Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1994 technik telekomunikacji 5K Jan Kocoł

  1. P. Baran
  2. D. Budziński
  3. M. Ćwik
  4. T. Doening
  5. P. Gęgotek
  6. K. Kapelan
  7. J. Latoń
  8. J. Majka
  9. P. Matysiak
  10. R. Ociepka
  11. S. Oskwarek
  12. D. Partyka
  13. R. Pęczak
  14. R. Porębski
  15. A. Sarkowicz
  16. K. Stanek
  17. K. Stępień
  18. P. Szczerbanowski
  19. R. Szewczyk
  20. A. Szryniawski
  21. E. Targosz
  22. K. Tomaszkiewicz
  23. K. Trzópek
  24. P. Ucherski

1994 technik elektronik 5M Krystyna Michalik

  1. T. Barabasz
  2. J. Bazak
  3. R. Bujnowicz
  4. J. Bułat
  5. R. Dudek
  6. T. Dybczyk
  7. M. Filipiak
  8. B. Gudowski
  9. R. Gwizdała
  10. J. Jaje
  11. R. Janik
  12. P. Jasiecki
  13. D. Jochymek
  14. G. Kałuża
  15. P. Knap
  16. G. Komenda
  17. R. Kubik
  18. P. Łuszczek
  19. K. Nawrot
  20. T. Niedźwiedź
  21. M. Olszewski
  22. M. Pluta
  23. R. Radoń
  24. J. Sadek
  25. G. Sikora
  26. P. Stachnik
  27. G. Szczurek
  28. L. Szpila
  29. A. Szydło
  30. W. Wadowski
  31. M. Wydra

1994 technik telekomunikacji 5T Tadeusz Piszkowski

  1. P. Banach
  2. B. Bartosik
  3. S. Burda
  4. T. Chorążak
  5. A. Cyganik
  6. J. Ćwierz
  7. D. Dudzicki
  8. A. Góralczyk
  9. P. Janusz
  10. P. Kaim
  11. M. Kania
  12. R. Korbut
  13. M. Krupiński
  14. M. Krzywda
  15. K. Kucybała
  16. P. Małek
  17. M. Matuszczyk
  18. J. Niedziela
  19. J. Nowak
  20. G. Pukacz
  21. G. Pupkiewicz
  22. K. Rospond
  23. M. Siedliński
  24. D. Sieńko
  25. T. Skawski
  26. P. Szawul
  27. G. Woźniak
  28. G. Zaremba

1993 technik elektronik 3Pa Jerzy Nodzyński

  1. M. Bania
  2. L. Baran
  3. T. Bartosik
  4. M. Bielecki
  5. A. Boryczka
  6. K. Ciastoń
  7. J. Czepiel
  8. P. Czowicki
  9. M. Czub
  10. W. Domagalski
  11. P. Fenert
  12. G. Fitrzyk
  13. P. Góra
  14. A. Grochot
  15. A. Jamka
  16. R. Kaczmarczyk
  17. R. Kępiński
  18. G. Koniarz
  19. P. Kozerski
  20. W. Krajewski
  21. S. Krzywiecki
  22. J. Kurpik
  23. K. Lis
  24. R. Luty
  25. A. Obrzud
  26. S. Prus
  27. M. Skotniczny

1993 technik elektronik 3Pb Barbara Kwiecień

  1. Z. Dulba
  2. M. Hładun
  3. E. Kornobis
  4. R. Łach
  5. R. Nowotny
  6. M. Pachut
  7. G. Paluch
  8. E. Per
  9. M. Piskorz
  10. J. Pitala
  11. D. Płatkiewicz
  12. M. Potaczek
  13. M. Pyka
  14. R. Rusnaczenko
  15. D. Sienko
  16. Z. Sierakowski
  17. J. Stolarz
  18. A. Świętek
  19. L. Taborski
  20. L. Wabik
  21. P. Wiśniowski
  22. P. Wojdyła
  23. B. Woźniczka
  24. S. Zając
  25. M. Żołnierek

