Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1987 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Za Jerzy Galas

  1. P. Biernaciński
  2. K. Bogusz
  3. K. Czarniak
  4. R. Dańko
  5. J. Drabik
  6. M. Drabik
  7. M. Dudoń
  8. R. Filas
  9. K. Gajos
  10. W. Gawior
  11. B. Grabowski
  12. K. Kasprzycki
  13. B. Klima
  14. D. Kopta
  15. R. Koturewicz
  16. P. Pieprzyca
  17. P. Radwański
  18. R. Rybkowski
  19. B. Sewiło
  20. J. Tomczyk
  21. W. Wacławinek
  22. J. Wójcik
  23. J. Wróbel

1987 monter aparatury radiowej i telewizyjnej 3Zb Wiesław Wróbel

  1. M. Adamczyk
  2. T. Biernat
  3. K. Birgiel
  4. J. Broszkiewicz
  5. A. Brzozowski
  6. Z. Bubula
  7. R. Budziaszek
  8. R. Bugajski
  9. K. Dukat
  10. T. Filek
  11. M. Garzeł
  12. T. Gregarski
  13. R. Halastra
  14. M. Hyła
  15. J. Idzik
  16. G. Jałocha
  17. K. Kapuśniak
  18. J. Kowalczyk
  19. W. Kumoń
  20. G. Mielecki
  21. W. Mirgos
  22. M. Nahajowski
  23. R. Ornat
  24. J. Orzeł
  25. J. Półtorak
  26. J. Ptak
  27. D. Rycerz
  28. K. Sadowski
  29. T. Sołtys
  30. S. Szlachta
  31. J. Wróbel
  32. P. Zięcik

1987 monter podzespołów elektronicznych 3ZE Andrzej Łanuszka

  1. P. Błachut
  2. R. Cyran
  3. P. Czopek
  4. D. Dudzik
  5. E. Gruszczyńska
  6. Z. Koba
  7. P. Komorek
  8. E. Kościuszko
  9. G. Książek
  10. M. Magiera
  11. D. Mrożkiewicz
  12. R. Mrożkiewicz
  13. D. Nowakowski
  14. T. Petka
  15. R. Poskrobko
  16. S. Prus
  17. R. Sala
  18. J. Stachoń
  19. P. Szczurek
  20. K. Szlęk
  21. M. Szwed
  22. A. Szymczyk
  23. P. Tomasiewicz
  24. R. Wierciński
  25. P. Zych
  26. Cz. Żołnierek

1987 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Zk Danuta Rudkowska

  1. W. Brandys
  2. M. Ciesielski
  3. J. Dorynek
  4. E. Duda
  5. J. Leśniak
  6. A. Matoga
  7. T. Mikułowski
  8. J. Oczkowski
  9. R. Ożóg
  10. W. Pieróg
  11. W. Prządo
  12. W. Sendor
  13. R. Siwek
  14. P. Strączek
  15. J. Sułek
  16. Z. Szafraniec
  17. Z. Trybek
  18. J. Wiche
  19. B. Wójtowicz
  20. W. Wójtowicz
  21. P. Żak

1987 technik elektronik 3ZTE Wiesława Kaczmarczyk

  1. J. Bierówka
  2. P. Bogdał
  3. P. Brożek
  4. K. Cefal
  5. A. Chorabik
  6. Z. Fiet
  7. A. Gawenda
  8. G. Godyń
  9. A. Grzanka
  10. W. Janik
  11. J. Kaszuba
  12. B. Kat
  13. P. Kluba
  14. J. Kochanek
  15. A. Kosar
  16. P. Kowalski
  17. J. Laskowski
  18. M. Lis
  19. M. Machynia
  20. Z. Młynarczyk
  21. J. Nalepa
  22. P. Nawrocki
  23. B. Nowotny
  24. R. Pasek
  25. A. Sadzik
  26. Z. Sładek
  27. R. Sobczyk
  28. E. Synowiec
  29. G. Szydłak
  30. L. Wajdowski
  31. K. Walczak
  32. W. Warzybok
  33. R. Wąs
  34. W. Widuł
  35. A. Wójak

1987 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej 3Zu Barbara Cienkosz

