Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

2005 technik elektronik 3TE Andrzej Samborski

  1. Dariusz Baboń
  2. Rafał Bandoła
  3. Łukasz Bartyzel
  4. Łukasz Buczak
  5. Paweł Ciężczak
  6. Przemysław Duda
  7. Ryszard Fiutowski
  8. Mateusz Głuc
  9. Mirosław Gołecki
  10. Bartosz Jagła
  11. Paweł Kowalik
  12. Marek Kuraj
  13. Michał Laskowski
  14. Michał Łaciak
  15. Redhouane Meddour
  16. Józef Pałka
  17. Paweł Pauli
  18. Krzysztof Sewiło
  19. Wojciech Szczypek
  20. Janusz Wiejowski

2005 technik telekomunikacji 3TK Andrzej Samborski

  1. Filip Budzowski
  2. Marek Chochół
  3. Daniel Kozera
  4. Marek Kwaczyński
  5. Krzysztof Leśniak
  6. Adrian Nagło
  7. Marek Pastuszak
  8. Sebastian Sobucki
  9. Sławomir Sochacki
  10. Łukasz Studziński
  11. Maciej Śledziowski

2005 technik elektronik 3Ts Krystyna Bartnicka

  1. Tomasz Andrzejuk
  2. Krzysztof Balachowski
  3. Dawid Baruch
  4. Dawid Ciaćma
  5. Krzysztof Czajka
  6. Rafał Czech
  7. Maciej Dumański
  8. Marcin Durczyk
  9. Michał Frącala
  10. Michał Gawlik
  11. Tomasz Jasiołek
  12. Marcin Jastrzębski
  13. Sebastian Klimek
  14. Michał Lasota
  15. Szymon Łukaszek
  16. Piotr Majtyka
  17. Łukasz Moćko
  18. Grzegorz Pałys
  19. Magdalena Rumian
  20. Grzegorz Rymarczyk
  21. Marcin Synowiec
  22. Łukasz Szczepański
  23. Dariusz Ślusarczyk
  24. Przemysław Terlecki
  25. Łukasz Zalejski
  26. Łukasz Zdybał
  27. Łukasz Żołna

2005 technik elektronik 5Ea Czesława Rzepecka

  1. Damian Baran
  2. Michał Baran
  3.  Bochenek
  4.  Chojnacki
  5.  Fuczek
  6.  Grabowski
  7.  Gruca
  8.  Hajdus
  9.  Hodurek
  10.  Jastrzębski
  11. Łukasz Krawczyk
  12. Kamil Kucel
  13. Wojciech Łabędź
  14. Marcin Łaciak
  15. Łukasz Matura
  16. Dominik Matys
  17. Piotr Ornat
  18. Łukasz Pałka
  19. Maciej Partyka
  20. Łukasz Piątek
  21. Rafał Popławski
  22. Jerzy Rachwalik
  23. Rafał Romaniak
  24. Andrzej Saferna
  25. Piotr Słysz
  26. Krzysztof Świętek
  27. Dawid Turczak
  28. Łukasz Wcisło
  29. Marek Wiech
  30. Konrad Wieczorek

2005 technik elektronik 5Eb Barbara Cienkosz

  1. Jakub Adamów
  2. Grzegorz Baranik
  3. Michał Bąk
  4. Wojciech Brożek
  5. Dominik Chorobik
  6. Rafał Dzierwa
  7. Marcin Gajda
  8. Marcin Glanowski
  9. Piotr Gruca
  10. Tomasz Gubała
  11. Maciej Hojan
  12. Piotr Jeleń
  13. Tomasz Kubik
  14. Sebastian Kwieciński
  15. Sebastian Longa
  16. Waldemar Łężniak
  17. Adam Meres
  18. Jakub Motyl
  19. Michał Mysłowski
  20. Bartłomiej Niesiołowski
  21. Grzegorz Pabian
  22. Grzegorz Patoła
  23. Rafał Piekarczyk
  24. Łukasz Potoczek
  25. Tomasz Pruś
  26. Arkadiusz Ryś
  27. Piotr Stachura
  28. Bartłomiej Szumny
  29. Tomasz Trulka
  30. Paweł Warchał
  31. Piotr Wesołowski

2005 technik elektronik 5Ec Wanda Kasprzyk

  1. Bartłomiej Adamczyk
  2. Bartłomiej Baranek
  3. Mateusz Barszcz
  4. Janusz Bialik
  5. Jacek Chodurek
  6. Michał Dajda
  7. Maciej Gawlik
  8. Łukasz Gawron
  9. Marcin Gąska
  10. Marcin Głowa
  11. Dawid Halota
  12. Jerzy Jakubowski
  13. Dominik Kondrat
  14. Michał Kostrz
  15. Łukasz Kozioł
  16. Marcin Kruk
  17. Mateusz Liana
  18. Grzegorz Łojek
  19. Michał Mazur
  20. Piotr Morawiec
  21. Mariusz Roszkowski
  22. Piotr Ryszka
  23. Paweł Skuta
  24. Piotr Skuta
  25. Waldemar Starowicz
  26. Paweł Stępniewski
  27. Wiktor Szeliga
  28. Mariusz Tabaszewski
  29. Tomasz Walczak
  30. Lucjan Wodzisławski
  31. Michał Zapała
  32. Konrad Zdybał
  33. Wojciech Żurek

