Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1982 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Zb Andrzej Samborski

  1. W. Birgiel
  2. J. Chmiel
  3. R. Cieślik
  4. A. Dąbrowiecki
  5. J. Denko
  6. W. Fudali
  7. J. Grapa
  8. J. Hanusiak
  9. M. Huptysiowski
  10. S. Kaczor
  11. M. Kajdas
  12. K. Kowal
  13. J. Kowalik
  14. W. Krawczyk
  15. R. Krężel
  16. R. Królikowski
  17. A. Kruczek
  18. D. Kucharski
  19. K. Lipiarz
  20. A. Malec
  21. M. Marcinkowski
  22. W. Migdał
  23. J. Morawski
  24. K. Mularczyk
  25. P. Najder
  26. L. Pabjan
  27. B. Piekarczyk
  28. M. Pieniążek
  29. P. Przewdziękowski

1982 monter aparatury radiowej i telewizyjnej 3Zc Stefan Wyjadłowski

  1. J. Bernasik
  2. J. Bieńkowski
  3. A. Ciejek
  4. M. Drążkiewicz
  5. A. Gancarz
  6. K. Gonciarczyk
  7. P. Grzesiak
  8. R. Hajduk
  9. M. Hyży
  10. A. Jeleń
  11. D. Kaczor
  12. W. Krajewski
  13. J. Krzak
  14. M. Krztoń
  15. W. Kwieciński
  16. D. Macałka
  17. K. Matoga
  18. M. Micał
  19. A. Michalczewski
  20. J. Michalec
  21. A. Muta
  22. A. Noga
  23. J. Paluch
  24. D. Paprocki
  25. B. Pecarski
  26. B. Pietrzyk
  27. R. Pietrzyk
  28. J. Plichta
  29. P. Potępski
  30. R. Ptak
  31. B. Rózga
  32. M. Skrzypek
  33. A. Socha
  34. M. Strumiński
  35. Z. Suszek
  36. M. Tomczyński
  37. M. Warmus
  38. Z. Wójtowicz

1982 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Zk Ryszard Woźniak

  1. S. Baranek
  2. D. Bulanda
  3. A. Derus
  4. J. Domin
  5. A. Etgens
  6. W. Głowa
  7. A. Gorgon
  8. A. Guzdek
  9. W. Hajduk
  10. R. Jasiński
  11. W. Kierczyński
  12. H. Korpała
  13. P. Kowalski
  14. M. Kurdziel
  15. M. Machał
  16. R. Michalik
  17. M. Mysza
  18. P. Paluch
  19. W. Pałka
  20. J. Pantula
  21. P. Pawłowski
  22. W. Pilch
  23. K. Przygodzki
  24. Z. Sitarz
  25. R. Szczudło
  26. A. Szybalski
  27. R. Śpiewak
  28. G. Talar
  29. D. Wijasiński

1982 monter aparatury radiowej i telewizyjnej 3Zr Jadwiga Winiarek

  1. J. Abramski
  2. R. Basista
  3. K. Bednarczyk
  4. J. Chwiej
  5. Z. Czarnota
  6. A. Duda
  7. R. Dymek
  8. R. Gaik
  9. W. Galon
  10. A. Garncarz
  11. G. Jakubowski
  12. S. Janik
  13. J. Karpik
  14. J. Kasprzyk
  15. J. Korzeniowski
  16. R. Kowalczyk
  17. R. Król
  18. G. Kurek
  19. M. Kwarciński
  20. B. Lachowski
  21. Z. Listopad
  22. B. Lula
  23. J. Maciejowski
  24. J. Mrozowski
  25. K. Parszywka
  26. Z. Piątkowski
  27. L. Pikulski
  28. K. Potapowicz
  29. T. Prochal
  30. D. Przecherski
  31. D. Przecherski
  32. R. Saner
  33. J. Suchan
  34. P. Świętalski
  35. J. Tobiasz
  36. A. Waśniowski
  37. K. Windak
  38. W. Żmigrodzki

1982 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej 3Zu Wanda Skubieda

  1. S. Bała
  2. M. Bujak
  3. R. Caba
  4. A. Chorobik
  5. K. Dziadek
  6. D. Goc
  7. M. Gołąb
  8. J. Grochal
  9. A. Grześkiewicz
  10. J. Janik
  11. R. Jędrzejczyk
  12. W. Kołek
  13. B. Kosiara
  14. M. Kosiba
  15. R. Kozieł
  16. L. Kruk
  17. A. Leszczyński
  18. Z. Matykiewicz
  19. A. Miksa
  20. L. Mrozowski
  21. W. Murawski
  22. D. Nosek
  23. K. Oleś
  24. R. Pilawski
  25. W. Podobiński
  26. J. Rogoda
  27. S. Rudzki
  28. D. Smęder
  29. K. Starowicz
  30. A. Szeliga
  31. A. Weron
  32. R. Woźniak

