Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1983 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Zb Władysław Janiec

  1. A. Jaskółski
  2. J. Król
  3. R. Królikowski
  4. R. Kubicz
  5. M. Matląg
  6. A. Miodek
  7. R. Moskal
  8. W. Nowak
  9. R. Ostromęcki
  10. M. Prajzner
  11. M. Przeniosło
  12. J. Rempichel
  13. R. Skimina
  14. M. Ścieszkowski
  15. J. Ślęczka
  16. J. Wiśniewski
  17. M. Wiśniewski
  18. M. Wójcik
  19. A. Wrona
  20. R. Ziomek
  21. A. Żurek

1983 monter aparatury radiowej i telewizyjnej 3Zc Barbara Kwiecień

  1. A. Baczyński
  2. K. Batko
  3. B. Biesiadecki
  4. J. Chrobak
  5. J. Czarniak
  6. P. Czopek
  7. R. Duda
  8. J. Filo
  9. W. Garycki
  10. A. Górak
  11. B. Jagła
  12. J. Jancarz
  13. B. Juszczyk
  14. L. Klucznik
  15. J. Knop
  16. M. Konopka
  17. M. Kornecki
  18. P. Kudas
  19. A. Litewka
  20. W. Łącki
  21. S. Nalepa
  22. J. Pierzga
  23. B. Rozum
  24. M. Siatko
  25. P. Skalski
  26. J. Solecki
  27. B. Spierz
  28. B. Stochelski
  29. W. Tetłak
  30. J. Wala
  31. A. Wiech
  32. A. Wójcik
  33. A. Zdebski
  34. B. Żegleń

1983 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3ZK Zdzisław Migdał

  1. A. Balawender
  2. J. Bandura
  3. L. Baran
  4. L. Bartyzel
  5. J. Chudzik
  6. A. Derus
  7. A. Dylong
  8. W. Gibała
  9. B. Górecka
  10. A. Jędruch
  11. M. Jędzejczyk
  12. J. Kaputa
  13. M. Kotula
  14. Z. Krzanowski
  15. J. Kucińska
  16. K. Łudzik
  17. B. Michorczyk
  18. M. Nęcka
  19. E. Nowak
  20. R. Płatkiewicz
  21. W. Podolecki
  22. J. Poniedziałek
  23. M. Popek
  24. J. Sarna
  25. B. Skoczylas
  26. K. Szczurek
  27. A. Witkowski

1983 monter aparatury radiowej i telewizyjnej 3ZR Franciszek Rożek

  1. M. Bąk
  2. P. Bielawski
  3. S. Biernat
  4. B. Buczek
  5. M. Grabowski
  6. G. Gubała
  7. A. Jamróz
  8. Z. Januś
  9. R. Kołodziej
  10. Z. Korbiel
  11. M. Koźbiał
  12. D. Krupa
  13. A. Łyczak
  14. A. Należniak
  15. R. Paciorek
  16. R. Pasternak
  17. Z. Ptasznik
  18. K. Sękara
  19. W. Sokół
  20. A. Stachowicz
  21. M. Studencki
  22. J. Zapała
  23. P. Ziobro

1983 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej 3ZUa Michał Szabrow

  1. D. Anioł
  2. A. Baran
  3. J. Ciosk
  4. R. Dominik
  5. M. Dziewoński
  6. R. Dzięgiel
  7. J. Głowacki
  8. W. Gruca
  9. A. Gruszecki
  10. Z. Gruszka
  11. R. Gumulski
  12. W. Korta
  13. V. Kozioł
  14. T. Kurek
  15. W. Litewka
  16. A. Lupa
  17. G. Łątka
  18. A. Łysek
  19. M. Maślana
  20. A. Morek
  21. A. Podgajny
  22. A. Polakiewicz
  23. P. Safader
  24. R. Sokołowski
  25. J. Sokół
  26. M. Sykała
  27. W. Synowiec
  28. R. Trzaska
  29. R. Wójtowicz

1983 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej 3ZUb Jan Kolarczyk

  1. M. Bober
  2. A. Bochenek
  3. M. Gondek
  4. S. Górski
  5. J. Jachymek
  6. M. Jewuła
  7. R. Jurek
  8. B. Kopczyńska
  9. M. Kopiec
  10. W. Kubica
  11. M. Lelek
  12. K. Łazarz
  13. W. Maciaś
  14. M. Młyński
  15. J. Pantula
  16. K. Przeciszowski
  17. R. Sawski
  18. K. Słaby
  19. J. Synowski
  20. A. Śliwiński
  21. W. Świeżowski
  22. P. Wojciechowski
  23. T. Zajma

