Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

2003 technik elektronik 5Em Mariola Kwiecińska-Stegienko

  1. Paweł Baster
  2. Marek Bętkowski
  3. Mateusz Biskup
  4. Paweł Bogusz
  5. Łukasz Boroń
  6. Tomasz Chmiel
  7. Paweł Cyrek
  8. Stefan Głuszek
  9. Michał Grzybek
  10. Łukasz Iwanowicz
  11. Piotr Kędzior
  12. Bogumił Kędziora
  13. Marcin Kliś
  14. Łukasz Kot
  15. Marek Kozyra
  16. Radosław Łoboda
  17. Wojciech Madyda
  18. Dariusz Moląg
  19. Bartłomiej Nawara
  20. Paweł Nyczkowski
  21. Sebastian Pająk
  22. Marcin Rak
  23. Jarosław Rubacha
  24. Marcin Sentyrz
  25. Kamil Sioła
  26. Andrzej Szczygłowski
  27. Grzegorz Szczygłowski
  28. Zbigniew Szklarz
  29. Tomasz Szumigalski
  30. Michał Wcisło
  31. Tadeusz Wójciak
  32. Sławomir Zając

2003 technik telekomunikacji 5K Czesława Wałach

  1. Łukasz Banaś
  2. Piotr Bujak
  3. Łukasz Bylica
  4. Jan Chodacki
  5. Marcin Dudek
  6. Adam Dula
  7. Paweł Gajewski
  8. Michał Gibała
  9. Grzegorz Goryl
  10. Adam Guzik
  11. Krzysztof Hojoł
  12. Grzegorz Kowalczyk
  13. Michał Kozdroń
  14. Adrian Lichoń
  15. Tomasz Łędzki
  16. Andrzej Mastalski
  17. Damian Muzyk
  18. Tomasz Piwowoński
  19. Mikołaj Rusak
  20. Mariusz Sajak
  21. Marek Sala
  22. Piotr Sobaś
  23. Marcin Strug
  24. Tomasz Sumara
  25. Rafał Szewczyk
  26. Michał Szumiec
  27. Michał Ślusarczyk
  28. Michał Tomala
  29. Bartosz Wągroda
  30. Grzegorz Wąż
  31. Grzegorz Wierzbicki
  32. Jan Wójcik
  33. Marcin Wrzoszczyk
  34. Michał Zając

2003 technik telekomunikacji 5Ti Jolanta Barkan

  1. Marcin Banaś
  2. Dariusz Baran
  3. Marcin Bukowski
  4. Sebastian Czopek
  5. Przemysław Deryło
  6. Renata Dziura
  7. Krzysztof Forma
  8. Mirosław Frajkowski
  9. Krzysztof Galicki
  10. Karol Gęślak
  11. Marcin Godyń
  12.  Górka
  13. Krystian Kaczmarski
  14. Adam Kasperczyk
  15. Henryk Kaźmierczak
  16. Piotr Klich
  17. Grzegorz Krzyżanowski
  18. Paweł Łatka
  19. Grzegorz Makowski
  20. Zbigniew Michura
  21. Wojciech Molo
  22. Łukasz Niedośpiał
  23. Sławomir Nowak
  24. Piotr Panek
  25. Andrzej Pasterczyk
  26. Paweł Piasecki
  27. Mateusz Polewka
  28. Dariusz Przeworski
  29. Jakub Przybysz
  30. Jakub Rycyk
  31. Dawid Rzepczyński
  32. Edward Skraba
  33. Andrzej Sobaś
  34. Dominik Sudara
  35. Piotr Ślusarek
  36. Paweł Węgrzyn
  37. Mirosław Wójtowicz
  38. Marcin Wronka

2002 monter elektronik 3Sa Maciej Aleksandrowicz

  1. Łukasz Bartyzel
  2. Dawid Bączalski
  3. Jarema Buda
  4. Michał Chronowski
  5. Dawid Duraj
  6. Rafał Grzegórzko
  7. Marcin Grzybek
  8. Piotr Habało
  9. Bartosz Jagła
  10. Tomasz Jasiołek
  11. Daniel Karamon
  12. Bartłomiej Kowalski
  13. Marcin Liskiewicz
  14. Marcin Łopata
  15. Jakub Malski
  16. Józef Pałka
  17. Paweł Pastuszko
  18. Paweł Pauli
  19. Magdalena Rumian
  20. Marcin Synowiec
  21. Adrian Szczepanik
  22. Mariusz Świeży
  23. Grzegorz Witek
  24. Grzegorz Wójcik
  25. Łukasz Zalejski
  26. Łukasz Żołna

2002 monter elektronik 3Sb Jan Ebel

  1. Dawid Baruch
  2. Łukasz Buczak
  3. Filip Budzowski
  4. Dawid Ciaćma
  5. Krzysztof Czajka
  6. Sławomir Drelewski
  7. Łukasz Filipowicz
  8. Ryszard Fiutowski
  9. Michał Frącala
  10. Mateusz Głuc
  11. Dariusz Kawa
  12. Adam Kowalik
  13. Paweł Kruczek
  14. Michał Lasota
  15. Krzysztof Leśniak
  16. Szymon Łukaszek
  17. Marcin Makuch
  18. Michał Marszał
  19. Tomasz Mazur
  20. Łukasz Moćko
  21. Adrian Nagło
  22. Michał Paprocki
  23. Sławomir Pawłowski
  24. Grzegorz Rymarczyk
  25. Sebastian Sobucki
  26. Rafał Solawa
  27. Łukasz Studziński
  28. Łukasz Szczepański
  29. Dariusz Ślusarczyk
  30. Przemysław Terlecki

