Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1988 technik telekomunikacji 3TK Mieczysław Mitka

  1. R. Boduszek
  2. B. Bodzenta
  3. K. Bujak
  4. B. Czubat
  5. A. Grabowski
  6. S. Jastrząb
  7. J. Lelito
  8. J. Mach
  9. T. Mudyna
  10. Z. Naróg
  11. R. Niepsuj
  12. D. Oliwa
  13. K. Pisula
  14. G. Pydych
  15. J. Szymkiewicz
  16. M. Trytko
  17. W. Wojnar

1988 technik radiotechnik 3TR Wacław Ratajski

  1. M. Burmistrz
  2. G. Dobrzański
  3. M. Dudek
  4. A. Gaj
  5. J. Haniaczyk
  6. M. Iwański
  7. B. Izdebski
  8. M. Jachnicki
  9. A. Koczwańska
  10. S. Kozak
  11. T. Lasak
  12. A. Marchlewicz
  13. W. Paluch
  14. D. Paprocki
  15. A. Sendor
  16. J. Sokół
  17. Z. Świętek
  18. S. Ziaja
  19. R. Żur

1988 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Za Lucyna Leśniak

  1. P. Brzózka
  2. B. Butkiewicz
  3. K. Drąg
  4. Z. Fitrzyk
  5. K. Gembalski
  6. G. Hudyka
  7. K. Jurczak
  8. Ł. Krępa
  9. T. Machnik
  10. W. Malarczyk
  11. P. Merta
  12. J. Mrożnik
  13. K. Nowak
  14. G. Oremus
  15. P. Pawlikowski
  16. P. Piwowarczyk
  17. A. Plutecki
  18. G. Potaczek
  19. R. Sieradzki
  20. P. Sładek
  21. Z. Szczurek
  22. A. Śliwa
  23. R. Topinek
  24. K. Włodarczyk

1988 monter aparatury radiowej i telewizyjnej 3Zb Wiesław Wróbel

  1. P. Baran
  2. P. Bargiel
  3. R. Bargiel
  4. M. Bosak
  5. M. Czaja
  6. A. Czech
  7. R. Ćwiek
  8. K. Dragan
  9. W. Drożdż
  10. A. Fabiańczyk
  11. K. Guguła
  12. J. Kaczor
  13. A. Kmieć
  14. K. Knurowski
  15. M. Kobos
  16. Z. Koczur
  17. K. Konieczny
  18. J. Kucharczyk
  19. A. Kwiecień
  20. R. Łątka
  21. R. Madej
  22. M. Marek
  23. J. Miga
  24. T. Niedzielski
  25. M. Nowobilski
  26. J. Perzyński
  27. J. Prędkiewicz
  28. K. Sąsiadek
  29. Z. Sitko
  30. P. Siudy
  31. A. Strączek
  32. D. Szafraniec
  33. K. Ślęzak
  34. D. Tomczyk
  35. A. Warso
  36. R. Wojnarowski
  37. J. Wojtaszek
  38. A. Zapała

1988 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Zk Krystyna Rogozińska

  1. A. Baran
  2. G. Baran
  3. M. Doktorowicz
  4. W. Drążek
  5. G. Dudziak
  6. G. Figiel
  7. P. Figiel
  8. B. Głowacka
  9. M. Górszczak
  10. A. Janusz
  11. A. Jaworski
  12. P. Jedynak
  13. M. Klimczyk
  14. M. Maciejowski
  15. R. Marcinkiewicz
  16. K. Matuszyk
  17. A. Oleszkiewicz
  18. M. Siwek
  19. M. Sroka
  20. P. Tyński
  21. J. Wójcik
  22. R. Zając
  23. K. Zymon
  24. S. Żak

1988 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej 3Zua Czesława Wałach

