Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

2016 technik teleinformatyk 4Tb Ewa Bonior

  1. Mateusz Bosak
  2. Daniel Bulanda
  3. Marek Czechowski
  4. Davide Faiz
  5. Dominik Froński
  6. Szymon Hajduk
  7. Mateusz Herian
  8. Piotr Holewa
  9. Daniel Jankowiak
  10. Jakub Kalfas
  11. Piotr Kapusta
  12. Patryk Karwat
  13. Roland Kaznowski
  14. Mateusz Kitliński
  15. Marcin Kobas
  16. Bartłomiej Kolasa
  17. Łukasz Korbut
  18. Kamil Krasny
  19. Mateusz Kutaj
  20. Robert Leśniak
  21. Aleksandra Marzec
  22. Adrian Maślak
  23. Filip Michalik
  24. Tomasz Nieckula
  25. Patryk Płaszczak
  26. Adam Rybicki
  27. Bogusław Smolarczyk
  28. Wiktor Stefański
  29. Michał Stroński
  30. Maciej Wesołowski
  31. Dawid Włodarczyk
  32. Jakub Wójcik
  33. Daniel Ziomek

2015 technik elektronik 4Ea Piotr Piekarski

  1. Michał  Beniowski
  2. Michał  Duran
  3. Zbigniew  Fatyga
  4. Dominik  Górni
  5. Daniel  Gurgul
  6. Grzegorz  Knapik
  7. Dawid  Koczur
  8. Miłosz  Konarek
  9. Marek  Kuc
  10. Mateusz  Kućka
  11. Michał  Kurek
  12. Mikołaj Lang
  13. Adam  Lebiedź
  14. Maciej  Łapa
  15. Krzysztof  Majchrowicz
  16. Michał  Marchewka
  17. Mikołaj  Markiewicz
  18. Patryk  Mączek
  19. Jakub  Myśliwiec
  20. Tomasz  Nowak
  21. Piotr  Paluch
  22. Michał  Rogóż
  23. Paweł  Szczepka
  24. Jakub  Sztybel
  25. Grzegorz  Węgrzyn

2015 technik elektronik 4Eb Agnieszka Osuch-Czepiel

  1. Adrian  Bryła
  2. Kamil  Cygan
  3. Łukasz  Czekaj
  4. Przemysław  Dziedzina
  5. Michał  Figura
  6. Marcin  Gwizdała
  7. Jacek  Kita
  8. Krzysztof  Kocjan
  9. Wojciech  Krakowiak
  10. Piotr  Krzysteczko
  11. Kamil  Kuciel
  12. Daniel  Leśniak
  13. Robert  Łabuz
  14. Bartłomiej Maślanka
  15. Kacper  Milejski
  16. Krzysztof  Misiorowski
  17. Michał  Motyl
  18. Dawid  Nęcka
  19. Filip  Oleszek
  20. Grzegorz  Piekarczyk
  21. Michał  Prośniak
  22. Krzysztof  Solecki
  23. Damian  Tarnawski
  24. Adrian  Wysoczyński

2015 technik elektronik 4Ec Anna Koszałka

  1. Michał  Bałuka
  2. Dawid  Bomba
  3. Mariusz  Grandys
  4. Jakub  Hajdus
  5. Jakub  Jarzyna
  6. Wojciech  Jochymek
  7. Sebastian  Karkus
  8. Kamil  Kącki
  9. Karol  Kościółek
  10. Dominik  Kucharski
  11. Hubert  Lempart
  12. Grzegorz  Marchewka
  13. Krzysztof  Marchewka
  14. Jakub  Niziołek
  15. Radosław  Nowak
  16. Robert  Nowak
  17. Tomasz  Nowiński
  18. Mateusz Okrajek
  19. Paweł  Pudo
  20. Jakub  Regulski
  21. Dawid  Sarna
  22. Wojciech  Skrzybalski
  23. Daniel  Sygut
  24. Dominik  Taborski
  25. Grzegorz  Wątor
  26. Przemysław  Zięba

2015 technik elektronik 4Ed Grażyna Minior

  1. Bartosz Bańbuła
  2. Sławomir  Bańdo
  3. Emil  Broszkiewicz
  4. Patryk Bujak
  5. Marcin  Cabała
  6. Michał  Cież
  7. Łukasz  Czyż
  8. Damian  Czyżowski
  9. Mikołaj  Gacek
  10. Bartosz  Guguła
  11. Mateusz  Kicek
  12. Daniel  Klęsk
  13. Adrian  Król
  14. Bartłomiej  Lewandowski
  15. Konrad Mączka
  16. Rafał Mączka
  17. Konrad  Motyl
  18. Dariusz  Motylski
  19. Marek  Mrówka
  20. Hubert  Noga
  21. Paweł  Orzechowski
  22. Mirosław  Rojek
  23. Michał  Roman
  24. Maksymilian  Sawa
  25. Konrad  Szafraniec
  26. Mateusz  Szpilka
  27. Marcin Wakszyński
  28. Miłosz Wrona
  29. Bartosz Zacharski
  30. Marek  Zieliński

