Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1983 technik elektronik 2SE Grażyna Gruber

  1. A. Adamczyk
  2. K. Biernacki
  3. B. Broczkowska
  4. D. Brońska
  5. R. Ciapała
  6. G. Ćmok
  7. M. Dunikowski
  8. L. Flisak
  9. B. Glatte
  10. K. Jarecki
  11. S. Jaroszyński
  12. J. Jasiński
  13. P. Kapłon
  14. B. Karoń
  15. K. Kowalczyk
  16. M. Kuciński
  17. J. Łysek
  18. J. Majka
  19. A. Miłkowska
  20. J. Nowakowski
  21. S. Ogórek
  22. M. Rojowski
  23. K. Ryś
  24. J. Skiba
  25. J. Smreczak
  26. P. Styrna
  27. M. Szperlak
  28. E. Tabor
  29. J. Wisłocki
  30. W. Wojtal
  31. A. Wyrostek
  32. J. Zaremba

1983 technik radiotechnik 2SR Zygmunt Parzelka

  1. J. Baran
  2. J. Biliński
  3. B. Biskup
  4. J. Czamara
  5. R. Czesak
  6. R. Galara
  7. J. Gładysz
  8. M. Gołąb
  9. T. Gondek
  10. A. Kania
  11. W. Koleszko
  12. P. Korecki
  13. A. Kowalcze
  14. P. Kownacki
  15. K. Łakomy
  16. P. Mirochna
  17. R. Pająk
  18. W. Pawlikowski
  19. M. Plewa
  20. J. Płaskonka
  21. M. Przewrocki
  22. A. Puto
  23. W. Pyrdoł
  24. K. Rosa
  25. M. Sądel
  26. J. Słupek
  27. J. Stasina
  28. L. Stelmach
  29. J. Świętek
  30. M. Taborski
  31. J. Wątor
  32. R. Wierciak
  33. A. Woźniak
  34. J. Zemliński
  35. W. Żuber

1983 technik elektryk 3E Stanisław Ostachowski

  1. Z. Boligłowa
  2. J. Chwała
  3. I. Czuba
  4. M. Damian
  5. J. Fotij
  6. M. Golonka
  7. A. Grzęda
  8. W. Jasiołek
  9. J. Karpęcki
  10. L. Kluza
  11. J. Kmiecik
  12. W. Kot
  13. B. Kozdroń
  14. B. Kukla
  15. A. Kukla
  16. S. Laska
  17. T. Mazur
  18. Z. Mitan
  19. J. Mróz
  20. B. Nowak
  21. T. Opaliński
  22. M. Planeta
  23. E. Płaskonka
  24. A. Przybylski
  25. T. Rudkowski
  26. Z. Stanisławczyk
  27. W. Staszewski
  28. P. Szrom
  29. B. Topa
  30. J. Wach
  31. M. Walas
  32. M. Wężowicz
  33. J. Wyrozumski

1983 technik elektronik 3Pb Wojciech Grzesiak

  1. A. Balawender
  2. B. Barchanowicz
  3. B. Bielski
  4. M. Bogacz
  5. M. Borsuk
  6. K. Brózda
  7. K. Brzózka
  8. K. Chałupczak
  9. J. Chmiel
  10. R. Czaja
  11. T. Ćwierz
  12. K. Haase
  13. M. Hagemejer
  14. R. Kotarba
  15. S. Kotula
  16. R. Kuciel
  17. M. Kuźnicki
  18. A. Leśniak
  19. A. Michno
  20. Z. Ozga
  21. R. Paduch
  22. J. Sikora
  23. B. Śliwa
  24. M. Świątek
  25. A. Tomczyk

1983 technik elektronik 3PEa Wacław Ratajski

  1. L. Badura
  2. S. Baran
  3. M. Biernat
  4. K. Cebula
  5. A. Cieślik
  6. K. Ciężarek
  7. T. Czech
  8. W. Fik
  9. M. Jagocka
  10. M. Lachowski
  11. Z. Majerczyk
  12. A. Molicki
  13. W. Muzyk
  14. A. Ochmański
  15. S. Piwowarczyk
  16. A. Podczerwiński
  17. M. Roman
  18. L. Rutkowski
  19. B. Salomon
  20. K. Sarapała
  21. A. Skoplak
  22. T. Sroka
  23. K. Tomczyk
  24. W. Wojak
  25. W. Wojcenko
  26. L. Wojciechowski
  27. B. Żywar

