Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1990 technik elektronik 5Ea Antoni Borgosz

  1. J. Bałuka
  2. P. Bazarnik
  3. R. Borzym
  4. K. Danisz
  5. B. Dyląg
  6. A. Forgiel
  7. A. Gałka
  8. A. Gembala
  9. J. Habel
  10. J. Hernik
  11. K. Jania
  12. J. Kasprzyk
  13. P. Kluba
  14. P. Kmiecik
  15. J. Kotyza
  16. P. Kowal
  17. M. Musiał
  18. M. Obakiewicz
  19. J. Pabisz
  20. S. Paszcza
  21. D. Ploch
  22. R. Podkowa
  23. A. Porębski
  24. J. Pstrucha
  25. J. Richter
  26. M. Słoma
  27. B. Sobczyk
  28. W. Suder
  29. P. Szymański
  30. J. Wąsik
  31. P. Wójtowicz
  32. J. Wrona
  33. K. Zajda
  34. W. Zaleśny

1990 technik elektronik 5Eb Krystyna Strzebońska

  1. M. Bigajski
  2. G. Bosak
  3. P. Bułat
  4. R. Czarnecki
  5. T. Dobosz
  6. J. Dziadoń
  7. P. Gołąb
  8. M. Gospodarek
  9. P. Grecki
  10. A. Hamuda
  11. M. Jurkiewicz
  12. J. Kękuś
  13. R. Kosmal
  14. M. Kostuch
  15. J. Kulon
  16. F. Kupiec
  17. A. Lisowski
  18. B. Mordarski
  19. J. Nowak
  20. P. Płonczyński
  21. A. Pstrusiński
  22. G. Ryłko
  23. W. Sobieraj
  24. W. Stawowiak
  25. P. Stępniewski
  26. J. Stojek
  27. J. Suder
  28. K. Więckowski
  29. T. Wojdanowski
  30. G. Wydra
  31. K. Wydra
  32. R. Zając

1990 technik telekomunikacji 5K Barbara Szetlak

  1. W. Augustynek
  2. P. Biegański
  3. D. Dudziński
  4. G. Dwernicki
  5. M. Franiak
  6. M. Gajda
  7. M. Grzyb
  8. J. Idęć
  9. G. Iniewicz
  10. J. Kiełtyka
  11. M. Klimala
  12. J. Kowalewski
  13. K. Krupa
  14. A. Kulis
  15. J. Leginowicz
  16. R. Lisak
  17. P. Małota
  18. J. Nawrocki
  19. J. Powroźnik
  20. M. Prociuk
  21. P. Pytlik
  22. R. Radziszewski
  23. R. Rosiek
  24. K. Strzeński
  25. P. Sułkowski
  26. J. Szczepański
  27. D. Szwajca
  28. M. Ślusarczyk
  29. G. Żądło

1990 technik telekomunikacji 5T Maria Nodzyńska

  1. W. Bednarz
  2. A. Białka
  3. A. Bujas
  4. Ł. Chmielewski
  5. P. Cypryański
  6. M. Dasman
  7. R. Dominik
  8. R. Gawle
  9. T. Grzybacz
  10. T. Janik
  11. J. Jędrzejczyk
  12. R. Kałuzieński
  13. G. Kosakowski
  14. J. Kowal
  15. M. Latała
  16. M. Madura
  17. P. Matusik
  18. B. Orzechowski
  19. A. Palusiński
  20. M. Paluszek
  21. M. Prucia
  22. S. Rożek
  23. R. Skalny
  24. M. Szady
  25. J. Szlifiński
  26. M. Turakiewicz
  27. K. Warchoł
  28. A. Wardas
  29. R. Zaręba
  30. P. Zawalonka

1989 technik elektronik 2SM Grażyna Gruber

  1. R. Bielecki
  2. D. Burkiewicz
  3. A. Duda
  4. W. Iwanow
  5. M. Jania
  6. P. Kapera
  7. K. Kozak
  8. K. Kozicki
  9. M. Krężel
  10. P. Kuźma
  11. J. Kwiatkowski
  12. P. Mazur
  13. A. Mikurda
  14. L. Nawrocka
  15. I. Okrzos
  16. J. Pasisz
  17. R. Sołek
  18. P. Szwiec
  19. J. Wilczkiewicz
  20. J. Zieliński