2002 technik elektronik 3Te Andrzej Samborski

  1. Grzegorz Bojko
  2. Tomasz Buś
  3. Wojciech Chochół
  4. Krzysztof Cybura
  5. Krzysztof Gacek
  6. Jacek Handzel
  7. Grzegorz Hardzina
  8. Piotr Knapik
  9. Andrzej Kocur
  10. Dariusz Kopciuch
  11. Piotr Kozioł
  12. Wojciech Kuglarz
  13. Adrian Lewicki
  14. Artur Ligęzowski
  15. Adam Nowos
  16. Dariusz Pawlik
  17. Mariusz Pietruszka
  18. Artur Piszczek
  19. Paweł Reszka
  20. Marcin Steczko
  21. Marcin Trojan
  22. Marek Tyszkiewicz
  23. Konrad Wcisło
  24. Łukasz Wilk
  25. Marcin Wrona
  26. Paweł Wróbel

2002 technik telekomunikacji 3Tk Eugeniusz Rutkowski

  1. Grażyna Bara
  2. Grzegorz Baran
  3. Małgorzata Bąk
  4. Beata Biesiada
  5. Marcin Bosak
  6. Robert Brachun
  7. Tomasz Chruściel
  8. Grzegorz Dudzik
  9. Adam Gródek
  10. Adam Gurbiel
  11. Elżbieta Kwiatkowska
  12. Piotr Łabęcki
  13. Wiesław Malczyk
  14. Marek Malinowski
  15. Krzysztof Maślisz
  16. Michał Milewski
  17. Janusz Nowak
  18. Mieczysław Olszowski
  19. Józef Pachacz
  20. Wiesława Różycka
  21. Tomasz Setny
  22. Józef Skręt
  23. Józef Tyliszczak
  24. Paweł Zawiślak
  25. Paweł Zdyrski

2002 technik elektronik 3Ts Grażyna Gruber

  1. Dariusz Bator
  2. Tomasz Ciemięga
  3. Grzegorz Dusik
  4. Krzysztof Dziedzic
  5. Paweł Goryczko
  6. Paweł Grela
  7. Michał Grzybek
  8. Waldemar Jarosz
  9. Tomasz Kabała
  10. Łukasz Krakowiak
  11. Dariusz Kuźnik
  12. Mirosław Majchrzak
  13. Marek Matysiak
  14. Marcin Mich
  15. Paweł Oleński
  16. Bogusław Przybyło
  17. Grzegorz Puchała
  18. Łukasz Rose
  19. Łukasz Siemek
  20. Bartłomiej Skoplak
  21. Paweł Skórzak
  22. Marek Suchta
  23. Andrzej Szczepaniec
  24. Łukasz Urbańczyk
  25. Przemysław Widyna
  26. Łukasz Wincencik
  27. Marcin Wójciak
  28. Paweł Zbroja

2002 monter sieci i urządzeń telekomunikacujnych 3Zm Krystyna Bartnicka

  1. Tomasz Andrzejuk
  2. Krzysztof Balachowski
  3. Mirosław Boroń
  4. Marek Chochół
  5. Wojciech Chojecki
  6. Rafał Czech
  7. Maciej Dumański
  8. Sylwester Fundament
  9. Michał Gawlik
  10. Piotr Górski
  11. Rafał Hejnowicz
  12. Andrzej Janisz
  13. Marcin Jastrzębski
  14. Marcin Klimkowicz
  15. Maciej Knych
  16. Michał Krokosz
  17. Wojciech Paździerkiewicz
  18. Radosław Pietrzak
  19. Jarosław Ruman
  20. Patryk Stolarczyk
  21. Mateusz Strojek
  22. Maciej Śledziowski
  23. Piotr Zastawny

2002 monter elektronik 4L Ewa Kowal

  1. Anna Bębenek
  2. Seweryn Biel
  3. Paweł Bielecki
  4. Łukasz Buczek
  5. Marcin Cieślik
  6. Paweł Glanowski
  7. Andrzej Górka
  8. Marek Grodnicki
  9. Marcin Grzesiak
  10. Krzysztof Jucha
  11. Piotr Kopański
  12. Michał Krawczyk
  13. Ireneusz Kuczera
  14. Paweł Kurowski
  15. Jerzy Lorenc
  16. Michał Łasiński
  17. Krzysztof Łuszcz
  18. Tomasz Mularz
  19. Tomasz Nowak
  20. Łukasz Pasek
  21. Łukasz Piszczkiewicz
  22. Łukasz Piwowarczyk
  23. Łukasz Pryk
  24. Ireneusz Ryś
  25. Michał Staroń
  26. Bartosz Szamrej
  27. Michał Tatka
  28. Piotr Tobiasz
  29. Dariusz Trębacz
Strony: 83
[←cofnij]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[dalej→]