Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

2004 technik elektronik 3Ta Maria Nodzyńska

  1. Paweł Balawejder
  2. Marcin Blus
  3. Grzegorz Czereśniowski
  4. Paweł Dziobek
  5. Piotr Graczyk
  6. Rafał Grzybek
  7. Dariusz Janczarski
  8. Rafał Katarzyński
  9. Marek Kołos
  10. Bogumił Kowal
  11. Łukasz Królikowski
  12. Adrian Kwit
  13. Łukasz Maksymiw
  14. Artur Męzik
  15. Piotr Motoła
  16. Wiktor Mrozowski
  17. Ryszard Niewola
  18. Marcin Norek
  19. Paweł Nowak
  20. Krzysztof Ochoński
  21. Marcin Penar
  22. Paweł Pyjos
  23. Marcin Rosiek
  24. Marcin Ryś
  25. Piotr Ryś
  26. Rafał Stawarczyk
  27. Leszek Szymczyk
  28. Łukasz Tomana
  29. Marcin Zając
  30. Piotr Zaprzelski

2004 technik elektronik 3Tb Barbara Wakszyńska

  1.  Bernacki
  2.  Birgiel
  3.  Duziak
  4. Roman Gajos
  5.  Grochal
  6. Marcin Hasir
  7.  Jezioro
  8. Mariusz Konarek
  9. Piotr Koprowski
  10. Paweł Kowalik
  11. Tomasz Kulesa
  12. Adam Mazur
  13. Bartłomiej Mitka
  14. Jerzy Niziński
  15. Rafał Palmowski
  16. Norbert Pasternak
  17. Marcin Pernal
  18. Paweł Przała
  19. Wojciech Rusinek
  20. Mariusz Saczka
  21. Stanisław Siatka
  22. Rafał Stolarski
  23. Paweł Węgrzyn
  24. Michał Wojciechowski

2004 technik elektronik 3Te Barbara Kwiecień

  1. Przemysław Antosz
  2. Sławomir Aziewicz
  3. Łukasz Basoń
  4. Przemysław Bąk
  5. Przemysław Bentkowski
  6. Bartłomiej Błaszczyk
  7. Marek Gacek
  8. Tomasz Gertner
  9. Krzysztof Jaśkiewicz
  10. Mariusz Kadula
  11. Karol Mazur
  12. Grzegorz Michalec
  13. Mateusz Mika
  14. Marek Mrowczyk
  15. Bartosz Nosek
  16. Krzysztof Sonik
  17. Marek Sykała
  18. Wojciech Tarnowski
  19. Michał Tekieli

2004 technik telekomunikacji 3Tk Barbara Kwiecień

  1. Marcin Boroń
  2. Tomasz Boroń
  3. Krzysztof Czekaj
  4. Tomasz Domagała
  5. Karol Duda
  6. Małgorzata Dudek
  7. Grzegorz Duniec
  8. Piotr Głogowski
  9. Mirosław Kacprzak
  10. Marek Kawa
  11. Zbigniew Kuźma
  12. Robert Lewandowski
  13. Piotr Maluty
  14. Marek Matoga
  15. Paweł Nowakowski
  16. Daniel Okrutniak
  17. Piotr Piwowarczyk
  18. Tomasz Placzyński
  19. Elżbieta Sobucka
  20. Magdalena Włodarczyk
  21. Ryszard Woźniak
  22. Jacek Wójcik

2004 monter elektronik 4L Jan Ebel

  1. Damian Adamczyk
  2. Grzegorz Bodzoń
  3. Paweł Boroń
  4. Piotr Brózda
  5. Adrian Drzyzga
  6. Wojciech Dziedzic
  7. Stanisław Forczek
  8. Paweł Gawęda
  9. Izabella Gołębiowska
  10. Krzysztof Górczyk
  11. Michał Grzybek
  12. Waldemar Hajdus
  13. Krzysztof Haniszewski
  14. Marek Janas
  15. Rafał Janik
  16. Paweł Jaskółka
  17. Sławomir Jeziorski
  18. Konrad Kłosowski
  19. Mariusz Kmita
  20. Michał Kostur
  21. Michał Kotarba
  22. Marek Koza
  23. Michał Koźbiał
  24. Michał Koźmic
  25. Damian Kromka
  26. Marcin Lisiakiewicz
  27. Michał Magiera
  28. Katarzyna Małolepszy
  29. Marcin Matys
  30. Paweł Michalak
  31. Karol Morawski
  32. Jakub Mulka
  33. Magdalena Muż
  34. Mateusz Przędzik
  35. Michał Przędzik
  36. Radosław Rose
  37. Marek Seremak
  38. Mateusz Sikora
  39. Daniel Synowski
  40. Mateusz Szymczyk
  41. Michał Wałkowicz
  42. Grzegorz Woźniak
  43. Patryk Woźniak

