Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1996 technik elektronik 5R Małgorzata Cichoń

  1. D. Cegielski
  2. I. Chwała
  3. A. Czarnul
  4. A. Czerwiński
  5. M. Filipiak
  6. J. Gołdyn
  7. S. Gurzanowski
  8. J. Hardek
  9. M. Hebda
  10. K. Iwaszczyszyn
  11. T. Janusz
  12. P. Kalicki
  13. M. Koczwara
  14. G. Komińczyk
  15. A. Krusiec
  16. R. Lachman
  17. A. Lorent
  18. S. Lunz
  19. R. Matera
  20. G. Matoga
  21. M. Molik
  22. A. Pastuszka
  23. M. Rachwał
  24. T. Rosiek
  25. S. Sikora
  26. J. Skonieczny
  27. P. Strzałka
  28. M. Szeląg
  29. R. Tytko
  30. P. Ujma
  31. K. Wątor
  32. S. Węglarczyk
  33. M. Wrona
  34. M. Wyżga
  35. W. Zawadziński
  36. K. Żurek

1996 technik telekomunikacji 5Ti Lucyna Leśniak

  1. P. Broniowski
  2. M. Bus
  3. M. Buzdygan
  4. T. Cisek
  5. J. Dynamus
  6. P. Dzierwa
  7. B. Felus
  8. R. Halastra
  9. M. Kapusta
  10. A. Klimczyk
  11. K. Kosała
  12. G. Krawczyk
  13. D. Krusinowski
  14. K. Kulis
  15. M. Laskowicz
  16. Ł. Malinowski
  17. R. Mirowski
  18. P. Nowak
  19. P. Olszewski
  20. M. Pasek
  21. G. Pawelec
  22. R. Pilch
  23. R. Plutecki
  24. D. Rochowiak
  25. R. Rokosz
  26. J. Semik
  27. T. Sikora
  28. R. Sopel
  29. D. Spuła
  30. M. Szot
  31. M. Szota
  32. P. Szwajcowski
  33. T. Świadek

1995 technik elektronik 3TE Wanda Łozińska

  1. W. Baran
  2. A. Bączek
  3. A. Burdyn
  4. J. Chechelski
  5. M. Cybura
  6. A. Grochal
  7. W. Grochowina
  8. R. Grzyska
  9. R. Kijowski
  10. A. Kikowski
  11. M. Kobyłecki
  12. L. Kolasa
  13. A. Konieczny
  14. D. Leśniak
  15. A. Maciszewski
  16. D. Paluch
  17. A. Piwińska
  18. A. Pojałowski
  19. J. Potępa
  20. W. Robak
  21. K. Siuta
  22. K. Spyrka-Glanda
  23. K. Stańko
  24. M. Stępkowski
  25. J. Szumilas
  26. Zb. Śmiech
  27. P. Truty
  28. D. Winiarek
  29. A. Woźniak
  30. M. Wójtowicz

1995 technik telekomunikacji 3TK Mieczysław Mitka

  1. J. Cieślik
  2. M. Dolata
  3. M. During
  4. K. Florek
  5. P. Furtak
  6. P. Garboś
  7. M. Gąsiorek
  8. M. Gil
  9. Sł. Gruchacz
  10. W. Hryńczak
  11. D. Janeczko
  12. G. Jaskot
  13. J. Kochan
  14. T. Kościński
  15. P. Kowalczyk
  16. M. Kozub
  17. P. Kurek
  18. A. Kurek
  19. R. Ojczyk
  20. A. Patucha
  21. A. Piskała
  22. D. Schaeffer
  23. Sł. Sobczyk
  24. M. Szuba
  25. D. Ulok
  26. P. Waśniowski
  27. T. Woźniak
  28. A. Zoła

1995 technik elektronik 3Tz Maria Nodzyńska

  1. J. Baran
  2. J. Bęben
  3. S. Duda
  4. M. Godyń
  5. P. Kralka
  6. P. Kucharski
  7. A. Kwinta
  8. D. Lewicki
  9. M. Ławicki
  10. Ł. Martyka
  11. Zb. Matuła
  12. G. Mirek
  13. J. Penarski
  14. A. Piwowarczyk
  15. A. Remplakowska
  16. J. Rozpondek
  17. P. Setkowicz
  18. M. Sitko
  19. M. Skuta
  20. M. Solarz
  21. G. Szostek
  22. T. Szostek
  23. D. Trzos
  24. K. Turecki
  25. D. Wilczyński
  26. K. Wojciechowski
  27. G. Wyroba