  1. D. Balicki
  2. J. Balicki
  3. R. Cabak
  4. E. Ciaranek
  5. J. Domagała
  6. D. Gas
  7. A. Gawor
  8. E. Gibas
  9. R. Gołębiowski
  10. P. Haberek
  11. S. Kloc
  12. R. Kogut
  13. G. Kulesza
  14. G. Lech
  15. A. Łata
  16. A. Mazur
  17. R. Nastałek
  18. A. Okrutniak
  19. R. Perek
  20. D. Piątek
  21. Z. Pietrzyk
  22. G. Pleśniak
  23. R. Rudzka
  24. J. Samek
  25. W. Saracki
  26. L. Sito
  27. M. Słota
  28. J. Tomczak
  29. R. Wiśniewski
  30. W. Wojnowski

1988 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej 3Zub Jacek Orczyk

  1. W. Bednarczyk
  2. A. Berda
  3. B. Biela
  4. J. Calik
  5. R. Cwynar
  6. A. Dudek
  7. J. Filipowski
  8. P. Furmański
  9. A. Gołda
  10. R. Harendarz
  11. R. Kaczmarczyk
  12. B. Kaczmarek
  13. J. Kaniewski
  14. A. Katra
  15. P. Klimowski
  16. H. Kozioł
  17. P. Maj
  18. W. Marchewka
  19. A. Mirek
  20. D. Musiejowski
  21. P. Połetek
  22. J. Prażmowski
  23. Z. Rodak
  24. M. Słonina
  25. E. Surowy
  26. A. Śliwińska
  27. J. Teichman
  28. J. Wolak
  29. M. Wrona

1988 technik elektronik 5Ea Maria Nodzyńska

  1. W. Balcarczyk
  2. T. Bigaj
  3. Z. Bobak
  4. A. Cefal
  5. S. Ciarach
  6. M. Ćwierz
  7. P. Dużyk
  8. J. Dybała
  9. R. Dziektarz
  10. J. Foszczyński
  11. J. Gajewski
  12. A. Górski
  13. O. Grębla
  14. P. Kiszakiewicz
  15. K. Kraus
  16. J. Krzaczyński
  17. J. Krzysik
  18. M. Kuczek
  19. A. Magdziarz
  20. P. Mączyński
  21. J. Miłek
  22. D. Modrinić
  23. J. Moskała
  24. A. Olszowski
  25. P. Pelechacz
  26. A. Pietrynek
  27. M. Pyka
  28. C. Spyra
  29. J. Szczygieł
  30. T. Szczypek
  31. T. Taradaj
  32. S. Truty
  33. W. Uhl
  34. T. Widła
  35. R. Zadora
  36. D. Zuzek

1988 technik elektronik 5Eb Janina Pelczar

  1. D. Adamus
  2. W. Charzewski
  3. M. Cieśla
  4. M. Dach
  5. K. Dorynek
  6. A. Duśko
  7. W. Dworak
  8. R. Dziubyna
  9. J. Gościej
  10. W. Hobot
  11. K. Kica
  12. R. Kobylski
  13. M. Koczanowski
  14. P. Łabędź
  15. J. Nazim
  16. J. Pardyl
  17. L. Pawłowski
  18. L. Pietraszek
  19. J. Socha
  20. R. Stępień
  21. E. Styś
  22. G. Sudzik
  23. B. Sykała
  24. T. Waksmundzki
  25. J. Wąś
  26. R. Więcek

1988 technik elektronik 5Ec Sławomir Rzemek

  1. Aleksander Cianciara
  2. Artur Drąg
  3. Leszek Durman
  4. Paweł Flisak
  5. Grzegorz Jodłowski
  6. Wojciech Kruk
  7. Andrzej Magala
  8. Robert Masłoń
  9. Mirosław Mizera
  10. Krzysztof Musiał
  11. Leszek Palonek
  12. Leszek Pieńkowski
  13. Dariusz Pocięgiel
  14. Zbigniew Rejdych
  15. Wojciech Sośnicki
  16. Adam Spyrka
  17. Jacek Styczeń
  18. Oktawiusz Sypek
  19. Grzegorz Szałach
  20. Bogusław Szostak
  21. Kazimierz Westenholc
  22. Jacek Wojewódka
  23. Piotr Wrona
  24. Paweł Zając
Strony: 83
[←cofnij]
[35]
[36]
[37]
[38]
[39]
[dalej→]