Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

2006 technik elektronik 3TE Barbara Kwiecień

  1. Piotr Bizoń
  2. Wojciech Chojecki
  3. Sławomir Drelewski
  4. Dariusz Dyrda
  5. Marcin Grzybek
  6. Piotr Habało
  7. Damian Kamiński
  8. Daniel Karamon
  9. Michał Klęsk
  10. Piotr Kmita
  11. Piotr Krasek
  12. Paweł Kruczek
  13. Paweł Kwinta
  14. Grzegorz Lampa
  15. Marcin Łukiewicz
  16. Michał Machnik
  17. Łukasz Mitka
  18. Grzegorz Mrożek
  19. Grzegorz Niklewicz
  20. Wojciech Noga
  21. Dariusz Olecha
  22. Sebastian Pożyczka
  23. Dariusz Sowiński
  24. Jan Struzik
  25. Adrian Szczepanik
  26. Mariusz Targosz
  27.  Urjasz
  28. Marek Zagórski
  29. Rafał źwierczyński
  30. Tomasz Żurek

2006 technik elektronik 3Ts Danuta Rudkowska

  1. Tomasz Basta
  2. Adam Boroń
  3. Krzysztof Chatłas
  4. Krzysztof Cieślik
  5. Piotr Czerwiec
  6. Przemysław Dudziński
  7. Marcin Gawin
  8. Bartosz Grabowski
  9. Krzysztof Gurak
  10. Damian Harzowski
  11. Łukasz Kijowski
  12. Dariusz Korecki
  13. Paweł Kornaś
  14. Michał Korytkowski
  15. Łukasz Kowalski
  16. Piotr Królik
  17. Łukasz Kurpiewski
  18. Michał Leniartek
  19. Sławomir Marszałek
  20. Piotr Natkaniec
  21. Szymon Niziński
  22. Wojciech Pietrzyk
  23. Paweł Poniedziałek
  24. Łukasz Przykowski
  25. Tomasz Sikora
  26. Piotr Sroka
  27. Piotr Stojek
  28. Erwin Szczurek
  29. Tomasz Tetich
  30. Grzegorz Tromczyński
  31. Maciej Walczowski
  32. Przemysław Wardęga
  33. Marcin Wąchocki

2006 technik elektronik 4Ea Bożena Marszał

  1. Janusz Angeli
  2. Piotr Bator
  3. Krzysztof Bątkowski
  4. Krystian Bugaj
  5. Andrzej Ciejek
  6. Bartłomiej Dąbroś
  7. Michał Dobosz
  8. Bartłomiej Dukała
  9. Jarosław Dziedzic
  10. Łukasz Jagieła
  11. Tomasz Kadula
  12. Sebastian Kiereś
  13. Hubert Kuc
  14. Marcin Leśniak
  15. Łukasz Madeja
  16. Tomasz Nędza
  17. Łukasz Nowak
  18. Jakub Parzyszek
  19. Jakub Pieprzyk
  20. Tomasz Przybyło
  21. Daniel Rusek
  22. Adrian Skowronek
  23. Michał Stachowicz
  24. Dominik Stożek
  25. Adam Styrylski
  26. Szczepan Walczak
  27. Krystian Wujkowski
  28. Maciej Zajączkowski
  29. Piotr źliwa
  30. Michał Żurowski

2006 technik elektronik 4Eb Ewa Kowal

  1. Michał Baca
  2. Paweł Bakowski
  3. Maciej Bury
  4. Krzysztof Cygan
  5. Bartłomiej Drożdż
  6. Daniel Frankowski
  7. Paweł Grzesiak
  8. Mateusz Knapik
  9. Sebastian Koryciak
  10. Krzysztof Kuciński
  11. Piotr Kurdziel
  12. Maciej Lis
  13. Roman Nyczkowski
  14. Tomasz Owsiak
  15. Mateusz Popiołek
  16. Maciej Puchara
  17. Grzegorz Rosa
  18. Łukasz Rutkowski
  19. Artur Rybicki
  20. Mirosław Skała
  21. Piotr Szlachtowicz
  22. Bartłomiej Tywoniuk
  23. Przemysław Warecki
  24. Bartosz Waresiak
  25. Mateusz Wydra
  26. Łukasz Zaprzelski

2006 technik elektronik 4Ec Zbigniew Czerwiński

  1. Łukasz Chodurek
  2. Witold Ciaputa
  3. Andrzej Ciepacz
  4. Krzysztof Czerwień
  5. Karol Gaweł
  6. Wojciech Jałocha
  7. Dominik Jasnos
  8. Michał Kaczmarczyk
  9. Łukasz Kania
  10. Tomasz Kania
  11. Piotr Kosek
  12. Dominik Leśniak
  13. Dominik Miś
  14. Łukasz Nosanowicz
  15. Piotr Pałka
  16. Mateusz Panuś
  17. Dariusz Piskorz
  18. Dariusz Profic
  19. Krzysztof Rachwaniec
  20. Łukasz Rydz
  21. Tomasz Spychała
  22. Tobiasz Staroń
  23. Mateusz Stożek
  24. Marcin Suder
  25. Krzysztof Szeliga
  26. Łukasz Szlęk
  27. Tomasz Szmigiel
  28. Dominik Trojanowicz
  29. Wojciech Tyński
  30. Piotr Uchański
  31. Paweł Wydra
  32. Mirosław źnieżek

