Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

2015 technik teleinformatyk 4Ti Barbara Syc

  1. Maciej Bąk
  2. Radosław Bigaj
  3. Kamil Chwała
  4. Konrad Dąbrowa
  5. Łukasz Dobosz
  6. Patryk Dziuba
  7. Michał Fiołek
  8. Piotr Firek
  9. Kacper Hrycyna
  10. Patryk Jarosz
  11. Bartosz Jastrzębski
  12. Jan Kalafarski
  13. Olaf Kosiński
  14. Przemysław Kowal
  15. Artur Kowalski
  16. Paweł Kuś
  17. Stefan Kwinta
  18. Michał Malicki
  19. Damian Nabagło
  20. Szymon Nosek
  21. Michał Okrzesik
  22. Mateusz Panuś
  23. Łukasz Putz
  24. Grzegorz Sekuła
  25. Michał Siatka
  26. Maciej Skowroński
  27. Jan Sobczak
  28. Wojciech Stopka
  29. Agnieszka Suder
  30. Szymon Tekieli
  31. Tomasz Turakiewicz
  32. Krzysztof Uchański
  33. Jakub Wolski
  34. Marcin Zięba

2015 technik elektronik 4Ec Andrzej Płachta

  1. Karol Banaś
  2. Damian Bargieł
  3. Maciej Biskup
  4. Waldemar Burdek
  5. Damian Chorąży
  6. Michał Dudek
  7. Łukasz Flaga
  8. Przemysław Gajda
  9. Maciej Galica
  10. Przemysław Gądek
  11. Marcin Górka
  12. Michał Huzior
  13. Przemysław Kaleta
  14. Paweł Kupiec
  15. Michał Łoś
  16. Mateusz Miodek
  17. Konrad Nagło
  18. Kamil Potaczek
  19. Jakub Słonka
  20. Mateusz Turek
  21. Sebastian Warzecha
  22. Adrian Zając
  23. Paweł Żołnierczyk

2014 liceum profilowane 3LZ Barbara Wołkanowska-Chrebor

  1. Izabela Bakowska
  2. Rafał Bisztyga
  3. Marcin Bujas
  4. Grzegorz Ciepły
  5. Sylwia Frączek
  6. Arkadiusz Fus
  7. Adrian Jach
  8. Anna Kozioł
  9. Mikołaj Kras
  10. Żaneta Krawiec
  11. Rafał Kunecki
  12. Ewelina Kurek
  13. Łukasz Kuros
  14. Piotr Madetko
  15. Michał Mazgaj
  16. Patryk Pietruszka
  17. Mateusz Sendo
  18. Angelika Słowik
  19. Dawid Sopata
  20. Szymon Stanek
  21. Waldemar Szewczyk
  22. Joanna Ulanecka
  23. Mateusz Witas
  24. Michał Zając
  25. Patryk Zawadzki
  26. Dawid Żurek

2014 monter elektronik 3S Jerzy Bałaziński

  1. Bartosz Cholewa
  2. Mateusz Długosz
  3. Damian Domagała
  4. Damian Dyda
  5. Tomasz Firek
  6. Paweł Grabowski
  7. Damian Grodzki
  8. Patryk Gzyl
  9. Krzysztof Jałocha
  10. Jakub Kawulski
  11. Dawid Kowalewski
  12. Patryk Krzak
  13. Krzysztof Kurpan
  14. Mateusz Łaciak
  15. Paweł Madej
  16. Marcin Makowicz
  17. Paweł Pierzchała
  18. Dawid Przebinda
  19. Wiktor Rolski
  20. Adrian Rybkowski
  21. Paweł Sikora
  22. Rafał Syrzistie
  23. Konrad Wolarek
  24. Sebastian Wójciak

2014 technik elektronik 4Ea Maciej Aleksandrowicz

  1. Tomasz Bała
  2. Andrzej Blak
  3. Artur Chromniak
  4. Piotr Chryc
  5. Adam Ciemiera
  6. Krzysztof Dura
  7. Marcin Dziedzic
  8. Łukasz Foryś
  9. Maciej Fudała
  10. Łukasz Grabek
  11. Damian Habera
  12. Kamil Jęczmionek
  13. Jarosław Kasprzyk
  14. Krzysztof Kmita
  15. Łukasz Łachman
  16. Bartłomiej Machnik
  17. Piotr Masłowski
  18. Grzegorz Musiał
  19. Jakub Muszyński
  20. Bartosz Piwosz
  21. Krzysztof Płaczek
  22. Maciej Podołowski
  23. Michał Rak
  24. Damian Rosół
  25. Michał Różycki
  26. Marcin Spytkowski
  27. Marcin Śladowski
  28. Tomasz Święchowicz
  29. Jakub Wyżga

