Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1997 technik elektronik 5Ma Barbara Stelmach

  1. M. Andryszczak
  2. M. Batko
  3. M. Galowitz
  4. D. Głód
  5. D. Goczał
  6. M. Ingram
  7. K. Jamróz
  8. P. Kiszka
  9. J. Kocoł
  10. J. Kogut
  11. Sz. Kurcab
  12. K. Lelonek
  13. M. Litewka
  14. P. Machał
  15. J. Madej
  16. J. Mańkut
  17. M. Merwart
  18. R. Michalak
  19. A. Myjak
  20. G. Nowak
  21. T. Piątek
  22. G. Ptaszek
  23. P. Rutkowski
  24. K. Salomon
  25. B. Sowa
  26. R. Sułek
  27. R. Szpakiewicz
  28. M. Ślusarczyk
  29. M. Welner
  30. P. Wilczyński
  31. P. Zembura

1997 technik elektronik 5Mb Krzysztof Gembarski

  1. K. Brożek
  2. D. Bywalec
  3. A. Choroszy
  4. B. Ciaranek
  5. R. Cyganik
  6. T. Dajda
  7. W. Dębski
  8. M. Franaszek
  9. T. Frączek
  10. P. Hajdyła
  11. G. Hełdak
  12. K. Kaczmarczyk
  13. Ł. Klimek
  14. J. Kliś
  15. M. Kotek
  16. G. Krumpholz
  17. P. Malec
  18. R. Mazur
  19. G. Niemiec
  20. D. Pieprzyk
  21. M. Pietrzyk
  22. R. Ponisz
  23. T. Sajdyk
  24. J. Skowroński
  25. S. Ślusarczyk
  26. P. Tymczyszyn
  27. R. Wójciaczyk
  28. P. Zdechlikiewicz

1997 technik elektronik 5R Zbigniew Czerwiński

  1. S. Adamczyk
  2. M. Biedak
  3. T. Boroń
  4. P. Cierniak
  5. M. Groń
  6. A. Hebda
  7. M. Janik
  8. J. Jarosz
  9. G. Knurowski
  10. M. Kołodziej
  11. P. Korbiel
  12. M. Lewicki
  13. G. Litwa
  14. Z. Mazur
  15. A. Mieszaniec
  16. M. Motłoch
  17. K. Orzeł
  18. Ł. Osmałek
  19. D. Piega
  20. Ł. Tokaj
  21. J. Wabik
  22. M. Wilk
  23. R. Wisłocki

1997 technik telekomunikacji 5Ti Czesława Rzepecka

  1. M. Austyn
  2. T. Broniewski
  3. P. Cieślik
  4. M. Czajka
  5. A. Dudzic
  6. G. Dyras
  7. J. Hunia
  8. M. Kiszka
  9. Z. Kowalski
  10. P. Kurpisz
  11. P. Legomski
  12. J. Nabagło
  13. R. Niedzielski
  14. M. Owca
  15. P. Palimąka
  16. T. Pałetko
  17. P. Pędras
  18. T. Pulkowski
  19. A. Siodłak
  20. A. Suder
  21. P. Szot
  22. K. Tomczyk
  23. M. Uzar
  24. M. Wiśniewski
  25. G. Włoch
  26. M. Wójcik
  27. P. Wójcik
  28. Ł. Zawadziński

1996 technik elektronik 3Tz Andrzej Łanuszka

  1. M. Bazarnik
  2. M. Czak
  3. P. Dzik
  4. M. Dziurzyński
  5. M. Gaiński
  6. M. Gąsior
  7. K. Gruca
  8. W. Kaczor
  9. P. Kapusta
  10. W. Kleszczyński
  11. W. Kowalski
  12. P. Krzaczyński
  13. G. Kukla
  14. G. Kural
  15. G. Lejda
  16. A. Michalik
  17. P. Michałowski
  18. A. Musiał
  19. A. Nowak
  20. R. Tworzydło
  21. G. Urbańczyk
  22. D. Włodarczyk
  23. T. Wojewoda
  24. M. Wójcik
  25. T. Zaręba

1996 monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych 3Za Jerzy Bałaziński

