Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

2004 technik telekomunikacji 5Kb Jan Kocoł

  1. Paweł Czechowski
  2. Paweł Dymacz
  3. Marcin Gryc
  4. Sebastian Hanusiak
  5. Tomasz Janas
  6. Marcin Janda
  7. Wojciech Klich
  8. Marcin Klichowski
  9. Paweł Kołodziej
  10. Joanna Koza
  11. Gaweł Książek
  12. Tomasz Kukuła
  13. Paweł Later
  14. Grzegorz Mazela
  15. Sebastian Miłek
  16. Sebastian Mrożek
  17. Krzysztof Opacki
  18. Sławomir Piszczek
  19. Andrzej Ptasznik
  20. Michał Sekuła
  21. Seweryn Szewczyk
  22. Paweł Ścibor
  23. Mirosław Wąsowicz
  24. Marcin Wtorek

2003 monter elektronik 3Sa Andrzej Sobczak

  1. Grzegorz Ankus
  2. Tomasz Basta
  3. Adam Boroń
  4. Mateusz Cisek
  5. Wojciech Fortuna
  6. Marek Gargul
  7. Marcin Gawin
  8. Piotr Kmita
  9. Artur Komenda
  10. Paweł Kornaś
  11. Piotr Korniak
  12. Piotr Krasek
  13. Mirosław Krztoń
  14. Marcin Kwoka
  15. Marcin Łukiewicz
  16. Piotr Mazur
  17. Sebastian Mika
  18. Paweł Pachacz
  19. Wojciech Pietrzyk
  20. Łukasz Przykowski
  21. Dawid Skrzypek
  22. Damian Sotnicki
  23. Piotr Sroka
  24. Łukasz Świątkowski
  25. Kamil Tendelski
  26. Łukasz Zawłocki

2003 monter elektronik 3Sb Roman Dębicki

  1. Michał Bandura
  2. Mariusz Buksiak
  3. Krzysztof Chatłas
  4. Krzysztof Cieślik
  5. Dariusz Dyrda
  6. Dominik Fugiel
  7. Bartosz Grabowski
  8. Łukasz Hajto
  9. Piotr Hrabia
  10. Sebastian Jassak
  11. Dawid Juszczyk
  12. Łukasz Kijowski
  13. Michał Korytkowski
  14. Andrzej Kowalczuk
  15.  Kurpiewski
  16. Alan Łozinski
  17. Michał Machnik
  18.  Marek
  19.  Michalski
  20. Tomasz Mleczek
  21. Łukasz Najder
  22. Przemysław Niemiec
  23. Szymon Niziński
  24. Dariusz Olecha
  25. Tomasz Pikul
  26. Jakub Ryż
  27. Piotr Stojek
  28. Wojciech Szczecina
  29. Erwin Szczurek
  30. Rafał Świerczyński
  31. Tomasz Tetich
  32. Grzegorz Tromczyński
  33. Maciej Walczowski
  34. Grzegorz Wilk

2003 technik elektronik 3TE Irena Cisoń

  1. Andrzej Bęben
  2. Grzegorz Bochenek
  3. Grzegorz Dobosz
  4. Adam Dudek
  5. Stanisław Folfas
  6. Marcin Galon
  7. Paweł Hebda
  8. Marek Kadłub
  9. Grzegorz Kaim
  10. Paweł Kapusta
  11. Paweł Kasprzyk
  12. Andrzej Kąkol
  13. Krzysztof Kukla
  14. Dariusz Marczyński
  15. Andrzej Mardyła
  16. Marek Migdał
  17. Mariusz Mikołajski
  18. Robert Oleksy
  19. Mirosław Pastuszka
  20. Stanisław Rusin
  21. Michał Skowronek
  22. Grzegorz Skóbel
  23. Przemysław Smenda
  24. Marek Sroka
  25. Łukasz Szafraniec
  26. Krzysztof Szczepanik
  27. Michał Ślusarczyk
  28. Dariusz Śmiech
  29. Paweł Zębala
  30. Janusz Zielant
  31. Mirosław Zięba
  32. Michał Żuławiński

2003 technik telekomunikacji 3TK Joanna Kucharzyk

  1. Sławomir Bartoszek
  2. Tadeusz Batko
  3. Krzysztof Burnóg
  4. Grzegorz Cyma
  5. Stanisław Domalik
  6. Bernard Dudek
  7. Łukasz Forma
  8. Sabina Góralczyk
  9. Magdalena Janaszak
  10. Ryszard Jania
  11. Bogusław Jędrszczyk
  12. Jacek Krawczyk
  13. Krzysztof Król
  14. Marek Kryjomski
  15. Roman Kudelski
  16. Krzysztof Kułaga
  17. Jacek Kumor
  18. Robert Kurpiel
  19. Marcin Kuś
  20. Paweł Majcher
  21. Paweł Nalepa
  22. Mariusz Owsianik
  23. Mirosław Piekara
  24. Sławomir Rakoczy
  25. Wiktor Rybczyński
  26. Roman Sasulski
  27. Joanna Sitek
  28. Łukasz Słodki
  29. Michał Smender
  30. Krzysztof Stachowiak
  31. Robert Ślązak
  32. Marcin Totoń
  33. Piotr Włodarczyk
  34. Wojciech Zaprzałka
  35. Łukasz Żbik

