Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1998 technik elektronik 5Mb Barbara Kwiecień

  1. M. Bazarnik
  2. M. Chwaja
  3. S. Ciuła
  4. J. Ćwikło
  5. M. Dąbrowski
  6. G. Ferdek
  7. M. Kmiecik
  8. P. Konieczny
  9. Ł. Kostrzewa
  10. S. Kumerski
  11. J. Kwieciński
  12. R. Łukaszewski
  13. L. Maziarz
  14. M. Olech
  15. R. Pająk
  16. M. Palka
  17. B. Patkaniowski
  18. M. Podsiadło
  19. J. Pudełko
  20. D. Skwarek
  21. R. Sobota
  22. Z. Sołek
  23. M. Suchan
  24. M. Szostek
  25. P. Tabor
  26. B. Tomasik
  27. Ł. Trochanowicz
  28. Ł. Zaród
  29. T. Zegar
  30. R. Ziemba
  31. K. Ziętara
  32. P. Zimoń

1998 technik elektronik 5R Alicja Skalny

  1. D. Babiuch
  2. M. Bienas
  3. M. Binczycki
  4. M. Bucki
  5. R. Chrzan
  6. K. Cygan
  7. K. Deskiewicz
  8. P. Dolny
  9. A. Janeczek
  10. D. Jasica
  11. D. Kaszluga
  12. K. Klimek
  13. T. Kotas
  14. T. Kozak
  15. P. Kwiecień
  16. P. Leśniak
  17. G. Łasocha
  18. D. Malec
  19. P. Marona
  20. P. Mierniczek
  21. Sz. Otrysko
  22. Ł. Pala
  23. R. Polak
  24. G. Rutkowski
  25. S. Stopa
  26. A. Szarnicki
  27. P. Świerczek
  28. A. Wolnik
  29. A. Zieliński

1998 technik telekomunikacji 5Ti Mariola Kwiecińska-Stegienko

  1. M. Bauer
  2. S. Bednarski
  3. D. Bigaj
  4. P. Czernek
  5. R. Dudziak
  6. P. Dziubka
  7. G. Gach
  8. M. Koźbielak
  9. K. Lelek
  10. J. Lenczowski
  11. M. Lenda
  12. K. Machotka
  13. R. Mendel
  14. G. Nagacz
  15. R. Ochman
  16. M. Orliński
  17. G. Piszczek
  18. R. Rachwał
  19. D. Remisiewicz
  20. M. Rociek
  21. W. Sobczak
  22. P. Sroka
  23. P. Stach
  24. A. Stopka
  25. J. Styrna
  26. J. Szklarczyk
  27. M. Śliz
  28. M. Świętalski
  29. T. Trzepałka
  30. M. Tumczyk
  31. D. Wiech

1997 technik elektronik 3Tz Grażyna Gruber

  1. K. Banaś
  2. G. Cichoń
  3. J. Głowacki
  4. R. Góralczyk
  5. P. Jakubiec
  6. P. Jakubiec
  7. M. Jankowski
  8. B. Januś
  9. Ł. Jasiński
  10. Ł. Kocwa
  11. A. Konik
  12. S. Krzyszkowski
  13. J. Kurdziel
  14. M. Lenart
  15. P. Maj
  16. P. Matysiak
  17. M. Nowak
  18. P. Rosa
  19. M. Sarnek
  20. J. Starnawski
  21. H. Ślusarczyk
  22. A. Świetnicki
  23. G. Tyszler
  24. A. Udycz
  25. G. Udziela

1997 monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych 3Za Władysław Lach

  1. P. Bednarczyk
  2. G. Błeszyński
  3. T. Buczek
  4. P. Domagała
  5. D. Flak
  6. M. Florczyk
  7. Z. Florczyk
  8. P. Gorgoń
  9. R. Kochański
  10. P. Kuś
  11. M. Kwiecień
  12. K. Latoń
  13. D. Nowak
  14. M. Orlik
  15. M. Pacuła
  16. P. Pawlak
  17. K. Pliszka
  18. W. Puzon
  19. P. Raś
  20. M. Rogowski
  21. G. Sendor
  22. M. Sowula
  23. M. Stożek
  24. P. Wąs
  25. M. Wierzbicki
  26. K. Wilk
  27. P. Włoch
  28. M. Wójtowicz
  29. K. Wroński
  30. R. Zaręba