2004 technik elektronik 5Ea Danuta Stecka

  1.  Baster
  2. Tomasz Będek
  3. Łukasz Bularz
  4.  Daros
  5. Tadeusz Filipiak
  6. Michał Gogól
  7. Krzysztof Hełmecki
  8. Daniel Jagła
  9. Tomasz Jastrzębski
  10. Tomasz Kocela
  11. Michał Kopytko
  12. Mateusz Lenart
  13. Łukasz Lis
  14. Tomasz Łysek
  15. Marcin Maj
  16. Jacek Marszalik
  17. Jakub Morawski
  18. Bogumił Para
  19. Przemysław Pasternak
  20. Piotr Pawluczuk
  21. Tomasz Pyzik
  22. Jarosław Staszczak
  23. Paweł Światłoń
  24. Piotr Tuczapski
  25. Dariusz Uryga
  26. Krzysztof Wcisło
  27. Andrzej Wiatr
  28. Łukasz Włoch
  29. Grzegorz Ziąbka
  30. Mariusz Żbik

2004 technik elektronik 5Eb Agnieszka Kozłowska

  1. Paweł Aloszko
  2. Kamil Dworzecki
  3. Rafał Foryś
  4. Marcin Gąsiorek
  5. Tomasz Hołyst
  6. Artur Jewuła
  7. Piotr Kaczor
  8. Jacek Kremer
  9. Mirosław Łatała
  10. Mateusz Maj
  11. Marcin Malec
  12. Mariusz Mazur
  13. Marcin Morawski
  14. Michał Obrzut
  15. Michał Orczyk
  16. Łukasz Patecki
  17. Rafał Satora
  18. Marcin Sitko
  19. Adrian Skrzypiec
  20. Dariusz Smajek
  21. Wojciech Stawowski
  22. Krystian Szopa
  23. Emil Szwajda
  24. Artur Tekieli
  25. Marcin Ustupski-Kaźmik
  26. Adam Wertepny
  27. Krzysztof Wójcicki
  28. Marcin Zaręba

2004 technik elektronik 5Ec Ewa Piszkowska

  1. Damian Bargieł
  2. Dariusz Bialik
  3. Robert Bławiczak
  4. Jakub Chrobry
  5. Grzegorz Ciastoń
  6. Mariusz Cieśla
  7. Piotr Cieśla
  8. Krzysztof Grochal
  9. Łukasz Grzybczyk
  10. Tomasz Kopyś
  11. Klaudiusz Kozioł
  12. Grzegorz Krysa
  13. Tomasz Krzywdziński
  14. Mateusz Kulesza
  15. Piotr Kunicki
  16. Grzegorz Kusiak
  17. Bartłomiej Kuśnierz
  18. Dominik Lenart
  19. Adam Niedźwiedź
  20. Andrzej Nowak
  21. Łukasz Paciorek
  22. Radosław Pazera
  23. Marcin Radwański
  24. Paweł Salawa
  25. Kamil Sikora
  26. Łukasz Sroga
  27. Marek Wielgus
  28. Michał Zapart
  29. Mieszko Zawiła

2004 technik elektronik 5Em Andrzej Łanuszka

  1. Bartosz Antos
  2. Zbigniew Baran
  3. Piotr Bławacki
  4. Elwira Chromicz
  5. Kamil Domagała
  6. Dariusz Dziedzic
  7. Rafał Figa
  8. Sebastian Fraś
  9. Krzysztof Gajewski
  10. Jan Grzesiak
  11. Krzysztof Jaje
  12. Przemysław Jurgała
  13. Paweł Karcz
  14. Paweł Klimczak
  15. Grzegorz Knutelski
  16. Dominik Korpała
  17. Krzysztof Kowalik
  18. Tomasz Kraczka
  19. Marcin Krupa
  20. Sylwester Kupski
  21. Mateusz Kurowski
  22. Łukasz Olech
  23. Jan Oratowski
  24. Paweł Siodłak
  25. Wojciech Szklarz
  26. Rafał Śliwa
  27. Jakub Zajkiewicz

2004 technik telekomunikacji 5Ka Barbara Fiut

  1. Sławomir Biela
  2. Sławomir Brzeń
  3. Tomasz Cholewa
  4. Michał Chromicz
  5. Maciej Drożdż
  6. Jacek Drzyzga
  7. Paweł Fliśnik
  8. Tomasz Hanek
  9. Piotr Haniaczyk
  10.  Hyla
  11. Bartosz Jakubik
  12. Mirosław Jarosz
  13. Marcin Kapusta
  14. Rafał Kawecki
  15. Aureliusz Kościelniak
  16. Jakub Królikowski
  17. Tomasz Krupa
  18. Paweł Liszka
  19. Łukasz Malik
  20. Michał Matusik
  21. Tomasz Palich
  22. Dawid Popiel
  23. Grzegorz Sawis
  24. Krzysztof Sąkól
  25. Krzysztof Sztaf
  26. Łukasz Tańcula
  27. Bartosz Tochowicz
  28. Zbigniew Wąż
  29. Jerzy Wołoszyn
  30. Robert Zagrodny
Strony: 83
[←cofnij]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[dalej→]