1983 monter układów elektronicznych 4Le Anna Jamróz

  1. M. Bańdo
  2. T. Barycz
  3. J. Biernacik
  4. S. Bierówka
  5. M. Brodziński
  6. T. Cader
  7. J. Cichy
  8. L. Cupiał
  9. A. Duszyk
  10. T. Dzionek
  11. W. Kondera
  12. J. Koziarowski
  13. B. Kozioł
  14. Z. Krupa
  15. K. Kucharczyk
  16. P. Kurek
  17. W. Leniart
  18. A. Pamuła
  19. K. Piotrowski
  20. A. Polak
  21. D. Polcym
  22. J. Półtorak
  23. M. Rybski
  24. T. Ryniak
  25. K. Sierant
  26. M. Sobaszek
  27. T. Socha
  28. K. Szczepański
  29. L. Tyliba
  30. W. Żbik

1983 technik telekomunikacji 5K Ludwik Musiał

  1. E. Chlastawa
  2. K. Gąsiorowska
  3. M. Głuc
  4. R. Janczarski
  5. M. Janiec
  6. B. Janik
  7. E. Kisielewska
  8. J. Kubala
  9. D. Kuliga
  10. J. Kuligowski
  11. A. Malaca
  12. D. Musiał
  13. Z. Nowakowski
  14. M. Pamuła
  15. M. Piszczek
  16. M. Rapacz
  17. J. Rudek
  18. B. Rusek
  19. I. Sikora
  20. M. Szczerba
  21. T. Trójniak
  22. M. Wąs
  23. R. Więcek
  24. W. Więckowski
  25. R. Ziółko
  26. W. Żurek

1983 technik telekomunikacji 5T Maria Nodzyńska

  1. J. Baran
  2. S. Bator
  3. J. Biel
  4. M. Bober
  5. L. Bojdo
  6. Z. Bubliński
  7. A. Bułat
  8. T. Czekaj
  9. K. Dębowski
  10. R. Drogoszcz
  11. A. Ferenc
  12. M. Gajewski
  13. R. Gancarczyk
  14. A. Gądek
  15. M. Gładysz
  16. M. Graczyk
  17. T. Gubała
  18. R. Jakubczyk
  19. A. Jancarz
  20. W. Jarosz
  21. M. Jeziorski
  22. J. Jurek
  23. S. Knop
  24. Z. Kosieniak
  25. W. Kozioł
  26. W. Kozub
  27. A. Kwadrans
  28. R. Leszczyński
  29. A. Łaciak
  30. K. Nakielski
  31. J. Nosalski
  32. W. Osika
  33. A. Pałka
  34. W. Pałka
  35. J. Rzepczyński
  36. Z. Sochacki
  37. D. Śliwa
  38. J. Włodarczyk
  39. A. Woźniak

1982 technik elektronik 2Sr Wiesław Widła

  1. A. Adamczyk
  2. D. Bienia
  3. R. Czechowski
  4. G. Ćwiklik
  5. P. Domagała
  6. T. Duda
  7. T. Dziedzic
  8. M. Fiedor
  9. J. Galos
  10. M. Górski
  11. A. Harasek
  12. T. Hodurski
  13. J. Janowski
  14. P. Kamiński
  15. H. Kosmala
  16. A. Kowalcze
  17. J. Kulas
  18. J. Liber
  19. K. Łacniak
  20. A. Malinowski
  21. R. Małusecki
  22. M. Migała
  23. L. Monterys
  24. C. Obyd
  25. J. Orszulak
  26. B. Pałucka
  27. K. Piotrowicz
  28. W. Pyrdoł
  29. J. Rejewski
  30. Z. Rudkiewicz
  31. J. Salwiński
  32. I. Sawicki
  33. M. Słapczyński
  34. K. Stanisławski
  35. W. Stanisz
  36. M. Starowicz
  37. W. Stefańczyk
  38. Z. Szablicki
  39. A. Szostek
  40. A. Szwed
  41. J. Walczak
  42. M. Wieczorek
  43. P. Wojnarski
  44. A. Wołoszyn
  45. R. Wójcik
  46. J. Wrona
  47. M. Wronka
  48. M. Zemlik
Strony: 83
[←cofnij]
[44]
[45]
[46]
[47]
[48]
[dalej→]