Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1988 technik telekomunikacji 5K Tadeusz Gawlikowski

  1. A. Adamik
  2. M. Banasiewicz
  3. W. Buczek
  4. A. Ceremon
  5. J. Cyciura
  6. R. Dziekan
  7. G. Gajewski
  8. P. Kessler
  9. M. Kęsek
  10. M. Konik
  11. Z. Kornaś
  12. J. Kurek
  13. M. Kuźma
  14. R. Madej
  15. D. Mech
  16. P. Pątko
  17. W. Pichór
  18. J. Ptak
  19. B. Pyrcz
  20. D. Rzepka
  21. P. Soczek
  22. J. Stawczyk
  23. H. Stobiecki
  24. T. Suder
  25. A. Szot
  26. J. Wentrys
  27. T. Wiecheć
  28. A. Wojdyła
  29. J. Wojnar
  30. E. Wykurz

1988 technik telekomunikacji 5T Krzysztof Gembarski

  1. Cz. Boroń
  2. M. Buzdygan
  3. J. Chyłek
  4. P. Cichosz
  5. W. Dąbek
  6. P. Dziedzic
  7. M. Gimiński
  8. J. Jaśkowiec
  9. R. Jonas
  10. P. Kijowski
  11. R. Kopalski
  12. S. Kosoń
  13. A. Kulig
  14. A. Mistela
  15. A. Miśtal
  16. R. Podsiadło
  17. K. Rybka
  18. M. Ryndak
  19. B. Stępski
  20. J. Szewczyk
  21. J. Wilk

1987 technik elektronik 2SA Jerzy Nodzyński

  1. K. Białas
  2. P. Bielak
  3. M. Bosak
  4. P. Cisowski
  5. J. Dula
  6. P. Głowa
  7. Z. Jankowiak
  8. A. Koprowski
  9. T. Kordaszewski
  10. M. Kosman
  11. R. Kuś
  12. M. Larysz
  13. P. Łata
  14. D. Mirzyński
  15. E. Najder
  16. L. Nasiński
  17. W. Nowak
  18. W. Obrzut
  19. R. Ogiela
  20. R. Pabian
  21. K. Panasiuk
  22. M. Przytulski
  23. T. Ptak
  24. W. Ruta
  25. P. Sitkowski
  26. M. Suder
  27. J. Tabor
  28. A. Węgrzyn

1987 technik elektronik 2SB Jacek Chwała

  1. J. Apczyński
  2. P. Bernacik
  3. A. Chmura
  4. L. Chrobak
  5. M. Churas
  6. W. Czarny
  7. J. Filipczyk
  8. T. Gardeła
  9. M. Głowacki
  10. A. Hońdo
  11. M. Kasprzycki
  12. J. Kowalczyk
  13. A. Kowalski
  14. R. Krupa
  15. F. Łazuta
  16. W. Łukasik
  17. J. Majsterkiewicz
  18. Z. Mirek
  19. B. Nitsch
  20. K. Petryla
  21. K. Piecuch
  22. J. Szlosek
  23. R. Szpyrka
  24. P. Środa
  25. J. Wachowiec
  26. J. Wójtowicz
  27. A. Wszół
  28. G. Zieliński

1987 technik elektronik 3Pa Kazimierz Kasprzyk

  1. R. Baczyński
  2. A. Gąsiorowski
  3. S. Góralczyk
  4. A. Górszczyk
  5. R. Grzesik
  6. J. Hanusiak
  7. K. Jałocha
  8. K. Kornecki
  9. G. Kramarz
  10. D. Lisik
  11. P. Matysik
  12. A. Nykiel
  13. W. Pieszczyński
  14. A. Prowadzisz
  15. A. Sarnecki
  16. J. Sokołowski
  17. J. Stępień
  18. R. Szwed
  19. M. Tochowicz
  20. M. Trzeciak
  21. M. Urbanik
  22. B. Wroński

1987 technik elektronik 3Pb Jolanta Barkan

  1. M. Bosek
  2. R. Chronowski
  3. W. Cichoń
  4. L. Garnowski
  5. S. Górski
  6. A. Guśtak
  7. D. Idzik
  8. W. Krupa
  9. M. Luraniec
  10. K. Łazarz
  11. W. Markowski
  12. K. Michałowski
  13. M. Moń
  14. B. Nowak
  15. R. Ostromęcki
  16. P. Pawlik
  17. K. Płatek
  18. P. Potępski
  19. K. Ruszała
  20. M. Rybski
  21. M. Sroka
  22. R. Szwalec
  23. W. Świeżowski
  24. P. Walus
  25. J. Wieńsko
  26. L. Włoch
  27. Z. Włodarczyk
  28. D. Wolanin

1987 eksploatacja pocztowa 3S Barbara Kwiecień

  1. J. Cieszkowski
  2. I. Domagała
  3. D. Jarosz
  4. B. Kołodziej
  5. Z. Kosek
  6. J. Kotaś
  7. A. Krzyżak
  8. I. Lisiewicz
  9. A. Łata
  10. E. Łysek
  11. L. Maciejczyk
  12. R. Marzec
  13. E. Miechówka
  14. A. Oleksy
  15. C. Pitala
  16. K. Sawicka
  17. A. Senk
  18. B. Senk
  19. S. Smurzyńska
  20. E. Strzepek
  21. M. Turchan
  22. B. Węgrzyn
  23. E. Włodarczyk
  24. B. Zawisza
  25. K. Zięba

1987 technik elektronik 3TE Alicja Skalny

  1. K. Adamczyk
  2. M. Brzózka
  3. A. Cichy
  4. K. Czopek
  5. A. Elżbieciak
  6. J. Filipek
  7. A. Gąsienica
  8. J. Głowacki
  9. R. Kępa
  10. W. Machota
  11. W. Sawicki
  12. J. Sobol
  13. A. Stachura
  14. K. Szczepka
  15. R. Szyliński
  16. T. Wilk

1987 technik telekomunikacji 3TK Krystyna Pochopień-Kucharz

  1. J. Baj
  2. B. Banaś
  3. A. Bizunowicz
  4. I. Brzeczek
  5. D. Dobek
  6. P. Duś
  7. S. Furgała
  8. W. Głowa
  9. R. Gregorasz
  10. M. Izdebska
  11. J. Jancarz
  12. A. Jewuta
  13. M. Kijanka
  14. A. Kula
  15. R. Malec
  16. B. Matusiewicz
  17. K. Matyjasik
  18. A. Morajko
  19. G. Prokop
  20. M. Rubuś
  21. M. Rygielska
  22. M. Sendek
  23. B. Siedlecka
  24. J. Skwara
  25. W. Sularz
  26. K. Szafarczyk
  27. E. Szandar
  28. M. Trynka
  29. R. Wrzecion
  30. Z. Zarychta

1987 technik radiotechnik 3TR Józef Czekaj

  1. P. Bielecki
  2. T. Bochenek
  3. M. Brożek
  4. P. Cich
  5. W. Gruchacz
  6. A. Ledwosyw
  7. J. Mruk
  8. P. Niżnik
  9. P. Niżnik
  10. W. Rutkowski
  11. P. Skalski
  12. W. Stachnik
  13. B. Starmach
  14. P. Szewc
  15. E. Światowiec
  16. A. Wójcik
  17. M. Ziobroń
Strony: 83
[←cofnij]
[36]
[37]
[38]
[39]
[40]
[dalej→]