Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1984 technik radiotechnik 3TR Wacław Ratajski

  1. M. Delawska
  2. P. Dudek
  3. M. Dym
  4. M. Kaczmarczyk
  5. A. Karpińska
  6. J. Kłak
  7. E. Koper
  8. G. Kopiński
  9. R. Król-Łęgowski
  10. M. Książek
  11. M. Kukla
  12. M. Łaz
  13. M. Łączyński
  14. J. Łosiowska
  15. Z. Maciejowski
  16. S. Majda
  17. K. Marszałek
  18. A. Nartowski
  19. D. Obuszyński
  20. J. Oczkoś
  21. M. Pająk
  22. R. Pasternak
  23. M. Paszkot
  24. J. Pieczonka
  25. L. Piwowar
  26. W. Piwowar
  27. P. Polubiec
  28. Z. Rączy
  29. M. Sosin
  30. J. Śnieżek
  31. J. Taborski
  32. A. Tyboń
  33. A. Wala
  34. B. Wąsacz
  35. G. Wituszyński
  36. K. Żurek

1984 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Za Wacław Ratajski

  1. B. Banaś
  2. A. Bizunowicz
  3. G. Cios
  4. K. Drożdż
  5. K. Gałczyński
  6. J. Gasińska
  7. G. Góra
  8. R. Gregorasz
  9. D. Idzik
  10. R. Kępa
  11. W. Kłak
  12. B. Kot
  13. P. Kowalski
  14. M. Lis
  15. B. Łanoszka
  16. E. Maluty
  17. K. Maniecki
  18. A. Maniek
  19. J. Morsztyn
  20. A. Paczka
  21. P. Rojek
  22. A. Sadzik
  23. B. Skowronek
  24. M. Sroka
  25. P. Staroń
  26. W. Sularz
  27. J. Szczęsny
  28. M. Szostak
  29. J. Ulman
  30. P. Witkowski
  31. B. Wójcik

1984 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Zb Władysław Janiec

  1. W. Bazan
  2. T. Chachlowski
  3. W. Cichoń
  4. P. Dalasiński
  5. Z. Fiet
  6. L. Garnowski
  7. A. Gąsiorowski
  8. A. Gwizdała
  9. K. Hojda
  10. J. Jarosz
  11. M. Kołodziej
  12. T. Krawczyk
  13. J. Laskowski
  14. L. Łudzik
  15. W. Marzec
  16. P. Nawrocki
  17. A. Nykaza
  18. A. Prowadzisz
  19. J. Rajtarski
  20. Z. Rusocki
  21. K. Ruszała
  22. Z. Sładek
  23. R. Sobczyk
  24. R. Szwalec
  25. G. Szydłak
  26. A. Wileczek
  27. Z. Włodarczyk
  28. J. Wojtal

1984 monter aparatury radiowej i telewizyjnej 3Zc Stefan Wyjadłowski

  1. A. Akowacz
  2. P. Bielecki
  3. J. Bierówka
  4. P. Bogdał
  5. M. Bosek
  6. P. Brożek
  7. J. Bury
  8. K. Cefal
  9. R. Chronowski
  10. P. Czech
  11. M. Dumański
  12. M. Fundament
  13. A. Górszczyk
  14. R. Grzesik
  15. K. Jałocha
  16. J. Klucznik
  17. J. Kochanek
  18. P. Konkiewicz
  19. B. Kornecki
  20. W. Lendzion
  21. R. Madej
  22. W. Marchewczyk
  23. M. Młynarczyk
  24. B. Nowotny
  25. R. Pasek
  26. W. Pieszczyński
  27. K. Płatek
  28. B. Ramut
  29. Z. Rusnak
  30. W. Rutkowski
  31. J. Stępień
  32. R. Szwed
  33. L. Wajdowski
  34. K. Walczak
  35. R. Wąs
  36. W. Widur
  37. A. Wójcik
  38. M. Zagórski
  39. K. Zięcik

1984 monter podzespołów elektronicznych 3ZE Zdzisław Migdał

  1. R. Bajorek
  2. W. Chachlowski
  3. K. Ciastoń
  4. M. Czuba
  5. B. Drąg
  6. T. Dudek
  7. B. Franusiak
  8. D. Godyń
  9. S. Góralczyk
  10. G. Jarzębowski
  11. L. Knafel
  12. B. Kołodziejczyk
  13. G. Kramarz
  14. R. Kuc
  15. Z. Kucharzewski
  16. M. Luraniec
  17. K. Pękala
  18. B. Piotrowski
  19. G. Rzymiński
  20. J. Sokołowski
  21. B. Stepan
  22. J. Surówka
  23. I. Szemborska
  24. M. Trzeciak
  25. J. Wieńsko
  26. B. Wilczek
  27. K. Wójcik
  28. Z. Ziarko
  29. J. Zuch

