Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

2007 technik elektronik 4Eb Joanna Kucharzyk

  1. Jan Antosz
  2. Szymon Augustynek
  3. Grzegorz Bogdał
  4. Piotr Budek
  5. Patryk Ciaćma
  6. Sławomir Ciaputa
  7. Grzegorz Drwięga
  8. Rafał Gajda
  9. Dawid Gołębiowski
  10. Alan Goss
  11. Marek Hanek
  12. Przemysław Kluska
  13. Paweł Kościuszko
  14. Krzysztof Leśniak
  15. Artur Łanoszka
  16. Łukasz Maj
  17. Marcin Niemiec
  18. Piotr Pachytel
  19. Jan Paw
  20. Kamil Pirecki
  21. Piotr Rubacha
  22. Jacek Sęk
  23. Piotr Siwek
  24. Krzysztof Sobota
  25. Joanna Strączek
  26. Paweł Śleziak
  27. Piotr Świeży
  28. Krzysztof Tylek
  29. Jarosław Wandas
  30. Maciej Wilkosz
  31. Łukasz Ziemianek
  32. Marcin Żołędziowski

2007 technik elektronik 4Ec Mariola Kwiecińska-Stegienko

  1. Damian Arwoński
  2. Robert Burek
  3. Piotr Dziurdzia
  4. Maciej Godyń
  5. Daniel Gontkiewicz
  6. Maciej Grudzień
  7. Tomasz Jastrzębski
  8. Michał Kisielak
  9. Rafał Kołodziej
  10. Sylwester Kowalkowski
  11. Wojciech Kucia
  12. Wojciech Leśniak
  13. Dominik Makaruk
  14. Mateusz Mirek
  15. Michał Mitka
  16. Robert Niziński
  17. Paweł Opaliński
  18. Łukasz Pacułt
  19. Łukasz Pelc
  20. Dariusz Pławecki
  21. Piotr Przecherski
  22. Grzegorz Ptasiński
  23. Kamil Rybka
  24. Paweł Sałata
  25. Marcin Siwiecki
  26. Krzysztof Suder
  27. Tomasz Szczepanik
  28. Mariusz Ślusarczyk
  29. Rafał Trójniak
  30. Łukasz Urbaniak
  31. Andrzej Wcisło
  32. Piotr Wójcik
  33. Dariusz Żądło

2007 technik elektronik 4Ed Agnieszka Osuch-Czepiel

  1. Bartosz Błażewicz
  2. Michał Buczak
  3. Sebastian Cygan
  4. Marek Dźwigał
  5. Szymon Golara
  6. Dawid Gosławski
  7. Mateusz Grabowski
  8. Paweł Jastrzębski
  9. Olaf Korczyński
  10. Marek Kozera
  11. Bartosz Łabojko
  12. Mariusz Maślanka
  13. Paweł Michno
  14. Marcin Młynarczyk
  15. Kamil Ożóg
  16. Grzegorz Pardyak
  17. Mateusz Pęcak
  18. Bartosz Pieńkowski
  19. Piotr Przebinda
  20. Łukasz Pukło
  21. Paweł Rąpała
  22. Radosław Sala
  23. Marcin Seweryn
  24. Kamil Skałbania
  25. Wojciech Stańko
  26. Hubert Stelmach
  27. Piotr Syrek
  28. Dariusz Szlachta
  29. Łukasz Światowiec
  30. Wojciech Wiecha
  31. Damian Zbroja
  32. Hubert Żych

2007 technik elektronik 4Ee Anna Adamowicz

  1. Dariusz Bembenek
  2. Grzegorz Calik
  3. Miłosz Dańda
  4. Paweł Drumlak
  5. Włodzimierz Fuksiewicz
  6. Daniel Grochal
  7. Tomasz Hajduła
  8. Piotr Idęć
  9. Tomasz Iskra
  10. Jan Kania
  11. Radosław Kmita
  12. Tomasz Kohla
  13. Krzysztof Kulka
  14. Albert Leśniak
  15. Piotr Miernik
  16. Paweł Miśkowicz
  17. Wojciech Mleczko
  18. Marcin Około-Kułak
  19. Krzysztof Pajdak
  20. Tomasz Sas
  21. Paweł Siwek
  22. Michał Szafraniec
  23. Konrad Szlachta
  24. Maciej Śliwiński
  25. Tomasz Świątek
  26. Michał Turek
  27. Wojciech Włoch
  28. Wojciech Wojciechowski
  29. Robert Woźniak
  30. Wojciech Wójcik
  31. Dawid Żak
  32. Konrad Żak

2007 technik telekomunikacji 4K Czesława Wałach

  1. Michał Bajc
  2. Kamil Bakalarz
  3. Bogdan Bałuszek
  4. Krzysztof Bujak
  5. Marcin Chmiela
  6. Michał Czeluśniak
  7. Mariusz Dybała
  8. Tomasz Gawor
  9. Przemysław Kasiarz
  10. Przemysław Kawiak
  11. Daniel Kaźmierczak
  12. Konrad Kielar
  13. Piotr Krasoń
  14. Piotr Kulig
  15. Mateusz Kuś
  16. Jakub Kwarciński
  17. Marcel Magiera
  18. Łukasz Makówka
  19. Mateusz Małek
  20. Grzegorz Ochlust
  21. Kamil Owcarz
  22. Mariusz Permus
  23. Dawid Pitala
  24. Łukasz Podolski
  25. Paweł Pogan
  26. Jakub Roemer
  27. Grzegorz Rycerz
  28. Marcin Seweryn
  29. Jakub Szczygieł
  30. Łukasz Toton
  31. Marcin Wnęk
  32. Łukasz Wojtaszek
  33. Jakub Wrona

