Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

2002 technik elektronik 5Ea Janusz Izdebski

  1. Piotr Andryszczak
  2. Łukasz Biel
  3. Tomasz Bobek
  4. Łukasz Boroń
  5. Mateusz Bubeła
  6. Michał Czarny
  7. Grzegorz Dajczer
  8. Sylwester Doniec
  9. Paweł Ferenc
  10. Marcin Głogowski
  11. Piotr Ignarski
  12. Jarosław Janiczek
  13. Jarosław Janik
  14. Łukasz Kantor
  15. Rafał Kmiecik
  16. Tomasz Kuska
  17. Szymon Lenartowicz
  18. Marcin Łabudzik
  19. Adam Łaczek
  20. Mateusz Mętel
  21. Grzegorz Michalik
  22. Marcin Piechowicz
  23. Dariusz Porębski
  24. Jakub Stec
  25. Marcin Synowiec
  26. Michał Szostak
  27. Patryk Ślizowski
  28. Łukasz Toch
  29. Wojciech Tyrała
  30. Tomasz Urych
  31. Marek Wiśniewski

2002 technik elektronik 5Eb Bożena Marszał

  1. Grzegorz Bachowski
  2. Jacek Biel
  3. Michał Bobrek
  4. Robert Boguszewski
  5. Mateusz Bzowski
  6. Daniel Czaja
  7. Tomasz Dragosz
  8. Andrzej Fijałkowski
  9. Mariusz Gwadera
  10. Piotr Janiec
  11. Dariusz Kawecki
  12. Paweł Kot
  13. Andrzej Krzysztofek
  14. Tomasz Krzyworzeka
  15. Artur Lesiak
  16. Marcin Majewski
  17. Krzysztof Płaziński
  18. Michał Półtorak
  19. Piotr Radecki
  20. Remigiusz Robuta
  21. Mariusz Sala
  22. Sebastian Sobolewski
  23. Marcin Stanuch
  24. Bogumił Struzik
  25. Janusz Tomana
  26. Łukasz Tomczykiewicz
  27. Marcin Wach
  28. Piotr Wątor
  29. Mariusz Wylegała
  30. Daniel Żak

2002 technik telekomunikacji 5K Wiesława Kaczmarczyk

  1. Sebastian Cerek
  2. Tomasz Gałka
  3. Łukasz Kluska
  4. Tomasz Krasoń
  5. Wojciech Kwinta
  6. Michał Leżański
  7. Sławomir Liszkiewicz
  8. Tomasz Marcinek
  9. Tomasz Michalak
  10. Marcin Momot
  11. Piotr Mydlarz
  12. Maciej Mynart
  13. Karol Niezgodzki
  14. Dariusz Pałka
  15. Krzysztof Piotrowicz
  16. Tomasz Rataj
  17. Paweł Ryszka
  18. Łukasz Skubida
  19. Michał Sośniecki
  20. Maciej Stawiarski
  21. Krystian Stus
  22. Marcin Śliwiński
  23. Krzysztof Waśko
  24. Łukasz Wojtanowicz
  25. Paweł Wójcik

2002 technik elektronik 5M Ryszard Czaicki

  1. Jacek Adamczyk
  2. Wojciech Adamczyk
  3. Seweryn Bednarz
  4. Łukasz Bobek
  5. Michał Gargul
  6. Bogdan Gawłowicz
  7. Stanisław Giszterowicz
  8. Damian Górski
  9. Ryszard Grabowski
  10. Jarosław Grzybek
  11. Dominik Hebda
  12. Łukasz Hubka
  13. Mariusz Job
  14. Sławomir Kanarek
  15. Artur Kustosz
  16. Jarosław Kwinta
  17. Jakub Mech
  18. Michał Mikołajczyk
  19. Damian Nawrocki
  20. Jakub Nowak
  21. Mateusz Palonek
  22. Łukasz Porąbka
  23. Krzysztof Radliński
  24. Marcin Ryńca
  25. Michał Siejek
  26. Grzegorz Staszczyk
  27. Małgorzata Strzelec
  28. Krzysztof Szymański
  29. Grzegorz Talar
  30. Rafał Wądołowski
  31. Paweł Zembaty
  32. Łukasz Zemła
  33. Sławomir Zięborak

2002 technik telekomunikacji 5Ti Zbigniew Czerwiński

  1. Andrzej Biernat
  2. Tomasz Cyrulik
  3. Łukasz Dziewoński
  4. Krzysztof Giś
  5. Andrzej Gładysz
  6. Maciej Górka
  7. Tomasz Hajdus
  8. Krzysztof Hajost
  9. Paweł Kapusta
  10. Rafał Kapuśniak
  11. Jarosław Karlik
  12. Grzegorz Kmieciak
  13. Agnieszka Kotulska
  14. Piotr Mroczkowski
  15. Marcin Nowak
  16. Patryk Olejek
  17. Marek Pacułt
  18. Wojciech Ptak
  19. Bartosz Rzemek
  20. Szczepan Simik
  21. Andrzej Starowicz
  22. Michał Stecki
  23. Marcin Stępień
  24. Przemysław Szary
  25. Mirosław Szewczyk
  26. Piotr Taborski
  27. Artur Tejchma
  28. Łukasz Trzupek
  29. Łukasz Wąsik