1983 eksploatacja pocztowa 3S Karol Grzybowski

  1. D. Bajda
  2. L. Brożek
  3. G. Czejkowska
  4. B. Dębska
  5. Z. Gałys
  6. I. Gawłowska
  7. B. Grabowski
  8. B. Gruszecka
  9. G. Gych
  10. B. Janes
  11. J. Janicki
  12. A. Jeremenko
  13. B. Kalendyk
  14. M. Kornecka
  15. M. Kozioł
  16. M. Kusion
  17. M. Lenczowska
  18. T. Łukaszek
  19. L. Madeja
  20. E. Mołak
  21. R. Mycawka
  22. D. Nowak
  23. A. Rapacz
  24. J. Rybicka
  25. G. Skupień
  26. M. Stelmach
  27. J. Suszczyńska
  28. I. Szczurek
  29. S. Turek
  30. A. Wereta
  31. D. Więskol
  32. J. Wilk
  33. A. Zaremba
  34. A. Żaczek

1983 technik telekomunikacji 3TK Józef Gębala

  1. J. Bil
  2. D. Bujak
  3. B. Dąbrowski
  4. M. Gabryś
  5. B. Januś
  6. T. Kamińska
  7. W. Kozina
  8. W. Krak
  9. Z. Krupiński
  10. L. Kubik
  11. A. Kula
  12. J. Niemiec
  13. M. Nowak
  14. M. Pacura
  15. M. Popiołek
  16. W. Sobała
  17. B. Solarz
  18. R. Staśko
  19. K. Wojciechowska
  20. L. Wolski
  21. G. Wróbel

1983 technik radiotechnik 3TRa Jadwiga Winiarek

  1. J. Adamczyk
  2. A. Bergola
  3. R. Chyży
  4. A. Dobranowski
  5. S. Gajewski
  6. L. Gracz
  7. G. Haja
  8. K. Hożewska
  9. C. Jagła
  10. H. Kaczmarczyk
  11. E. Kapinos
  12. W. Kaźmierczak
  13. G. Kępa-Piszczek
  14. K. Korzec
  15. Z. Kubasik
  16. A. Kwak
  17. L. Młynarczyk
  18. E. Niedziela
  19. F. Oleś
  20. H. Pawlik
  21. M. Piwko
  22. J. Ruciński
  23. K. Smyk
  24. J. Sowa
  25. B. Stobiecki
  26. M. Szymura
  27. Z. Topór
  28. A. Walas
  29. M. Woźniak
  30. Z. Wójcik
  31. A. Wróbel
  32. B. Żmuda

1983 technik radiotechnik 3TRb Kazimierz Kapturkiewicz

  1. Z. Ambrozik
  2. K. Chytrzyński
  3. Z. Ciężadło
  4. S. Doniec
  5. M. Franiszyn
  6. P. Frankowski
  7. P. Jakobszy
  8. S. Jastrząb
  9. Z. Jędrysiak
  10. A. Kołodziejczyk
  11. W. Kucharczyk
  12. A. Kulma
  13. W. Kwiatek
  14. A. Leśniak
  15. K. Łudzik
  16. J. Papież
  17. J. Popławski
  18. R. Sumara
  19. A. Surówka
  20. T. Szamrej
  21. B. Wójcik
  22. T. Zelek

1983 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Za Lucyna Leśniak

  1. J. Bartnik
  2. J. Bazgier
  3. Z. Bień
  4. A. Biernat
  5. J. Chorabik
  6. R. Ciesielski
  7. W. Czarnik
  8. M. Czech
  9. K. Frączek
  10. Z. Gajewska
  11. E. Gąsek
  12. P. Głogowski
  13. B. Janik
  14. A. Jarosz
  15. A. Kania
  16. M. Kapka
  17. L. Kowalski
  18. A. Kuchta
  19. M. Lach
  20. M. Lebiest
  21. A. Maślana
  22. G. Miś
  23. B. Pajor
  24. A. Potaczek
  25. E. Potak
  26. W. Trzeciak
  27. E. Turecka
  28. B. Węgrzyn
Strony: 83
[←cofnij]
[43]
[44]
[45]
[46]
[47]
[dalej→]