Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1995 technik telekomunikacji 5K Irena Homańska

  1. P. Bylina
  2. I. Cabaj
  3. M. Cader
  4. D. Całus
  5. M. Chmielowski
  6. J. Dudzik
  7. K. Galos
  8. J. Garbień
  9. H. Graca
  10. P. Kącki
  11. M. Kilian
  12. M. Kowalik
  13. P. Lewandowski
  14. R. Leyko
  15. D. Marzec
  16. A. Michalec
  17. G. Ogórek
  18. I. Osieleniec
  19. P. Piejko
  20. P. Piekarz
  21. P. Podkowa
  22. D. Pytlowany
  23. M. Rutkowski
  24. R. Rydzik
  25. G. Stoch
  26. J. Szewczyk
  27. S. Szewczyk
  28. K. Warat
  29. A. Włoszek

1995 technik elektronik 5M Danuta Renard

  1. A. Błoński
  2. T. Bobula
  3. M. Celak
  4. A. Gagatek
  5. A. Garus
  6. M. Gołębiowski
  7. T. Hopek
  8. W. Jaglarz
  9. G. Jarzyna
  10. J. Jaworski
  11. R. Kalina
  12. M. Kogut
  13. A. Kojder
  14. R. Korajda
  15. R. Kowalski
  16. W. Krztoń
  17. J. Kubacki
  18. J. Pasternak
  19. A. Pieróg
  20. W. Pietras
  21. I. Radomsk
  22. M. Radwan
  23. K. Sadowski
  24. K. Socha
  25. M. Straszak
  26. Cz. Surówka
  27. K. Szklarski
  28. P. Szlachetka
  29. D. Tatarczuch
  30. P. Wanat
  31. M. Włodarczyk
  32. A. Zegiel
  33. Z. Zgud

1995 technik telekomunikacji 5T Wanda Kasprzyk

  1. R. Birgiel
  2. T. Błaszczyk
  3. I. Dolaś
  4. R. Doniec
  5. P. Fudali
  6. R. Grohs
  7. G. Grzywacz
  8. T. Jawień
  9. Ł. Jędrzejczyk
  10. M. Jędrzejczyk
  11. G. Konieczny
  12. M. Kozieł
  13. T. Kudas
  14. Ł. Łacny
  15. J. Niedziółka
  16. M. Nogieć
  17. M. Polak
  18. M. Prochownik
  19. P. Ptasznik
  20. S. Rosek
  21. T. Skucha
  22. J. Solarz
  23. J. Szczęsny
  24. G. Trzepla
  25. Ł. Wcisło
  26. A. Wydra
  27. W. Zarzycki
  28. R. Żetowski

1994 technik elektronik 3Pa Eugeniusz Rutkowski

  1. B. Bajorski
  2. R. Bojczuk
  3. T. Brończak
  4. R. Dąbrowski
  5. J. Derdaś
  6. T. Dzięgiel
  7. B. Dziugan
  8. Z. Frys
  9. P. Fundament
  10. P. Gniadek
  11. T. Hanusiak
  12. Z. Kadzik
  13. M. Karczewski
  14. K. Kaszuba
  15. D. Katarzyński
  16. M. Kobiela
  17. A. Korzonek
  18. M. Kosek
  19. T. Kościelnicki
  20. A. Kowalski
  21. I. Lach
  22. P. Marzec
  23. D. Molenda
  24. D. Pamuła
  25. G. Pokuta
  26. A. Sierant
  27. D. Sroka
  28. T. Walas
  29. T. Wiśniowski
  30. J. Wywiał
  31. P. Zysek

1994 technik elektronik 3Pb Barbara Aleksandrowicz

  1. R. Baryła
  2. P. Basta
  3. R. Biel
  4. M. Bilski
  5. J. Bochniak
  6. D. Dąbrowski
  7. K. Derdaś
  8. R. Jakubek
  9. A. Kądziołka
  10. W. Kiszka
  11. T. Knapczyk
  12. P. Kowal
  13. J. Krenich
  14. M. Łagan
  15. W. Machaj
  16. M. Mikołajczyk
  17. W. Molenda
  18. D. Nowak
  19. W. Nowak
  20. A. Okrutny
  21. Z. Pacut
  22. D. Pietras
  23. P. Rusek
  24. A. Stachura
  25. J. Suchan
  26. M. Szady
  27. D. Szczyrek
  28. J. Wałach
  29. J. Wertz
  30. S. Wiśniewski
  31. S. Wójcik
  32. S. Zemełka

