Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

2014 technik telekomunikacji 4K Tomasz Popiołek

  1. Mariusz Brożek
  2. Robert Czak
  3. Bartłomiej Gazda
  4. Paweł Grabowski
  5. Kamil Kowalski
  6. Jakub Łękawski
  7. Albert Myszka
  8. Michał Natkaniec
  9. Maciej Niewiarowski
  10. Przemysław Peterman
  11. Mateusz Radwański
  12. Kamil Rzepisko
  13. Wojciech Soból
  14. Maciej Urbaniec
  15. Krzysztof Wątor
  16. Jarosław Wilimberg
  17. Sebastian Żołnierczyk

2014 technik elektronik 4KE Anna Jurewicz-Kalecińska

  1. Jakub Bajorski
  2. Józef Boczkaja
  3. Tomasz Cerek
  4. Dominik Doła
  5. Sebastian Frączek
  6. Jakub Hoborowicz
  7. Mateusz Kukieła
  8. Krzysztof Lubertowicz
  9. Szymon Matejko
  10. Damian Ryłko
  11. Jakub Sobas
  12. Arkadiusz Stokłosa
  13. Krzysztof Szafarski
  14. Kamil Szmit
  15. Łukasz Ślusarczyk
  16. Mateusz Tekielski
  17. Piotr Węgiel
  18. Paweł Wietrzyk

2014 technik telekomunikacji 4KE Anna Jurewicz-Kalecińska

  1. Daniel Batorowicz
  2. Kamil Janiszewski
  3. Bartosz Janowski
  4. Przemysław Koprowski
  5. Gabriel Korbiel
  6. Bartosz Misterkiewicz
  7. Kamil Mitka
  8. Wojciech Prochwicz
  9. Łukasz Ptasznik
  10. Dawid Sularz
  11. Marcin Szydlik

2014 technik teleinformatyk 4Ti Przemysław Cienkosz

  1. Kamil Czyżowski
  2. Aleksander Dobek
  3. Filip Drożdż
  4. Jakub Gołębski
  5. Michał Górka
  6. Michał Grządziel
  7. Kamil Jabłoński
  8. Jędrzej Klejbuk
  9. Łukasz Konieczny
  10. Piotr Koń
  11. Kamil Kowalski
  12. Michał Kozera
  13. Grzegorz Kucucho
  14. Łukasz Marszałek
  15. Adam Mochocki
  16. Mateusz Syrek
  17. Mateusz Szlachta
  18. Mateusz Żądło

2013 liceum profilowane 3LZ Agnieszka Kozłowska

  1. Patryk Chrzan
  2. Dawid Czuba
  3. Damian Dziuba
  4. Bartłomiej Famulski
  5. Mateusz Krówka
  6. Klaudia Kruczek
  7. Szymon Leśniak
  8. Adam Liszka
  9. Adrian Muniak
  10. Marek Pacewicz
  11. Konrad Piątek
  12. Kamil Potrząsaj
  13. Bartosz Sokół
  14. Bogdan Sroka
  15. Magda Sułek
  16. Sebastian Świerczek
  17. Grzegorz Trojan
  18. Adrian Zieliński

2013 technik elektronik 4Ea Danuta Gajek

  1. Łukasz  Baster
  2. Mateusz  Bąk
  3. Tomasz  Frosik
  4. Jan  Głos
  5. Łukasz  Kaczmarczyk
  6. Wojciech  Kaczor
  7. Stanisław  Kamiński
  8. Marcin  Konstanty
  9. Michał  Kozioł
  10. Sławomir  Łachowski
  11. Piotr  Metzger
  12. Wojciech  Palarczyk
  13. Piotr  Paliś
  14. Dariusz  Półtorak
  15. Radosław  Prośniak
  16. Dawid  Rozmus
  17. Marcin  Sobas
  18. Michał  Stańdo
  19. Arkadiusz  Światłoń
  20. Łukasz  Walczowski
  21. Marcin  Zglejszewski