  1. M. Biela
  2. T. Boroń
  3. A. Domagała
  4. G. Frankowski
  5. M. Garlej
  6. Ł. Grabuś
  7. R. Grzebinoga
  8. T. Grzybek
  9. P. Kaczor
  10. M. Kasprzyk
  11. M. Klamka
  12. Ł. Konieczny
  13. R. Konieczny
  14. D. Kostrz
  15. M. Koszycki
  16. M. Kowalczyk
  17. Ł. Kruk
  18. R. Kurek
  19. M. Łazar
  20. P. Michalski
  21. A. Oliwa
  22. T. Olsza
  23. M. Pelczar
  24. J. Piechnik
  25. Ł. Pitala
  26. D. Potaczek
  27. P. Rębacz
  28. T. Sokołowski
  29. P. Szady
  30. M. Szymczyk
  31. K. Woźniak
  32. T. Wójcik

1996 monter aparatury radiowej i telewizyjnej 3Zb Jacek Orczyk

  1. J. Bachowicz
  2. P. Bętkowski
  3. P. Bień
  4. P. Bolek
  5. P. Ciężadlik
  6. M. Czopko
  7. J. Figuła
  8. J. Gąsienica-Gładczan
  9. J. Góralik
  10. D. Jaje
  11. M. Kowalik
  12. P. Kucharski
  13. G. Maciejewski
  14. J. Maczugowski
  15. M. Miernik
  16. D. Mitka
  17. R. Mitka
  18. M. Nowak
  19. B. Pożniak
  20. T. Prażmowski
  21. K. Sendor
  22. P. Siemieński
  23. B. Skrzypczyk
  24. M. Sroka
  25. M. Starnowicz
  26. T. Szostek
  27. R. Targosz
  28. S. Warchoł
  29. M. Zalarski
  30. M. Ziółko

1996 monter elektronik 4L Maciej Rzeszut

  1. Ł. Bebak
  2. K. Brożek
  3. K. Bylina
  4. B. Doniec
  5. D. Gil
  6. M. Grzyb
  7. A. Hajdzińska
  8. M. Janiczek
  9. T. Kolosek
  10. P. Kozub
  11. P. Lipiarz
  12. P. Małecki
  13. R. Martysiuk
  14. M. Matus
  15. S. Nowak
  16. P. Pajor
  17. A. Paruch
  18. P. Piasecki
  19. S. Sarota
  20. M. Sienko
  21. P. Ślęczkowski
  22. S. Ślusarczyk
  23. M. Tabak
  24. D. Targosz
  25. M. Tomczyk

1996 technik elektronik 5E Maria Kubik

  1. A. Bielański
  2. M. Chmielarczyk
  3. M. Chrzanowski
  4. M. Czechowski
  5. Ł. Czepiec
  6. G. Ćwik
  7. P. Dudek
  8. M. Fitrzyk
  9. A. Frej
  10. S. Giera
  11. M. Góra
  12. A. Góralczyk
  13. P. Góralczyk
  14. J. Janik
  15. R. Jarosz
  16. G. Jasek
  17. J. Jedlińska
  18. R. Kiszka
  19. P. Kruczek
  20. P. Kuczek
  21. R. Majgier
  22. P. Malec
  23. P. Matoga
  24. M. Paluch
  25. R. Patoła
  26. P. Pilecki
  27. J. Popielak
  28. M. Sikora
  29. J. Skraba
  30. M. Stryczek
  31. M. Szydło
  32. R. Tańcula
  33. P. Wolwowicz
  34. P. Zieliński
  35. G. Żurek

1996 technik elektronik 5M Ryszard Czaicki

  1. D. Bodura
  2. P. Boguszewski
  3. J. Brońka
  4. M. Chmiel
  5. M. Chodur
  6. D. Czechowski
  7. M. Feliksiak
  8. A. Flak
  9. A. Flinta
  10. Ł. Gamrat
  11. M. Gicala
  12. J. Gruszczyński
  13. M. Hajdziński
  14. J. Jakubowski
  15. R. Janowicz
  16. Z. Klima
  17. P. Krzywdziński
  18. R. Krzyżak
  19. M. Książek
  20. M. Latosiewicz
  21. D. Lenczowski
  22. Sz. Misiołek
  23. G. Mucha
  24. P. Piastucki
  25. P. Polak
  26. R. Poskróbek
  27. M. Rosołek
  28. A. Staroń
  29. L. Stoch
  30. G. Sumera
  31. P. Tatara
  32. R. Tochowicz
  33. M. Urbański
  34. K. Wazl
Strony: 83
[←cofnij]
[23]
[24]
[25]
[26]
[27]
[dalej→]