Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1999 technik telekomunikacji 3TK Eugeniusz Rutkowski

  1. A. Domagała
  2. W. Dubaj
  3. A. Fornal
  4. S. Giermek
  5. M. Góralczyk
  6. D. Górski
  7. J. Grobarczyk
  8. M. Gut
  9. J. Jachym
  10. B. Jękot
  11. M. Kiełbus
  12. R. Kijowska
  13. M. Krężel
  14. J. Królikowska
  15. R. Kuśnierz
  16. Z. Kwaśniewski
  17. K. Olszowa
  18. K. Pędzimąż
  19. J. Piątek
  20. R. Płaczek
  21. J. Policht
  22. D. Potaczek
  23. M. Rysiński
  24. B. Sojnowska
  25. A. Sowa
  26. J. Suchan
  27. J. Trojan
  28. Z. Twaróg
  29. W. Ufniarz
  30. W. Wdowicz
  31. Z. Wicher
  32. J. Wiejaczka
  33. U. Wiejaczka
  34. D. Wójtowicz
  35. A. Zajączkowska
  36. M. Ziółko

1999 technik telekomunikacji / technik elektronik 3TKE Jacek Chwała

  1. D. Bębenek
  2. K. Błaut
  3. D. Chłosta
  4. R. Ciaputa
  5. D. Druzgała
  6. S. Dudek
  7. G. Gibek
  8. B. Godula
  9. I. Jankiewicz
  10. P. Karczewicz
  11. A. Katra
  12. P. Kuczaj
  13. M. Latko
  14. B. Mądracka
  15. J. Mikołajski
  16. A. Nawara
  17. T. Nawara
  18. E. Niedojadło
  19. W. Nowak
  20. S. Obara
  21. M. Pietrzyk
  22. K. Piwowarczyk
  23. K. Przeklasa
  24. M. Węglarz
  25. K. Witkowski
  26. M. Wójtowicz

1999 technik elektronik 3Tz Andrzej Łanuszka

  1. P. Bolek
  2. J. Gasienica-Gładczan
  3. G. Gąkiewicz
  4. T. Grzybek
  5. D. Jaje
  6. P. Kaczor
  7. M. Klamka
  8. Ł. Konieczny
  9. R. Konieczny
  10. D. Kostrz
  11. M. Koszycki
  12. Ł. Kruk
  13. R. Kurek
  14. M. Łazar
  15. G. Maciejewski
  16. J. Maczugowski
  17. P. Michalski
  18. M. Miernik
  19. D. Mitka
  20. T. Olsza
  21. M. Pelczar
  22. K. Sendor
  23. P. Siemieński
  24. T. Sokołowski
  25. P. Szady
  26. M. Szymczyk
  27. K. Woźniak
  28. T. Wójcik
  29. M. Zalarski

1999 monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych 3Za Krystyna Bartnicka

  1. R. Błachut
  2. Ł. Cichy
  3. Ł. Ciszowski
  4. S. Cyganik
  5. P. Drzyzga
  6. P. Galus
  7. M. Głowacki
  8. P. Grochowalski
  9. A. Gurbiel
  10. P. Hacuś
  11. K. Kiełtyka
  12. L. Kowal
  13. M. Majchrzak
  14. K. Maślisz
  15. M. Matysiak
  16. M. Migdał
  17. M. Milewski
  18. P. Oleński
  19. J. Piąstka
  20. Ł. Przetocki
  21. Ł. Rose
  22. W. Rutkowski
  23. A. Sajnóg
  24. Ł. Siemek
  25. B. Skoplak
  26. P. Skórzak
  27. Ł. Słodki
  28. P. Słowik
  29. A. Szczepaniec
  30. D. Śledź
  31. M. Totoń
  32. Ł. Ubańczyk
  33. Ł. Wincencik
  34. P. Żelechowski

1999 monter aparatury radiowej i telewizyjnej 3Zb Andrzej Samborski

  1. D. Bator
  2. R. Bochaczyk
  3. T. Ciemięga
  4. K. Cybura
  5. D. Czart
  6. Ł. Ekstowicz
  7. P. Goryczko
  8. M. Grzybek
  9. G. Grzywacz
  10. P. Jarosz
  11. W. Jarosz
  12. P. Knapik
  13. Ł. Krakowiak
  14. T. Kula
  15. A. Lewicki
  16. D. Pawlik
  17. A. Piszczek
  18. M. Popiołek
  19. B. Przybyło
  20. P. Reszka
  21. T. Setny
  22. M. Steczko
  23. G. Strug
  24. P. Suchan
  25. M. Tyszkiewicz
  26. M. Wilczek
  27. Ł. Wilk
  28. R. Wolsza
  29. M. Wójciak
  30. M. Wrona
  31. P. Wróbel
  32. P. Zbroja

