Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1985 technik elektronik 3ZTe Ludwik Musiał

  1. K. Bednarczyk
  2. J. Bernasik
  3. W. Birgiel
  4. R. Cieślik
  5. A. Gancarz
  6. D. Goc
  7. P. Grzesiak
  8. G. Jakubowski
  9. W. Jurzec
  10. D. Kaczor
  11. M. Kajdas
  12. J. Karpik
  13. W. Krawczyk
  14. R. Król.
  15. A. Kruczek
  16. A. Krupczak
  17. M. Kustosz
  18. M. Micał
  19. J. Michalec
  20. W. Migdał
  21. L. Mrozowski
  22. A. Noga
  23. K. Parszywka
  24. B. Pęcarski
  25. Z. Piątkowski
  26. B. Pietrzyk
  27. J. Plichta
  28. K. Potapowicz
  29. R. Ptak
  30. Z. Suszek
  31. M. Warmus

1985 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej 3Zu Grażyna Gruber

  1. T. Biernat
  2. J. Buczek
  3. B. Chrapusta
  4. J. Czort
  5. G. Drwal
  6. R. Figiel
  7. L. Gajkowski
  8. R. Grodzicki
  9. J. Jedynak
  10. R. Kaczanowski
  11. W. Kogutek
  12. M. Kopeć
  13. J. Kuc
  14. B. Lejda
  15. J. Łyduch
  16. D. Mazur
  17. T. Mirecki
  18. P. Monczak
  19. A. Olas
  20. P. Sproncel
  21. M. Szczygieł
  22. R. Ślaga
  23. R. Wątek
  24. J. Wieciech
  25. R. Wojtusik
  26. A. Wożnica
  27. P. Wywiał
  28. M. Ziemiecki
  29. B. Żelazko
  30. D. Żuchowicz

1985 technik elektronik 5E Antoni Borgosz

  1. K. Adamski
  2. M. Barczuk
  3. R. Czaicki
  4. P. Dębosz
  5. M. Długosz
  6. M. Dziuba
  7. Z. Fugiel
  8. K. Gajda
  9. K. Gałka
  10. Ł. Gawor
  11. K. Gurgul
  12. P. Jochymek
  13. J. Kapłon
  14. K. Karabuła
  15. J. Kopeć
  16. Z. Kościółek
  17. J. Kowalczyk
  18. K. Kucharz
  19. M. Kuliga
  20. W. Lewandowski
  21. J. Łabuz
  22. M. Małek
  23. J. Matoga
  24. Z. Morawski
  25. J. Nowak
  26. R. Piecuch
  27. A. Płachta
  28. M. Polak
  29. Z. Rachwalik
  30. P. Ryś
  31. M. Sowa
  32. M. Surówka
  33. R. Świat
  34. Paweł Wójcik
  35. Piotr Wójcik
  36. E. Ziółkowski

1985 technik telekomunikacji 5K Krzysztof Tatar

  1. M. Bajorek
  2. P. Bazela
  3. J. Błaszczyk
  4. P. Cichocki
  5. P. Cięcielowski
  6. A. Drażniowska
  7. A. Filipowicz
  8. J. Jachiewicz
  9. M. Jędral
  10. A. Kosakowska
  11. P. Kubisiowski
  12. J. Kwiecień
  13. A. Mitka
  14. W. Płonka
  15. A. Pyjos
  16. A. Pyrek
  17. J. Różycki
  18. A. Skowroński
  19. Z. Stankowski
  20. A. Sterna
  21. T. Suder
  22. L. Tarnowski
  23. R. Wollek
  24. L. Zabrocki
  25. E. Zapiór
  26. J. Zasadni

1984 technik elektronik 2SE Grażyna Gruber

  1. A. Chowaniec
  2. P. Chowaniec
  3. K. Gauza
  4. K. Grzybowski
  5. K. Idzik
  6. H. Jasica
  7. W. Kacik
  8. M. Kainiak
  9. G. Klacza
  10. M. Kołodziejczyk
  11. J. Kopka
  12. J. Łydka
  13. M. Magdziarz
  14. K. Michalik
  15. Z. Mierzwa
  16. B. Mróz
  17. M. Mykietyn
  18. S. Nadratowski
  19. M. Pawliński
  20. K. Pazurek
  21. R. Rogoziński
  22. P. Seweryn
  23. P. Suski
  24. M. Waląg
  25. R. Welter
  26. Sz. Zefiryn