1997 monter aparatury radiowej i telewizyjnej 3Zb Roman Dębicki

  1. S. Baka
  2. P. Barański
  3. E. Cholewa
  4. B. Chyliński
  5. R. Cieślak
  6. P. Domagała
  7. K. Dzidek
  8. R. Fałowski
  9. S. Filo
  10. G. Franczak
  11. J. Gęgotek
  12. A. Grotkowski
  13. G. Iwat
  14. Ł. Jaśkiewicz
  15. J. Kierzek
  16. M. Klecki
  17. G. Krawczyk
  18. M. Krokosz
  19. M. Kukla
  20. T. Małek
  21. P. Oskwarek
  22. D. Perlikowski
  23. T. Raś
  24. D. Rojek
  25. M. Sobociński
  26. K. Turski
  27. M. Tyrpa
  28. P. Wąsik
  29. G. Wiśniewski
  30. K. Wodnicki

1997 monter elektronik 4La Jerzy Hadryś

  1. R. Aksamit
  2. K. Bednarski
  3. R. Bigaj
  4. J. Buraczek
  5. B. Dusik
  6. M. Flak
  7. M. Gomółka
  8. G. Guzik
  9. B. Harnik
  10. R. Jabłoński
  11. J. Kalina
  12. M. Kapusta
  13. P. Kiędra
  14. B. Kubacka
  15. S. Kuternak
  16. A. Liskiewicz
  17. P. Marek
  18. S. Nosek
  19. D. Nowak
  20. Ł. Piórko
  21. G. Polonek
  22. Ł. Sarna
  23. M. Skiba
  24. G. Szymula
  25. G. Trzcionka
  26. P. Wardas
  27. L. Wilmowski
  28. A. Wtorkiewicz
  29. T. Żurowski

1997 monter elektronik 4Lb Jan Rybicki

  1. G. Adamski
  2. T. Bieniek
  3. E. Budziaszek
  4. M. Bugaj
  5. A. Cisowski
  6. M. Derwisz
  7. A. Domagała
  8. R. Dyda
  9. M. Dydaś
  10. M. Gaczoł
  11. I. Galuba
  12. P. Góralik
  13. A. Kasprzak
  14. P. Kobierski
  15. K. Kołodziej
  16. G. Kraczka
  17. B. Łabędź
  18. J. Marczyk
  19. M. Maślaniec
  20. G. Nowak
  21. Ł. Nowak
  22. B. Noworyta
  23. E. Opoka
  24. S. Podolecki
  25. M. Półtorak
  26. A. Przybyło
  27. R. Pudlak
  28. M. Radoń
  29. A. Sadowski
  30. M. Siklucki
  31. P. Wójcik
  32. B. Ziółkowski

1997 technik elektronik 5E Wiesława Kaczmarczyk

  1. R. Apryjas
  2. J. Assman
  3. T. Banaś
  4. Sz. Bednarz
  5. M. Ciupka
  6. K. Dadej
  7. P. Dzięgielewski
  8. D. Forma
  9. R. Gawron
  10. M. Grabania
  11. M. Grabowski
  12. M. Hałas
  13. M. Harasim
  14. G. Krawczyk
  15. Ł. Kwak
  16. S. Łękawa
  17. T. Łukasik
  18. B. Machnicki
  19. R. Pleszyński
  20. P. Skowyra
  21. P. Skrzyniarz
  22. A. Smagowicz
  23. T. Stępień
  24. J. Szostak
  25. M. Wilczyński

1997 technik telekomunikacji 5K Bożena Marszał

  1. H. Adamczyk
  2. K. Bobka
  3. Ł. Chmielowski
  4. P. Chowaniec
  5. W. Czarniak
  6. R. Fajfer
  7. B. Godyń
  8. T. Janik
  9. P. Jezutek
  10. T. Karcz
  11. Ł. Karnia
  12. W. Kopanica
  13. R. Koprowski
  14. M. Król
  15. G. Kurkiewicz
  16. P. Latała
  17. P. Mach
  18. P. Majda
  19. M. Malara
  20. W. Mazur
  21. P. Orczyk
  22. T. Pustuła
  23. M. Puto
  24. P. Ślizowski
  25. R. Tytuła
  26. D. Wandas
  27. T. Wojtkiewicz
  28. G. Wróbel
Strony: 83
[←cofnij]
[22]
[23]
[24]
[25]
[26]
[dalej→]