Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

2000 monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych 3Za Danuta Rudkowska

  1. Robert Bałdys
  2. Michał Bigos
  3. Marcin Chojnowski
  4. Dariusz Dudek
  5. Łukasz Forma
  6. Sabina Góralczyk
  7. Marcin Gubała
  8. Bartosz Jaworski
  9. Paweł Kasprzyk
  10. Józef Kazek
  11. Andrzej Kazirod
  12. Aleksander Kopniak
  13. Maciej Kozień
  14. Krzysztof Król
  15. Piotr Krukiewicz
  16. Roman Kudelski
  17. Robert Kurpiel
  18. Piotr Mosur
  19. Paweł Nalepa
  20. Maciej Pawlikowski
  21. Mirosław Piekara
  22. Piotr Polaczek
  23. Rafał Poznański
  24. Mariola Pozniak
  25. Sławomir Raczek
  26. Sławomir Rakoczy
  27. Łukasz Rogowski
  28. Michał Smender
  29. Krzysztof Sonik
  30. Krzysztof Stempiński
  31. Julian Torba
  32. Paweł Więcek
  33. Wojciech Zaprzałka
  34. Łukasz Żbik

2000 monter aparatury radiowej i telewizyjnej 3Zb Jerzy Hadryś

  1. Grzegorz Burda
  2. Marcin Ćwikła
  3. Adam Dudek
  4. Andrzej Furtak
  5. Krzysztof Gajda
  6. Marcin Galon
  7. Daniel Gomółka
  8. Korneliusz Haber
  9. Łukasz Huczek
  10. Jacek Kobierski
  11. Grzegorz Krawczyk
  12. Marcin Krztoń
  13. Paweł Marszałowicz
  14. Marek Matoga
  15. Mariusz Mikołajski
  16. Marcin Miziak
  17. Marcin Pięta
  18. Łukasz Rerak
  19. Grzegorz Szczurek
  20. Dariusz Śmiech
  21. Daniel Ważydrąg
  22. Emil Ważydrąg
  23. Magdalena Włodarczyk
  24. Paweł Zębala
  25. Michał Żuławiński

2000 monter urządzeń elektronicznych 3Zc Roman Dębicki

  1. Przemysław Bąk
  2. Piotr Bednarczyk
  3. Michał BIelach
  4. Łukasz Bukowski
  5. Mateusz Cichy
  6. Michał Fic
  7. Marcin Gądek
  8. Paweł Gnutek
  9. Grzegorz Hyla
  10. Szczepan Jabłoński
  11. Michał Jarzyna
  12. Paweł Kapusta
  13. Michał Knapik
  14. Krzysztof Kudasiewicz
  15. Filip Kwinta
  16. Bartłomiej Lange
  17. Rafał Musiał
  18. Bartosz Nosek
  19. Mirosław Pastuszka
  20. Michał Pietrzyk
  21. Przemysław Pojawa
  22. Krzysztof Pulchny
  23. Jerzy Rożanowicz
  24. Marcin Ruman
  25. Michał Skowronek
  26. Grzegorz Skóbel
  27. Przemysław Smenda
  28. Krzysztof Smyk
  29. Krzysztof Szczepaniak
  30. Łukasz Śliwa
  31. Paweł Włodek
  32. Marcin Zając

2000 monter elektronik 4L Mirosława Jankowska

  1. Bartosz Bednarczyk
  2. Grzegorz Bergel
  3. Dariusz Bińczycki
  4. Piotr Chorobik
  5. Daniel Ciastoń
  6. Jerzy Dudkiewicz
  7. Paweł Florczyk
  8. Bartłomiej Gawor
  9. Krzysztof Grabowiecki
  10. Łukasz Grzywacz
  11. Marcin Jakóbek
  12. Rafał Jaśkowiec
  13. Andrzej Kiebzak
  14. Łukasz Klimczewski
  15. Tomasz Konik
  16. Kazimierz Korolczuk
  17. Michał Kowalik
  18. Łukasz Kowalski
  19. Jarosław Kozłowski
  20. Daniel Machnik
  21. Marcin Mizgalewicz
  22. Luiza Musiał
  23. Paweł Nowak
  24. Andrzej Okrajni
  25. Wojciech Paciorek
  26. Zbigniew Ryś
  27. Łukasz Skiba
  28. Łukasz Stożek
  29. Marcin Szydło
  30. Marcin Ślusarczyk
  31. Piotr Trojański
  32. Tomasz Tylek
  33. Maciej Zając
  34. Andrzej Żebracki

2000 technik elektronik 5Ea Barbara Stelmach

  1. Jacek Boryło
  2. Ireneusz Ciaputa
  3. Marcin Cydzik
  4. Bartosz Czerw
  5. Piotr Dziadkowiec
  6. Mariusz Dziekan
  7. Michał Dzikowski
  8. Roman Dziubka
  9. Daniel Góral
  10. Marcin Grabowski
  11. Tomasz Gruca
  12. Bartłomiej Kapuśniak
  13. Sławomir Kokłowski
  14. Wojciech Kucia
  15. Adam Kupiec
  16. Paweł Kuś
  17. Łukasz Leśniak
  18. Maciej Mendela
  19. Łukasz Michalewski
  20. Piotr Mizera
  21. Łukasz Nocoń
  22. Tomasz Ptaszek
  23. Krzysztof Sierant
  24. Jacek Siwek
  25. Krzysztof Starowicz
  26. Marek Szczepka
  27. Łukasz Szczygieł
  28. Robert Szechowski
  29. Marcin Szklarczyk
  30. Piotr Szmyd
  31. Marcin Wiązowski
  32. Dominik Wrona

