Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1982 technik elektronik 2ST Grażyna Gruber

  1. W. Bełza
  2. G. Chiliński
  3. M. Chodoruk
  4. A. Drzazga
  5. R. Gurgul
  6. W. Ilcewicz
  7. M. Kaim
  8. E. Kowalik
  9. I. Kowalik
  10. K. Kowalski
  11. M. Kulesza
  12. M. Łacek
  13. K. Mirek
  14. J. Motyka
  15. S. Myśliwiec
  16. I. Potempa
  17. M. Rebes
  18. J. Rerutko
  19. R. Sałaciński
  20. Z. Ziajka

1982 technik elektryk 3E Helena Hess

  1. W. Ambroży
  2. E. Czopik
  3. M. Czopik
  4. Z. Filipek
  5. J. Gołąb
  6. J. Grzywacz
  7. J. Kasprzyk
  8. S. Kowalska
  9. F. Kozielec
  10. T. Laska
  11. P. Leśniak
  12. L. Machoń
  13. K. Michalczyk
  14. J. Muszyński
  15. W. Myśliwiec
  16. B. Rubiś
  17. P. Strojny
  18. M. Surma
  19. J. Śmierciak
  20. P. Trębacz
  21. P. Walczak
  22. W. Wójtowicz
  23. R. Wróbel
  24. T. Wyganowski

1982 technik elektronik 3Pa Krystyna Pochopień-Kucharz

  1. T. Ambrozik
  2. R. Derwisz
  3. T. Franaszek
  4. T. Francuz
  5. M. Gadocha
  6. Ł. Głąb
  7. A. Guziński
  8. Zb. Kaczmarczyk
  9. M. Kamiński
  10. Zdz. Kardaś
  11. W. Klimek
  12. M. Kowalczyk
  13. W. Kozdęba
  14. J. Krupnik
  15. J. Lemek
  16. W. Łuczkoś
  17. J. Machowski
  18. Zb. Maciejewski
  19. E. Michorczyk
  20. B. Myśliwiec
  21. M. Nawrot
  22. K. Nierodziński
  23. B. Pączek
  24. J. Podstawny
  25. W. Ryndak
  26. J. Suder
  27. B. Szewczyk
  28. M. Szpak
  29. W. Szumański
  30. Z. Turchan
  31. T. Wożniak
  32. M. Zasada
  33. M. Zyskowski
  34. J. Żak

1982 technik elektronik 3Pbk Wanda Łozińska

  1. M. Antczak
  2. K. Biliński
  3. J. Brotoń
  4. A. Bukowski
  5. K. Chorzempa
  6. A. Chorzępa
  7. K. Dobosz
  8. A. Frosik
  9. A. Gałek
  10. B. Gibek
  11. D. Gubała
  12. A. Gumuła
  13. J. Hyży
  14. E. Kamińska
  15. A. Kasprowicz
  16. M. Kopeinch
  17. M. Kozub
  18. R. Krzysztoń
  19. J. Lalik
  20. D. Maślanka
  21. B. Matoga
  22. M. Mędrek
  23. W. Musiał
  24. J. Oleksiewicz
  25. M. Prostak
  26. Z. Rusinowski
  27. K. Saracen
  28. J. Szczyrbak
  29. A. Tarkowski
  30. J. Turek
  31. P. Twardosz
  32. M. Warzecha
  33. J. Wicher
  34. M. Zając
  35. J. Zapiór
  36. A. Zdybar
  37. M. Ziętara

1982 technik elektronik 3Pc Zygmunt Moskała

  1. W. Bieniasz
  2. T. Brzoskwinia
  3. M. Calik
  4. B. Czernecka
  5. Z. Derkacz
  6. J. Domagała
  7. M. Gajdek
  8. Z. Jałocha
  9. P. Kaczmarski
  10. G. Klocek
  11. M. Konieczna
  12. B. Kotoś
  13. J. Kozynacki
  14. Z. Krasny
  15. A. Kraus
  16. J. Kudas
  17. A. Litwin
  18. B. Makuła
  19. M. Mazgaj
  20. B. Nawrocka
  21. K. Pardalski
  22. A. Piaśnik
  23. B. Pieprzyk
  24. B. Plaszczak
  25. A. Postawa
  26. J. Pudełko
  27. J. Rozum
  28. R. Ryba
  29. M. Skalny
  30. E. Stojek
  31. M. Suder
  32. K. Wiecheć
  33. L. Zylska

