Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1986 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Zb Krystyna Bartnicka

  1. J. Bartnik
  2. K. Burnóg
  3. D. Dąbek
  4. A. Dumański
  5. A. Dziwosz
  6. R. Frączek
  7. J. Gaik
  8. P. Gewa
  9. M. Grela
  10. J. Gurgul
  11. W. Janczaw
  12. J. Kołodziej
  13. P. Komperda
  14. P. Korbut
  15. P. Madej
  16. R. Madeja
  17. M. Malinowski
  18. C. Matys
  19. G. Miąsko
  20. A. Oleś
  21. D. Pitala
  22. S. Siekacz
  23. M. Wielgus
  24. W. Zabdyr
  25. E. Zumola
  26. T. Żupnik

1986 monter aparatury radiowej i telewizyjnej 3Zc Krystyna Strzebońska

  1. M. Augustynek
  2. J. Brania
  3. P. Choczyński
  4. W. Cios
  5. A. Duliński
  6. B. Gajewski
  7. J. Gala
  8. G. Grabowski
  9. J. Gruszka
  10. A. Hirszel
  11. J. Kapral
  12. M. Kędzierski
  13. K. Klęsk
  14. W. Kluz
  15. R. Konieczny
  16. K. Kot
  17. H. Kula
  18. P. Kwiatkowski
  19. D. Malinowski
  20. Z. Metel
  21. M. Modrzejewski
  22. M. Nawratil
  23. J. Nowak
  24. N. Nowakowski
  25. T. Ogrodny
  26. R. Pałka
  27. A. Pamuła
  28. P. Pańpuch
  29. J. Pieron
  30. S. Podkowa
  31. N. Sadkoń
  32. M. Starowicz
  33. P. Stępniewski
  34. M. Sułkowski
  35. P. Szewczyk
  36. K. Warmus
  37. G. Wicher
  38. A. Żak

1986 monter podzespołów elektronicznych 3ZE Andrzej Łanuszka

  1. T. Bała
  2. M. Biały
  3. K. Binkiewicz
  4. J. Dybał
  5. J. Frasik
  6. J. Garwoliński
  7. W. Gój
  8. P. Górnik
  9. R. Kottek
  10. A. Kukla
  11. M. Łabuz
  12. G. Marko
  13. U. Michalska
  14. B. Mosakowska
  15. S. Nędzka
  16. Z. Nędzka
  17. P. Niemiec
  18. L. Pająk
  19. B. Pers
  20. B. Piotrowska
  21. M. Poznański
  22. M. Serwaczak
  23. A. Sprawska
  24. P. Starobrat
  25. R. Strycharz
  26. R. Styrna
  27. J. Surówka
  28. J. Ślusarczyk
  29. K. Witkowska

1986 monter aparatury radiowej i telewizyjnej 3ZR Grażyna Gruber

  1. J. Ciupka
  2. J. Czarnicki
  3. M. Czerski
  4. J. Dębski
  5. R. Dzierżak
  6. P. Dziob
  7. J. Erazmus
  8. G. Frączek
  9. R. Galos
  10. F. Garfunkiel
  11. W. Gądek
  12. B. Gnela
  13. S. Grudzik
  14. D. Jasiński
  15. W. Jaskowski
  16. B. Jędrszczyk
  17. G. Kalita
  18. W. Leśniak
  19. A. Ładyga
  20. K. Maciejewski
  21. T. Nogieć
  22. K. Nowak
  23. R. Piątek
  24. R. Ratajczak
  25. J. Rosek
  26. R. Rybowicz
  27. A. Tabor
  28. A. Urbanowicz
  29. K. Wilk
  30. A. Zięba