1999 monter urządzeń elektronicznych 3Zc Jan Ebel

  1. B. Barański
  2. W. Chochół
  3. R. Chymuk
  4. P. Czaja
  5. G. Dusik
  6. K. Dziedzic
  7. D. Frąckowiak
  8. K. Gacek
  9. P. Grela
  10. M. Janik
  11. G. Kaim
  12. A. Karecki
  13. M. Koczara
  14. P. Koczur
  15. K. Kowalczyk
  16. R. Kozimor
  17. P. Kozioł
  18. D. Kuznik
  19. A. Ligęzowski
  20. Ł. Marona
  21. M. Mich
  22. M. Najnert
  23. P. Nędza
  24. G. Puchała
  25. W. Sewioł
  26. P. Smenda
  27. P. Starowicz
  28. M. Suchta
  29. M. Trojan
  30. K. Wcisło
  31. P. Widyna
  32. D. Woźniak
  33. M. Zych

1999 monter elektronik 4L Barbara Aleksandrowicz

  1. S. Austyn
  2. D. Biel
  3. Ł. Bruzda
  4. P. Derwisz
  5. R. Duda
  6. T. Galas
  7. M. Gruca
  8. P. Hanula
  9. D. Jacak
  10. P. Janicki
  11. R. Janik
  12. P. Jasiołek
  13. I. Kaleta
  14. P. Kozioł
  15. E. Krawczyk
  16. M. Kruczek
  17. M. Luty
  18. P. Malec
  19. M. Mika
  20. A. Motyka
  21. S. Powrożnik
  22. G. Rybka
  23. T. Stryszowski
  24. R. Tataruch
  25. P. Tesznar
  26. S. Tota
  27. A. Trzciński
  28. Ł. Wadowski
  29. G. Wcisło
  30. J. Wyka

1999 technik elektronik 5E Krystyna Strzebońska

  1. K. Achi
  2. K. Bonior
  3. T. Buczek
  4. K. Bularz
  5. G. Chorobik
  6. P. Dudasz
  7. M. Grondalczyk
  8. B. Jamrozy
  9. M. Jamróz
  10. P. Juras
  11. R. Kafel
  12. M. Kleszcz
  13. M. Kowalczyk
  14. K. Lembas
  15. M. Leśniak
  16. T. Małota
  17. M. Maślisz
  18. J. Mrowca
  19. P. Myjak
  20. J. Piech
  21. M. Potęga
  22. M. Prusak
  23. M. Rynczak
  24. W. Sidziński
  25. B. Sobczak
  26. J. Solarczyk
  27. A. Szczurek
  28. B. Wójcik
  29. T. Zelek
  30. A. Żurek

1999 technik telekomunikacji 5K Danuta Stecka

  1. M. Badlik
  2. R. Bielski
  3. Ł. Chmiest
  4. Ł. Cyran
  5. R. Durda
  6. M. Fita
  7. G. Gicala
  8. M. Jaglarz
  9. P. Kamecki
  10. W. Kania
  11. K. Klimczyk
  12. G. Lisak
  13. S. Lubecki
  14. M. Marczyński
  15. R. Motyka
  16. G. Olewiński
  17. G. Pilch
  18. T. Polończyk
  19. K. Strączek
  20. G. Studnicki
  21. P. Surówka
  22. R. Szafraniec
  23. P. Trzepałka
  24. A. Turkawski
  25. M. Wilczyński
  26. Ł. Wołek
  27. M. Wygaś
  28. S. Żurek

1999 technik elektronik 5M Krystyna Michalik

  1. P. Adamczyk
  2. Ł. Będkowski
  3. P. Czarny
  4. P. Gacek
  5. K. Gamrat
  6. T. Gaździk
  7. W. Górski
  8. T. Hyla
  9. A. Klaja
  10. W. Krawczyk
  11. P. Macioł
  12. M. Malinowski
  13. T. Małysa
  14. J. Mazgaj
  15. T. Mitka
  16. M. Nowak
  17. J. Popiela
  18. D. Pulchny
  19. W. Rażniak
  20. P. Sikora
  21. K. Szarecki
  22. W. Szymski
  23. Ł. Turoń
  24. B. Tylka-Suleja
  25. J. Wetula
  26. G. Wójcik
  27. D. Wyczesany
  28. M. Zięć
Strony: 83
[←cofnij]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[dalej→]