1995 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Za Barbara Cienkosz

  1. P. Bartosik
  2. P. Cichy
  3. T. Gajos
  4. Sz. Giermek
  5. G. Kluba
  6. D. Kochan
  7. A. Kołodziej
  8. M. Korczak
  9. J. Kos
  10. K. Kostrzewa
  11. A. Krzystek
  12. K. Kubicki
  13. M. Lebiecki
  14. J. Leśniak
  15. R. Michalik
  16. J. Noga
  17. P. Nowak
  18. R. Obakiewicz
  19. Ł. Plenkiewicz
  20. Sz. Rerak
  21. M. Sikora
  22. T. Sroka
  23. W. Starnawski
  24. E. Syguła
  25. J. Tarnowski
  26. J. Turecki

1995 monter aparatury radiowej i telewizyjnej 3Zb Wiesław Wróbel

  1. D. Balik
  2. D. Bębenek
  3. J. Biel
  4. R. Bożęcki
  5. M. Chuchro
  6. R. Duda
  7. A. Galas
  8. Ł. Gąsiorek
  9. M. Goraj
  10. A. Jodłowski
  11. R. Karkoszka
  12. P. Kasperkiewicz
  13. M. Kądziołka
  14. T. Klaja
  15. P. Kmiecik
  16. T. Knapik
  17. T. Lipka
  18. K. Migas
  19. M. Pączek
  20. G. Rosiek
  21. M. Sroka
  22. M. Strzelecki
  23. K. Szlachetka
  24. A. Walczyk
  25. T. Zalas
  26. R. Zięba

1995 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej 3Zc Aleksander Tutka

  1. A. Batko
  2. P. Bobrek
  3. R. Ciaputa
  4. R. Górszczyk
  5. T. Gradoś
  6. W. Hajduk
  7. T. Janik
  8. K. Korzycki
  9. L. Kostecki
  10. T. Kozuba
  11. D. Lipiński
  12. R. Maj
  13. T. Matusik
  14. P. Matykiewicz
  15. T. Michno
  16. K. Musiał
  17. Ł. Nowakowski
  18. P. Ostasiewicz
  19. M. Pac
  20. M. Piszczek
  21. G. Przewoźnik
  22. J. Ryba
  23. T. Szarkowski
  24. M. Szutka
  25. R. Wiche

1995 monter elektronik 4L Zygmunt Parzelka

  1. S. Balon
  2. M. Bochenek
  3. R. Brzegowy
  4. D. Buczak
  5. M. Dyląg
  6. G. Dyluś
  7. M. Gąsior
  8. K. Gęsicki
  9. M. Katarzyński
  10. A. Kochańczyk
  11. M. Kuska
  12. J. Liberda
  13. T. Madyda
  14. P. Malec
  15. K. Morawian
  16. J. Morek
  17. R. Nowak
  18. R. Nowosad
  19. P. Pietrzkiewicz
  20. A. Ryś
  21. D. Saferna
  22. M. Sasulski
  23. Zb. Szatan
  24. G. Szlachta
  25. M. Taborski
  26. T. Talaga
  27. J. Walkosz
  28. G. Widyna
  29. G. Więcek
  30. M. Wysocki
  31. M. Zając
  32. J. Zieliński
  33. A. Zielnik

1995 technik elektronik 5E Andrzej Płachta

  1. D. Cichy
  2. R. Dragosz
  3. W. Dudziak
  4. G. Fraszczyński
  5. J. Gorycki
  6. J. Gorzkowski
  7. R. Gros
  8. P. Jakubowski
  9. A. Kalemba
  10. T. Łucek
  11. G. Maćkowski
  12. D. Mazur
  13. P. Mazur
  14. W. Mrozowski
  15. T. Najder
  16. P. Popiołek
  17. A. Sajnóg
  18. M. Satora
  19. P. Sojka
  20. M. Szymański
  21. G. Trybała
  22. B. Tyrpa
  23. Ł. Urbanek
  24. E. Waśkowski
  25. P. Wawrzyńczak
  26. M. Włosiński
  27. G. Wojtas
  28. R. Wygaś
  29. M. Zemła
  30. K. Żelechowski
Strony: 83
[←cofnij]
[24]
[25]
[26]
[27]
[28]
[dalej→]