Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1990 technik elektronik 3Pa Eugeniusz Rutkowski

  1. A. Brzozowski
  2. R. Bugajski
  3. W. Gajewski
  4. J. Gowin
  5. W. Górka
  6. T. Gregorski
  7. R. Halastra
  8. J. Jagła
  9. G. Jałocha
  10. M. Kączek
  11. Z. Latosiewicz
  12. A. Luksa
  13. J. Lutyński
  14. M. Łabuz
  15. K. Milc
  16. W. Mirgos
  17. P. Pieprzyca
  18. J. Ptak
  19. D. Rycerz
  20. J. Sarota
  21. T. Sołtys
  22. R. Stelmasiński
  23. W. Sterecki
  24. W. Sterecki
  25. M. Wierzba
  26. J. Wróbel
  27. B. Zazula

1990 technik elektronik 3Pb Danuta Rudkowska

  1. M. Adamczyk
  2. J. Bała
  3. W. Blaszyński
  4. Z. Bubula
  5. R. Budziaszek
  6. R. Cyran
  7. P. Czopek
  8. B. Dobrzycki
  9. K. Dunkat
  10. M. Garzeł
  11. D. Jasiński
  12. K. Jazgar
  13. B. Kotas
  14. R. Kotniewicz
  15. G. Mielecki
  16. M. Nahajowski
  17. R. Ornat
  18. J. Orzeł
  19. R. Ożóg
  20. T. Rawicz-Mikułowski
  21. S. Szlachta
  22. P. Tomasiewicz

1990 eksploatacja pocztowa 3S Alicja Skalny

  1. R. Adamczyk
  2. E. Boroń
  3. R. Burakowska
  4. W. Czyżykiewicz
  5. D. Ćwikła
  6. A. Dal
  7. R. Doniec
  8. A. Drożdż
  9. E. Druzgała
  10. M. Dziedzic
  11. G. Galica
  12. A. Gąsłowska
  13. A. Gil
  14. M. Gładkowska
  15. J. Gryga
  16. A. Hrynda
  17. S. Karpisz
  18. R. Kostecka
  19. L. Lempart
  20. M. Lipowska
  21. J. Luty
  22. D. Mackiewicz
  23. M. Majka
  24. K. Matoga
  25. B. Mejer
  26. S. Nenko
  27. J. Piechowska
  28. R. Salach
  29. E. Siwek
  30. A. Stępińska
  31. E. Urbaniak
  32. J. Wędzicha
  33. D. Wilkosz
  34. I. Wiła
  35. A. Wiorek

1990 technik elektronik 3TE Wacław Ratajski

  1. M. Chabiński
  2. W. Deryło
  3. E. Drewnowska
  4. A. Głuch
  5. P. Grondalczyk
  6. M. Gurdek
  7. K. Hojda
  8. P. Krawczyk
  9. M. Kuczwar
  10. W. Maćkowski
  11. M. Magiera
  12. R. Nicieja
  13. A. Niczyporczyk
  14. A. Oćwieja
  15. A. Płeszka
  16. W. Rudolf
  17. J. Sieroń
  18. D. Soja
  19. E. Suder
  20. A. Szczepanek
  21. T. Wawrzonek
  22. P. Wąsik
  23. R. Wiktor.

1990 technik telekomunikacji 3TK Barbara Kwiecień

  1. J. Bolek
  2. Z. Dębowski
  3. J. Drabik
  4. R. Filas
  5. A. Gawlak
  6. B. Gawlak
  7. H. Grzesik
  8. A. Grzybowska
  9. M. Hapek
  10. K. Jąkała
  11. M. Kaszuba
  12. B. Klima
  13. K. Lisowski
  14. B. Łabno
  15. E. Łagan
  16. K. Ocłoń
  17. J. Oczkowski
  18. A. Osuch
  19. E. Spek
  20. H. Stolarz
  21. W. Szczurek
  22. A. Walczy

