Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

2001 monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych 3Zm Aleksander Kielski

  1. Paweł Balawejder
  2. Mateusz Bernacki
  3. Marcin Boroń
  4. Tomasz Boroń
  5. Karol Duda
  6. Grzegorz Duniec
  7. Paweł Dziobek
  8. Marcin Hasir
  9. Dariusz Janczarski
  10. Łukasz Jezioro
  11. Marek Kołos
  12. Bogumił Kowal
  13. Paweł Kowalik
  14. Artur Kozioł
  15. Tomasz Kulesa
  16. Łukasz Maksymiw
  17. Piotr Motoła
  18. Wiktor Mrozowski
  19. Paweł Nowakowski
  20. Krzysztof Ochoński
  21. Rafał Palmowski
  22. Marek Pastuszak
  23. Piotr Piwowarczyk
  24. Marcin Rzepliński
  25. Mariusz Saczka
  26. Stanisław Siatka
  27. Rafał Stolarski
  28. Leszek Szymczyk
  29. Łukasz Tomana
  30. Kamil Włodarski
  31. Michał Wojciechowski

2001 monter elektronik 4L Jan Rybicki

  1. Grzegorz Błachno
  2. Adrian Bogusz
  3. Grzegorz Cyran
  4. Paweł Czubaj
  5. Damian Deptuch
  6. Paweł Dyczkowski
  7. Jerzy Grzywalski
  8. Łukasz Kaputa
  9. Paulina Kosmowska
  10. Radosław Krausiewicz
  11. Dawid Książek
  12. Marcin Kupiec
  13. Tomasz Kurowski
  14. Paweł Leśniak
  15. Jakub Macioł
  16. Zbigniew Maciołek
  17. Rafał Mastalski
  18. Maciej Mazanek
  19. Michał Mrożek
  20. Robert Oleksiak
  21. Marcin Orzeł
  22. Michał Patok
  23. Jarosław Pilch
  24. Tomasz Piwowarczyk
  25. Michał Pluta
  26. Michał Ryż
  27. Rafał Salawa
  28. Mariusz Sarga
  29. Tomasz Sowa
  30. Grzegorz Sroka
  31. Mirosław Stefański
  32. Mateusz Suder
  33. Piotr Wieczorek
  34. Paweł Zając

2001 technik elektronik 5Ea Agata Pasznicka

  1. Grzegorz Baster
  2. Łukasz Bąkowski
  3. Artur Budek
  4. Tomasz Dźwigaj
  5. Sławomir Gaździcki
  6. Jakub Jania
  7. Grzegorz Jankowski
  8. Paweł Kamiński
  9. Grzegorz Kozioł
  10. Tomasz Kurak
  11. Dawid Łach
  12. Jarosław Meus
  13. Rafał Miśtak
  14. Tomasz Nowakowski
  15. Bartosz Ogibowski
  16. Robert Piątek
  17. Maciej Polak
  18. Piotr Reczek
  19. Łukasz Sarga
  20. Dariusz Sarota
  21. Marcin Stasiak
  22. Paweł Świerk
  23. Stanisław Wolanin
  24. Grzegorz Żmudzki

2001 technik elektronik 5Eb Joanna Siewierska-Pudełko

  1.  Adamczyk
  2.  Bednarczyk
  3.  Bielewicz
  4.  Boczkowski
  5.  Drewniak
  6.  Front
  7.  Góralczyk
  8.  Grabski
  9.  Kałka
  10. Grzegorz Kapusta
  11. Krzysztof Kokoszka
  12. Grzegorz Kozień
  13. Tomasz Krystian
  14. Wiktor Krzak
  15. Mariusz Kwinta
  16. Piotr Łużniak
  17. Marcin Małek
  18. Paweł Matoń
  19. Łukasz Mizera
  20. Piotr Natkaniec
  21. Rafał Ogonowski
  22. Michał Pękala
  23. Marek Pilch
  24. Wojciech Przęczek
  25. Michał Suchan
  26. Karol Szablowski
  27. Wojciech Światłoń
  28. Łukasz Tabor
  29. Marek Ustymenko
  30. Michał Wajda
  31. Paweł Woźniak
  32. Paweł Wójciak
  33. Sławomir Żołnierczyk

2001 technik telekomunikacji 5K Artur Wardas

  1. Iwona Buraczek
  2. Marek Dobosz
  3. Łukasz Fasuga
  4. Łukasz Feluś
  5. Krzysztof Gądek
  6. Grzegorz Głupczyk
  7. Tomasz Guzik
  8. Paweł Jasonek
  9. Bartosz Jędrzejczyk
  10. Mariusz Kanar
  11. Tomasz Kleszyński
  12. Wojciech Kromka
  13. Łukasz Kurnik
  14. Łukasz Mielniczek
  15. Łukasz Nędza
  16. Przemysław Pacułt
  17. Jan Paruch
  18. Tomasz Rejdych
  19. Jakub Rybczyński
  20. Tomasz Sęk
  21. Paweł Słowik
  22. Wojciech Stefańczyk
  23. Tomasz Stocki
  24. Adrian Waga
  25. Michał Walasz
  26. Krystian Warnecki
  27. Aleksander Warywocki
  28. Łukasz Wcisło
  29. Piotr Wolak
  30. Łukasz Wróbel
  31. Krzysztof Wyczesany
  32. Lucjan Żurek

