Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1993 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Zk Adam Zaręba

  1. Z. Antczak
  2. M. Antoszczyk
  3. R. Baran
  4. S. Bielski
  5. Z. Boroń
  6. K. Chmielowski
  7. A. Dziedzic
  8. T. Fryc
  9. N. Galas
  10. M. Gąsior
  11. P. Jędrys
  12. M. Karecki
  13. G. Kasperek
  14. M. Kowal
  15. G. Kowalski
  16. G. Kural
  17. R. Ledwig
  18. S. Małachowski
  19. A. Michalik
  20. R. Młodzianowski
  21. A. Musiał
  22. G. Nowak
  23. M. Nowak
  24. K. Opyrchał
  25. S. Pach
  26. J. Proszowski
  27. M. Suder
  28. P. Święch
  29. M. Tontor
  30. M. Warchoł
  31. K. Wierzbicki
  32. A. Zdunkiewicz

1993 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej 3ZU Andrzej Łanuszka

  1. M. Bazarnik
  2. P. Brożek
  3. M. Cikała
  4. G. Dulewicz
  5. J. Dybał
  6. A. Garlacz
  7. P. Garlej
  8. D. Gawor
  9. R. Gil
  10. P. Guguła
  11. R. Juryk
  12. P. Kapusta
  13. M. Knap
  14. K. Korepta
  15. I. Kotaś
  16. J. Kucia
  17. M. Kwiatkowska
  18. K. Mądzielewski
  19. M. Michulec
  20. A. Nowak
  21. M. Pałka
  22. G. Pawlikowski
  23. Z. Pieprzyca
  24. M. Podgajski
  25. R. Pyrc
  26. A. Raj
  27. B. Rybarczyk
  28. E. Siwek
  29. D. Skoczek
  30. M. Skotniczny
  31. S. Teca
  32. R. Ulman
  33. T. Wierzbicki
  34. D. Włodarczyk

1993 technik elektronik 5E Jolanta Barkan

  1. K. Antoł
  2. M. Bednarek
  3. K. Bernaś
  4. S. Cieliczko
  5. Sz. Dużyk
  6. J. Gołda
  7. J. Grzegórzko
  8. W. Kaszkin
  9. G. Kłopotowski
  10. R. Kolarski
  11. G. Konopka
  12. K. Kowalczyk
  13. M. Krasiczyński
  14. M. Kurek
  15. A. Lenkiewicz
  16. G. Łój
  17. T. Maciejowski
  18. M. Mailinger
  19. R. Olszewski
  20. D. Palczewski
  21. M. Pierzynka
  22. M. Pisarski
  23. P. Prokocki
  24. G. Pyrchla
  25. M. Rogoziński
  26. P. Skrzypnik
  27. M. Sułocha
  28. J. Szlachta
  29. W. Szyba
  30. R. Wicha
  31. P. Wierzbicki
  32. M. Wilk

1993 technik elektronik 5Em Janina Pelczar

  1. Ł. Bajołek
  2. J. Bałuka
  3. M. Bąk
  4. T. Błach
  5. U. Brożek
  6. A. Gorycki
  7. S. Ignacyk
  8. A. Kalisz
  9. S. Kaszowicz
  10. J. Kohut
  11. R. Kowalski
  12. T. Kuryłowicz
  13. S. Musiał
  14. M. Nowakowski
  15. B. Paleta
  16. P. Papiernik
  17. P. Pedrycz
  18. J. Radoń
  19. J. Stelmachowski
  20. P. Strózik
  21. R. Świadek
  22. P. Świerk
  23. A. Urban
  24. M. Zdeb
  25. M. Żurek

1993 technik telekomunikacji 5K Barbara Kawa

  1. T. Adamczyk
  2. A. Białek
  3. A. Bielak
  4. P. Burek
  5. D. Burtan
  6. R. Bury
  7. M. Chachlowski
  8. R. Cudek
  9. M. Czort
  10. D. Duplaga
  11. J. Hojda
  12. K. Kacyrz
  13. G. Kaleta
  14. M. Kwiatkowski
  15. M. Mus
  16. P. Nawalany
  17. T. Pajorski
  18. M. Szczurek
  19. M. Świderski
  20. M. Truty
  21. M. Wiśniewski
  22. M. Witkowski
  23. K. Wolak

