Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1985 technik elektronik 3Pb Wanda Łozińska

  1. A. Bieńkowski
  2. K. Chochół
  3. J. Cichy
  4. J. Denko
  5. I. Duda
  6. K. Dziadek
  7. J. Gądek
  8. J. Grapa
  9. M. Huptyszówski
  10. M. Jamróz
  11. R. Jasiński
  12. Sz. Kaczor
  13. K. Kowal
  14. D. Kucharski
  15. B. Lachowski
  16. M. Mądrzyk
  17. P. Najder
  18. B. Orliński
  19. M. Pieniążek
  20. L. Pikulski
  21. A. Podborski
  22. A. Polak
  23. K. Sierant
  24. A. Szumiński
  25. A. Śliwa
  26. P. Wordliczek
  27. K. Zaguła

1985 eksploatacja pocztowo 3S Józef Chuchmacz

  1. Ł. Bazanek
  2. T. Ciaćma
  3. L. Ciężki
  4. A. Dumka
  5. B. Feldy
  6. A. Forgiel
  7. B. Fudalik
  8. W. Furgalińska
  9. A. Gabryś
  10. G. Głogowska
  11. J. Grabowska
  12. A. Hudziak
  13. K. Jachimczak
  14. A. Kaczor
  15. B. Kochenik
  16. S. Konik
  17. M. Kozik
  18. T. Król
  19. M. Kulma
  20. M. Kulma
  21. W. Kulma
  22. J. Kwarciak
  23. E. Linchard
  24. M. Nowak
  25. M. Przybyło
  26. L. Sarota
  27. I. Sroka
  28. D. Sułek
  29. A. Szczyglewski

1985 technik elektronik 3TE Kazimierz Kapturkiewicz

  1. A. Chyłek
  2. M. Czyszczoń
  3. K. Droźniak
  4. M. Głaz
  5. W. Hodurek
  6. B. Jurek
  7. J. Kaczmarek
  8. A. Kareusz
  9. A. Kołton
  10. P. Kordas
  11. B. Kordeczka
  12. W. Korzeniak
  13. J. Kramarczyk
  14. W. Litwa
  15. K. Malczyk
  16. Z. Pajak
  17. R. Rzepka
  18. S. Semla
  19. Z. Siekierka
  20. P. Sobczak
  21. R. Starzycki
  22. Z. Suszczelnia
  23. K. Śliwa
  24. T. Zarski
  25. R. Zydroń

1985 technik telekomunikacji 3TK Helena Hess

  1. M. Adamczyk
  2. L. Burda
  3. K. Cisło
  4. T. Danielewicz
  5. D. Gorczyca
  6. R. Henzel
  7. S. Jamro
  8. Z. Klimczak
  9. B. Kołodziej
  10. J. Kopeć
  11. E. Kordas
  12. B. Kucaba
  13. A. Kwolek
  14. J. Lalik
  15. B. Lew
  16. B. Marynowska
  17. L. Matejko
  18. D. Nosek
  19. B. Ogórek
  20. M. Paluch
  21. D. Rozpędzik
  22. D. Stepek
  23. R. Szponder
  24. R. Tarczoń
  25. G. Terczyńska
  26. L. Trzebuniak
  27. B. Walentrzak

1985 technik radiotechnik 3TR Jadwiga Winiarek

  1. Cz. Białek
  2. H. Doruch
  3. E. Fitrzyk
  4. W. Gałuszka
  5. W. Gancarz
  6. J. Grochal
  7. A. Hojwa
  8. M. Klich
  9. B. Kosiara
  10. S. Kot
  11. L. Kruk
  12. A. Kwoka
  13. J. Maciejowski
  14. E. Maj
  15. K. Marynowski
  16. A. Michalczewski
  17. W. Ostolski
  18. P. Pawłowski
  19. Z. Podsiadło
  20. J. Pyrek
  21. B. Rózga
  22. T. Stachniak
  23. J. Stachnik
  24. J. Stokłosa
  25. A. Szeliga
  26. A. Wiśniewska
  27. A. Włodarczyk

1985 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Za Maciej Aleksandrowicz