1989 technik radiotechnik 2SR Wiesław Widła

  1. J. Banaś
  2. R. Goral
  3. P. Jaworski
  4. Z. Jurzak
  5. J. Kasprzycki
  6. J. Kubisz
  7. M. Niźnik
  8. T. Opyd
  9. A. Pałka
  10. A. Ryłko
  11. P. Rzeszowski
  12. M. Skoczylas
  13. B. Skrzek
  14. J. Sobuś
  15. W. Stachoń
  16. P. Stanisz
  17. P. Strąk
  18. A. Śledziowski
  19. A. Tomasik
  20. R. Urban
  21. R. Włoch
  22. B. Wróbel
  23. A. Zejma

1989 technik elektronik 3Pea Kazimierz Kasprzyk

  1. M. Biały
  2. J. Ciupka
  3. J. Dębski
  4. R. Dzierżak
  5. J. Frasik
  6. J. Garwoliński
  7. P. Górnik
  8. S. Hetman
  9. M. Juszczak
  10. M. Kosowski
  11. A. Kozdraś
  12. D. Krystyan
  13. M. Łabuz
  14. A. Ładyga
  15. G. Marko
  16. A. Osika
  17. W. Panek
  18. R. Piątek
  19. R. Rybowicz
  20. W. Samek
  21. R. Strycharz
  22. R. Styrna
  23. M. Syc
  24. W. Szostak

1989 technik elektronik 3PEb Jerzy Nodzyński

  1. J. Brania
  2. W. Cios
  3. A. Duliński
  4. J. Gala
  5. J. Gruszka
  6. J. Kapral
  7. K. Klęsk
  8. W. Kluz
  9. R. Konieczny
  10. K. Kot
  11. M. Kubik
  12. H. Kukla
  13. P. Kwiatkowski
  14. D. Malinowski
  15. M. Modrzejewski
  16. M. Nawratil
  17. J. Nowak
  18. J. Nowakowski
  19. A. Pamuła
  20. P. Pańpuch
  21. J. Pieron
  22. S. Podkowa
  23. N. Sadłoń
  24. M. Starowicz
  25. P. Stępniewski
  26. M. Sułkowski
  27. P. Szewczyk
  28. M. Urban
  29. K. Warmus
  30. G. Wicher
  31. A. Żak
  32. M. Żurek

1989 technik elektronik 3PK Eugeniusz Rutkowski

  1. M. Arczyński
  2. R. Bartusik
  3. A. Brejza
  4. G. Czarnecki
  5. W. Dyrdaś
  6. A. Filarski
  7. S. Górka
  8. W. Janczar
  9. R. Kramarski
  10. P. Madej
  11. R. Madeja
  12. G. Miąsko
  13. P. Michałek
  14. B. Niemiec
  15. P. Reyman
  16. T. Sadowski
  17. Z. Szeląg
  18. K. Szwaczka
  19. B. Tekieli
  20. B. Zapart
  21. T. Żupnik

1989 eksploatacja pocztowa 3Sa Józefa Maćkowska

  1. B. Biała
  2. U. Czaplak
  3. Z. Dziedzic
  4. L. Filipowicz
  5. T. Frączek
  6. S. Giza
  7. M. Głogowska
  8. J. Jaros
  9. M. Kaczor
  10. T. Kamińska
  11. A. Kmieć
  12. K. Kowal
  13. U. Kozioł
  14. M. Kułaga
  15. A. Łudzik
  16. M. Maroszek
  17. B. Pazurkiewicz
  18. E. Pyzik
  19. R. Smereczańska
  20. B. Stopińska
  21. U. Zaleska
  22. E. Zaleska
  23. G. Zwolenik
Strony: 83
[←cofnij]
[32]
[33]
[34]
[35]
[36]
[dalej→]