1993 technik telekomunikacji 5T Mariola Kwiecińska-Stegienko

  1. B. Bałazińska
  2. P. Ciężkowski
  3. M. Drożdż
  4. T. Grabowski
  5. J. Hadała
  6. P. Hodurek
  7. G. Jaskólski
  8. J. Jaskuła
  9. M. Kapusta
  10. M. Klimczyk
  11. P. Konarski
  12. P. Król
  13. P. Król
  14. R. Kusa
  15. T. Michoński
  16. R. Nowak
  17. P. Owca
  18. R. Pietrzyk
  19. R. Rokita
  20. R. Roman
  21. J. Rosek
  22. M. Rzeszót
  23. T. Salata
  24. M. Sikorski
  25. A. Sojka
  26. D. Strzelecki
  27. D. Trębacz
  28. K. Zawadzki
  29. W. Żmuda

1992 technik radiotechniki i telewizji 2SR Grażyna Gruber

  1. M. Białas
  2. W. Bigos
  3. R. Bogacz
  4. S. Burek
  5. K. Chwastek
  6. J. Czamara
  7. P. Dębowski
  8. T. Drozdowski
  9. R. Garcarz
  10. Z. Hanarz
  11. M. Japoł
  12. K. Jaskierski
  13. M. Joniec
  14. J. Langer
  15. R. Ligas
  16. P. Majerczyk
  17. M. Markiel
  18. A. Sraga
  19. A. Stanek
  20. J. Walczyk

1992 technik elektronik 3Pa Barbara Stelmach

  1. K. Badura
  2. P. Boroń
  3. G. Ciapa
  4. D. Dąbrowski
  5. P. Duliński
  6. J. Fornalik
  7. P. Francuz
  8. S. Gajos
  9. G. Garlacz
  10. J. Gąbarczyk
  11. P. Gil
  12. R. Irzeński
  13. A. Janczy
  14. P. Jęczmionek
  15. P. Jurczyński
  16. R. Jurek
  17. K. Kłak
  18. B. Kłyś
  19. T. Korbiel
  20. P. Korcz
  21. T. Kowalski
  22. G. Krenich
  23. D. Kulig
  24. P. Kwater
  25. M. Lasa
  26. J. Łopata
  27. M. Machejek
  28. W. Markowski
  29. P. Merta
  30. P. Mulka
  31. D. Pawęzka

1992 technik elektronik 3Pb Eugeniusz Rutkowski

  1. K. Gembalski
  2. B. Kaczmarek
  3. M. Lachowski
  4. K. Malota
  5. A. Obrzud
  6. J. Opiełka
  7. R. Perek
  8. M. Pieron
  9. J. Prędkiewicz
  10. T. Rodak
  11. W. Rosół
  12. K. Sroka
  13. A. Strączek
  14. R. Sudek
  15. P. Szczotkowski
  16. M. Szewczyk
  17. A. Szostak
  18. R. Tarapacz
  19. P. Tomkiewicz
  20. G. Tuchowski
  21. J. Warzecha
  22. G. Węgrzyn
  23. A. Wiater
  24. K. Wolnicki
  25. P. Woźniczka
  26. S. Wróbel
  27. J. Zdziechowicz
  28. R. Ziółkowski

1992 eksploatacja pocztowa 3S Józefa Maćkowska

  1. D. Bigos
  2. M. Błach
  3. I. Borowska
  4. A. Brózda
  5. E. Cichy
  6. J. Drzyzga
  7. K. Dudzik
  8. M. Filipiec
  9. B. Fryc
  10. A. Habryka
  11. A. Hyszko
  12. A. Kania
  13. B. Kmieć
  14. B. Lorenc
  15. I. Maciejasz
  16. A. Nowak
  17. J. Poręba
  18. I. Rokicka
  19. R. Salamon
  20. A. Skop
  21. M. Sotwin
  22. R. Stachurska
  23. D. Stanecka
  24. R. Suruło
  25. K. Tomczyk
  26. M. Wiktorowicz
  27. D. Włodarczyk
  28. A. Wrona
  29. B. Wrona
Strony: 83
[←cofnij]
[27]
[28]
[29]
[30]
[31]
[dalej→]