2001 technik elektronik 5M Maria Kubik

  1. Jacek Byczyński
  2. Marek Cienkosz
  3. Jan Cudak
  4. Łukasz Cygan
  5. Grzegorz Czepiel
  6. Jarosław Dyras
  7. Łukasz Filipowski
  8. Robert Florczyk
  9. Rafał Gałuszka
  10. Paweł Grabania
  11. Mirosław Jąkała
  12. Krzysztof Kamyczek
  13. Michał Klocek
  14. Dawid Kuś
  15. Daniel Lelek
  16. Grzegorz Łabuz
  17. Mirosław Michalski
  18. Maciej Michno
  19. Sławomir Miernik
  20. Marek Pazdan
  21. Michał Piekulski
  22. Piotr Pławecki
  23. Robert Repetowski
  24. Marcin Sajak
  25. Grzegorz Sikora
  26. Łukasz Sztangret
  27. Michał Śliwka
  28. Piotr Święciak
  29. Mariusz Witek
  30. Wojciech Woś
  31. Grzegorz Zając
  32. Artur Zawadzki
  33. Michał Zawadzki
  34. Piotr Zięba

2001 technik telekomunikacji 5Ti Lucyna Leśniak

  1. Wojciech Baran
  2. Maciej Betleja
  3. Wojciech Bryła
  4. Michał Ceklarz
  5. Paweł Ciok
  6. Mariusz Gajewski
  7. Łukasz Gałązkiewicz
  8. Grzegorz Gęślak
  9. Arkadiusz Gronowski
  10. Tomasz Hamernik
  11. Grzegorz Janik
  12. Sławomir Judasz
  13. Beata Kowal
  14. Michał Król
  15. Michał Lelonek
  16. Paweł Leski
  17. Robert Leszczak
  18. Krzysztof Ładniak
  19. Paweł Łukaszyk
  20. Marcin Malinowski
  21. Jarosław Marcinek
  22. Paweł Mędala
  23. Michał Nogieć
  24. Michał Okręglicki
  25. Łukasz Pułka
  26. Daniel Ryszka
  27. Michał Sajdak
  28. Paweł Siemieński
  29. Sławomir Skrzyniarz
  30. Marta Solak
  31. Grzegorz Szafraniec
  32. Zbigniew Szpilka
  33. Marcin Ślusarczyk
  34. Piotr Wienc
  35. Paweł Zaczyk

2000 technik elektronik 3Te Irena Cisoń

  1. Grażyna Antas
  2. Sławomir Baka
  3. Jacek Barwa
  4. Michał Bednarski
  5. Adam Bieniek
  6. Piotr Bitner
  7. Dariusz Burda
  8. Janusz Chwałek
  9. Radosław Fałowski
  10. Piotr Gach
  11. Edyta Garmada
  12. Ireneusz Gibes
  13. Roman Jewuła
  14. Krzysztof Kapałka
  15. Janusz Kierzek
  16. Michał Klich
  17. Adam Kowalski
  18. Grzegorz Krawczyk
  19. Marek Krzywda
  20. Marcin Kucharski
  21. Mirosław Kukla
  22. Paweł Łabędź
  23. Renata Maluty
  24. Artur Małek
  25. Tomasz Małek
  26. Marek Miśkiewicz
  27. Dariusz Perlikowski
  28. Mariusz Podobiński
  29. Piotr Pojedyniec
  30. Grzegorz Postój
  31. Grzegorz Reczek
  32. Daniel Rojek
  33. Tomasz Słaboń
  34. Mariusz Stańczyk
  35. Robert Szczutko
  36. Krzysztof Wodnicki

2000 technik telekomunikacji 3Tk Joanna Kucharzyk

  1. Paweł Banek
  2. Dariusz Batko
  3. Grażyna Biel
  4. Grzegorz Błeszyński
  5. Zbigniew Boroń
  6. Zbigniew Florczyk
  7. Zdzisław Gumula
  8. Ryszard Harasymowicz
  9. Sławomir Hojna
  10. Jacek Iwanicki
  11. Piotr Kamionka
  12. Robert Kelner
  13. Jacek Kuc
  14. Robert Kwapniewski
  15. Karol Latoń
  16. Tomasz Lichosyt
  17. Monika Łazuka
  18. Dorota Mąsiorska
  19. Zbigniew Michalski
  20. Bogdan Mrozek
  21. Wojciech Nowodworski
  22. Łukasz Olesiński
  23. Piotr Pawlak
  24. Halina Pawlik
  25. Tomasz Pawluś
  26. Irena Piotrowska
  27. Jacek Potępa
  28. Jerzy Prokop
  29. Robert Rak
  30. Zbigniew Roś
  31. Zofia Ruła
  32. Robert Sawicki
  33. Piotr Skórka
  34. Jacenty Spyra
  35. Wojciech Stojowski
  36. Mirosław Stożek
  37. Andrzej Ślęzak
  38. Marcin Wajda
  39. Piotr Woźniak

2000 technik elektronik 3Tz Czesława Rzepecka

  1. Paweł Barański
  2. Paweł Bednarczyk
  3. Michał Biela
  4. Tomasz Buczek
  5. Bartosz Chyliński
  6. Paweł Domagała
  7. Tomasz Dzikowicz
  8. Dominik Flak
  9. Michał Florczyk
  10. Grzegorz Franczak
  11. Jan Gęgotek
  12. Piotr Gorgoń
  13. Artur Grotowski
  14. Łukasz Jaśkiewicz
  15. Marek Klecki
  16. Roland Kochański
  17. Mateusz Orlik
  18. Marcin Pacuła
  19. Krzysztof Pliszka
  20. Mirosław Rogowski
  21. Grzegorz Sendor
  22. Marek Sobociński
  23. Krzysztof Turski
  24. Marcin Tyrpa
  25. Piotr Wąś
  26. Piotr Włoch
  27. Rafał Zaręba
Strony: 83
[←cofnij]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[dalej→]