1990 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Za Ryszard Gerhardt

  1. J. Balon
  2. M. Bielecki
  3. M. Brudny
  4. A. Chlipała
  5. M. Czub
  6. W. Domagalski
  7. P. Fenert
  8. P. Fiederer
  9. G. Fitrzyk
  10. A. Grochot
  11. T. Gucwa
  12. R. Kasak
  13. R. Kępiński
  14. P. Kremel
  15. K. Lis
  16. M. Małek
  17. R. Perek
  18. M. Pietrzyk
  19. P. Piotrowski
  20. M. Regulski
  21. W. Sendek
  22. A. Skupień
  23. P. Sobkowicz
  24. K. Spyrka
  25. R. Surman
  26. D. Śmieszkiewicz
  27. J. Trojan
  28. L. Wabik
  29. A. Wojdyła
  30. R. Zaręba

1990 monter aparatury radiowej i telewizyjnej 3Zb Jerzy Hadryś

  1. M. Bania
  2. K. Ciastoń
  3. B. Czarnasiak
  4. P. Czowicki
  5. M. Dubiel
  6. L. Fic
  7. K. Frączek
  8. P. Frączek
  9. P. Górowski
  10. A. Jamka
  11. K. Kantek
  12. M. Kasprzyk
  13. Cz. Kos
  14. S. Krzywiecki
  15. M. Kujot
  16. R. Luty
  17. R. Mącznik
  18. P. Miłek
  19. R. Nowotny
  20. M. Olek
  21. M. Piskorz
  22. M. Potaczek
  23. M. Pyka
  24. S. Samek
  25. Z. Sierakowski
  26. A. Sosiński
  27. B. Szczurek
  28. A. Świętek
  29. P. Wiśniowski
  30. S. Zając
  31. M. Żołnierek

1990 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Zk Danuta Rudkowska

  1. A. Cichy
  2. B. Dudek
  3. E. Gawroński
  4. A. Krowiak
  5. J. Kuchta
  6. J. Kyć
  7. T. Leszczyński
  8. W. Maciejowski
  9. D. Paprocki
  10. P. Pietrzak
  11. A. Rajczyk
  12. M. Rosiński
  13. A. Sołek
  14. M. Strugała
  15. A. Szklarski
  16. B. Teul
  17. P. Wierzban
  18. M. Wojas
  19. P. Wołowiec
  20. J. Wójcik
  21. J. Zabijak

1990 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej 3ZUa Barbara Cienkosz

  1. P. Bobek
  2. R. Chyrc
  3. P. Dudek
  4. B. Ferlak
  5. M. Fliśnik
  6. A. Gogól
  7. P. Góra
  8. P. Gruszczyński
  9. K. Grzegorzewski
  10. R. Grzesiak
  11. S. Hojna
  12. B. Karkoszka
  13. S. Kociura
  14. W. Kowalik
  15. W. Krajewski
  16. R. Łach
  17. T. Napieracz
  18. J. Nawaleniec
  19. N. Nowak
  20. M. Pachut
  21. G. Pajdak
  22. G. Paluch
  23. D. Pieszczyk
  24. W. Pietruszka
  25. P. Pilch
  26. J. Pitala
  27. M. Plewa
  28. M. Rodak
  29. A. Sobesto
  30. P. Szwed
  31. M. Tekielak
  32. P. Tomasiewicz

1990 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej 3ZUb Andrzej Łanuszka

  1. A. Błaszczyk
  2. U. Buła
  3. P. Czerwiec
  4. K. Czopek
  5. G. Gajewski
  6. G. Grzesiak
  7. B. Jurkiewicz
  8. R. Kaczmarczyk
  9. K. Kasperowicz
  10. M. Kozak
  11. A. Krówka
  12. R. Majcher
  13. M. Marona
  14. E. Micuła
  15. P. Morawiec
  16. I. Nędzka
  17. D. Płatkiewicz
  18. M. Radwańska
  19. R. Rusin
  20. R. Rusnaczenko
  21. D. Sienko
  22. J. Sierpińska
  23. D. Sobkowska
  24. M. Stercuła
  25. J. Stolarz
  26. A. Szpond
  27. D. Wąs
  28. P. Wojdyła
  29. B. Woźniczka
Strony: 83
[←cofnij]
[31]
[32]
[33]
[34]
[35]
[dalej→]