Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1989 technik elektronik 5Eb Krystyna Strzebońska

  1. M. Brzeziński
  2. T. Buczyński
  3. K. Burmer
  4. R. Chwaja
  5. J. Czerw
  6. M. Dembkowski
  7. T. Hermaszewski
  8. A. Hirszel
  9. A. Kalata
  10. T. Kołos
  11. R. Kotulski
  12. P. Krawczyk
  13. P. Kucharski
  14. J. Kuźma
  15. A. Liszewski
  16. W. Łuczak
  17. M. Maniak
  18. P. Mardyła
  19. J. Markiewicz
  20. R. Natkaniec
  21. J. Nędza
  22. J. Pękala
  23. M. Płachta
  24. P. Ptak
  25. J. Radwański
  26. W. Reklewski
  27. P. Skalski
  28. M. Smoła
  29. J. Stelmach
  30. J. Teneta
  31. J. Unzeiting
  32. K. Zaborek
  33. P. Zapart

1989 technik telekomunikacji 5K Adam Zaręba

  1. P. Bartczak
  2. R. Czarnecki
  3. K. Czechowski
  4. W. Danek
  5. T. Dzierwa
  6. P. Dziura
  7. A. Fąfara
  8. D. Karawaj
  9. R. Kidawski
  10. K. Kopalska
  11. K. Krawczyk
  12. P. Madej
  13. M. Miękina
  14. P. Migdał
  15. P. Momot
  16. W. Nowak
  17. M. Pacek
  18. M. Piwowoński
  19. K. Potoczny
  20. I. Sobaś
  21. P. Sroka
  22. S. Stoch
  23. R. Tacik
  24. A. Wiącek
  25. T. Zarębski

1989 technik telekomunikacji 5T Barbara Stelmach

  1. M. Białk
  2. P. Bocheński
  3. J. Bugajski
  4. P. Bulanda
  5. M. Cabała
  6. A. Czaja
  7. P. Dąbrowski
  8. K. Fabisz
  9. R. Flasza
  10. R. Frączek
  11. Paweł Furtak
  12. Piotr Furtak
  13. J. Gładysz
  14. A. Godawa
  15. P. Jaśkow
  16. I. Kaczmarczyk
  17. A. Kaszowski
  18. M. Kin
  19. M. Klinowski
  20. A. Mazurkiewicz
  21. P. Mierzwa
  22. J. Oliwa
  23. J. Prokopczuk
  24. P. Styczeń
  25. M. Surmiak
  26. M. Sypek
  27. P. Ścibor
  28. A. Tomalczyk
  29. J. Tylec
  30. M. Ujma
  31. J. Wachel
  32. K. Wołek
  33. D. Wójcik
  34. T. Wyżga
  35. W. Zalejski

1988 technik radiotechnik 2SR Grażyna Gruber

  1. A. Adamski
  2. F. Białas
  3. H. Buczak
  4. B. Dutkiewicz
  5. J. Dworzański
  6. K. Dyduch
  7. W. Filipowicz
  8. K. Gacek
  9. K. Grochola
  10. T. Hanzlik
  11. Zdz. Harężlak
  12. A. Hilczer
  13. P. Hutniczak
  14. A. Janiszewski
  15. P. Janowski
  16. B. Król
  17. A. Kucharski
  18. A. Łopata
  19. M. Miziarski
  20. M. Nowacki
  21. K. Oleś
  22. S. Piksa
  23. J. Piórecki
  24. A. Piórkowski
  25. R. Policht
  26. L. Polnicki
  27. P. Serwin
  28. B. Smoleń
  29. J. Suruło
  30. M. Szarecki
  31. R. Szczypta
  32. L. Szuta
  33. A. Szyk
  34. M. Tracz
  35. I. Wasiewicz
  36. J. Wożniak

