Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1992 technik telekomunikacji 5T Wiesława Kaczmarczyk

  1. R. Bzowy
  2. T. Dębicki
  3. G. Drąg
  4. A. Florkiewicz
  5. K. Fraś
  6. D. Górecki
  7. J. Hycki
  8. P. Knapik
  9. P. Konarski
  10. K. Kosakowski
  11. B. Król
  12. G. Lasoń
  13. P. Litwa
  14. S. Mazurek
  15. M. Michno
  16. R. Paciorek
  17. M. Piotrowski
  18. G. Podlasek
  19. R. Rosiek
  20. M. Ślęzak
  21. J. Tekieli
  22. R. Tekieli.
  23. K. Uchacz
  24. A. Wilk
  25. M. Włodarczyk
  26. D. Wróblewski

1991 technik radiotechniki i telewizji 2SR Grażyna Gruber

  1. E. Ciaputa
  2. A. Dul
  3. R. Galas
  4. L. Hendzel
  5. M. Jarząbek
  6. T. Jeż
  7. B. Kasprzak
  8. R. Kawalec
  9. I. Kopacz
  10. K. Kuza
  11. A. Łazarz
  12. P. Łukaszka
  13. M. Łukawski
  14. Z. Magierło
  15. M. Mandał
  16. D. Maryan
  17. A. Moksa
  18. G. Pilch
  19. P. Przybyło
  20. T. Psiuch
  21. A. Skóra
  22. M. Smulski
  23. J. Stopa
  24. D. Surdyka
  25. S. Tomaszewski
  26. A. Urbański
  27. A. Węglarz
  28. J. Wojewoda

1991 technik elektronik 3Pa Barbara Aleksandrowicz

  1. A. Baran
  2. P. Bargiel
  3. B. Biela
  4. W. Bryksy
  5. R. Cabak
  6. J. Calik
  7. R. Ćwiek
  8. K. Dragan
  9. W. Drożdż
  10. A. Dudek
  11. P. Figiel
  12. J. Filipowski
  13. W. Franiek
  14. P. Furmański
  15. R. Gacek
  16. A. Gawor
  17. A. Gołda
  18. R. Gołębiowski
  19. K. Guguła
  20. P. Haberek
  21. G. Hudyka
  22. A. Jaworski
  23. P. Jedynak
  24. R. Kaczmarczyk
  25. J. Kaczor

1991 technik elektronik 3Pb Jerzy Nodzyński

  1. J. Kaniewski
  2. M. Klimczyk
  3. S. Kloc
  4. A. Kmieć
  5. K. Knurowski
  6. M. Kobos
  7. R. Kogut
  8. K. Konieczny
  9. H. Kozioł
  10. J. Kucharczyk
  11. A. Kwiecień
  12. A. Łata
  13. R. Madej
  14. P. Maj
  15. W. Malarczyk
  16. W. Marchewka
  17. M. Marek
  18. A. Mazur
  19. J. Miga
  20. D. Musiejowski
  21. R. Nastałek
  22. M. Nowobilski
  23. A. Okrutniak
  24. Z. Palka
  25. T. Pawlik-Dobrowolski
  26. D. Piątek
  27. D. Tomczyk

1991 technik elektronik 3Pc Marian Pasterczyk

  1. G. Pleśniak
  2. G. Potaczek
  3. M. Rajzer
  4. Z. Rodak
  5. J. Samek
  6. K. Sąsiadek
  7. Z. Sitko
  8. P. Siudy
  9. M. Słota
  10. A. Strączek
  11. E. Surowy
  12. D. Szafraniec
  13. Z. Szczurek
  14. K. Ślęzak
  15. A. Śliwińska
  16. R. Topinek
  17. P. Tyński
  18. A. Warso
  19. R. Wiśniewski
  20. R. Wojnarowski
  21. J. Wojtaszek
  22. M. Wrona
  23. A. Zapała
  24. K. Zymon
  25. P. Żak

1991 eksploatacja pocztowo 3Sa Józef Gębala

  1. A. Bazanek
  2. D. Bujas
  3. B. Camona
  4. J. Chwaja
  5. B. Dendys
  6. M. Gaudyn
  7. D. Grzybczyk
  8. M. Gwizdała
  9. D. Hudaczek
  10. B. Janiec
  11. M. Kopeć
  12. M. Krupa
  13. K. Kubińska
  14. E. Kulig
  15. B. Lichoń
  16. G. Mej
  17. T. Popiołek
  18. M. Szeląg

1991 eksploatacja pocztowo 3Sb Józef Chuchmacz

  1. S. Chraścik
  2. R. Dudek
  3. D. Filipowska
  4. M. Filipowska
  5. M. Grzesiak
  6. L. Guszkiewicz
  7. A. Jędrszczyk
  8. U. Juszczyk
  9. R. Kierzek
  10. E. Kotula
  11. U. Lasyk
  12. T. Morzywołek
  13. A. Porębska
  14. B. Poznańska
  15. A. Sadło
  16. M. Setny
  17. M. Sobota
  18. Ł. Zdybek

1991 technik elektronik 3TE Wanda Łozińska

  1. M. Biernaciński
  2. A. Ciejek
  3. W. Duda
  4. J. Jachymiak
  5. A. Jarosz
  6. A. Kaczmarczyk
  7. D. Kafel
  8. W. Krajewski
  9. S. Krukowski
  10. J. Kuc
  11. M. Misiek
  12. P. Morawski
  13. A. Panna
  14. M. Pasich
  15. B. Piechowicz
  16. M. Poznański
  17. I. Rybak
  18. B. Sadko
  19. W. Saracki
  20. P. Skruch
  21. R. Swakoń
  22. R. Szewczyk
  23. E. Warzecha
  24. A. Wójciak
  25. R. Wójcik
  26. P. Wójcik
  27. Z. Zając

1991 technik telekomunikacji 3TK Kazimierz Kapturkiewicz

  1. M. Bernacka
  2. B. Chrustek
  3. A. Dziedzic
  4. J. Dziuban
  5. Z. Gancarz
  6. G. Gądzielawa
  7. K. Gretka
  8. R. Kopot
  9. M. Lech
  10. J. Leśniak
  11. R. Marcinkiewicz
  12. P. Powroźnik
  13. A. Pytko
  14. Z. Rusocki
  15. E. Rynkar
  16. R. Sakaluk
  17. R. Surówka
  18. R. Szwajdych
  19. P. Twaróg
  20. S. Tylus
  21. D. Wójcik
  22. J. Zachara

1991 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Za Ryszard Gerhardt

  1. R. Bakalarz
  2. J. Cieślik
  3. J. Derdaś
  4. B. Dziugan
  5. W. Grzesiuła
  6. G. Hołuj
  7. M. Karczewski
  8. D. Katarzyński
  9. T. Kościelnicki
  10. J. Krenich
  11. K. Łabaziewicz
  12. P. Marzec
  13. D. Molenda
  14. D. Nowak
  15. A. Okrutny
  16. R. Pytlewski
  17. P. Rusek
  18. J. Sroka
  19. J. Suchan
  20. J. Wałach
  21. R. Wandas
  22. D. Winiarek
  23. A. Witek
  24. G. Wyroba
  25. T. Zabiegaj
Strony: 83
[←cofnij]
[29]
[30]
[31]
[32]
[33]
[dalej→]