2005 technik elektronik 5Ed Barbara Stelmach

  1. Bartłomiej Bajer
  2. Rafał Czulak
  3. Jerzy Fryc
  4. Konrad Gałczyński
  5. Mirosław Hodór
  6. Piotr Jasiołek
  7. Paweł Kadula
  8. Łukasz Kobyłecki
  9. Marcin Krawczyk
  10. Dominik Król
  11. Jacek Kurbiel
  12. Paweł Kwinta
  13. Maciej Ligas
  14. Tomasz Malikiewicz
  15. Mariusz Mazurkiewicz
  16. Paweł Mikrut
  17. Paweł Molenda
  18. Wojciech Monica
  19. Łukasz Nosek
  20. Sławomir Ordys
  21. Dariusz Pacut
  22. Ewa Pawlik
  23. Kamil Pawlik
  24. Andrzej Pierzynka
  25. Arkadiusz Podbiera
  26. Karol Sieńko
  27. Paweł Słaby
  28. Karol Srebnicki
  29. Tomasz Sumara
  30. Tomasz Topa
  31. Rafał Wadowski
  32. Andrzej Wolak
  33. Piotr Wywiał
  34. Paweł Zapart

2005 technik elektronik 5Ee Halina Flis-Paciorek

  1. Wojciech Agiejczyk
  2. Tomasz Balon
  3.  Bartula
  4. Michał Buszko
  5. Sławomir Dziekanik
  6. Arkadiusz Grabowski
  7. Konrad Kaliściak
  8. Michał Kita
  9. Łukasz Kozień
  10. Marcin Krawczyk
  11. Paweł Kuć
  12. Piotr Lewkowicz
  13. Paweł Lipka
  14. Grzegorz Ludwikowski
  15. Mateusz Malik
  16. Michał Mącznik
  17. Filip Mikuła
  18. Tomasz Molik
  19. Michał Orłowski
  20. Marek Piąstka
  21. Mirosław Płoskonka
  22. Tomasz Pozowski
  23. Marcin Prochwicz
  24. Jakub Raźny
  25. Michał Rogula
  26. Marcin Rosa
  27. Maciej Sanocki
  28. Wojciech Słowik
  29. Dariusz Stachak
  30. Jakub Tynor
  31. Marcin Wach
  32. Mirosław Wrona
  33. Michał Zawadzki

2005 technik telekomunikacji 5Ka Wanda Kasprzyk

  1. Paweł Bałaga
  2. Mateusz Biel
  3. Filip Dąbrowski
  4. Anna Drożdż
  5.  Drzewowski
  6. Robert Fiołek
  7. Dariusz Gala
  8. Roman Gawin
  9. Szczepan Jagielski
  10. Grzegorz Klich
  11. Piotr Klimek
  12. Rafał Kucik
  13. Arkadiusz Kuta
  14.  Luty
  15. Daniel Marcowski
  16. Mariusz Miłek
  17. Michał Mizioł
  18. Marcin Motyl
  19. Sebastian Nawierski
  20. Dariusz Patrzałek
  21. Leszek Pieczaba
  22. Gabriel Rusek
  23. Przemysław Sala
  24. Marcin Stachura
  25. Jakub Stawarczyk
  26. Michał Tejchma
  27. Michał Walentynowicz
  28. Dominik Węglarz
  29. Michał Wosik
  30. Piotr Zimirski
  31. Michał Żyła

2005 technik telekomunikacji 5Km Barbara Kawa

  1. Michał Anaszkiewicz
  2. Józef Czopek
  3. Adam Daniel
  4. Piotr Dańko
  5. Andrzej Dryka
  6. Piotr Duraj
  7. Dariusz Dziura
  8. Tomasz Gaździk
  9. Mariusz Kamiński
  10. Łukasz Karłowski
  11. Grzegorz Krawczyk
  12. Andrzej Latoń
  13. Marcin Matusik
  14. Tomasz Morawski
  15. Andrzej Motyka
  16. Łukasz Nalborski
  17. Oskar Ostafin
  18. Ariel Pieloch
  19. Bartłomiej Rachwał
  20. Tomasz Skrzela
  21. Tomasz Sokołowski
  22. Rafał Staszczyk
  23. Tomasz Stożek
  24. Krzysztof Suchan
  25. Rafał Szopa
  26. Paweł Trojan
  27. Dominik Warias
  28. Łukasz Wojtyca
  29. Artur Wydra
  30. Michał Zając
Strony: 83
[←cofnij]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[dalej→]