  1. M. Baran
  2. S. Brzęcki
  3. B. Burmer
  4. W. Duliński
  5. J. Dużmański
  6. S. Franiek
  7. G. Gołdyn
  8. Z. Jarosz
  9. D. Kita
  10. J. Klaja
  11. D. Klima
  12. R. Kolasiński
  13. T. Kuchno
  14. P. Kuryło
  15. K. Machowski
  16. B. Mucha
  17. B. Niemiec
  18. S. Orczyk
  19. D. Płonka
  20. P. Polak
  21. W. Rak
  22. B. Schabowicz
  23. M. Sobolewska
  24. J. Spyrka
  25. R. Studziżba
  26. B. Szczurek
  27. Z. Szeląg
  28. K. Śliwiński
  29. W. Świadek
  30. J. Wieczorek
  31. R. Wojas
  32. D. Zamora

1985 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Zb Zbigniew Strzelec

  1. D. Budziaszek
  2. T. Burdajewicz
  3. R. Czort
  4. A. Dąbek
  5. J. Gajk
  6. R. Gaweł
  7. B. Gospodarczyk
  8. J. Hartabus
  9. P. Kacwin
  10. J. Kaim
  11. R. Klimek
  12. J. Kozera
  13. T. Krzaczek
  14. W. Książek
  15. R. Kudłacz
  16. J. Leńczowski
  17. T. Małkowski
  18. P. Michurski
  19. A. Mirek
  20. M. Mysiak
  21. J. Olender
  22. P. Pityński
  23. R. Ratoń
  24. Z. Rybarczyk
  25. I. Stanek
  26. J. Szarota
  27. W. Szczurek
  28. K. Waśniowski
  29. Z. Wąsik
  30. A. Wcisło

1985 monter aparatury radiowej i telewizyjnej 3Zc Zygmunt Pamuła

  1. A. Bajer
  2. R. Bazarnik
  3. P. Boczarski
  4. R. Budziak
  5. A. Czerwonka
  6. A. Czyż
  7. B. Dobrzycki
  8. A. Filipowski
  9. K. Grabiec
  10. A. Gumuła
  11. W. Hanasz
  12. P. Kordula
  13. R. Kot
  14. T. Kromka
  15. G. Kuciński
  16. A. Kulig
  17. W. Kulinowski
  18. R. Marszałek
  19. J. Miczek
  20. M. Miękina
  21. S. Nosek
  22. W. Panek
  23. J. Piwowarczyk
  24. B. Piwowarski
  25. A. Przytuła
  26. D. Rzepecki
  27. B. Sas
  28. R. Schmidt
  29. R. Siemek
  30. K. Sikora
  31. W. Skrzypek
  32. T. Suder
  33. K. Szczygieł
  34. K. Szmul
  35. R. Szubarga
  36. R. Ślęczka
  37. Z. Świętek
  38. J. Tuleja
  39. R. Wnęk
  40. B. Żurek

1985 monter podzespołów elektronicznych 3Ze Krystyna Pochopień-Kucharz

  1. T. Baranek
  2. P. Broda
  3. M. Chromy
  4. Z. Czarna
  5. P. Gubała
  6. B. Hubner
  7. J. Jamróz
  8. A. Jędzejowski
  9. A. Kędzierska
  10. L. Kmiołek
  11. M. Kuciel
  12. I. Lustig
  13. J. Mazur
  14. B. Orzechowska
  15. A. Orzechowski
  16. R. Ostafin
  17. W. Pałach
  18. J. Rosa
  19. K. Rygiel
  20. E. Sagan
  21. A. Szczołkowski
  22. P. Terpa
  23. A. Tłusłowski
  24. R. Torba
  25. J. Ufnal
  26. L. Wilk
  27. P. Wójtowicz
  28. D. Wyżga
  29. W. Zaporowski

1985 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Zk Krystyna Rogozińska

  1. B. Bartyzel
  2. A. Brejza
  3. M. Figiela
  4. P. Glodt
  5. J. Jamróz
  6. J. Janus
  7. R. Kaczorowski
  8. M. Kadzban
  9. K. Kościuszko
  10. P. Kulig
  11. J. Kurowski
  12. J. Matyasik
  13. J. Niewiadomski
  14. K. Palonek
  15. D. Ptak
  16. P. Pułczyński
  17. R. Puskarz
  18. A. Rogoda
  19. J. Skrobis
  20. A. Surma
  21. T. Swoboda
  22. B. Szewczyk
  23. P. Szuter
  24. A. Szyszka
  25. M. Tobiasz
  26. A. Tomsa
  27. A. Winczewski
  28. G. Wróbel
  29. J. Żymankowski
Strony: 83
[←cofnij]
[40]
[41]
[42]
[43]
[44]
[dalej→]