
  22. B. Rosiek
  23. J. Sawicz
  24. R. Seweryn
  25. W. Stefanowicz
  26. A. Szeliga
  27. W. Świątek
  28. J. Tomczyk
  29. E. Trojan
  30. M. Trojan
  31. L. Wiącek
  32. K. Wiszniewski
  33. D. Wiśnieska
  34. M. Wójcik
  35. Z. Zyga

1981 technik elektryk 3Ea Mirosław Bydoń

  1. P. Błachuciak
  2. J. Borowiecki
  3. W. Bułat
  4. P. Domagała
  5. S. Drożdż
  6. Zdz. Dziubiński
  7. M. Gajda
  8. S. Gawlik
  9. K. Goryczka
  10. K. Hajdyła
  11. A. Jeleń
  12. W. Jurczakiewicz
  13. Z. Kukla
  14. T. Latoś
  15. Z. Muniak
  16. E. Nowak
  17. K. Ożóg
  18. J. Pasternak
  19. S. Szostak
  20. A. Śleboda
  21. W. Śmigla
  22. Z. Taborska
  23. S. Trojak
  24. K. Windak
  25. S. Zubek

1981 technik elektryk 3Eb Adam Jachnicki

  1. A. Bednarowicz
  2. P. Bednarz
  3. K. Betlej
  4. A. Bochenek
  5. W. Czajkowski
  6. T. Dąbroś
  7. A. Dąbrowa
  8. A. Doniec
  9. W. Fleszar
  10. Z. Gajos
  11. A. Grzegorasz
  12. Z. Horabik
  13. J. Jabłonowski
  14. S. Krzywda
  15. B. Łukasik
  16. E. Malik
  17. M. Marek
  18. J. Masier
  19. J. Mech
  20. W. Pacuła
  21. Z. Przykowski
  22. A. Sikora
  23. S. Stankowski
  24. F. Więckowski
  25. J. Wolicki
  26. E. Woźniak
  27. R. Wójcik

1981 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej 3M Krzysztof Tatar

  1. J. Babrzymąka
  2. M. Bosak
  3. A. Breczyński
  4. J. Buliszak
  5. P. Kania
  6. A. Klima
  7. W. Klimek
  8. M. Korcala
  9. M. Krzak
  10. J. Kurowski
  11. K. Łanoszka
  12. J. Mularczyk
  13. Z. Nowaczek
  14. M. Paszkot
  15. A. Pawlik
  16. J. Piskorz
  17. R. Rak
  18. J. Rodak
  19. J. Ropek
  20. S. Rudzki
  21. J. Stryjakiewicz
  22. K. Tomaszewski
  23. W. Wieciech
  24. W. Wilden
  25. H. Ząbczyńska

1981 technik elektronik 3Pa Wiesława Kaczmarczyk

  1. S. Cichoń
  2. K. Cielecki
  3. J. Cygan
  4. W. Czekaj
  5. K. Czyrnek
  6. P. Ćwikła
  7. W. Jałowiecki
  8. T. Komias
  9. J. Korpal
  10. D. Korzeniak
  11. K. Kruszyna
  12. S. Kukla
  13. M. Kupiec
  14. A. Maciejowski
  15. K. Misterka
  16. R. Orliński
  17. S. Ornat
  18. Z. Pachacz
  19. S. Pacuła
  20. M. Ptasiński
  21. J. Puchała
  22. P. Radwański
  23. A. Spólnik
  24. A. Sułowski
  25. S. Szcześniak
  26. M. Węglarz
  27. M. Zabagło
  28. H. Zachwieja

1981 technik elektronik 3Pb Tadeusz Skrzyniowski

  1. E. Bobowska
  2. Z. Bożek
  3. S. Cygan
  4. M. Deptuch
  5. J. Erhardt
  6. J. Gąssowski
  7. A. Golakiewicz
  8. A. Hankiewicz
  9. M. Kańka
  10. J. Klimek
  11. W. Kołodziej
  12. M. Król
  13. K. Krupski
  14. R. Krypel
  15. L. Krzesak
  16. K. Kuder
  17. W. Kukieła
  18. W. Kurek
  19. Z. Mikuś
  20. M. Moryś
  21. W. Nowakowski
  22. G. Pierzcińska
  23. L. Pulchny
  24. B. Rozmus
  25. B. Sawicki
  26. K. Seweryn
  27. Z. Słupski
  28. A. Stach
  29. K. Sury
  30. M. Włodarczyk

1981 technik elektronik 3Pc Edward Rajca

  1. D. Adamczyk
  2. J. Boczek
  3. A. Dulewicz
  4. J. Dziura
  5. J. Jachimek
  6. A. Janiec
  7. J. Kłapucka
  8. M. Krasny
  9. J. Machaj
  10. B. Machalska
  11. K. Madej
  12. S. Mucha
  13. E. Ochlust
  14. P. Ożóg
  15. L. Pawłowska
  16. A. Pazurkiewicz
  17. K. Pikor
  18. A. Pisula
  19. W. Pizto
  20. A. Romański
  21. M. Sidzina
  22. J. Starzyk
  23. P. Stasica
  24. J. Szalacha
  25. L. Szczurek
  26. M. Trembecki
  27. A. Węglarz
  28. A. Węglarz

1981 eksploatacja pocztowo 3Sa Kazimierz Kapturkiewicz

  1. B. Bakalarska
  2. B. Banaś
  3. H. Biernat
  4. H. Bugaj
  5. J. Czubek
  6. A. Dąbrowa
  7. T. Dudor
  8. I. Ferenc
  9. J. Fularz
  10. G. Guzik
  11. A. Horab
  12. D. Kańczura
  13. K. Kondek
  14. D. Kopta
  15. Z. Kyrcz
  16. E. Leśniak
  17. G. Lis
  18. M. Łazarczyk
  19. Zdz. Maziarz
  20. A. Michalik
  21. M. Nocoń
  22. M. Olchawska
  23. S. Rembiarz
  24. S. Siemieniec
  25. G. Sroka
  26. T. Stafiej
  27. H. Strojek
  28. H. Śliwińska
  29. M. Tokarz
  30. B. Trytko
  31. T. Turoń
  32. J. Wojnar
  33. R. Wojtych
  34. E. Wręga-
  35. M. Żur

1981 eksploatacja pocztowo 3Sb Karol Grzybowski

  1. D. Bień
  2. K. Bień
  3. D. Bormańska
  4. L. Gaczoł
  5. M. Gołda
  6. B. Grzesiak
  7. A. Jachymiak
  8. Z. Janas
  9. W. Kaczmarczyk
  10. D. Kozłowska
  11. L. Kucia
  12. B. Maj
  13. Z. Matanyj
  14. K. Mydłowiecka
  15. M. Pakuła
  16. S. Pomorska
  17. J. Poniedziałek
  18. M. Rajczyk
  19. E. Rodak
  20. G. Rodak
  21. M. Rodak
  22. U. Rzeplińska
  23. A. Salomon
  24. J. Skóra
  25. E. Sora
  26. M. Ślusarz
  27. U. Wysoczańska
  28. R. Zienkiewicz
Strony: 83
[←cofnij]
[47]
[48]
[49]
[50]
[51]
[dalej→]