Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1989 eksploatacja pocztowa 3Sb Józef Gębala

  1. Z. Bańdo
  2. K. Burzec
  3. B. Czaja
  4. K. Czaja
  5. K. Gałka
  6. J. Golba
  7. A. Górszczyk
  8. G. Grabowska
  9. E. Obrzud
  10. T. Obrzut
  11. D. Oksień
  12. J. Piwka
  13. Z. Pondel
  14. M. Ptasznik
  15. R. Sendor
  16. J. Słowik
  17. B. Ścibor
  18. M. Targosz
  19. R. Wnęk

1989 technik elektronik 3Te Jerzy Nodzyński

  1. J. Grzybowski
  2. P. Kania
  3. M. Konik
  4. M. Konik
  5. A. Kutkowski
  6. A. Lasiewicz
  7. Z. Libuszowski
  8. A. Olas
  9. S. Ryznar
  10. K. Stokaluk
  11. J. Surówka
  12. W. Szydłowski
  13. Z. Tańcula
  14. H. Walica
  15. L. Wojnar

1989 technik telekomunikacji 3TK Kazimierz Kapturkiewicz

  1. D. Agaś
  2. A. Dziura
  3. I. Figurniak
  4. A. Gil
  5. Cz. Hałajczak
  6. A. Janas
  7. K. Kocioł
  8. M. Kurdziel
  9. T. Kwiek
  10. I. Łyczko
  11. E. Maluty
  12. A. Sanduła
  13. P. Sienkowicz
  14. A. Sobiegraj
  15. M. Szela
  16. E. Świerczek
  17. Z. Zoń

1989 technik radiotechnik 3TR Jerzy Nodzyński

  1. M. Chrabąszcz
  2. T. Druzgała
  3. R. Fąfara
  4. P. Fido
  5. W. Garycki
  6. J. Gniewek
  7. P. Knap
  8. K. Kusek
  9. Z. Matykiewicz
  10. A. Nowak
  11. D. Opozda
  12. R. Prażuch
  13. A. Scąber
  14. J. Skowron
  15. S. Skulimowski

1989 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Za Maciej Aleksandrowicz

  1. R. Baran
  2. M. Batko
  3. W. Bielecki
  4. R. Chmielewski
  5. P. Dąbrowski
  6. M. Dziedzic
  7. D. Fijak
  8. D. Gądek
  9. M. Górecki
  10. R. Irzeński
  11. J. Iwanicki
  12. R. Jurek
  13. E. Kobus
  14. P. Korcz
  15. M. Król
  16. A. Piekara
  17. M. Szewczyk
  18. M. Szostak
  19. M. Wawrzeń
  20. M. Woźniak

1989 monter aparatury radiowej i telewizyjnej 3Zb Jan Ebel

  1. K. Badura
  2. P. Boroń
  3. P. Buczek
  4. J. Fornalik
  5. P. Francuz
  6. G. Garlacz
  7. J. Gąbarczyk
  8. J. Góral
  9. M. Hładun
  10. P. Jurczyński
  11. J. Kalata
  12. A. Kański
  13. B. Kłyś
  14. M. Kopacz
  15. W. Kosoń
  16. T. Kowalski
  17. G. Krenich
  18. S. Kuciel
  19. G. Kurowski
  20. P. Kwater
  21. M. Lasa
  22. A. Liszkowski
  23. M. Machejek
  24. M. Nurek
  25. M. Pawlik-Dobrowolski
  26. W. Rosół
  27. H. Rubiś
  28. P. Tomkiewicz
  29. A. Wiater
  30. P. Wójcik
  31. P. Zachacki
  32. K. Zębalski

1989 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Zk Michał Szabrow

  1. S. Bejnarowicz
  2. K. Bil
  3. P. Duliński
  4. M. Frankowicz
  5. W. Góra
  6. M. Jezioro
  7. J. Kotapka
  8. J. Kowalczyk
  9. G. Kozień
  10. J. Kurek
  11. M. Lachowski
  12. M. Miszczyk
  13. K. Młynarczyk
  14. B. Nowak
  15. G. Polak
  16. I. Reciak
  17. E. Wesołowska
  18. K. Zając
  19. J. Zdziechowicz
  20. R. Ziółkowski

1989 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej 3ZUa Władysław Lach

  1. U. Chrzan
  2. G. Ciapa
  3. P. Czarski
  4. D. Dąbrowski
  5. S. Gajos
  6. Z. Galos
  7. G. Kasprzyk
  8. A. Kozyro
  9. J. Łysek
  10. R. Mazur
  11. M. Mędrek
  12. G. Morek
  13. A. Nęcka
  14. A. Obrzut
  15. L. Peter
  16. G. Szczyrbak
  17. M. Urant
  18. J. Warzecha
  19. A. Wiśniewska
  20. K. Wolnicki

1989 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej 3ZUb Krystyna Bartnicka

  1. G. Antos
  2. P. Bajger
  3. R. Fułat
  4. P. Gil
  5. J. Gruszka
  6. G. Grzegorzewski
  7. P. Jęczmionek
  8. K. Kłak
  9. T. Korbiel
  10. D. Kowalczyk
  11. M. Kowalik
  12. D. Kozień
  13. P. Makarewicz
  14. W. Markowski
  15. P. Michalak
  16. K. Musiał
  17. P. Rodak
  18. R. Rzeszótko
  19. R. Stanisławski
  20. R. Sudek
  21. P. Szczotkowski
  22. D. Szczudło
  23. P. Szostak
  24. R. Tarapacz
  25. G. Tuchowski
  26. P. Wach
  27. S. Wróbel
  28. R. Zając

1989 technik elektronik 5Ea Krystyna Michalik

  1. J. Antonik
  2. J. Cholewa
  3. M. Cykowski
  4. D. Doniec
  5. P. Dusza
  6. J. Frycz
  7. D. Gołda
  8. J. Kasprzyk
  9. D. Knapik
  10. W. Konieczny
  11. K. Kotyza
  12. P. Kraj
  13. P. Krewniak
  14. A. Kutrzeba
  15. P. Kwiatek
  16. S. Kwiecień
  17. J. Margielewski
  18. P. Mirek
  19. J. Pilch
  20. M. Raczniak
  21. M. Rajda
  22. R. Słapak
  23. P. Smulski
  24. T. Snopkiewicz
  25. L. Tokarski
  26. W. Wiecha
  27. K. Wilkosz
  28. A. Wójcik
Strony: 83
[←cofnij]
[33]
[34]
[35]
[36]
[37]
[dalej→]