Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1992 technik elektronik 3TE Wacław Ratajski

  1. L. Banaś
  2. A. Chrzanowski
  3. H. Dobrowolski
  4. T. Gacek
  5. A. Huppert
  6. A. Jędrzejowski
  7. J. Kalata
  8. M. Kalbarczyk
  9. M. Karczewski
  10. Z. Korpanty
  11. W. Kuca
  12. A. Leszczyński
  13. J. Lulek
  14. M. Madycki
  15. M. Miętus
  16. W. Nogala
  17. G. Paterak
  18. P. Piechota
  19. P. Płachta
  20. M. Rolek
  21. Z. Sikora
  22. B. Szczyrek
  23. R. Wróblewski
  24. Z. Zębala
  25. E. Zych

1992 technik telekomunikacji 3TK Jacek Chwała

  1. J. Bodziony
  2. M. Borda
  3. R. Cyran
  4. J. Czaja
  5. M. Janowska
  6. U. Janus
  7. A. Janusz
  8. J. Kargula
  9. K. Kot
  10. M. Lasik
  11. I. Linard
  12. K. Łopacińska
  13. G. Maderak
  14. B. Panek
  15. J. Ruszała
  16. R. Trzeciak
  17. P. Urbańczyk
  18. M. Wierzbiński
  19. M. Zaucha

1992 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Za Maciej Aleksandrowicz

  1. M. Bobak
  2. E. Bobek
  3. B. Bulek
  4. G. Ciesielski
  5. M. Dolata
  6. M. During
  7. K. Dziedzic
  8. K. Florek
  9. M. Gil
  10. A. Gołąb
  11. M. Gołąb
  12. J. Gorzeń
  13. P. Grela
  14. W. Grochowina
  15. G. Kardas
  16. J. Kochan
  17. D. Król
  18. M. Kuchnik
  19. P. Kwieciński
  20. M. Latasz
  21. J. Lupa
  22. G. Mataczek
  23. A. Odrzywołek
  24. K. Powroźnik
  25. T. Rusin
  26. M. Szuba
  27. A. Tarapacz
  28. K. Wasilewski
  29. T. Więckowski
  30. J. Zgud
  31. M. Ziembański

1992 monter aparatury radiowej i telewizyjnej 3Zb Wiesław Wróbel

  1. A. Adolph
  2. W. Baran
  3. S. Buda
  4. T. Buś
  5. J. Chechelski
  6. S. Duda
  7. B. Dudek
  8. M. Dudzik
  9. A. Duliński
  10. R. Franiek
  11. A. Fundament
  12. M. Godyń
  13. T. Iwański
  14. T. Kaczmarczyk
  15. A. Koćma
  16. A. Mikler
  17. G. Mirek
  18. W. Mostek
  19. K. Natkaniec
  20. A. Noga
  21. P. Pająk
  22. J. Pieprzyca
  23. S. Piotrowski
  24. A. Pojałowski
  25. P. Setkowicz
  26. P. Siadek
  27. T. Siudak
  28. M. Skuta
  29. K. Stańko
  30. J. Steczko
  31. D. Stopka
  32. P. Szostak
  33. K. Turecki
  34. D. Wilczyński
  35. G. Zabagło

1992 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Zk Jacek Orczyk

  1. R. Baran
  2. P. Dzióbek
  3. M. Florek
  4. G. Fraś
  5. P. Gazda
  6. M. Gąsiorek
  7. R. Kiepiel
  8. B. Kluba
  9. P. Kurek
  10. M. Mielcarz
  11. M. Musiał
  12. J. Palma
  13. D. Pawlus
  14. G. Piotrowski
  15. Sz. Podkowa
  16. B. Przybycień
  17. M. Tokarz
  18. P. Wasilewski
  19. T. Woźniak
  20. J. Wrotek
  21. M. Wyka

1992 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej 3ZUa Krystyna Bartnicka