1993 technik elektronik 3Te Wacław Ratajski

  1. J. Balon
  2. K. Bryła
  3. G. Budzyński
  4. M. Ciepliński
  5. B. Czarnasiak
  6. R. Flak
  7. A. Fryżlewicz
  8. R. Grzesiak
  9. Z. Gut
  10. Cz. Kos
  11. T. Maj
  12. P. Miłek
  13. S. Mrozik
  14. J. Nawaleniec
  15. D. Pieszczyk
  16. M. Regulski
  17. A. Skupień
  18. W. Zabiega
  19. Z. Zasadni

1993 technik telekomunikacji 3TK Irena Cisoń

  1. M. Antkiewicz
  2. W. Bereś
  3. J. Bębenek
  4. R. Bębenek
  5. M. Dorosz
  6. B. Drómla
  7. Z. Duma
  8. I. Dzwonkowska
  9. P. Fiederer
  10. I. Galos
  11. A. Grygar
  12. R. Kasak
  13. J. Korus
  14. A. Kot
  15. P. Marona
  16. H. Nadolska
  17. B. Pajdo
  18. J. Pałacki
  19. K. Piątek
  20. E. Samołyk
  21. R. Staszczak
  22. R. Tryba
  23. M. Wielgus
  24. A. Wojdyła
  25. B. Wolnik
  26. K. Wolski

1993 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Za Jan Rybicki

  1. M. Batko
  2. M. Czak
  3. T. Domagała
  4. M. Dziurzyński
  5. K Grzyb
  6. A. Heretyk
  7. W. Kaczor
  8. W. Kleczyński
  9. P. Kopeć
  10. S. Korzonek
  11. P. Krzyżak
  12. G. Kukla
  13. T. Legutko
  14. G. Lejda
  15. Ł. Lula
  16. A. Lupa
  17. P. Łabęcki
  18. R. Łapiński
  19. P. Mardyła
  20. M. Musiał
  21. A. Nowak
  22. A. Pustelnik
  23. S. Sokół
  24. M. Studnicki
  25. W. Szewczyk
  26. T. Śliwa
  27. P. Świątek
  28. W. Tatara
  29. T. Tokarski
  30. T. Urbańczyk
  31. P. Wątor
  32. T. Zaręba

1993 monter aparatury radiowej i telewizyjnej 3Zb Jerzy Hadryś

  1. S. Bachowski
  2. P. Bednarczyk
  3. S. Browarnik
  4. P. Dzik
  5. M. Gaiński
  6. G. Gibek
  7. R. Grabowski
  8. K. Gruca
  9. R. Jakosz
  10. J. Jamróz
  11. M. Krimmel
  12. K. Krokosz
  13. P. Krzaczyński
  14. W. Kuglin
  15. T. Kural
  16. M. Leks
  17. A. Lubera
  18. M. Michalski
  19. S. Nitecki
  20. P. Ptak
  21. P. Ramenda
  22. R. Rolnicki
  23. J. Stachura
  24. A. Syguła
  25. A. Tomczak
  26. G. Urbańczyk
  27. M. Wójcik
  28. R. Wywiał
  29. M. Żarski
  30. R. Żurakowski

1993 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej 3Zc Danuta Rudkowska

  1. G. Adamski
  2. P. Biziorek
  3. M. Cebula
  4. A. Chodura
  5. S. Czekaj
  6. M. Czyszczoń
  7. K. Dubiel
  8. R. Guguła
  9. G. Harmaj
  10. K. Klima
  11. W. Kowalski
  12. A. Krajanowski
  13. R. Kwak
  14. T. Małkusiak
  15. A. Matura
  16. P. Michałowski
  17. P. Mus
  18. P. Nidziński
  19. G. Niklewicz
  20. N. Nosal
  21. R. Piórek
  22. A. Sadowski
  23. M. Suder
  24. P. Sułek
  25. R. Sznajder
  26. M. Targosz
  27. R. Tworzydło
  28. D. Uchacz
  29. T. Wojewoda
Strony: 83
[←cofnij]
[26]
[27]
[28]
[29]
[30]
[dalej→]