1982 eksploatacja pocztowa 3S Józef Gębala

  1. L. Antosik
  2. H. Bączek
  3. D. Benedyktowicz
  4. M. Bryndza
  5. S. Durek
  6. A. Dyba
  7. D. Foryś
  8. M. Gruszczyńska
  9. A. Jaros
  10. T. Kaim
  11. E. Kolasa
  12. E. Kraszewska
  13. R. Kryza
  14. R. Lepucka
  15. A. Litwin
  16. E. Łysek
  17. R. Markiewicz
  18. Z. Mazela
  19. E. Michalik
  20. L. Muzyka-Żmudzi
  21. Ł. Nogieć
  22. J. Orczyk
  23. A. Pyka
  24. M. Roczniak
  25. H. Wardyła
  26. B. Węgiel
  27. M. Wojtala
  28. A. Zielińska

1982 technik telekomunikacji 3TK Bronisław Sobas

  1. Z. Baruta
  2. J. Bęben
  3. L. Bień
  4. E. Cisek
  5. K. Czubat
  6. M. Czyżewski
  7. T. Dziewoński
  8. K. Gomułka
  9. I. Hyla
  10. J. Irytowska
  11. M. Jama
  12. J. Jamka
  13. A. Jarosz
  14. Z. Jędrzejowska
  15. M. Kadłuczka
  16. A. Kasprzyk
  17. E. Koszykowski
  18. A. Krawczyk
  19. K. Krempa
  20. Z. Lipka
  21. G. Michulec
  22. M. Niedzielski
  23. R. Nocek
  24. M. Podraza
  25. W. Rogozik
  26. B. Sieradzki
  27. K. Skorek
  28. J. Szczudło
  29. K. Szczypiór
  30. D. Utracka
  31. G. Westenhale
  32. M. Wiktor

1982 technik elektronik 3TRa Karol Grzybowski

  1. A. Armatys
  2. W. Bereżański
  3. L. Dziadosz
  4. A. Gadomski
  5. E. Gromek
  6. S. Kamieniarz
  7. M. Kornaga
  8. J. Ludwin
  9. M. Łachut
  10. M. Npga
  11. J. Palarczyk
  12. M. Rejdych
  13. K. Sroka
  14. A. Surma
  15. K. Szczotka
  16. K. Turaczyk
  17. M. Turek
  18. T. Wędzicha
  19. K. Wójcik
  20. A. Ziaja
  21. M. Zygmunt

1982 technik elektronik 3TRb Józef Czekaj

  1. J. Bednarczyk
  2. J. Brózda
  3. R. Bruzda
  4. M. Buduryn
  5. K. Chochół
  6. A. Domino
  7. S. Grabda.
  8. Z. Harłoza
  9. Z. Jaworski
  10. Z. Kawiński
  11. J. Kopeć
  12. J. Krzysztofek
  13. A. Kurek
  14. J. Litkowski
  15. B. Nowak
  16. B. Palmowski
  17. A. Przybycień
  18. J. Raczyński
  19. P. Rak
  20. A. Rudy
  21. A. Starowicz
  22. S. Szlachta
  23. J. Święch
  24. E. Tabor
  25. M. Tratkiewicz
  26. S. Zych

1982 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Za Władysław Janiec

  1. P. Babiarz
  2. M. Bębenek
  3. J. Buła
  4. K. Chochoł
  5. M. Furman
  6. J. Gądek
  7. B. Gibała
  8. B. Górniak
  9. W. Jurzec
  10. S. Kowalska
  11. R. Kozieł
  12. E. Krupa
  13. A. Krupczak
  14. U. Nowak
  15. W. Pawlik
  16. E. Pytko
  17. J. Rachtarz
  18. B. Rapacz
  19. J. Rudecki
  20. G. Ryba
  21. L. Skrzeczek
  22. J. Sobieraj
  23. J. Sroka
  24. E. Strojna
  25. W. Szastak
  26. P. Szlęk
  27. P. Śmierciak
  28. P. Środa
  29. M. Torba
  30. J. Turecki
  31. J. Worwa
  32. K. Zaguła
  33. P. Żyradzki
Strony: 83
[←cofnij]
[45]
[46]
[47]
[48]
[49]
[dalej→]