1984 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3ZK Marian Czajka

  1. W. Baster
  2. J. Gębuś
  3. A. Goleniec
  4. P. Kos
  5. M. Melaniuk
  6. B. Nowak
  7. A. Ostrowski
  8. P. Pawlik
  9. M. Powrożnik
  10. P. Prokopowicz
  11. B. Socha
  12. B. Socha
  13. Z. Szczurek
  14. A. Sztuka
  15. P. Tomana
  16. L. Włoch
  17. A. Wojtach
  18. S. Zabagło
  19. A. Żak

1984 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej 3Zu Wiesława Kaczmarczyk

  1. R. Baczyński
  2. Z. Dębowski
  3. J. Fijał
  4. J. Gąkiewicz
  5. A. Głuch
  6. T. Kolber
  7. J. Kowalczyk
  8. W. Krupa
  9. D. Lisik
  10. M. Marciniak
  11. W. Maślak
  12. M. Maź
  13. P. Miśkiewicz
  14. A. Nykiel
  15. J. Pierz
  16. B. Sadko
  17. A. Sarnecki
  18. J. Sikora
  19. B. Sobesto
  20. M. Sokół
  21. A. Strączek
  22. R. Szczepankiewicz
  23. Z. Szczybelski
  24. M. Tochowicz
  25. A. Truskowski
  26. M. Urbanik
  27. K. Wieciech

1984 monter elektronik 4L Władysław Lach

  1. J. Apostoł
  2. J. Babiarski
  3. J. Gembarzewski
  4. W. Gołuszka
  5. J. Haniaczyk
  6. B. Hanusiak
  7. T. Hobot
  8. A. Kędzierska
  9. G. Krawczyk
  10. M. Krężołek
  11. Ł. Lachowicz
  12. L. Małek
  13. J. Marzec
  14. U. Piasecka
  15. J. Polakiewicz
  16. J. Radoń
  17. M. Rudny
  18. P. Siemieński
  19. W. Stachnik
  20. G. Suchoń
  21. A. Szarek
  22. R. Szlachta
  23. B. Tomana
  24. M. Waliłko
  25. W. Wesołowski
  26. T. Zieliński
  27. D. Żmuda

1984 technik elektronik 5E Zygmunt Dyląg

  1. T. Bujak
  2. K. Ćwikliński
  3. W. Doniec
  4. G. Karcz
  5. M. Karski
  6. P. Konik
  7. D. Korzycki
  8. R. Krzyżkowski
  9. P. Kulinowski
  10. S. Kwapień
  11. Z. Madej
  12. A. Mielniczek
  13. B. Ornat
  14. B. Pice
  15. A. Pietrucha
  16. K. Rogala
  17. J. Rydz
  18. K. Styrna
  19. G. Wajda
  20. A. Wąsik
  21. Z. Wdowik
  22. A. Wojewoda
  23. P. Wojnar
  24. K. Wójcik
  25. A. Zając
  26. M. Zymański
  27. F. Żmudzki

1984 technik telekomunikacji 5K Adam Zaręba

  1. H. Cichostępska
  2. J. Gardziel
  3. P. Gimiński
  4. M. Górka
  5. K. Idęć
  6. K. Jachimczak
  7. A. Janas
  8. E. Jarosz
  9. T. Kopeć
  10. B. Kumor
  11. W. Kurowski
  12. G. Leśnicki
  13. J. Marjowski
  14. A. Markiewicz
  15. M. Mikurda
  16. Z. Minko
  17. A. Mularz
  18. M. Osika
  19. Z. Sendor
  20. C. Sienkiewicz
  21. B. Sobolewska
  22. P. Soboszek
  23. M. Sosin
  24. Z. Sroka
  25. D. Stępień
  26. K. Stodolna
  27. K. Stopka
  28. L. Szydłowski
  29. M. Wojnicka
Strony: 83
[←cofnij]
[42]
[43]
[44]
[45]
[46]
[dalej→]