1986 technik elektronik 5Ea Teresa Wodzińska

  1. M. Bałazy
  2. Z. Chłopek
  3. A. Czermak
  4. P. Czyż
  5. M. Daniec
  6. P. Dąbrowski
  7. L. Długosz
  8. D. Dudek
  9. A. Dymek
  10. L. Figuła
  11. R. Frączek
  12. R. Gugulski
  13. M. Gwiazda
  14. R. Herzig
  15. G. Janulek
  16. B. Kacperski
  17. J. Korpała
  18. B. Kuc
  19. W. Kusek
  20. W. Lach
  21. J. Legomski
  22. M. Łączek
  23. K. Ptasznik
  24. R. Rachwał
  25. J. Rybak
  26. Z. Szczudrowa
  27. R. Węgrzyn
  28. K. Zięba

1986 technik elektronik 5Eb Ludmiła Sadowska

  1. R. Bachulski
  2. R. Boryczko
  3. D. Długoszewski
  4. A. Grabowski
  5. B. Janik
  6. R. Jaworski
  7. J. Kieca
  8. J. Kucała
  9. W. Kusztelak
  10. E. Mach
  11. M. Michalec
  12. M. Mroczek
  13. R. Niemeczek
  14. P. Oleksy
  15. G. Olszowik
  16. R. Pedrycz
  17. P. Piwowarczyk
  18. J. Policht
  19. M. Poznański
  20. M. Salawa
  21. M. Surówka
  22. A. Śliwa
  23. J. Talanda
  24. W. Trzaska
  25. J. Wróblewski
  26. A. Zagórski
  27. A. Żurad

1986 technik telekomunikacji 5K Krystyna Michalik

  1. S. Bogdał
  2. P. Dobranowski
  3. D. Duda
  4. A. Gracz
  5. K. Grenda
  6. R. Jędras
  7. M. Kluska
  8. R. Kudełko
  9. B. Kumor
  10. W. Malik
  11. A. Natonek
  12. Z. Neinert
  13. M. Puścizna
  14. R. Ryndak
  15. M. Sroka
  16. P. Sumara
  17. W. Święszek
  18. J. Trzos
  19. A. Wójtowicz
  20. T. Zaleski
  21. K. Zdziech

1985 technik elektronik 2SE Kazimierz Kasprzyk

  1. M. Banaś
  2. A. Chrabąszcz
  3. D. Filipowska
  4. Z. Jarek
  5. J. Kaczor
  6. R. Kaczorowski
  7. A. Kordos
  8. L. Kwaśna
  9. R. Laska
  10. M. Łakomy
  11. W. Motyka
  12. K. Mroszczak
  13. M. Muś
  14. M. Rogól
  15. Z. Rybiec
  16. M. Tokarz
  17. K. Ziobro
  18. Z. Zygadło

1985 technik radiotechnik 2SR Grażyna Gruber

  1. K. Baran
  2. J. Białecki
  3. M. Biedroń
  4. A. Boroń
  5. P. Godula
  6. A. Jawor
  7. A. Kozub
  8. J. Kukuła
  9. K. Maciążek
  10. R. Mentel
  11. L. Mzyk
  12. J. Nowak
  13. T. Okopiński
  14. P. Oleksy
  15. J. Pilszak
  16. J. Potaczek
  17. G. Przymanowski
  18. J. Pytlarz
  19. J. Sroka
  20. W. Świątek
  21. J. Wcisło
  22. T. Wojciechowski

1985 technik elektronik 3Pa Jerzy Nodzyński

  1. J. Babrzymąka
  2. R. Basista
  3. A. Bogacki
  4. A. Chorabik
  5. Z. Czarnota
  6. M. Gołab
  7. B. Grabowski
  8. M. Gwizdak
  9. R. Jędrzejczyk
  10. B. Kaczmarczyk
  11. M. Kleszcz
  12. A. Kłyś
  13. J. Korzeniowski
  14. P. Kowalski
  15. P. Kozerski
  16. D. Macałka
  17. W. Matoga
  18. B. Piekarczyk
  19. R. Pietrzyk
  20. W. Pilch
  21. J. Rogoda
  22. A. Socha
  23. J. Stryjakiewicz
  24. M. Strzemiński
  25. P. Świętalski
  26. M. Tomczyński
  27. K. Windak
Strony: 83
[←cofnij]
[39]
[40]
[41]
[42]
[43]
[dalej→]