2014 technik elektronik 4Ec Justyna Batko

  1. Kamil Banowski
  2. Grzegorz Duszyk
  3. Wiktor Gąska
  4. Adrian Gruszeczka
  5. Przemysław Guzik
  6. Rafał Jania
  7. Arkadiusz Knaś
  8. Dawid Komperda
  9. Wojciech Kosiński
  10. Kamil Kozyra
  11. Bartłomiej Krok
  12. Hubert Kurek
  13. Patryk Łach
  14. Łukasz Maciaś
  15. Maciej Mędrek
  16. Michał Mistarz
  17. Damian Nabielec
  18. Mateusz Nowak
  19. Damian Pietroń
  20. Kamil Purchla
  21. Michał Siwek
  22. Grzegorz Stawowiak
  23. Mateusz Stechura
  24. Przemysław Szylder
  25. Adrian Ścieszka
  26. Karol Tutaj
  27. Łukasz Wąsowicz
  28. Emilian Wiśniewski
  29. Marek Zyznawski

2014 technik informatyk 4Ia Barbara Aleksandrowicz

  1. Michał Babicki
  2. Jakub Bąk
  3. Łukasz Biel
  4. Dariusz Bubak
  5. Artur Chrobak
  6. Kamil Chwastek
  7. Szczepan Czowicki
  8. Marcin Czyż
  9. Szymon Drewnowski
  10. Dawid Duniec
  11. Kamil Giersz
  12. Adam Grochal
  13. Tomasz Grochowski
  14. Patryk Grudnik
  15. Krzysztof Jachura
  16. Tomasz Jagła
  17. Radosław Jakubowski
  18. Piotr Kadula
  19. Patryk Kędryna
  20. Dariusz Matoga
  21. Maciej Miszczyk
  22. Piotr Rusin
  23. Krzysztof Sekunda
  24. Grzegorz Sitko
  25. Mateusz Sowa
  26. Adam Toczko
  27. Krzysztof Tsitsaris

2014 technik informatyk 4Ib Ewa Kowal

  1. Konrad Adamek
  2. Mateusz Bargiel
  3. Karol Biernat
  4. Michał Buchała
  5. Michał Dolaś
  6. Rafał Dudek
  7. Natalia Falana
  8. Joanna Gacek
  9. Kamil Gawin
  10. Damian Gładys
  11. Kamil Gruszowski
  12. Damian Jasiołek
  13. Ernest Jęczmionek
  14. Krzysztof Jurek
  15. Kamil Kocot
  16. Damian Kokoszyński
  17. Michał Kosowski
  18. Grzegorz Kowalski
  19. Krzysztof Kuś
  20. Wojciech Lebiest
  21. Konrad Likus
  22. Mariusz Malik
  23. Jakub Mirek
  24. Andrzej Przebinda
  25. Bartosz Przybylski
  26. Marcin Rozmus
  27. Adam Ryciak
  28. Mariusz Smuga
  29. Grzegorz Wawrzak
  30. Daniel Wicher
  31. Bartosz Zielnik
  32. Artur Żółkoś
  33. Mateusz Żuk

2014 technik informatyk 4Ic Barbara Wakszyńska

  1. Damian Bałdyga
  2. Przemysław Bartnik
  3. Piotr Bochenek
  4. Karol Borkowski
  5. Sylwester Buczak
  6. Paweł Bulanda
  7. Andrzej Cader
  8. Jakub Chodor
  9. Jakub Chrupek
  10. Łukasz Ciepły
  11. Daniel Czenczek
  12. Łukasz Dobosz
  13. Arkadiusz Gajewski
  14. Jakub Galos
  15. Adam Kamiński
  16. Dawid Kizinkiewicz
  17. Łukasz Kruszec
  18. Kamil Mazur
  19. Michał Nawieśniak
  20. Mateusz Oleksy
  21. Adam Pałys
  22. Maciej Pawlisz
  23. Dawid Raźny
  24. Daniel Surowiec
  25. Michał Szewczyk
  26. Patryk Szwajcowski
  27. Piotr Świerczek
  28. Artur Topolski
  29. Marcin Wojtas
  30. Paweł Wójcik

2014 technik informatyk 4Id Bożena Marszał

  1. Dawid Bartosiak
  2. Tomasz Budek
  3. Adrian Chojnacki
  4. Maciej Dominik
  5. Dawid Góra
  6. Damian Gronek
  7. Daniel Gurbiel
  8. Tomasz Guzik
  9. Michał Kamiński
  10. Michał Kurzyk
  11. Gabriela Machlowska
  12. Mariusz Mikołajczyk
  13. Adrian Okarmus
  14. Patryk Pastuch
  15. Sebastian Pawełek
  16. Marek Penar
  17. Kamil Piszczek
  18. Michał Prochownik
  19. Kamil Rosół
  20. Dawid Skóra
  21. Krzysztof Sparzyński
  22. Paweł Szostak
  23. Marcin Ślęzak
  24. Damian Tabański
  25. Grzegorz Tłustowski
  26. Michał Wąsala
  27. Karol Wojnarowski
  28. Michał Wójcik
  29. Krystian Wrona
  30. Paweł Wymazała
  31. Paweł Zemliński
Strony: 83
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[dalej→]