1988 technik elektronik 3PEa Barbara Kwiecień

  1. P. Bogacz
  2. S. Brzęcki
  3. R. Budziak
  4. T. Burdajewicz
  5. A. Czerwonka
  6. M. Figiela
  7. S. Franiek
  8. M. Garncarz
  9. J. Kaim
  10. W. Kulinowski
  11. J. Leńczowski
  12. R. Łabuz
  13. D. Mazur
  14. P. Michurski
  15. M. Miękina
  16. A. Należniak
  17. A. Orzechowski
  18. R. Ostefin
  19. M. Pawełek
  20. D. Pieczara
  21. B. Piwowarski
  22. D. Rzepecki
  23. R. Schmidt
  24. T. Suder
  25. R. Szubarga
  26. K. Śliwiński
  27. M. Tokarz
  28. J. Tuleja
  29. R. Wojas

1988 technik elektronik 3PEb Jerzy Nodzyński

  1. T. Baranek
  2. T. Biernat
  3. P. Broda
  4. J. Buczek
  5. J. Czort
  6. B. Dziewoński
  7. J. Klaja
  8. L. Kmiotek
  9. P. Kordula
  10. R. Kot
  11. T. Kromka
  12. G. Kuciński
  13. S. Nosek
  14. S. Orczyk
  15. W. Pałach
  16. R. Ratoń
  17. W. Skrzypek
  18. J. Szarota
  19. M. Tobiasz
  20. A. Tomsa
  21. R. Wnęk
  22. M. Wójcik
  23. P. Wójtowicz
  24. P. Wywiał
  25. B. Żurek

1988 technik elektronik 3PK Eugeniusz Rutkowski

  1. M. Baran
  2. R. Czort
  3. W. Duliński
  4. J. Dużmański
  5. K. Gałczyński
  6. S. Gil
  7. J. Hartabus
  8. J. Jamróz
  9. Z. Jarosz
  10. R. Kaczorowski
  11. R. Kolasiński
  12. M. Kopeć
  13. T. Kuchno
  14. P. Kuryło
  15. L. Kurzydło
  16. K. Machowski
  17. A. Mirek
  18. J. Niewiadomski
  19. P. Pityński
  20. P. Pułczyński
  21. A. Rogoda
  22. Z. Rybarczyk
  23. J. Skrobis
  24. I. Stanek
  25. R. Studziżba
  26. W. Suder
  27. K. Waśniowski
  28. J. Wieczorek
  29. A. Winczewski

1988 technik elektronik 3Sa Wanda Łozińska

  1. K. Bach
  2. D. Borowiec
  3. J. Ciuba
  4. A. Federyga
  5. B. Gędżba
  6. H. Goczał
  7. J. Goryl-Żołna
  8. H. Grabowska
  9. B. Jedynak
  10. M. Klessa
  11. M. Król
  12. M. Kumiega
  13. B. Kuźniar
  14. M. Lach
  15. A. Obidowicz
  16. A. Ostrogórska
  17. A. Pięta
  18. M. Reinold
  19. J. Szałas
  20. D. Tokarczyk
  21. L. Tynor

1988 technik elektronik 3Sb Wacław Ratajski

  1. T. Bała
  2. B. Bul
  3. M. Bysina
  4. D. Dąbek
  5. A. Doła
  6. B. Dudek
  7. C. Jamka
  8. M. Jamróg
  9. Z. Kluczewska
  10. L. Kojta
  11. J. Krawczyk
  12. W. Marzec
  13. B. Misior
  14. E. Mróz
  15. A. Pawlus
  16. T. Polit
  17. M. Rażna
  18. S. Rażny
  19. A. Rusin
  20. L. Sekuła
  21. M. Strug
  22. A. Szpil
  23. A. Takielak
  24. W. Toboła
  25. A. Trela
  26. M. Wożniczka

1988 technik elektronik 3TE Mieczysław Mitka

  1. M. Bąk
  2. J. Chmiela
  3. J. Dobrowolski
  4. W. Dudek
  5. A. Kędzierska
  6. J. Klucznik
  7. J. Kołodziej
  8. M. Kryk
  9. R. Kudłacz
  10. A. Kuźniar
  11. J. Majewski
  12. B. Orzechowska
  13. A. Ostrowski
  14. R. Pajor
  15. J. Picyk
  16. J. Pierz
  17. W. Stelmasińska
Strony: 83
[←cofnij]
[34]
[35]
[36]
[37]
[38]
[dalej→]