2000 technik elektronik 5Eb Barbara Cienkosz

  1. Łukasz Balicki
  2. Waldemar Bednarczyk
  3. Sebastian Buczek
  4. Marcin Bytom
  5. Marcin Cendrowicz
  6. Marek Dudzic
  7. Damian Garus
  8. Łukasz Gołda
  9. Marcin Grzebinoga
  10. Piotr Kasperczyk
  11. Michał Kawa
  12. Sebastian Lis
  13. Grzegorz Łokcik
  14. Michał Machlowski
  15. Rafał Mazur
  16. Bruno Michalski
  17. Maciej Molik
  18. Marcin Najder
  19. Krzysztof Nowacki
  20. Tomasz Ostrowski
  21. Krzysztof Piątek
  22. Łukasz Rabiej
  23. Adam Rataj
  24. Michał Romański
  25. Robert Rozmus
  26. Przemysław Ryba
  27. Aleksander Simicz
  28. Łukasz Styczeń
  29. Henryk Tarcholik
  30. Jacek Wątorek
  31. Paweł Wojdyła
  32. Michał Woźniak
  33. Marek Wójcik
  34. Tomasz Zielnik
  35. Wojciech Żuchowicz

2000 technik telekomunikacji 5K Barbara Kawa

  1. Mariusz Balawejder
  2. Waldemar Bolek
  3. Daniel Budek
  4. Dariusz Cempura
  5. Grzegorz Cios
  6. Filip Daczyński
  7. Marcin Domagała
  8. Piotr Figiel
  9. Sebastian Furtak
  10. Paweł Gala
  11. Damian Gil
  12. Marcin Graca
  13. Konrad Grudziński
  14. Tomasz Gruszecki
  15. Piotr Grysak
  16. Dominik Helbin
  17. Janusz Jaworski
  18. Wojciech Kapusta
  19. Tomasz Krawczewicz
  20. Robert Kursa
  21. Przemysław Kutek
  22. Adrian Lasoń
  23. Rafał Madeja
  24. Rafał Mandryk
  25. Sławomir Matiasik
  26. Marcin Musiał
  27. Przemysław Pala
  28. Tomasz Sadowski
  29. Katarzyna Sekunda
  30. Konrad Stachańczyk
  31. Andrzej Stankiewicz
  32. Artur Starek
  33. Marcin Szewczyk
  34. Michał Trando

2000 technik elektronik 5M Barbara Górska

  1. Jarosław Białkowski
  2. Dominik Ciesielski
  3. Mirosław Cygan
  4. Wojciech Cywicki
  5. Marcin Flinta
  6. Łukasz Gara
  7. Marek Gibek
  8. Marek Głowacki
  9. Grzegorz Harsze
  10. Aleksander Kardas
  11. Grzegorz Kijowski
  12. Grzegorz Knafel
  13. Marcin Korbut
  14. Bartosz Kowalski
  15. Łukasz Łojek
  16. Piotr Matys
  17. Andrzej Miśkowiec
  18. Mariusz Mleczko
  19. Ewa Oknińska
  20. Tomasz Orzechowski
  21. Tomasz Piotrowski
  22. Artur Piszczek
  23. Robert Podsiadło
  24. Marek Pyrz
  25. Jacek Sala
  26. Łukasz Siodłak
  27. Tomasz Skuta
  28. Maciej Włodarczyk
  29. Tomasz Wójcik
  30. Grzegorz Zając
  31. Tomasz Zając
  32. Tomasz Zapała
  33. Krzysztof Żurek

2000 technik telekomunikacji 5Ti Wanda Kasprzyk

  1. Marcin Barabasz
  2. Mariusz Białowąs
  3. Grzegorz Brzozowski
  4. Bartosz Feński
  5. Piotr Głodzik
  6. Jarosław Górski
  7. Robert Jachimczak
  8. Paweł Jagusiak
  9. Damian Janeczek
  10. Marek Janik
  11. Grzegorz Japoł
  12. Paweł Kaczmarczyk
  13. Ryszard Karnia
  14. Paweł Kącik
  15. Michał Klag
  16. Krzysztof Klima
  17. Mariusz Kowalski
  18. Grzegorz Król
  19. Mariusz Kucharski
  20. Szymon Kurek
  21. Tomasz Kus
  22. Łukasz Luzar
  23. Mirosław Łysek
  24. Roman Majerczak
  25. Krzysztof Mucha
  26. Przemysław Nogieć
  27. Dariusz Odroniec
  28. Paweł Pęcak
  29. Marek Rosek
  30. Grzegorz Sierpotowski
  31. Krystian Stawarczyk
  32. Dawid Tucharz
  33. Adam Urbańczyk
  34. Tomasz Wójcik
  35. Wojciech Wójtowicz
  36. Grzegorz Wywiał

1999 technik elektronik 3TE Grażyna Gruber

  1. P. Chmiel
  2. M. Chrapusta
  3. M. Cież
  4. T. Daliniewski
  5. J. Figuła
  6. A. Gąior
  7. P. Głowacki
  8. M. Goraj
  9. A. Góral
  10. J. Góralik
  11. P. Iglar
  12. T. Igliński
  13. P. Kasperkiewicz
  14. G. Kołodziej
  15. M. Kozieł
  16. P. Krawczyk
  17. D. Paczut
  18. M. Pieprzycki
  19. Ł. Pitala
  20. M. Popczyk
  21. D. Stachowicz
  22. T. Szostek
  23. R. Targosz
  24. Z. Twardosz
  25. G. Tynus
  26. S. Warchoł
  27. Ł. Zelech
Strony: 83
[←cofnij]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[dalej→]