1982 monter urządzeń telekomunikacyjnych 4L Ryszard Gerhardt

  1. Z. Baran
  2. J. Bilski
  3. T. Buczek
  4. Z. Cerek
  5. A. Chowaniec
  6. R. Czop
  7. Z. Dieża
  8. M. Drożdż
  9. H. Gaweł
  10. J. Halewska
  11. R. Jackowska
  12. M. Jakubowski
  13. Cz. Jaroszek
  14. P. kaim
  15. J. lach
  16. M. Łączyński
  17. D. Miśta
  18. W. Nowiński
  19. B. Obidowicz
  20. S. Pająk
  21. A. Płonka
  22. P. Polubiec
  23. M. Pyć
  24. P. Radecki
  25. A. Rogowski
  26. M. Sieńko
  27. W. Skowron
  28. J. Skrzyszewski
  29. J. Sobesto
  30. P. Synoś
  31. B. Szklarczyk
  32. D. Ściupider
  33. D. Ziobroń

1982 technik elektronik 5E Jolanta Barkan

  1. S. .
  2. L. Bachulski
  3. M. Bajger
  4. Z. Beczkowicz
  5. P. Biesiada
  6. J. Bodziony
  7. J. Bogacki
  8. A. Cichowski
  9. T. Czarny
  10. W. Czart
  11. A. Dadak
  12. Paweł Dąbrowski
  13. Piotr Dąbrowski
  14. A. Jamróz
  15. M. Kopytko
  16. A. Kowalczyk
  17. Z. Kozub
  18. S. Kozyra
  19. J. Krawczyk
  20. K. Krzywanek
  21. A. Matluch
  22. R. Michalski
  23. J. Mitoń
  24. C. Ogryzek
  25. J. Sawczyk
  26. H. Sikora
  27. H. Siwak
  28. A. Stryczek
  29. M. Śnihur
  30. B. Tajs
  31. W. Tratkiewicz
  32. R. Zaucha
  33. A. Zawistowicz

1982 technik telekomunikacji 5K Ludwik Musiał

  1. M. Anusik
  2. D. Bednarczyk
  3. P. Bednarz
  4. P. Bielak
  5. B. Bobola
  6. P. Bomba
  7. E. Chmiel
  8. K. Ćwierz
  9. A. Dorynek
  10. J. Gawor
  11. B. Gądek
  12. H. Grochot
  13. R. Kalinowski
  14. K. Kasprzyk
  15. B. Kowal
  16. J. Krzeczek
  17. L. Michalska
  18. I. Mitka
  19. M. Piekaj
  20. W. Pyjos
  21. C. Romanowski
  22. J. Setkowicz
  23. W. Skoś
  24. M. Skowronek
  25. K. Szentaler
  26. J. Tondos
  27. M. Twardosz
  28. A. Wadowski
  29. J. Zaczkowska
  30. B. Zagorec
  31. J. Zagórski
  32. A. Zawisz
  33. L. Zdebski

1982 technik telekomunikacji 5T Zygmunt Dyląg

  1. B. Birgel
  2. J. Brzózka
  3. J. Buczkiewicz
  4. M. Buczkiewicz
  5. R. Bujas
  6. A. Czuma
  7. J. Drażniowski
  8. M. Dziadkowiec
  9. W. Franczak
  10. K. Gil
  11. A. Gola
  12. R. Gorycki
  13. J. Janeczek
  14. K. Jurczyński
  15. P. Kaim
  16. K. Kasprzyk
  17. J. Kica
  18. M. Kopta
  19. K. Kowalik
  20. Cz. Kozak
  21. K. Krężołek
  22. J. Kucharczyk
  23. J. Legutko
  24. M. Loch
  25. R. Nawalaniec
  26. M. Nowak
  27. J. Obrał
  28. K. Peterman
  29. K. Piątek
  30. S. Pustelnik
  31. H. Sechman
  32. Z. Sieradzy
  33. A. Sporysz
  34. J. Strzeboński
  35. A. Tabiś
  36. B. Walawendor
  37. T. Węgiel
  38. W. Widzisz
  39. J. Zieliński
  40. P. Zydroń

1981 technik elektronik 2Sa Wiesław Widła

  1. H. Czaplak
  2. K. Domuter
  3. W. Duraj
  4. M. Dybich
  5. B. Dylewski
  6. B. Dzierwa
  7. J. Głąb
  8. J. Gruszecki
  9. K. Grzyb
  10. W. Gut
  11. R. Jankowska
  12. Z. Kołton
  13. A. Kraj
  14. Z. Lelito
  15. A. Madej
  16. W. Mazoń
  17. L. Mędrala
  18. Z. Miszczyk
  19. W. Murzyn
  20. K. Niedzielak
  21. E. Nowak
  22. R. Piórkowski
  23. R. Presz
  24. R. Stachura
  25. J. Stanisławski
  26. J. Sułek
  27. J. Szczęśniak
  28. W. Szczygielska
  29. J. Szyszka
  30. M. Ślifirczyk
  31. S. Tworski
  32. J. Tyrała
  33. M. Żyła
Strony: 83
[←cofnij]
[46]
[47]
[48]
[49]
[50]
[dalej→]