2015 technik informatyk 4Ia Paweł Koszałka

  1. Adrian  Adamczyk
  2. Michał  Adamek
  3. Wojciech  Chmielarz
  4. Kamil  Chodurek
  5. Michał  Czerw
  6. Michał  Dadak
  7. Michał  Domagała
  8. Paulina  Fiszer
  9. Dominik  Foryś
  10. Krzysztof  Franiek
  11. Paweł  Górszczak
  12. Damian  Hanusiak
  13. Grzegorz  Jasiński
  14. Anna  Karez
  15. Artur  Kawala
  16. Filip  Kica
  17. Wojciech  Kołodziej
  18. Kajetan  Kucharczyk
  19. Marek  Lewiński
  20. Sebastian  Łata
  21. Sebastian  Matys
  22. Marcin  Mirzyński
  23. Grzegorz  Mlostek
  24. Marcin  Oleś
  25. Łukasz  Ożóg
  26. Szymon  Pajka
  27. Arkadiusz  Pietrzak
  28. Maciej  Pietrzyk
  29. Paweł  Piwowarski
  30. Jakub  Rosiak
  31. Patrycja  Sałapat
  32. Łukasz  Siatka
  33. Marek  Siwecki
  34. Maciej  Słaboń
  35. Mateusz  Szopa
  36. Grzegorz  Wiśniowski

2015 technik informatyk 4Ib Anna Adamowicz

  1. Aleksander  Bąba
  2. Jakub  Bąk
  3. Krystian  Biernat
  4. Rafał  Bondyra
  5. Karol  Filek
  6. Paweł  Garlej
  7. Rafał  Gosiewski
  8. Dominik  Gręda
  9. Miłosz  Grzesiak
  10. Amadeusz  Hercog
  11. Stanisław  Hodurek
  12. Stanisław  Jamróz
  13. Szymon  Janik
  14. Gracjan  Jasiówka
  15. Patryk  Juszczynka
  16. Konrad  Keppert
  17. Daniel  Kubik
  18. Karol  Łach
  19. Szymon  Łaciak
  20. Kamil  Małek
  21. Michał  Palonek
  22. Piotr  Pieprzyk
  23. Filip  Sadzik
  24. Wiktor  Sanok
  25. Grzegorz  Sikora
  26. Jakub  Siwak
  27. Paweł  Słonina
  28. Kamil  Sowula
  29. Dominik  Stępień
  30. Paweł  Suchmiel
  31. Natalia  Supernak
  32. Filip  Turek
  33. Kamil  Walczyk
  34. Dariusz  Wardęga
  35. Filip  Zarębiński
  36. Gabriel  Zderski

2015 technik informatyk 4Ic Magdalena Czechowska-Buratowska

  1. Paweł  Bolek
  2. Paweł  Brewczyński
  3. Grzegorz  Bugajski
  4. Andrzej  Chmiel
  5. Kinga  Czarniak
  6. Rafał  Domagalski
  7. Hubert  Drogosz
  8. Bartosz  Duda
  9. Jan  Dudek
  10. Piotr  Dunaj
  11. Kamil  Florczyk
  12. Maciej  Galos
  13. Adam  Jasiołek
  14. Michał  Kabionek
  15. Arkadiusz  Kaleta
  16. Krzysztof  Kawa
  17. Michał  Kęsicki
  18. Adrian  Klima
  19. Jonasz  Klimała
  20. Marcin  Klocek
  21. Maciej  Książkiewicz
  22. Damian  Malinowski
  23. Dominik  Mazurkiewicz
  24. Michał  Nowakowski
  25. Magdalena  Olchawska
  26. Dominik  Ostrogórski
  27. Rafał  Rogoda
  28. Kamil  Roman
  29. Łukasz  Stopka
  30. Michał  Śnieżko
  31. Joanna  Topa
  32. Łukasz  Warchał
  33. Krzysztof  Wende
  34. Krystian  Wolarek
  35. Mikołaj  Zygadło

2015 technik informatyk 4Id Wacław Świdrak

  1. Rafał  Adamek
  2. Mikołaj  Biel
  3. Grzegorz Buraczek
  4. Damian  Cudek
  5. Damian  Czarnota
  6. Kamil Dąbrowa
  7. Sebastian  Drożdż
  8. Mateusz  Duda
  9. Krystian  Florek
  10. Katarzyna  Grubert
  11. Jakub  Janusz
  12. Jan  Kania
  13. Piotr  Kmita
  14. Michał  Koszycki
  15. Jakub  Kościelniak
  16. Łukasz  Kulig
  17. Klaudia Kwandrans
  18. Arkadiusz  Ludwikowski
  19. Michał  Łakomy
  20. Izabela  Marcinkowska
  21. Rafał  Michalec
  22. Maciej  Migas
  23. Marcin  Mucha
  24. Arkadiusz  Niziołek
  25. Jakub  Ozga
  26. Mateusz  Piszczatowski
  27. Adrian  Róg
  28. Marcin  Rychlewicz
  29. Mateusz  Sikora
  30. Kamil  Stępień
  31. Piotr  Surówka
  32. Samuel  Tomczyk
  33. Patryk  Wójtowicz
  34. Urszula  Zemlińska
  35. Bartłomiej  Żmuda

2015 technik telekomunikacji 4K Małgorzata Syc-Jędrychowska

  1. Adrian  Bartosik
  2. Krzysztof  Burdek
  3. Tomasz  Chlebda
  4. Dominik  Chojnacki
  5. Tomasz  Grembosz
  6. Michał  Kowalik
  7. Łukasz  Kras
  8. Alan  Kubit
  9. Robert  Mika
  10. Paweł  Neuberg
  11. Tomasz  Romanowski
  12. Marcin  Smoleń
  13. Piotr  Sołtykowski
  14. Krystian  Świerczyński
  15. Arkadiusz  Torba
  16. Przemysław  Tracz
  17. Przemysław  Uhruski
  18. Bartłomiej  Warmuz
  19. Radosław  Warmuz
  20. Daniel  Widła
  21. Przemysław  Wojtanek
Strony: 83
[1]
[2]
[3]
[4]
[dalej→]