2006 technik elektronik 4Ed Bogusław Bogusz

  1. Artur Bednarski
  2. Tomasz Dąbrowa
  3. Paweł Feliks
  4. Mateusz Figwer
  5. Łukasz Guzik
  6. Piotr Janik
  7. Jakub Jawień
  8. Michał Knap
  9. Marcin Konik
  10. Dominik Krawczyk
  11. Michał Kuć
  12. Maciej Leszczyński
  13. Adam Łędzki
  14. Dariusz Nogieć
  15. Krzysztof Orkisz
  16. Marcin Orzechowski
  17. Grzegorz Piszczek
  18. Bartosz Plasek
  19. Marek Powroźnik
  20. Michał Radny
  21. Krzysztof Redel
  22. Wojciech Rudzki
  23. Wojciech Sieczka
  24. Jarosław Słomka
  25. Piotr Szczepański
  26. Sylwester Terlecki
  27. Bartłomiej Wacławik
  28. Jakub Węglowski
  29. Maciej Wygaś

2006 technik elektronik 4Ee Beata Więckowska

  1. Bartosz Bociek
  2. Piotr Bujas
  3. Tomasz Burda
  4. Jakub Hachlowski
  5. Michał Karaś
  6. Piotr Kozioł
  7. Mariusz Kryus
  8. Wojciech Machowski
  9. Radosław Maślana
  10. Adrian Matoga
  11. Mateusz Mikrut
  12. Adrian Palich
  13. Andrzej Podbiera
  14. Grzegorz Polak
  15. Artur Prochal
  16. Mateusz Radoszek
  17. Mateusz Skrzat
  18. Łukasz Sobesto
  19. Łukasz Strojek
  20. Adam Suder
  21. Mariusz Suder
  22. Mateusz Szczygieł
  23. Daniel Szumiec
  24. Mateusz Turkiewicz
  25. Oskar Waksmundzki
  26. Mirosław Zając
  27. Tomasz Ząbek
  28. Paweł Żelawski

2006 technik elektronik 4Ef Agata Pasznicka

  1. Tomasz Barański
  2. Piotr Boguszewski
  3. Paweł Chadaj
  4. Dawid Cyganik
  5. Piotr Domagała
  6. Krzysztof Gałat
  7. Marcin Garula
  8. Marcin Jacaszek
  9. Jacek Kabat
  10. Przemysław Kękuś
  11. Krzysztof Kmita
  12. Paweł Kołodziej
  13. Wojciech Koźbiał
  14. Damian Kromer
  15. Grzegorz Ławrowski
  16. Marek Łętocha
  17. Robert Małek
  18. Artur Musiał
  19. Grzegorz Nowak
  20. Piotr Seredyński
  21. Jakub Sroka
  22. Rafał Strzępek
  23. Paweł Szczypczyk
  24. Grzegorz Szuba
  25. Paweł Szyja
  26. Krzysztof Wróblewski
  27. Przemysław Zegan
  28. Jarosław Ziomek
  29. Dariusz Ziółkowski
  30. Mateusz Zych

2006 technik telekomunikacji 4Ka Jerzy Galas

  1. Grzegorz Adamski
  2. Krzysztof Bała
  3. Artur Bartnicki
  4. Jan Brożek
  5. Tadeusz Cygan
  6. Jan Dudziak
  7. Andrzej Ferfecki
  8. Michał Fijołek
  9. Rafał Filipski
  10. Michał Hycki
  11. Maciej Kaleta
  12. Maciej Konieczny
  13. Mateusz Korzonek
  14. Marcin Kowina
  15. Mateusz Łapa
  16. Grzegorz Mazur
  17. Karol Michura
  18. Marcin Nawrot
  19. Maciej Ochoński
  20. Grzegorz Piechota
  21. Tomasz Pukło
  22. Łukasz Rozumek
  23. Sebastian Sekuła
  24. Tomasz Sierocki
  25. Przemysław Stopiak
  26. Konrad Szczepański
  27. Mateusz Wojtaszek
  28. Łukasz Zawiski
  29. Michał źrodulski

2006 technik telekomunikacji 4Kb Michał Okrajni

  1. Adam Adamus
  2. Rafał Błachowicz
  3. Łukasz Dąbrowski
  4. Daniel Dyrda
  5. Mateusz Franasik
  6. Michał Frey
  7. Mateusz Gawełczyk
  8. Bartosz Jochymek
  9. Damian Knapik
  10. Marcin Kozdroń
  11. Marcin Leżański
  12. Tomasz Majewski
  13. Piotr Majka
  14. Michał Malinowski
  15. Michał Niedrygas
  16. Jan Nowak
  17. Mateusz Poznański
  18. Piotr Przęczek
  19. Damian Przygodzki
  20. Michał Raźny
  21. Tomasz Sędor
  22. Michał Słomka
  23. Sebastian Statek
  24. Sławomir Studnicki
  25. Szczepan Wadas
  26. Łukasz Waligóra
  27. Mariusz Wojtyca
  28. Krystian Wróbel
Strony: 83
[←cofnij]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[dalej→]