2013 technik elektronik 4Eb Barbara Wołkanowska-Chrebor

  1. Adam  Broś
  2. Roman  Czarniak
  3. Rafał  Fraś
  4. Mateusz  Gala
  5. Paweł  Kapelan
  6. Maciej  Kopytko
  7. Adam  Kowalczyk
  8. Grzegorz Kozak
  9. Piotr  Kudłacik
  10. Tomasz  Łaguz
  11. Mateusz  Mikołajczyk
  12. Patryk  Mróz
  13. Piotr  Nawara
  14. Rafał  Piotrowski
  15. Adrian  Pitek
  16. Dominik  Rudek
  17. Mateusz  Rudek
  18. Marek  Smreczak
  19. Patryk  Sobota
  20. Jakub  Stano
  21. Mariusz  Szeremeta
  22. Patryk  Wawrzaszek
  23. Michał  Witos
  24. Jan  Zając

2013 technik elektronik 4Ec Jolanta Bednarz

  1. Kamil  Antosz
  2. Mariusz  Bańdo
  3. Wojciech  Bańkosz
  4. Marcin  Bąkowski
  5. Krystian  Cabaj
  6. Bartłomiej  Fraś
  7. Kacper  Jagła
  8. Dawid  Kowalik
  9. Michał  Makowiec
  10. Jakub  Mączeński
  11. Radosław  Mleczek
  12. Jakub  Oleksy
  13. Dominik  Płodzień
  14. Arkadiusz  Schenk
  15. Rafał  Stary
  16. Mariusz  Strózik
  17. Dawid  Szustowicz
  18. Sebastian  Ślusarczyk
  19. Rafał  Tomal
  20. Łukasz  Tota
  21. Mateusz  Tytoń
  22. Łukasz  Wabik
  23. Arkadiusz  Wleciał

2013 technik elektronik 4Ed Beata Więckowska

  1. Jacek Adamczyk
  2. Maciej  Angierman
  3. Krzysztof  Baran
  4. Łukasz  Czapla
  5. Rafał  Dzięgiel
  6. Sylwester  Gnaś
  7. Adrian  Jasikowski
  8. Mateusz  Klimek
  9. Łukasz  Kowalik
  10. Michał  Kraczka
  11. Sebastian  Krysa
  12. Michał  Leszkiewicz
  13. Marcin  Malik
  14. Mateusz  Materowski
  15. Sylwester  Molendys
  16. Szymon  Ostafin
  17. Krzysztof  Pańpuch
  18. Dariusz  Pogan
  19. Marcin  Rys
  20. Bartosz  Suder
  21. Michał  Tyburcy
  22. Konrad  Wiśnicki
  23. Adam  Włodarczyk

2013 technik informatyk 4Ia Elżbieta Ziaja

  1. Krzysztof Basta
  2. Łukasz Borkowski
  3. Tomasz Ciastoń
  4. Michał Dudzik
  5. Radosław Dyna
  6. Marcin Gębala
  7. Krzysztof Guzgan
  8. Damian  Hołuj
  9. Arkadiusz  Jakubas
  10. Bartosz  Jaskulski
  11. Natalia  Kaźmierczak
  12. Przemysław  Kmiecik
  13. Mateusz  Krok
  14. Dawid  Lemański
  15. Dawid  Lisowski
  16. Tomasz  Ługowski
  17. Michał  Maciaś
  18. Kacper  Mielnik
  19. Piotr  Nęcka
  20. Rafał  Pachołek
  21. Łukasz  Petka
  22. Jakub  Płonka
  23. Sebastian  Popiołek
  24. Szymon  Samek
  25. Ziemowit  Sosnowski
  26. Krzysztof  Stożek
  27. Maciej  Szymczak
  28. Michał  Śliwa
  29. Marcin  Torba
  30. Maciej  Warchoł
  31. Mateusz  Węc
  32. Michał  Wielgus
  33. Krzysztof  Zając
Strony: 83
[←cofnij]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[dalej→]