Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1986 technik radiotechnik 2Sa Grażyna Gruber

  1. J. Gach
  2. J. Giera
  3. W. Jurkowski
  4. E. Korbut
  5. J. Kowalik
  6. S. Kozak
  7. D. Kózka
  8. J. Krańczuk
  9. R. Król
  10. J. Kurmyta
  11. P. Lesiecki
  12. G. Paczkowski
  13. K. Piekarczyk
  14. A. Płonka
  15. T. Sierotowicz
  16. J. Sikora
  17. J. Skalny
  18. M. Świerczyński
  19. J. Walkosz
  20. M. Wątroba
  21. M. Żegleń

1986 technik radiotechnik 2Sb Jacek Chwała

  1. J. Barcz
  2. D. Fećko
  3. Z. Fijałek
  4. G. Gąsiorek
  5. R. Grzyb
  6. M. Iwański
  7. A. Kapustka
  8. A. Kwiecień
  9. A. Litwin
  10. M. Nowak
  11. P. Nowalnicki
  12. A. Pilecki
  13. J. Poznański
  14. A. Rudolf
  15. J. Rusecki
  16. R. Schmidt
  17. J. Serafin
  18. J. Szostak
  19. P. Trąbka
  20. W. Warisch
  21. K. Wojas
  22. L. Wojas

1986 technik elektronik 3Pa Anna Jamróz

  1. B. Biesiadecki
  2. A. Bochenek
  3. Sz. Dzieżyc
  4. R. Dzięgiel
  5. J. Filo
  6. J. Górny
  7. L. Klucznik
  8. M. Konopka
  9. M. Koźbiał
  10. D. Krupa
  11. W. Kubica
  12. R. Kubicz
  13. T. Kurek
  14. A. Litewka
  15. K. Łazan
  16. B. Pajor
  17. P. Potępski
  18. A. Przybylski
  19. Wł. Sokół
  20. J. Solecki
  21. Wł. Synowiec
  22. R. Szlachta
  23. J. Tobiasz
  24. E. Turecka
  25. P. Ziobro

1986 technik elektronik 3Pb Barbara Kwiecień

  1. A. Balawender
  2. R. Bandoła
  3. J. Bandura
  4. J. Bartnik
  5. A. Dylong
  6. B. Grabowski
  7. W. Gruca
  8. A. Jarosz
  9. M. Kapka
  10. M. Karnecki
  11. R. Kozieł
  12. R. Krężel
  13. M. Lebiest
  14. A. Łyczak
  15. M. Matląg
  16. R. Moskal
  17. W. Nowak
  18. A. Opoczka
  19. A. Polakiewicz
  20. M. Prajzner
  21. Z. Ptasznik
  22. J. Rempichel
  23. B. Skoczylas
  24. K. Starowicz
  25. M. Studencki
  26. J. Ślęczka
  27. A. Zdebski

1986 eksploatacja pocztowa 3S Józef Gębala

  1. A. Bąk
  2. J. Broda
  3. K. Buchinger
  4. A. Buczek
  5. L. Buczek
  6. D. Cebula
  7. A. Chucherko
  8. S. Filas
  9. U. Fitt
  10. J. Gładysek
  11. E. Jachimczak
  12. J. Jedliczka
  13. G. Konatowicz
  14. E. Kosoń
  15. M. Koster
  16. J. Kula
  17. U. Łypaczewska
  18. E. Obuch
  19. K. Palka
  20. B. Pres
  21. A. Pyrczak
  22. P. Sadowska
  23. E. Sarnecka
  24. J. Siuta
  25. I. Staszkiewicz
  26. J. Tuchowska
  27. J. Ważna
  28. B. Widzyk
  29. K. Wyżga
  30. J. Zaprzalska

1986 technik elektronik 3TE Józefa Maćkowska

  1. J. Bała
  2. J. Berkowski
  3. A. Biegan
  4. M. Chlebicki
  5. B. Gocał
  6. B. Gonurlak
  7. M. Kamysz
  8. T. Kapłan
  9. S. Kramarczyk
  10. G. Łątka
  11. W. Musiał
  12. J. Plewa
  13. K. Smolnik
  14. M. Ślósarczyk
  15. M. Wałek
  16. R. Węglarz
  17. A. Żrubek

1986 technik telekomunikacji 3TK Józefa Maćkowska

  1. W. Asaś
  2. J. Bochenek
  3. J. Borowiec
  4. M. Fitał
  5. M. Klocek
  6. T. Kmuk
  7. D. Kozak
  8. Z. Krochmal
  9. U. Kupczyk
  10. H. Mizgała
  11. Z. Ostrowski
  12. A. Radwański
  13. K. Rodinger
  14. L. Sitko
  15. M. Sitko
  16. J. Sroka
  17. K. Szafran
  18. M. Szarawara

1986 technik radiotechnik 3TR Wacław Ratajski

  1. Z. Batko
  2. M. Długosz
  3. J. Gorus
  4. A. Hreczka
  5. A. Kawalec
  6. J. Korbecki
  7. I. Kośmider
  8. L. Kowalski
  9. B. Lula
  10. R. Motyl
  11. L. Noskiewicz
  12. R. Owczarski
  13. W. Pawlikowski
  14. M. Pięciak
  15. J. Południak
  16. A. Przywara
  17. W. Rycerz
  18. E. Słupek
  19. A. Soboń
  20. J. Sulma
  21. K. Szczeciński
  22. A. Szuster
  23. T. Świtowski
  24. K. Urban
  25. M. Wożniak
  26. W. Wójcik
  27. D. Zając
  28. J. Zapała

1986 technik elektronik 3TZe Michał Szabrow

  1. L. Baran
  2. P. Bielawski
  3. B. Buczek
  4. J. Chrobak
  5. J. Ciosk
  6. P. Czopek
  7. R. Dominik
  8. R. Duda
  9. R. Dymek
  10. M. Dziewoński
  11. W. Fudali
  12. M. Grabowski
  13. Z. Gruszka
  14. B. Jagła
  15. M. Jędrzejczyk
  16. R. Jurek
  17. A. Kuchta
  18. M. Młyński
  19. A. Morek
  20. R. Pasternak
  21. J. Pierzga
  22. J. Poniedziałek
  23. T. Prażmak
  24. B. Rozum
  25. J. Sarna
  26. J. Stokłosa
  27. M. Sykała
  28. A. Wiech
  29. P. Wojciechowski
  30. R. Wójtowicz
  31. R. Ziomek

1986 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Za Maria Sośnicka

  1. M. Arczyński
  2. E. Barcik
  3. R. Bartusik
  4. Z. Cyran
  5. G. Czarnecki
  6. W. Dyrdaś
  7. A. Filarski
  8. S. Górka
  9. J. Iwaszkiewicz
  10. J. Kadula
  11. P. Kłapyta
  12. M. Kosowski
  13. A. Kostecki
  14. R. Kramarski
  15. J. Potępa
  16. T. Sadowski
  17. G. Skupień
  18. B. Strach
  19. A. Suder
  20. K. Śniegoń
  21. B. Zapart
  22. Z. Zoń
Strony: 83
[←cofnij]
[38]
[39]
[40]
[41]
[42]
[dalej→]