2001 monter elektronik 3Sa Irena Homańska

  1. Tomasz Birgiel
  2. Marcin Blus
  3. Grzegorz Czereśniowski
  4. Karolina Dąbrowska
  5. Łukasz Domanus
  6. Roman Gajos
  7. Dariusz Golara
  8. Tomasz Grochal
  9. Rafał Grzybek
  10. Piotr Koprowski
  11. Marek Kuraj
  12. Piotr Lach
  13. Rafał Marcińczyk
  14. Artur Męzik
  15. Ryszard Niewola
  16. Jerzy Niziński
  17. Marcin Norek
  18. Andrzej Nosal
  19. Norbert Pasternak
  20. Marcin Penar
  21. Tomasz Piorun
  22. Paweł Przała
  23. Paweł Pyjos
  24. Marcin Rosiek
  25. Michał Rożek
  26. Wojciech Rusinek
  27. Marcin Ryś
  28. Piotr Ryś
  29. Krzysztof Sewiło
  30. Dariusz Stasiak
  31. Rafał Stawarczyk
  32. Michał Tekieli
  33. Robert Wrona
  34. Łukasz Zdybał

2001 monter elektronik 3Sb Zbigniew Zięba

  1. Kamil Bała
  2. Andrzej Baran
  3. Bartłomiej Błaszczyk
  4. Marcin Boruchowski
  5. Marcin Chlebicki
  6. Łukasz Cioch
  7. Krzysztof Czekaj
  8.  Duziak
  9. Bartłomiej Dziobek
  10. Artur Gaj
  11. Piotr Graczyk
  12. Rafał Katarzyński
  13.  Konarek
  14.  Królikowski
  15.  Kwit
  16. Łukasz Łojek
  17. Michał Łuczak
  18.  Majtyka
  19.  Mazur
  20. Grzegorz Michalec
  21. Mateusz Mika
  22. Bartłomiej Mitka
  23. Marek Mrowczyk
  24. Paweł Nowak
  25. Marcin Pernal
  26. Sebastian Sarota
  27. Mariusz Tylek
  28. Paweł Węgrzyn
  29.  Zając
  30. Piotr Zaprzelski
  31. Marcin Ziembla

2001 technik elektronik 3Te Wojciech Sośnicki

  1. Janusz Bobak
  2. Michał Cholewa
  3. Jan Dziechciowski
  4. Łukasz Fiedor
  5. Andrzej Grześkiewicz
  6. Sławomir Karkula
  7. Tomasz Kosała
  8. Marcin Krokosz
  9. Artur Król
  10. Marcin Master
  11. Paweł Milc
  12. Piotr Nazim
  13. Marek Nitka
  14. Sławomir Pleśniak
  15. Stefan Romanik
  16. Marcin Szczepanik
  17. Piotr Szewczyk
  18. Jerzy Tętnowski
  19. Krzysztof Wilk
  20. Tomasz Woronka
  21. Michał Zięba

2001 technik telekomunikacji 3Tk Barbara Kwiecień

  1. Grzegorz Czosnek
  2. Grzegorz Figiel
  3. Norbert Galas
  4. Staszeczek Gąsienica
  5. Robert Gołębiowski
  6. Andrzej Góralczyk
  7. Paweł Grudziński
  8. Paweł Guszkiewicz
  9. Maria Janeczek
  10. Stanisław Jeleń
  11. Łukasz Kasprzyk
  12. Robert Kasprzyk
  13. Roman Kazanowski
  14. Mateusz Kuraś
  15. Tomasz Lipka
  16. Konrad Marczak
  17. Anna Nawrocka
  18. Marek Olchawski
  19. Mirosław Pawłowski
  20. Andrzej Piskór
  21. Waldemar Puzon
  22. Ireneusz Reciak
  23. Wiesław Rębilas
  24. Wojciech Rutkowski
  25. Marek Sikora
  26. Roman Trojański
  27. Piotr Turwoń
  28. Jacek Węglarz
  29. Leszek Wiktor
  30. Barbara Wilińska
  31. Rafał Wójciak
  32. Marcin Wykurz
  33. Rafał Zaborowski

2001 technik elektronik 3Ts Maria Nodzyńska

  1. Marcin Bodzek
  2. Dariusz Boguszewski
  3. Piotr Borkowski
  4. Jakub Bujas
  5. Marcin Drzewiecki
  6. Paweł Dudek
  7. Arkadiusz Dziura
  8. Krzysztof Filipowski
  9. Piotr Gajerski
  10. Robert Jamróz
  11. Przemysław Janczarski
  12.  Jurgała
  13. Mateusz Kozak
  14. Piotr Kula
  15. Krzysztof Kwak
  16. Robert Lizoń
  17. Grzegorz Łuczecki
  18. Łukasz Miąsko
  19. Dariusz Pajdzik
  20. Jacek Patok
  21. Tomasz Rutkowski
  22. Piotr Sienko
  23. Andrzej Skórski
  24. Jarosław Solak
  25. Sebastian Szostek
  26. Łukasz Śliwa
  27. Andrzej Świerczyna
  28. Radosław Tabor
  29. Tomasz Tatomir
  30. Robert Teichman
  31. Rafał Wąsik
  32. Marcin Węgrzyn
  33. Piotr Wnęk
  34. Jarosław Wolanin
  35. Łukasz Wroński
  36. Rafał Zakrzewski
Strony: 83
[←cofnij]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[dalej→]