2007 technik informatyk 2Pi Dariusz Stefańczyk

  1. Konrad Baran
  2. Daniel Galon
  3. Tomasz Owca
  4. Marcin Piórkowski
  5. Grzegorz Rogal
  6. Tomasz Waryan
  7. Piotr Wiorek
  8. Grzegorz Wroński

2006 liceum profilowane 3LA Bernadetta Łozińska-Zięborak

  1. Katarzyna Bator
  2. Justyna Cabaj
  3. Tomasz Czernek
  4. Ewelina Drewniak
  5. Paulina Głowa
  6. Patrycja Kaczmarczyk
  7. Ewelina Kadula
  8. Ewa Kańska
  9. Katarzyna Kasina
  10. Filip Łukaszek
  11. Izabela Marszałek
  12. Magdalena Michniak
  13. Anna Mleczko
  14. Daniel Musiał
  15. Artur Pęcak
  16. Barbara Pierzynka
  17. Karolina Piskorz
  18. Tomasz Psica
  19. Justyna Siudek
  20. Karolina Szyja
  21. Rafał Szyja
  22. Izabela Szymska
  23. Agnieszka Werewka
  24. Justyna Węgiel
  25. Maciej Zabiegała
  26. Kamil Zaprzałka

2006 liceum profilowane 3LE Danuta Stecka

  1. Mateusz Bachula
  2. Maciej Biros
  3. Tomasz Budek
  4. Tomasz Chochół
  5. Bartosz Cieplik
  6. Piotr Dziadoń
  7. Maciej Filip
  8. Sławomir Gądek
  9. Maciej Iskra
  10. Janisław Juszczyk
  11. Paweł Kurek
  12. Mateusz Kurlit
  13. Paweł Lasek
  14. Jan Marek
  15. Marcin Marek
  16. Marcin Ogórek
  17. Krystian Piekarski
  18. Dariusz Porębski
  19. Mateusz Różański
  20. Paweł Serafin
  21. Bartłomiej Trzciński
  22. Dominik Walczak
  23. Jakub Wróbel
  24. Paweł Zadęcki
  25. Kamil Zaprzałka

2006 liceum profilowane 3LZa Adam Skraba

  1. Grzegorz Bugaj
  2. Piotr Czarny
  3. Andrzej Fornalik
  4. Szymon Gaweł
  5. Michał Gwarda
  6. Artur Jarzębski
  7. Agata Juda
  8. Michał Karbowski
  9. Łukasz Kotarba
  10. Jacek Krawczyk
  11. Wojciech Kurek
  12. Tomasz Łokcik
  13. Tomasz Maj
  14. Rafał Mazgaj
  15. Mariusz Meus
  16. Kasper Michalik
  17. Łukasz Myśliwiec
  18. Marcin Olsza
  19. Maciej Ostrogórski
  20. Rafał Papież
  21. Magdalena Pawlik
  22. Krzysztof Pikulski
  23. Michał Ptak
  24. Sebastian Różański
  25. Krzysztof Sałek
  26. Krzysztof Sechman
  27. Dawid Sobiecki
  28. Mateusz Stankowski
  29. Andrzej Synowski
  30. Paweł Szarański
  31. Piotr Urbaniak
  32. Łukasz Wątroba
  33. Michał Wątroba
  34. Adrian Witas
  35. Tomasz Woźniczka
  36. Paweł źwider

2006 liceum profilowane 3LZb Jolanta Bednarz

  1. Grzegorz Bartela
  2. Tomasz Chojka
  3. Rafał Chudoba
  4. Mateusz Chudzik
  5. Mateusz Cichoń
  6. Piotr Czachor
  7. Andrzej Fic
  8. Mariusz Fugas
  9. Michał Gamrat
  10. Filip Gonek
  11. Daniel Grzesiak
  12. Grzegorz Krawczyk
  13. Krzysztof Krzyszkowski
  14. Łukasz Łęcki
  15. Damian Mazur
  16. Kamil Milewski
  17. Dawid Morajko
  18. Maciej Niebylski
  19. Piotr Noworyta
  20. Paweł Olszewski
  21. Anna Panuś
  22. Rafał Pastuszak
  23. Szymon Pękala
  24. Przemysław Rykała
  25. Piotr Sobala
  26. Józef Sołtys
  27. Mirosław Suchy
  28. Tomasz Suwaj
  29. Piotr Synowiecki
  30. Mateusz Tekieli
  31. Damian Wilkosz
  32. Krzysztof Witek
  33. Mateusz Zawadzki
Strony: 83
[←cofnij]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[dalej→]