1984 technik radiotechnik 2SR Jerzy Nodzyński

  1. J. Adamski
  2. T. Agaś
  3. J. Barwiński
  4. A. Bienias
  5. K. Burda
  6. J. Ćwięk
  7. M. Drożdż
  8. A. Gałązka
  9. B. Gawenda
  10. M. Hoinkis
  11. J. Jakubowski
  12. A. Jasiołek
  13. M. Koczurek
  14. J. Kościuk
  15. A. Kralka
  16. J. Leja
  17. P. Miłowski
  18. A. Molenda
  19. P. Nosek
  20. A. Nowak
  21. J. Orczykowski
  22. M. Ostafin
  23. G. Osypowicz
  24. M. Pajerski
  25. K. Rak
  26. M. Rejman
  27. J. Samulak
  28. W. Steg
  29. K. Swachta
  30. J. Szczęch
  31. E. Szura
  32. P. Świrski
  33. J. Walczowski
  34. R. Wolamin
  35. A. Wolka

1984 technik elektronik 3PE Jerzy Hadryś

  1. T. Bąba
  2. J. Chojnacki
  3. B. Chwała
  4. O. Fȍrchtegott
  5. K. Grelowski
  6. R. Hebracki
  7. W. Jurek
  8. T. Kieć
  9. M. Klaczak
  10. M. Kulisz
  11. J. Łach
  12. K. Łanoszka
  13. R. Marek
  14. A. Panuś
  15. M. Płachno
  16. A. Rajtar
  17. J. Rodak
  18. J. Sawicz
  19. R. Seweryn
  20. W. Skowron
  21. J. Skrzyszewski
  22. Z. Słodyczka
  23. K. Stachowicz
  24. M. Święcicki
  25. J. Tarbaj
  26. K. Tomaszewski
  27. J. Tomczyk
  28. S. Wesołowski
  29. S. Wojas
  30. M. Wójcik
  31. K. Wyżga

1984 technik elektronik 3PK Eugeniusz Rutkowski

  1. Z. Bagiński
  2. B. Bilski
  3. W. Bolek
  4. A. Bonemberg
  5. E. Haras
  6. R. Knap
  7. K. Krzywda
  8. W. Łach
  9. S. Maj
  10. J. Marcinkowski
  11. L. Markowski
  12. Cz. Myca
  13. J. Nędza
  14. M. Niziołek
  15. A. Ochniak
  16. A. Pietrzak
  17. J. Pirecki
  18. A. Piwowarczyk
  19. J. Sroka
  20. M. Wilk
  21. M. Zapalska
  22. G. Zawadzińska-Biskup
  23. L. Żurek

1984 eksploatacja pocztowa 3S Alicja Skalny

  1. A. Bąk
  2. J. Bednarz
  3. A. Bobrowska
  4. C. Ciurka
  5. E. Depta
  6. B. Długosz
  7. J. Druzgała
  8. J. Forma
  9. S. Gaczoł
  10. K. Głąb
  11. M. Grygier
  12. W. Habas
  13. B. Lenart
  14. M. Majerczak
  15. E. Migut
  16. K. Mrowca
  17. F. Parzygnat
  18. M. Pukal
  19. M. Raś
  20. L. Rożnowska
  21. E. Rysz
  22. G. Salawa
  23. K. Salawa
  24. J. Sarnowska
  25. M. Starmach
  26. M. Stasik
  27. T. Szwachta
  28. H. Talapka
  29. S. Turecka
  30. D. Warchoł
  31. A. Wielogórski
  32. B. Zagórska
  33. J. Żurek

1984 technik telekomunikacji 3TK Karol Grzybowski

  1. E. Adamska-Żurek
  2. J. Baran
  3. M. Bartyzel
  4. J. Blichasz
  5. D. Budyn
  6. T. Danielewicz
  7. W. Domagała
  8. Z. Dymowska
  9. J. Iskra
  10. E. Jakubowska
  11. J. Kapturkiewicz
  12. B. Korzeniowski
  13. Z. Koziński
  14. J. Krężel
  15. W. Kuca
  16. M. Kużma
  17. I. Lasota
  18. A. Lechwar
  19. W. Legutko
  20. M. Maniecki
  21. J. Moskal
  22. A. Mroczka
  23. T. Nowak
  24. J. Olejarz
  25. S. Rajzer
  26. H. Rodzaj
  27. R. Sekuta-Wanot
  28. J. Smaciarz
  29. E. Sokalska
  30. M. Stańdo
  31. J. Szarek
  32. D. Tabasz
  33. M. Trela
  34. K. Wojtaś
  35. J. Wróblewski
Strony: 83
[←cofnij]
[41]
[42]
[43]
[44]
[45]
[dalej→]