Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1991 monter aparatury radiowej i telewizyjnej 3Zb Zygmunt Parzelka

  1. B. Badura
  2. A. Bartosik
  3. R. Baryła
  4. P. Basta
  5. R. Biel
  6. A. Bobula
  7. J. Bochniak
  8. P. Bogunia
  9. M. Dudzik
  10. M. Gajek
  11. M. Godzik
  12. A. Kądziołka
  13. W. Kiszka
  14. T. Knapczyk
  15. B. Knup
  16. M. Kobiela
  17. S. Kozioł
  18. P. Lech
  19. M. Łagan
  20. P. Marszałek
  21. M. Mikołajczyk
  22. W. Molenda
  23. W. Nowak
  24. D. Nowotarski
  25. D. Pietras
  26. D. Płaziński
  27. A. Stachura
  28. M. Szady
  29. D. Szczyrek
  30. P. Wąsowski
  31. J. Wertz
  32. S. Wiśniewski
  33. Sz. Wójcik
  34. J. Wróbel

1991 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Zk Adam Zaręba

  1. K. Augustynek
  2. T. Ciempka
  3. D. Dąbrowski
  4. R. Jakubek
  5. M. Juszczyk
  6. P. Kmiecik
  7. P. Kowal
  8. M. Kurdziel
  9. W. Machaj
  10. Z. Pacut
  11. D. Piszczek
  12. T. Pudek
  13. J. Smykal
  14. R. Sobieraj
  15. S. Sowier
  16. R. Sroka
  17. M. Szymczyk
  18. G. Woszczyna
  19. S. Zemełka

1991 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej 3ZUa Władysław Lach

  1. S. Bier
  2. R. Dąbrowski
  3. K. Derdas
  4. P. Domagała
  5. Z. Frys
  6. G. Gawor
  7. K. Gębuś
  8. M. Kiełtyka
  9. A. Korzonek
  10. D. Kowalski
  11. P. Krawczyk
  12. A. Łach
  13. D. Pamuła
  14. W. Piekarczyk
  15. A. Polanowska
  16. A. Sierant
  17. R. Staszkiewicz
  18. K. Stryszowski
  19. A. Typer
  20. T. Walas
  21. W. Warchoł
  22. K. Wojtach
  23. J. Wywiał
  24. P. Zysek

1991 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej 3ZUb Małgorzata Cichoń

  1. B. Bajorski
  2. R. Bojczuk
  3. S. Cieślik
  4. P. Fundament
  5. P. Gniadek
  6. D. Górnisiewicz
  7. A. Górski
  8. G. Hećko
  9. K. Kaszuba
  10. P. Kolbusz
  11. D. Kołodziej
  12. A. Kowalski
  13. I. Lach
  14. D. Mika
  15. M. Młyński
  16. P. Mrugała
  17. P. Murzyniec
  18. P. Musiał
  19. W. Pac
  20. G. Pokuta
  21. A. Porębski
  22. M. Siwek
  23. D. Sroka
  24. B. Szydłowska
  25. Z. Trela
  26. T. Wiśniowski

1991 technik elektronik 5Ea Maria Kubik

  1. G. Aksamit
  2. I. Brzozowski
  3. G. Cholawa
  4. P. Gantkowski
  5. P. Gaś
  6. M. Gatlik
  7. A. Gaździński
  8. M. Jas
  9. J. Kostrzewa
  10. J. Krzciuk
  11. P. Kudas
  12. D. Madlewski
  13. P. Maliszewski
  14. E. Morawska
  15. M. Piotrowicz
  16. J. Piwowarczyk
  17. A. Potocki
  18. R. Rusek
  19. T. Sendor
  20. P. Skirliński
  21. S. Spędzia
  22. S. Śliwa
  23. J. Świadek
  24. P. Targosz
  25. O. Tomeczko
  26. P. Wadowski
  27. P. Walczyk
  28. K. Walo
  29. M. Welc
  30. P. Włodyga
  31. A. Zalewska

1991 technik elektronik 5Eb Ludmiła Sadowska

  1. G. Batko
  2. A. Bieniek
  3. P. Borkowski
  4. G. Buczek
  5. P. Burmar
  6. D. Darasz
  7. I. Długosz
  8. D. Feliks
  9. P. Garlacz
  10. T. Jastrzębski
  11. T. Jaworski
  12. P. Klag
  13. W. Klocek
  14. M. Kopacz
  15. T. Kowalczyk
  16. R. Kurnicki
  17. A. Lorent
  18. D. Łokas
  19. F. Marchewka
  20. K. Mroczka
  21. D. Nowak
  22. J. Opoczka
  23. J. Pieróg
  24. K. Pruszczak
  25. M. Seweryniak
  26. T. Sikora
  27. T. Słowik
  28. M. Stawowski
  29. R. Stroiński
  30. R. Waga
  31. R. Wąsik
  32. P. Wypych
  33. A. Zduniak
  34. R. Ziętek

1991 technik telekomunikacji 5K Lucyna Leśniak

  1. P. Chodak
  2. S. Dzieża
  3. M. Gajewski
  4. L. Gawin
  5. J. Gwóźdź
  6. J. Halewski
  7. W. Jarmoluk
  8. R. Jarosz
  9. N. Kamiński
  10. P. Kotarba
  11. R. Kowalczyk
  12. B. Leśniak
  13. E. Lisowski
  14. K. Marciński
  15. J. Mączeński
  16. R. Nitecki
  17. K. Pach
  18. R. Paprota
  19. J. Pawlik
  20. A. Rosek
  21. M. Siwek
  22. M. Solarz
  23. R. Stefański
  24. W. Suski
  25. T. Walter
  26. M. Wiśniowski
  27. K. Wołoszyn
  28. T. Woźniak
  29. M. Wójcicki
  30. G. Wrona
  31. A. Żugaj

1991 technik telekomunikacji 5T Ludwik Musiał

  1. M. Bańdo
  2. P. Biernat
  3. J. Błaszczak
  4. G. Fitrzyk
  5. L. Heretyk
  6. D. Knapczyk
  7. J. Madejski
  8. K. Nawrocki
  9. B. Paździor
  10. B. Piątek
  11. T. Plata
  12. P. Rożek
  13. M. Ryba
  14. W. Ryszka
  15. J. Samek
  16. P. Sobaś
  17. D. Szafraniec
  18. R. Szewczyk
  19. T. Torczyński
  20. A. Zbieżek

1990 technik radiotechniki i telewizji 2SRa Grażyna Gruber

  1. D. Bąk
  2. J. Dańkowski
  3. J. Duda
  4. J. Franczyk
  5. D. Gibadło
  6. M. Gomółka
  7. P. Gryboś
  8. Z. Gryboś
  9. S. Gubała
  10. M. Gudz
  11. A. Janik
  12. J. Joniec
  13. R. Karolski
  14. J. Krzyżewski
  15. P. Książek
  16. P. Ogarzewski
  17. R. Rolski

1990 technik radiotechniki i telewizji 2SRb Justyna Kowalik

  1. A. Czechowski
  2. M. Kawulak
  3. T. Kurczyński
  4. A. Legutko
  5. A. Łapsa
  6. J. Mączka
  7. D. Michalski
  8. A. Nowak
  9. A. Nowak
  10. J. Nowosielski
  11. J. Pałka
  12. Ł. Piechowski
  13. J. Podstawski
  14. M. Polak
  15. J. Raś
  16. H. Rola
  17. C. Stiller
  18. J. Węglarz
Strony: 83
[←cofnij]
[30]
[31]
[32]
[33]
[34]
[dalej→]