1994 technik telekomunikacji 3TKe Jacek Chwała

  1. R. Bakalarz
  2. J. Bratuś
  3. M. Brudny
  4. M. Chrapusta
  5. K. Cyrwus
  6. Z. Depowski
  7. A. Fedorowicz
  8. R. Florek
  9. R. Góralewicz
  10. W. Grzesiuła
  11. G. Hołuj
  12. J. Jaskóła
  13. M. Jewiarz
  14. M. Kawęcki
  15. K. Kliś
  16. R. Kowalski
  17. K. Kras
  18. M. Kuboń
  19. K. Leja
  20. A. Łacniak
  21. R. Mikołajczak
  22. K. Młynarczyk
  23. K. Mycek
  24. R. Pawlik
  25. D. Płaziński
  26. K. Płoński
  27. M. Prendota
  28. A. Sak
  29. D. Witoń

1994 monter aparatury radiowej i telewizyjnej 3Zb Grażyna Gruber

  1. N. Ciuła
  2. W. Drabik
  3. T. Franczak
  4. B. Gac
  5. J. Głowacki
  6. P. Godawa
  7. R. Góralczyk
  8. P. Jachymczyk
  9. R. Janeczek
  10. Z. Jania
  11. M. Jędrzejczyk
  12. M. Jutkiewicz
  13. P. Kaczka
  14. G. Karcz
  15. Ł. Kocwa
  16. A. Konik
  17. M. Leśniak
  18. R. Luty
  19. J. Łakomski
  20. A. Łakomy
  21. P. Maćków
  22. R. Majchrzak
  23. D. Moskała
  24. M. Nawrocki
  25. R. Ochmański
  26. R. Otręba
  27. P. Rosa
  28. P. Rospond
  29. A. Słaboński
  30. M. Strzałka
  31. J. Szostek
  32. R. Światowiec
  33. J. Trojan
  34. G. Tyszler
  35. A. Wójcik
  36. J. Zięba

1994 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej 3Zc Władysław Lach

  1. K. Banaś
  2. S. Buła
  3. G. Dąbrowski
  4. J. Doros
  5. J. Gołębiowski
  6. Paweł Jakubiec
  7. Piotr Jakubiec
  8. M. Jankowski
  9. B. Januś
  10. Ł. Jasiński
  11. A. Jaskowski
  12. M. Juszczyk
  13. M. Kapela
  14. M. Kotarba
  15. J. Kurdziel
  16. M. Lenart
  17. P. Maj
  18. M. Małek
  19. P. Matysiak
  20. M. Nowak
  21. P. Oleksy
  22. B. Pęczek
  23. P. Płatek
  24. M. Sarnek
  25. R. Skalny
  26. P. Słup
  27. G. Sobków
  28. J. Starnawski
  29. R. Sula
  30. M. Szara
  31. H. Ślusarczyk
  32. A. Świetnicki
  33. A. Udycz
  34. G. Udziela
  35. A. Zajda

1994 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Zk Roman Dębicki

  1. E. Bachowska
  2. R. Bartyzel
  3. B. Broś
  4. M. Bubka
  5. P. Bujak
  6. G. Burdek
  7. M. Chowaniec
  8. G. Cichoń
  9. P. Cichy
  10. K. Dębski
  11. T. Górszczak
  12. P. Ibek
  13. A. Jach
  14. R. Jakubiak
  15. S. Jankowicz
  16. M. Komenda
  17. D. Kraczka
  18. A. Kupiec
  19. P. Lenda
  20. T. Matoga
  21. A. Nawrot
  22. M. Pajerski
  23. G. Pawlak
  24. J. Piątek
  25. M. Pieprzyca
  26. P. Pilch
  27. B. Puzon
  28. R. Rakoczy
  29. M. Ratuch
  30. A. Skiba
  31. R. Twaróg
  32. T. Walencik
  33. J. Węgiel
  34. M. Wieczorek
  35. M. Wyżga

1994 technik elektronik 5E Krystyna Strzebońska

  1. P. Baradziej
  2. P. Basista
  3. A. Berliński
  4. B. Cebula
  5. R. Chmiel
  6. L. Ciołczyk
  7. M. Deryło
  8. J. Gruca
  9. W. Hojda
  10. M. Kaźmierowski
  11. P. Kogut
  12. R. Krawczyk
  13. W. Krzysztofek
  14. B. Krzyworzeka
  15. D. Kucharski
  16. W. Liszka
  17. T. Maćkowski
  18. A. Majcher
  19. M. Michalski
  20. D. Mitka
  21. G. Mróz
  22. S. Oskwarek
  23. A. Piech
  24. M. Skucha
  25. P. Soswa
  26. G. Stanek
  27. M. Walka
  28. M. Węgrzyn
  29. K. Wójcik
Strony: 83
[←cofnij]
[25]
[26]
[27]
[28]
[29]
[dalej→]