  1. J. Bielski
  2. R. Domagalski
  3. S. Faryna
  4. M. Gałązka
  5. R. Giza
  6. R. Grzyska
  7. R. Hodur
  8. A. Kawalec
  9. M. Kawecki
  10. T. Kłapa
  11. A. Konieczny
  12. I. Kozłowski
  13. T. Kucharski
  14. M. Kwiatkowski
  15. A. Kwinta
  16. T. Lichoń
  17. K. Mendrek
  18. M. Milczarek
  19. P. Mlostek
  20. A. Nowak
  21. G. Parzelski
  22. T. Piechota
  23. A. Piwowarczyk
  24. J. Potaczek
  25. G. Rączka
  26. G. Szostek
  27. T. Szostek
  28. D. Trzos
  29. K. Wojciechowski

1992 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej 3ZUb Michał Szabrow

  1. J. Baran
  2. I. Bator
  3. A. Darłak
  4. B. Giemzik
  5. A. Grochal
  6. M. Jałocha
  7. J. Jezioro
  8. K. Kasperkiewicz
  9. I. Klasińska
  10. W. Klich
  11. A. Kopeć
  12. P. Kralka
  13. M. Kuciel
  14. J. Kumiszczak
  15. D. Lewicki
  16. J. Łachman
  17. R. Łęcki
  18. Z. Matuła
  19. Ł. Mucha
  20. P. Pabian
  21. K. Paul
  22. J. Penarski
  23. O. Rynek
  24. T. Sikora
  25. M. Sitko
  26. D. Sokół
  27. M. Solarz
  28. A. Stefanik
  29. J. Urban
  30. M. Wierzba
  31. G. Wyroba
  32. W. Zawisza

1992 technik elektronik 5E Maria Nodzyńska

  1. P. Bargiel
  2. T. Baster
  3. P. Bekas
  4. P. Chwastek
  5. J. Dajda
  6. T. Derus
  7. I. Franaszek
  8. M. Heryan
  9. W. Kajta
  10. M. Karkula
  11. K. Koral
  12. G. Kowalski
  13. M. Koźmik
  14. M. Molendowski
  15. K. Nowak
  16. W. Rysz
  17. R. Sekuła
  18. T. Sidorowicz
  19. G. Sitko
  20. T. Smoliński
  21. G. Sosin
  22. G. Stachniak
  23. T. Stopa
  24. M. Syc
  25. G. Szumny
  26. R. Ślazyk
  27. J. Śliwa
  28. R. Wożniak
  29. M. Zięciak

1992 technik elektronik 5Em Tadeusz Gawlikowski

  1. G. Batko
  2. W. Frankiewicz
  3. R. Gajda
  4. P. Górak
  5. D. Gryglik
  6. E. Gunia
  7. T. Janecki
  8. P. Jezierski
  9. R. Kowalik
  10. K. Kukla
  11. M. Lorenc
  12. A. Marchewka
  13. A. Mędrek
  14. P. Michalec
  15. R. Miksiewicz
  16. I. Pacuła
  17. R. Pęcak
  18. A. Podpora
  19. R. Radłowski
  20. P. Radwański
  21. B. Rutkowski
  22. R. Skura
  23. W. Szarkowski
  24. A. Świerczyński
  25. P. Ulężałko
  26. D. Wojewoda

1992 technik telekomunikacji 5K Barbara Cienkosz

  1. A. Babiuch
  2. B. Berda
  3. E. Bińczycki
  4. M. Borkowski
  5. A. Chawrona
  6. W. Gazda
  7. M. Grondal
  8. K. Jarząbek
  9. P. Kaliciński
  10. P. Leśniewski
  11. M. Malada
  12. Sz. Musiał
  13. M. Nitkiewucz
  14. J. Nowak
  15. A. Nowiński
  16. J. Pielat
  17. K. Pyla
  18. D. Repetowski
  19. G. Rzepa
  20. D. Skwirtniański
  21. G. Stadnik
  22. P. Suzin
  23. K. Szlachta
  24. Z. Targosz
  25. B. Włodarczyk
  26. J. Wnęk
  27. K. Woźniak
  28. A. Wójcik
  29. T. Wyka
Strony: 83
[←cofnij]
[28]
[29]
[30]
[31]
[32]
[dalej→]