2003 technik elektronik 3Ts Elżbieta Sanocka

  1. Piotr Bednarczyk
  2. Michał Bigos
  3. Grzegorz Burda
  4. Marcin Ćwikła
  5. Michał Fic
  6. Krzysztof Gajda
  7. Paweł Gnutek
  8. Daniel Gomółka
  9. Daniel Haber
  10. Grzegorz Hyla
  11. Szczepan Jabłoński
  12. Michał Jarzyna
  13. Jacek Kobierski
  14. Maciej Kozień
  15. Krzysztof Kudasiewicz
  16. Bartłomiej Lange
  17. Paweł Marszałowicz
  18. Rafał Musiał
  19. Maciej Pawlikowski
  20. Marcin Pięta
  21. Piotr Polaczek
  22. Mariola Poźniak
  23. Krzysztof Pulchny
  24. Łukasz Rogowski
  25. Jerzy Rożanowicz
  26. Krzysztof Smyk
  27. Julian Torba
  28. Paweł Więcek
  29. Paweł Włodek

2003 monter elektronik 4La Barbara Aleksandrowicz

  1. Mariusz Bała
  2. Przemysław Biskup
  3. Krzysztof Borowski
  4. Marcin Chrast
  5. Rafał Gabryś
  6. Krzysztof Galos
  7. Rafał Gara
  8. Hubert Głowa
  9. Daniel Grzybek
  10. Maciej Hałat
  11. Piotr Janiec
  12. Krzysztof Kopczyk
  13. Fryderyk Kraczka
  14. Grzegorz Kucik
  15. Łukasz Kusiński
  16. Grzegorz Kuźma
  17. Mateusz Makowiec
  18. Rafał Pilch
  19. Łukasz Piszczek
  20. Szymon Reiter
  21. Mariusz Romanek
  22. Rafał Solawa
  23. Sebastian Tekieli
  24. Stanisław Tekieli
  25. Piotr Wójcik

2003 monter elektronik 4Lb Wiesława Kaczmarczyk

  1. Marcin Borowik
  2. Łukasz Brzęcki
  3. Paweł Chlipała
  4. Paweł Chochół
  5. Paweł Gibała
  6. Jacek Jończyk
  7. Rafał Knapik
  8. Marek Kotarba
  9. Tomasz Kowalski
  10. Paweł Łoniewski
  11. Grzegorz Łuszczek
  12. Mariusz Matusiak
  13. Kamil Nowak
  14. Łukasz Pęcak
  15. Paweł Sędor
  16. Piotr Skotnicki
  17. Agnieszka Stępień
  18. Grzegorz Szymski
  19. Michał Talarek
  20. Paweł Tataruch
  21. Rafał Wodziński
  22. Bartłomiej Wójcik
  23. Stanisław Zieliński

2003 technik elektronik 5Ea Małgorzata Dziura

  1. Artur Andrzejewski
  2. Tomasz Bętkowski
  3. Jan Bochnak
  4. Szymon Bogacz
  5. Tomasz Cygan
  6. Michał Czerwiński
  7. Michał Dąbroś
  8. Wojciech Dębowski
  9. Jacek Dyna
  10. Marcin Florczyk
  11. Tomasz Gicala
  12. Jakub Gorzkowski
  13. Łukasz Jagodziński
  14. Jakub Klocek
  15. Michał Kozela
  16. Jarosław Kruczek
  17. Jerzy Kusiński
  18. Mateusz Kwaśniewski
  19. Łukasz Lulek
  20. Łukasz Łukasiewicz
  21. Michał Mglej
  22. Grzegorz Michalik
  23. Maciej Mika
  24. Michał Nowak
  25. Paweł Pichór
  26. Grzegorz Płonka
  27. Dariusz Pstuś
  28. Daniel Pszczoliński
  29. Michał Rus
  30. Grzegorz Serwin
  31. Mateusz Szafraniec
  32. Norbert Szczepanek
  33. Michał Szczepanik
  34. Artur Szpoton

2003 technik elektronik 5Eb Barbara Ciborowska

  1. Jakub Dobosz
  2. Michał Dziewoński
  3. Krzysztof Gontkiewicz
  4. Paweł Handzlik
  5. Andrzej Hojda
  6. Mirosław Huchla
  7. Krzysztof Janda
  8. Michał Janda
  9. Krzysztof Jasiński
  10. Paweł Kłoda
  11. Piotr Knapik
  12. Grzegorz Kolasa
  13. Krzysztof Krupa
  14. Łukasz Majcher
  15. Rafał Majcher
  16. Krzysztof Nagacz
  17. Przemysław Nalepa
  18. Tomasz Pędzimąż
  19. Jakub Piekarz
  20. Piotr Piekiełko
  21. Piotr Pilch
  22. Marcin Płaczek
  23. Grzegorz Purchla
  24. Paweł Racułt
  25. Michał Repetowski
  26. Mateusz Romanica
  27. Jarosław Róg
  28. Aleksandra Rusak
  29. Grzegorz Sidzina
  30. Michał Sikora
  31. Sylwester Szczepanek
  32. Rafał Wojdyła
  33. Bartłomiej Zając
Strony: 83
[←cofnij]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[dalej→]