  1. A. Adamczyk
  2. J. Bała
  3. W. Blaszyński
  4. T. Fijał
  5. R. Gerlak
  6. J. Gowin
  7. W. Górka
  8. G. Guzik
  9. W. Guzikowski
  10. K. Jazgar
  11. P. Kameczura
  12. B. Kotas
  13. T. Kurdziel
  14. J. Kurek
  15. Z. Liszkiewicz
  16. A. Luksa
  17. K. Malota
  18. K. Milc
  19. A. Morawiec
  20. B. Ogórek
  21. D. Romuzga
  22. K. Rymarczyk
  23. J. Sarota
  24. P. Skalski
  25. R. Słaby
  26. R. Stelmasiński
  27. E. Urbańczyk
  28. J. Wiktorczyk
  29. B. Zazula
  30. M. Żuwała

1987 technik elektronik 5Ea Maria Kubik

  1. R. Barski
  2. Z. Boguś
  3. D. Czechowicz
  4. D. Dąbrowa
  5. P. Dzik
  6. P. Gaborek
  7. J. Galewicz
  8. A. Hajduk
  9. A. Hrabia
  10. M. Kalata
  11. M. Karabuła
  12. S. Kłosiński
  13. W. Konopka
  14. R. Kozak
  15. B. Kwiatek
  16. A. Motyka
  17. M. Prośniak
  18. P. Rząsa
  19. R. Stabrawa
  20. D. Stojda
  21. B. Świat
  22. J. Trzepla
  23. K. Wiszniewski
  24. M. Ziobro

1987 technik elektronik 5Eb Maria Nodzyńska

  1. A. Bartusiak
  2. A. Bodzioch
  3. A. Borek
  4. A. Browarnik
  5. K. Chowaniec
  6. W. Cieśla
  7. J. Danak
  8. T. Derejski
  9. J. Fryc
  10. J. Glonek
  11. A. Gondek
  12. A. Grzywnowicz
  13. P. Jawień
  14. J. Kamoń
  15. A. Kasperczyk
  16. D. Kowalczyk
  17. J. Kukiełka
  18. B. Łęcki
  19. D. Pająk
  20. J. Paruch
  21. M. Rozpędzik
  22. W. Skrzypiec
  23. R. Smajek
  24. P. Strzępek
  25. W. Wątor
  26. J. Wiśniewski
  27. S. Ziajka

1987 technik telekomunikacji 5K Barbara Stelmach

  1. J. Bogusz
  2. B. Bożyk
  3. M. Budek
  4. Z. Cieślik
  5. J. Doniec
  6. B. Gębarowska
  7. K. Gielas
  8. P. Gładkowski
  9. A. Hausner
  10. D. Jurkowska
  11. Z. Klapa
  12. K. Łopata
  13. M. Miraczewski
  14. G. Niezgoda
  15. P. Partyła
  16. P. Pieszczek
  17. L. Romaniak
  18. B. Sarna
  19. T. Sekunda
  20. M. Siekacz
  21. M. Sikorska
  22. P. Stelęgowski
  23. J. Styczeń
  24. M. Sulikowski
  25. M. Surma
  26. B. Tryhubczak
  27. P. Uchacz
  28. S. Warchał
  29. J. Wiecheta
  30. P. Wiśniewski
  31. K. Wojtycza
  32. D. Zacharewicz
  33. J. Znój
  34. J. Żylski

1987 technik telekomunikacji 5T Ludwik Musiał

  1. P. Bartoszewski
  2. B. Brandys
  3. J. Burkat
  4. M. Cichy
  5. K. Galos
  6. A. Garbarz
  7. K. Gargul
  8. P. Górecki
  9. J. Idzi
  10. R. Kapera
  11. T. Kapusta
  12. R. Kasprzycki
  13. R. Kądziołka
  14. A. Kukułka
  15. R. Leszkiewicz
  16. K. Łącki
  17. P. Makuch
  18. P. Matejko
  19. D. Skalny
  20. W. Skrzyński
  21. W. Sroka
  22. M. Walawski
  23. J. Wołoch
  24. P. Zaborowski
  25. R. Żmudzki
Strony: 83
[←cofnij]
[37]
[38]
[39]
[40]
[41]
[dalej→]